XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
DC Do człowieka prostego 2017-02-21 09:15:43
Do Polanski: Czy ty tępaku wiesz co to znaczy banderowiec? Gdzieś usłyszałeś i powtarzasz bezmyślnie.
Zgłoś
PN polujący na PISotrolle 2017-02-21 09:11:13
Do Polanski: To właśnie ty wypowiadasz się jak typowy komunistyczny aparatczyk. Jak komuś się władza nie podoba to jest .... (tu pada szereg najgłupszych epitetów, wpisz co chcesz). Większość ludzi myślących, w tym studenci rozumieją że zawłaszczanie przez władzę wszystkich sfer życia prowadzi do dyktatury a przekupowanie społeczeństwa jest typowym działaniem w takim przypadku. Jak wolisz 500zł zamiast demokracji, jedź sobie na Białoruś. Tam ci się spodoba.
Zgłoś
P Polanski 2017-02-21 08:59:32
Studenta tato był W SB ,działał na szkodę polski i mordowal Polaków razem z bolkiem prosiakiem.Protestuje bo tacie chcą obniżyć emeryturę.Tylu banderowcow w polsce
Zgłoś
B Beata 2017-01-28 18:42:07
Do Zeghar: I co z tego wynika? Oglądałam w TVP wypowiedzi prezesów organizacji studenckim na temat protestu studentów. Argumenty przeciwko uczestnictwie w proteście były dziecinne. Mam 50 lat i od młodzieży w wieku studenckim oczekuję samodzielnego i perspektywicznego myślenia. Studenci którzy uczestniczyli w proteście okazali się prawdziwymi patriotami bo pokazali że wiedzą w jakim kraju żyją i w jakim chcą żyć. Dziękuję im za to że wyszli bo to daje mi wiarę że skoro wyszli na ulicę to wierzą w to lepsze jutro i w tym kraju swoją przyszłość.
Zgłoś
A AntyAnty 2017-01-25 17:12:21
Do Zeghar: Tak jak kilka innych organizacji studenckich, ale jarmark musi trwać...tfu, znaczy Targowisko Próżności. Ma ktoś może odtrutkę na ten KODer, bo mam takiego "zwolennika KODu" w domu. Żyć się z nim nie da.
Zgłoś
Z Zeghar 2017-01-25 15:30:32
Jakoś "zapomniano" wspomnieć, że NZS odciął się od tego "protestu".
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!