Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
D Darek 2017-08-23 00:25:52
Bolek to zwykła sprzedajna SZMATA!!! " Dla kasy zrobia wszystko -Wałęsa!!!
Zgłoś
M Młody 2017-02-01 21:38:29
SBcki konfident i pionek. Kto wierzy, iż ten karakan był zdolny do obalenia czegoś więcej, niż połówki czystej, jest niespełna rozumu.
Zgłoś
G GNLS 2017-02-01 17:13:38
Do stan: Zasługi dla komunistów?
Zgłoś
S stan 2017-02-01 16:24:54
Rafalska ubolewa, że Lech Wałęsa po 1989 roku nie zdobył się na odwagę i nie przyznał się do współpracy. To jest właśnie wszystko co można powiedzieć o L. Wałęsie. Trzeba się przyznać i sprawę zamknąć, bo z faktami nie ma co walczyć. Ja również byłem i działałem w Solidarności i dlatego uważam, że powinien w końcu się przyznać, a jego zasługi są nie podważalne i niech pozostanie na piedestale.
Zgłoś
R Ryś 2017-02-01 11:12:54
Do wdzivny: Domyślam się, że piszesz o prawdziwych ludziach Solidarności, a nie człowieku który dobrowolnie poszedł na współpracę z SB, biorąc pieniądze za rujnowanie życia swoim kolegom! Bolek był tak nadgorliwy i pazerny, że nawet jak stawał się bezużyteczny to nadal chciał kablować żeby kasę dostawać, obciążając fałszywymi donosami swoich kolegów!!!
Zgłoś
W wdzivny 2017-02-01 11:02:52
Łatwo krytykować, kiedy ma się dupkę w cieple, co innego walczyć, gdy łatwo było zniknąć bez wieści, lub pojechać na białe niedzwiedzie.Można też było stracić bliskich w niewyjaśnionych wypadkach drogowych.
Zgłoś
A artamator 2017-02-01 10:17:48
Przecież tu nie chodzi tak do końca o wałęse ale o całym system zniewolenia i zniszczenia intelektualnego rodowitego narodu polskiego przez polsko brzmiące obce nacje, których wrogi rodowód i działania sięgają wieki wstecz
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!