XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
O Olek 2017-02-01 11:19:21
Do JWD303: I o czym to ma świadczyć? To oczywiste, że przyznanie politycznej nagrody Nobla człowiekowi który stał na czele ruchu anty-komunistycznego było policzkiem dla komunistów, bez względu na to, czy Bolek był wtedy prowadzony przez nich na sznurku czy też nie... Wizerunkowo było to nie po ich myśli, bo swoimi agenturalnymi działaniami jeszcze mieli nadzieje na utrzymanie komuny. Bolek był pacynką która miała określone cele, zależnie od zaawansowania sytuacji, czyli jak się da, to tłumimy anty-komunizm i trwamy dalej, jak się nie da to robimy miękkie lądowanie przy udziale "S"
Zgłoś
J JWD303 2017-02-01 11:03:44
Niejasna jest sprawa, że w 1982 r SB wychodziło ze skóry w sprawie nagrody Nobla. Przedstawione przez IPN musiały być dostępne i dlaczego nie zostały użyte. Dla mnie IPN jest to kolejna instytucja wazelina.
Zgłoś
W wdzivny 2017-02-01 10:51:00
Krzyki i obelgi dobrej zmiany i jej przadupasów pod adresem bohatera narodowego, równego Kościuszce ma służyć uzasadnieniu pochówku nic nie znaczącego prezydenta na Wawelu.
Zgłoś
J Jasińska 2017-02-01 06:38:17
Odebrać bandziorowi NOBLA! W 70 tych latach BOLEK nic nie znaczył...sprzedał tylko kolegów z W-4 (w tym mojego brata Jana Jasińskiego -do mnie BOLEK mówił. ze mój brat to jego najlepszy kolega..przyjaciel..) Bandzior BOLEK w 80 tych latach polskich robotników..polski naród... A najgorsze stało się po 90 roku, gdy kukła SB firmowała sprzedanie POLSKI! Gdyby to był czas okupacji...mój stryj jako delegat Rządu Londyńskiego ...po prostu podpisał by wyrok śmierci na ciebie szujo...donosicielu...sprzedawczyku...SB ku...zbrodniarzu..zdrajco...szkodniku POLSKI! KIM są obrońcy zdeprawowanego analfabety z lepianki w POpowie??? który zdolny był nawet do zrównania z ziemia grobu swojego pierworodnego nieślubnego syna GRZESIA??? Bolek w 70 roku sprzedał kolegów z W-4 -w tym mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB!!!..a mój brat był 7 lat młodszy od tego bandziora! W 80 roku BOLEK wespół z SB zamordował 18 letniego Tadzia Szczepańskiego...Tadzia Gawrońskiego...sprzedał POLAKÓW..."by im - tym SB ckim...UBckim-kaszalotowym...WSI owym BULOM- komentatorom-obrońcom" -żyło się lepiej! Tylko zbrodniarz może bronić zbrodniarza!
Zgłoś
L lwowianka 2017-01-31 12:16:37
A kiedy przyjdzie pora na TW KAROLA? Czas najwyższy. Był " uprzejmie donoszę", a potem sprzedał polski przemysł za stołek w UE
Zgłoś
E EuPi 2017-01-31 09:25:07
PiS i ta cała mafia jest w stanie sfałszować wszystko. Madrzy się na to nie nabiorą.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!