REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Katarzyna Lubnauer


KOMENTARZE

 • popierajca Partie Petru 2016-10-16 22:29:41
  Duze uznanie dla Pani Katarzyny, bardzo przygotowana do trudnych rozmow z rzadzacymi naszym panstwem. Czujemy sie bezpieczniejsi wiedzac, Pani nas godnie reprezentuje. Ciesze sie, ze glosujac na Pania zrobilam dobrze.
 • baba 2016-09-06 17:19:47
  Do TenSam: tak jest
 • Olek 2016-06-28 10:04:03
  Do martin:
  Chyba Jemu...
 • martin 2016-06-28 09:42:08
  Do Zielezińska:

  Daj jej buzi
 • Marek 2016-06-26 22:42:40
  Popieram p. Zielezińską. Zgadzam się z Jej zdaniem. Powodzenia p. Poseł.Dość mam oglądania kretyńskich wypowiedzi posłów PIS. Czy oni mają nas za idiotów?
 • Zielezińska 2016-06-26 22:20:12
  Proszę Pani. Jestem Pani fanką. Taki powinien być poseł. Mądre , kulturalne wypowiedzi. Bardzo lubię Panią słuchać i na Panią patrzeć. Proszę trzymac tak dalej! Powodzenia.
  Katarzyna Zielezińska lat 68 , już!
 • TenSam 2016-06-15 18:32:57
  Wykształcony cham ,zarozumiała,chciwa w karierze politycznej,
  bezwzględna- depcze innych do swojej kariery.
  Ma w (...) dobro nasze wspólne.Nieudacznik.
  Skąd jej korzenie,czy to żydówka kolejna w naszym gremium poselskim ?
 • martin 2016-05-28 17:41:55
  Każdy komentarz i pisani o tej osobniczce Lubnauer daje jej zaszczyt ze się o niej myśli i pisze .
  Zresztą co prezentuje Petru ? brak podstaw historii , wiedzy ogólnej miernota był jako doradca finansowym , a jego czeladka wcale nie mądrzejsza , zarozumiali , aroganccy , pełni pychy , przesiąknięci nienawiścią do Kaczyńskiego i rządu .
 • kris 2016-05-26 17:43:34
  "Że nikt ci nie powie, żeś głupia, przez to mądra nie jesteś." Tak powiedzial Aleksander Fredro. Dodam,ze rzeczywiscie nadajesz sie do nianczenia swej kotki niz piskliwie wypowiadac sie o dobru wspolnym.
 • obserwator 2016-04-19 16:07:25
  Pani poseł K. Lubnauer, pani wypowiedzi na temat wyboru nowego sędziego do TK są bezsensowne i niedorzeczne. Praktycznie cała opozycja, w tym szczególnie dawny obóz rządzący, wtworzyliście nie spór o TK, ale tak naprawdę jest to mataczenie wokół TK, po to aby dokonać destrukcji i doprowadzić do destabilizacji Polski. Bronicie w ten sposób własnych partykularnych interesów, interesów obcego kapitału oraz tym samym jesteście za wprowadzeniem zgubnych ideologii.
 • obserwator 2016-03-14 09:05:49
  Pani poseł K. Lubnauer, należy również wiedzieć, że sędziowie trybunału podlegają nie tylko Konstytucji ale i ustawom. O tym mówi art. 178 ust.1 Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom. Przy ostatnim orzekaniu złamali i ten artykuł.Ust.3 art. 178 stanowi: Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów. Pan prezes trybunału nie zastosował się do tego wymogu występując w mediach jako recenzent i jako tzw. publicysta, a zatem i ten wymóg został złamany.Nadmienić należy również, że komisja wenecka wydała opinię wyłącznie polityczną a nie merytoryczną przy jednym głosie sprzeciwu tj. przedstawiciela Węgier. Wydana opinia jest stronnicza i tendencyjna, a tak nie powinno być. Wielu prawników powołuje się na maksymę "dura lex ex lex" czyli twarde prawo ale prawo, ale w wielu przypadkach się do tego nie stosują, traktują prawo wybiórczo, co jest wielką szkodą dla prawa stanowionego i dla Narodu jako władzy zwierzchniej.
 • polka 2016-03-14 00:59:39
  Czy to jest żydówka?
 • obserwator 2016-03-11 16:00:30
  Pani poseł K. Lubnauer, powinna pani przyjąć do wiadomości, że w Polsce najwyższą władzą ustawodawczą jest sejm, senat. Zatem wszystkie sądy w tym i trybunał konstytucyjny są zobowiązane do stosowania prawa stanowionego przez parlament, ponieważ nie mają uprawnień do stanowienia prawa, i z tego też względu są organem niższego rzędu. Wszelkie odstępstwa od prawa stanowionego jest jego łamaniem. Nadmienić należy, że ustawa zasadnicza w obecnym kształcie nie odpowiada potrzebom współczesnego życia narodu, jest bardzo mało precyzyjna powodująca zbyt wiele dowolnych interpretacji min. przez Trybunał Konstytucyjny co powoduje bardzo wiele kontrowrsji i nieporozumień. W trybie pilnym Konstytucja RP powinna być zmieniona i opracowana przez specjalistów nawyższej klasy, wykluczając z jej grona czynnych i byłych sędziów. Nadmienić należy, że Trybunał Konstytucyjny podczas swojego ostatniego posiedzenia złamał prawo odnosząc się do ustawy zasadniczej a min. art. 4, art 7, art 10, art 95, art 194, art 197, zatem wydane tzw. orzeczenie jest sprzeczne z zasadami postępowania zgodnie z prawem i w granicach prawa, i nie jest zgodne z wolą Narodu wykazaną podczas ostatnich wyborów prezydenckich jak i parlamentarnych. Przypominam, że władza zwierzchnia należy do Narodu art 4 Konstytucji, dlatego też takie organy jak sądy, trybunały muszą wykonywać wolę Narodu, czy się to im podoba czy nie.
 • obywatel RP 2016-01-25 19:53:28
  Do E-wunio: Proszę się tak nie denerwować. To w naturze takich osób jest takie działanie. Normalna rzecz. Pani Laubner reprezentuje podobne ludzi o podobnym sposobie myślenia i postępowania mieszkających w Polsce. I to jest dobre, ponieważ każdy musi wiedzieć z kim ma do czynienia.

  Nie może być tak, by ludzie się farbowli swoje oblicza, np. jak w 68 roku, a potem niby opozycja wypływała na stanowiska z zagarniętym majątkiem narodowym.
  Musimy też wiedzieć, że uniwersytety stały się ostoją marksistowskich ideologii i dalej są tam propagowane te idee tylko w zmienionej formie.
  Podsumowując: niezbędna jest radykalna zmiana w szkolnictwie a w szczególności w szkolnictwie wyższym.
 • E-wunio 2016-01-25 13:47:07
  Pani LUBNAUER , czy pani wie co pani mówi , w tym pani zacietrzewieniu wokół PIS. Mówi pani , że pani premier B. Szydło kłamała w PE , mówić o milionie uchodźców z Ukrainy . Nawet jeśli są to emigranci , to pracują w Polsce NA CZRNO ( najczęściej ) i Nabijają kabzę pseudo - biznesmenom . I pani dobrze o tym wie . Żeby odświeżyć pani pamięć ---- gdzie pani była jak pan PETRU KŁAMAŁ pożyczkobiorców w SPRAWIE KREDYU FRANKOWEGO , GDZIE pani była jak PO + PSL przez 8 lat okłamywało polskie społeczeństwo i doprowadziło do tego , że teraz mamy państwo BANÓW i RZĄDZĄCEJ NAMI UNII . CZEMU PANI WTEDY NIE PROTESTOWAŁA , NIE CHCIAŁA ( tak jak pani SZEF ) DONOSIĆ SKARGI DO PE , na PO i PSL . JAK WAM NIE WSTYD . PRAWDZIWI POLACY ŚMIEJĄ SIĘ Z WAS , bo wiedzą kim jest pan PETRU ( nieodrodny uczeń pana BALCEROWICZA ) , i WIEDZĄ CZYICH INTERESÓW ON BRONI . HAŃBA i WSTYD dla PANI