Komentarze 113

DODAJ KOMENTARZ
B BOGDAN ZIĘBA 2019-09-05 21:09:13
Panie pośle pan rozprawia jak większość o demokracji. Mam pytanie czy ona juź może była ,czy może powróci?
Zgłoś
: :-) 2019-04-09 13:49:32
Do Belfer - emeryt: Tak sobie myślę że 12 tys Broniarza to pikuś przy pensji szefa tak zwanej Solidarności, która z dawną nie ma nic wspólnego. Duda broni się przed ujawnieniem tej informacji a przecież m i inne profity jak apartamenty prawie za darmo nad morzem i pełen bagażnik żarcia odebranego innym pensjonariuszom. Co do Broniarza - kto by go poparł gdyby walczył tylko o swoje? Masz na to odpowiedź mądralo? Nauczyciele nie sa tacy głupi jak elemen bez wykształcenia popierający pisuar.
Zgłoś
B- Belfer - emeryt 2019-04-09 01:53:52
Do Nauczycielka LO : Broniarz zamroczył Pani tok myślenia! Jak uzdrowiciel Kaszpirowski! Tylko Broniarz uzdrowi swoją 12tys. pensję i pozycję polityczną, a Pani i inni zamroczeni mogą pozostać z "ręką w nocniku". Pozdrawiam.
Zgłoś
NL Nauczycielka LO 2019-04-09 00:18:23
Ale mi pan Jakubiak dal po nosie 8.4.2019 ,Ja glosze swiatu jaki on madry ,logiczny przyklad bdb posla i co?..? Jak posluchalam co on dzisiaj plecie o nauczycielach to mi glupio. Moi Rodzice,ja i siostra moja corka nauczyciele !! Jakubiak nie ma pan pojecia o pracy nauczyciela dobrego,a gada o tym jak znawca, Chyba byl pan 3uczniem i dzieci malo pracowite i malo chetne ,tzw z bogatego domu,ODWOLUJE WSZYSTKIE MOJE WYPOWIEDZI POXYTYWNE O PANU
Zgłoś
T teresa 2018-09-27 23:44:30
Prezydent Warszawy :)
Zgłoś
A Andrzej 2018-09-04 19:53:50
Facet nie jest głupi ale bratania sie z pisem im nie daruję. Kukiz 15 to ściema , oszuści , podnóżki PiSu
Zgłoś
J J.W. 2018-08-12 19:21:32
Według mnie to jest jeden z madrzejszych posłów
Zgłoś
K Krynicki 2018-07-10 13:46:25
wykształcenie średnie, były wojskow czyli trep, i takie coś dorabia się milionów, hahahha przeciez to śpioch ruskich, albo słup mafii. jacy ci polacy sa debilnie naiwni, że dokonuja takich wyborów, ten cwaniak nie słyszał o uczciwości i honorze, choc wiele o tym paple.
Zgłoś
H5 henryk 573 2018-07-09 13:35:51
Dla mnie ten gość jest w porządku. Każdy chłop ma jakieś grzechy .
Zgłoś
wyrwać śmiecia 2018-07-06 18:18:30
to możemy sie sprawdzić, na każdym polu, zrobię z niego (...) ( choć już nim jest )
Zgłoś
R robert 2018-07-05 23:22:15
Do wyrwać śmiecia: (...) do pięt mu nie dosięgasz :(
Zgłoś
wyrwać śmiecia 2018-07-05 19:35:06
jakiż to jest kretyński bufon i półgłówek, jemu sie wydaje , że jak zarobił na oszukanym piwie troche grosza, to juz może mówić każde kretyństwo, szmaciarstwo !!!!! i żenada !!!!
Zgłoś
OZ Oszust z parlamentu 2018-03-26 12:28:38
Państwową kasiorę wpuszcza w swoje firmy. To wystarczy aby go całkowicie zdyskwalifikować jako przedstawiciela narodu. Ciekawe czy to jedyny jego przekręt na nasz wspólny koszt? Z drugiej strony rozumiem, chłopina ma tylko 60 milionów majątku i musiał sobie dorobić aby starczyło na chleb z masełkiem.
Zgłoś
WK wyborca Kukiz 15 2018-03-23 12:07:39
i widzisz ty wredny nadęty chamie, taki niby miałeś byc uczciwy co !!!? A środki społeczne wydawałes na swoje lansowanie, jestes starym komunistycznym cwaniakiem, jakims cudem ludzie uznali cie za uczciwego !!!! Ale zasłona opadła i okazujesz sie szmatą a nie uczciwym posłem !!!
Zgłoś
AC Adam Czartoryski 2018-03-04 12:04:13
Panie pośle w dnie dzisiejszym w kawie na ławę powirdzial pan ze za czasów Po wydano pół miliarda na nagrody. Czy to były wydatki na nagrody ministrów.? Otóż nie a na pracowników administracji. Czy w Pańskiej firmie nie ma funduszy na nagrody dla pracowników. Jak się chce coś powiedzieć to trzeba konkretnie stwierdzić a nie sugerować ze te środki przeznaczone zostały dla ministrów. Pozdrawiam, Adam Czartoryski
Zgłoś
K Krynicki 2018-02-08 22:28:37
według tego .... wszyscy Polacy są narodowcami, tylko , że jeszcze o tym nie wiedza, ale za to wiedza , że pan jesteś ostatnim kretynem , mówiąc to co mówisz ty (...).
Zgłoś
P Polak 2018-02-08 21:18:33
krzyżówka (...) z nofaszystą
Zgłoś
JD Jacek Danielewski 2018-02-08 18:18:08
...po prostu jest głupi, więc szkoda czasu na komentarz!
Zgłoś
S szofer 2017-12-08 16:47:26
MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśnią postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontro
Zgłoś
S szofer 2017-10-30 21:12:13
Jakubiak
Zgłoś
M mmm 2017-10-21 10:40:29
Bardzo lubię poglądy posła ale wypowiedź o dostępie do broni o dla polskiegoradia z dn.17.10.2017 to chyba zupełnie pan jak i cały kukiz'15 bredzi. Poprawki które chcą wprowadzić nic nowego nie wnoszą te przepisy obecnie obowiązują więc jaki powszechny dostęp do broni chce, jakie ułatwienia .Proszę się określcie się na ten temat bo nic nowego nie wnosicie a tylko medialny szum wokół siebie robicie. proszę przeczytać obecną ustawę o broni i porównać ją z bełkotem który pan wypowiedział.
Zgłoś
OP Okradziony przez PIS 2017-07-04 21:02:53
Do Gość: Tylko dlaczego dają się ciągnąc na dno jako prawica, po najcięższego kalibru przestępstwach, wokół największej w historii powojennej Polski afery gruntowej masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze"B" mieszkalne w obrębach gmin i miast gdzie właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań, zdestabilizowali cały system prawny w Polsce. Obudzicie się Kukiz 15!!!
Zgłoś
G Gość 2017-07-04 18:33:25
A mi się bardzo podobają poglądy p.Jakubiaka - TAK TRZYMAĆ
Zgłoś
J JU1916 2017-07-04 08:35:20
Pożyteczny (...). Użyteczny dla PiSdzielców.
Zgłoś
T trick 2017-05-26 09:09:22
Co się wam tak podoba w tym typie? Cienki jak barszcz.
Zgłoś
P PL.😀 2017-05-26 01:53:12
Tak trzymać 👍👍👍
Zgłoś
A Anna 2017-05-25 15:29:16
Jakubiak, to jeden z mądrzejszych posłów.
Zgłoś
SN sejm nie dla idiotów 2017-03-21 21:07:19
Już wiem, jakiego piwa nie kupować
Zgłoś
K Katarzyna 2017-03-13 21:05:12
Posel Jakubiak na premiera!!! Niestety widac ogromny deficyt poslow prezentujacych jakikolwiek poziom w polskim Parlamencie - tragedia.
Zgłoś
W warszawiak 2017-03-07 19:20:29
Tobie się marzy Prezydentur Warszawy ????!!! chyba się pozamieniałeś z ch ...m na łby, ty nie masz najmniejszych kompetencji do tej pracy, to że pędzisz podłe piwo to jeszcze o niczym nie świadczy. Z wypowiedzi w mediach wychodzi z ciebie słoma i g..o
Zgłoś
S Stasio 2017-03-06 14:10:08
Serdecznie pozdrawiam kolegę z wojska z 4 KOPK .
Zgłoś
RJ rolnik jak kubiak 2017-02-20 13:23:57
Co ja tutaj czytam, że mądry ??? z dużą wiedzą ???, że spokojny !!!??? że na prezydenta, itd. to chyba piszecie o kims innym, bo ten do dyletant, bufon, narcyz i zwykły głupek silący się na mędrca. Ale cóż jakie społeczeństwo to i taka ocena. A może podoba wam się też "rolnik szuka żony" , to by się zgadzało.
Zgłoś
S sitwa 2017-01-22 22:30:38
KULTURALNY Z DUZA WIEDZA SPOKOJNY MERYTORYCZNY
Zgłoś
N n4 2017-01-17 23:22:11
Kandydat na prezydenta
Zgłoś
A art 2017-01-09 14:10:22
ten poseł to pomyłka
Zgłoś
ŻW żołnierz w st. spocz. 2016-12-10 18:31:43
W załączeniu przesyłam tekst ustawy emerytalnej z 1923 r, jako przykład przyzwoitego zachowania się państwa wobec żołnierzy i funkcjonariuszy. Myślę, że ciągle powinniśmy się uczyć ..... A obecni politycy, w większości, nadają się jedynie do wyprowadzania kur..... .......Art. 81 oraz 82 ustawy z dnia 11 grudnia 1923 r. o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszów państwowych i zawodowych wojskowych (Dz. U. z 1924 nr 6, poz. 46) Art. 81. Funkcjonarjuszom, którzy przed wstąpieniem do ,służby państwowej polskiej, oraz zawodowym wojskowym, którzy _ przed wstąpieniem do wojska polskiego, pozostawali na służbie jednego z byłych państw zaborczych, jako też w służbie byłego Wydziału . Krajowego Galicyjskiego, lub też którzy byli nauczycielami publi~znych szkół ludowych lub wydziałowych i przechodzą w stan spoczynku ze służby pallstwowej polskiej, względnie ze służby w wojsku polskiem - wlicza się do wysługi emerytalnej pełną ilość lat służby w b. państwie zaborczem, podlegającą zaliczeniu według ustaw emerytalnych odnośnego państwa zaborczego, a względnie według ustaw krajowych galicyjskich, z zastrzeżeniem, że sposób zaliczania czasu tego do wysługi emerytalnej nie może być korzystniejszy, aniżeli w służbie państwowej polskiej, względnie w wojsku polskiem, na . mocy niniejszej ustawy, tudzież lata służby państwowej polskiej. Czas piastowania mandatu poselskiego lub senatorskiego przed wejściem w życie niniejszej ustawy zalicza się przytem do emerytury. Funkcjonariuszom państwowym i zawodowym wojskowym, którzy służyli czynnie w czasie trwania mocy obowiązującej ustaw z dnia 28 lipca 1921 r. (Dz. U. R. P. Nr. 70, poz. 466) i z dnia 5 sierpnia 1922 r. (Dz. U. R. P. Nr. 68, poz. 616), a którzy przed wstąpieniem do służby państwowej, względnie wojskowej, pełnili służbę samorządową w Państwie Polskiem, zaliczalną do wysługi emerytalnej w myśl punktu d) art. 15 ustawy z dnia 28 lipca 1921 r. (Dz. U. R. P. Nr. 70, poz. 466), względnie punktu a} art. 12 ustawy z dnia 5 sierpnia 1922 r. (Dz. U. R. P. Nr. 68, poz. 616), zalicza się do wysługi emerytalnej czas tej służby samorządowej pod warunkami, określonemi w wymienionych ustawach. Zawodowi wojskowi, którzy z powodu przekroczonego wieku przechodzą w stan spoczynku, nabywają prawo do zaopatrzenia emerytalnego również i w przypadku, gdy ilość lat służby cywilnopaństwowej, oraz wojskowej wynosi co najmniej 10 lat, obliczonych według czasu kalendarzowego. Do czasokresu" podanego w 3 ustępie, zalicza się tylko taką służb~ cywilno-państwową w b. państwach zaborczych, która uprawniała do emerytury i była spełniana nieprzerwanie i bezpośrednio przed przewrotem politycznym w b. państwie zaborczem. Końcowe daty służby w b. państwach zaborczych ustali rozporządzenie Rady Ministrów. Minister Wyznań Religijnych i Oświecenia Publicznego zaliczy do wysługi emerytalnej lata udowodnionej pracy nauczycielskiej tym byłym zawodowym nauczycielom polskich szkół prywatnych w b. zaborze rosyjskim, którzy, posiadając odpowiednie kwalifikacje, wstąpili do służby państwowej polskiej w zawodzie nauczycielskim. i pozostają na służbie w dniu l października 1923 r. i ze służby tej przechodzą w stan spoczynku, a to pod warunkiem, iż w ciągu pół roku, liczqc od dnia ogłos2;enia niniejszej ustawy, przedłożą Ministrowi Wyznań Religijnych i Oświecenia Publicznego wystarczające dowody swej pracy nauczycielskiej w wymiarze co najmniej 14 godzin tygodniowo.
Zgłoś
P Poznanczyk 2016-11-13 15:38:12
Dobry wybor. Potrzeba nam wiecej takich ludzi w sejmie aby naprawic nasz kraj ktory staje na nogi. Przede wszystkim Patriota !!
Zgłoś
F fff 2016-11-09 14:14:51
Nich się lepiej zajmie tym co mu w miarę dobrze wychodzi - robieniem piwa.
Zgłoś
P puszatek 2016-11-03 16:42:24
Panie Jakubiak, jest pan jednym z najmądrzejszych posłów. Potrafi pan rozmawiać z ludźmi i do ludzi jasnym, zrozumiałym językiem i zawsze zachowuje pan zdrowy rozsądek, za bardzo sobie pana cenię. Oby więcej w sejmie takich posłów, jak pan.
Zgłoś
A aga 2016-10-26 08:39:20
Inteligentny, przebojowy, z dużą wiedzą i charakterem. Kochający Polskę bez pisiorskiego "zadęcia". Oby więcej takich ludzi!
Zgłoś
T tort 2016-10-25 19:30:08
Pan Poseł powinien zostać szefem KNF lub NBP!!!
Zgłoś
B barbara 2016-10-12 15:23:58
Panie pośle słuchając pana w kilku stacjach TV mam mieszane uczucia co do pana działalności jako posła.Ja rozumiem że popiera pan we wszystkich poczynaniach PiS ,ale chwila refleksji czasami jest konieczna.Jestem obywatelem tego kraju i chciałabym aby nasi przedstawiciele w Sejmie patrzyli władzy na ręce.Taka jest rola opozycji. Pan uznaje zakupy śmigłowców bez przetargów załatwiane pod stołem jako normę.Ja jako osoba płacąca podatki od 30 lat chciałabym aby moje pieniądze wydawane były transparentnie bez oszustw.
Zgłoś
P proko 2016-09-13 14:25:38
Kukiz robisz dym i nic wiecej. zlozcie w sejmie projekt ustawy o wstrzymaniu realizacji orzeczen reprywatyzacyjnych od 1989 do czasu zbadania prawidlowosci. przestepstwa uznac za nieprzedawniajace sie i juz.
Zgłoś
O Olek 2016-05-01 12:22:30
"I Ty Brutusie" Chciałoby się rzec... po tym co odwalił Pan podczas głosowania odnośnie sędziego TK. Ułożenie się z antypolskim lewactwem dyskwalifikuje Pana jako Patriotę!
Zgłoś
O obserwator 2016-04-11 10:57:02
Panie pośle M. Jakubiak powinien pan przyjąć do wiadomości, że w Polsce najwyższą władzą ustawodawczą jest sejm, senat. Zatem wszystkie sądy w tym i trybunał konstytucyjny są zobowiązane do stosowania prawa stanowionego przez parlament, ponieważ nie mają uprawnień do stanowienia prawa, i z tego też względu są organem niższego rzędu. Wszelkie odstępstwa od prawa stanowionego jest jego łamaniem. Nadmienić należy, że ustawa zasadnicza w obecnym kształcie nie odpowiada potrzebom współczesnego życia narodu, jest bardzo mało precyzyjna powodująca zbyt wiele dowolnych interpretacji min. przez Trybunał Konstytucyjny co powoduje bardzo wiele kontrowrsji i nieporozumień. W trybie pilnym Konstytucja RP powinna być zmieniona i opracowana przez specjalistów nawyższej klasy, wykluczając z jej grona czynnych i byłych sędziów. Nadmienić należy, że Trybunał Konstytucyjny podczas swojego ostatniego posiedzenia złamał prawo odnosząc się do ustawy zasadniczej a min. art. 4, art 7, art 10, art 95, art 194, art 197, zatem wydane tzw. orzeczenie jest sprzeczne z zasadami postępowania zgodnie z prawem i w granicach prawa, i nie jest zgodne z wolą Narodu wykazaną podczas ostatnich wyborów prezydenckich jak i parlamentarnych. Przypominam, że władza zwierzchnia należy do Narodu art 4 Konstytucji, dlatego też takie organy jak sądy, trybunały muszą wykonywać wolę Narodu, czy się to im podoba czy nie. TK pełni rolę służebną wobec parlamentu.
Zgłoś
P Paweł 2016-03-24 11:30:08
Słyszałem w radiowej Jedynce Pana wypowiedzi na temat pseudoreligii islamu - jestem dumny, że mamy takich posłów, jest nadzieja dla naszego kraju.
Zgłoś
BM Bea Malnisdottir 2016-02-14 13:53:38
W samych superlatywach o Panu Pośle można tylko pisać.
Zgłoś
M Marta 2016-01-31 17:13:07
Ile z tych postów pochodzi z PRu Jakubiaka? To populista o intelektualnej proweniencji Leppera. Liczba zgłoszonych projektów ustaw: zero. Taki aktywny i oddany swej pracy polityk. Truizmy w mediach opowiada i tyle. Swoje zasługi jednak ma - robi dobre piwo... Jakubiak na prezydenta!
Zgłoś
B bob555 2016-01-13 19:04:52
BRAWO , PRAWDZIWY PARLAMENTARZYSTA . KOMPETENTNY RZECZOWY , POLITYK JAKICH MAŁO JESZCZE RAZ BRAWO , NIECH INNI OPOZYCJONIŚCI , BIORĄ Z PANA PRZYKŁAD , BO PATRIOTYZM WYNOSI SIĘ DOMU !!
Zgłoś
D Darek 2015-11-13 14:42:50
Bardzo rzeczowy i uczciwy patriota. Gdyby takich przedsiębiorców było więcej, nasz kraj nie musiałby się wstydzić za rząd, dziennikarzy i polityków. Gratuluję mu zdobycia mandatu posła. A piwo też robi uczciwe i dobre!
Zgłoś
J Jarek 2015-11-04 16:36:21
Super firma
Zgłoś
P Płocczanin 2015-10-23 12:23:00
Do Głos z Mławy: A widziałeś stronę marekjakubiak.com.pl? Wszystko jasno napisane. Można poznać jego poglądy na każdy temat, dużo się wypowiada. Potrzebujemy więcej takich ludzi. Kibicuję mu!
Zgłoś
GZ Głos z Mławy 2015-10-23 12:17:54
Śledzę na FB aktywność Marka Jakubiaka. To facet, który wie co mówi, ma przemyślane sprawy, ugruntowane poglądy. Widać, że dąży do prawdziwej zmiany. Potrzebujemy ludzi czynu, dość gadania.
Zgłoś
ZI Za ile praca u Jakubiaka? 2015-10-23 09:10:53
Z forum Gazeta.pl Ciechanów: Wątek pt. "Do Marka Jakubiaka ,propozycja wyborcza" pierwszy.obywatel 13.10.15, 20:07 W Tygodniku Ilustrowanym mówi i pisze i obiecuje tz.'przeciętnemu Polakowi ' lepsze wynagrodzenie kpiąc z propozycji stawki godzinowej 12zł,15zł,19zł Gdzie tu spójne myślenie jakie cechuje cały ten KUKIZ15 i samego Jakubiaka? Proponuję panu Jakubiakowi zatrudnienie się za 10zl w swom browarze na cztery lata a ja niego zagłosuję. . Re: krystian_nowak.1980 13.10.15, 20:14 Jakubiak to hipokryta. Jak taki hojny to niech da podwyżkę swoim pracownikom bo z tego co słyszałem to marne u niego zarobki.
Zgłoś
PZ Paweł z Ciechanowa 2015-10-22 23:05:09
A czy ten Kukiz 15 będzie istniał też w 2016 roku, czy powstał tylko doraźnie? I ludzie razem z nim? Hah
Zgłoś
M Marek 2015-10-22 23:00:19
Forum Ciechanowa i wątek pt. Marek Jakubiak, jakim jest pracodawcą forum.gazeta.pl/forum/w,557,158864938,158864938,Marek_Jakubiak_jakim_jest_pracodawca_.html Oczywiście przed adresem internetowym 3 literki "w" należy wpisać Jest tam że nic na siebie nie ma, a co daje immunitet jest powszechnie wiadome
Zgłoś
J Jan 2015-10-22 15:45:01
Panie Marku, wiele Pan osiągnął w biznesie, daje Pan miejsca pracy wielu ludziom i wiele miejsc uchronił Pan od zapomnienia jak np.Browar Tenczynek który wiele lat browarem już niestety nie był. Mam nadzieję, że będzie Pan miał szansę równie wiele zrobić dla naszego Kraju. Trzymam za Pana kciuki!
Zgłoś
B Bogusław 2015-10-22 11:35:44
Uważam,ze w sejmie potrzeba właśnie takich ludzi jak Pan Jakubiak,jest osobą konkretną dążącą do wyznaczonego celu,osiągającą sukcesy zawodowe.Przypomnę,że uruchomił 4 nieczynne browary skazane na likwidację,dając pracę bardzo dużej liczbie osób,wielka sprawa.Składam wyrazy szacunku,życzę powodzenia.
Zgłoś
C Czytelnik 2015-10-21 18:13:54
- Pawłowi Kukizowi szło bardzo dobrze do mniej więcej połowy debaty. Obstawiałbym, że może nawet zanotować zwyżkę. Część poświęcona zdrowiu obnażyła jego brak kompetencji, ale próba "przykrycia" własnego nieprzygotowania atakiem na dziennikarzy może okazać się skutecznym wybiegiem i zadziałać pozytywnie w oczach tych wyborców, o których zabiega Kukiz Z dzisiejszego artykułu z Interii nt. debaty liderów Z fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2015/aktualnosci/news-triumf-adriana-zandberga-ekspert-ocenia-debate-liderow,nId,1907884#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Zgłoś
B Banaś 2015-10-21 17:39:23
Do Malgoska: Z forum Gazeta.pl Ciechanów Do Marka Jakubiaka ,propozycja wyborcza. pierwszy.obywatel 13.10.15, 20:07 W Tygodniku Ilustrowanym mówi i pisze i obiecuje tz.'przeciętnemu Polakowi ' lepsze wynagrodzenie kpiąc z propozycji stawki godzinowej 12zł,15zł,19zł Gdzie tu spójne myślenie jakie cechuje cały ten KUKIZ15 i samego Jakubiaka? Proponuję panu Jakubiakowi zatrudnienie się za 10zl w swom browarze na cztery lata a ja niego zagłosuję. . Re: krystian_nowak.1980 13.10.15, 20:14 Jakubiak to hipokryta. Jak taki hojny to niech da podwyżkę swoim pracownikom bo z tego co słyszałem to marne u niego zarobki. Może Pan Jakubiak zatrudni i siebie za stawkę jaką płaci w swoich browarach i popracuje tak 4 lata do następnych wyborów, albo płaci te stawki o których mówi zatrudni np. męża Pani której mąż wyjechał "za chlebem"
Zgłoś
A Ania.... 2015-10-21 13:42:47
Jestem za, zagłosuję na Pana z całą rodziną. Pozdrawiam
Zgłoś
R Red_Is_Bed 2015-10-21 13:40:55
Do ZANIEPOKOJONY: zmień sobie nick na ścierwo !!! Mała podła gnido !!! Albo naucz się czytać KRS BROWARY REGIONALNE JAKUBIAK SP Z O O REGON: 141155740 NIP: 5242627811 KRS: 0000289290 REGON141155740NIP5242627811KRS0000289290 Członkowie reprezentacji: Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko Jędrasiak Andrzej Janusz Członek Rady Nadzorczej Komornicki Leon Stanisław Członek Rady Nadzorczej Jakubiak Marek Prezes Zarządu Jakubiak Maciej Wiceprezes Zarządu Fałdowski Krzysztof Wiceprezes Zarządu Ochenkowska Irmina Donata Wiceprezes Zarządu
Zgłoś
GN głos na P.Marka 2015-10-21 13:34:23
Panie Marku, trzymał kciuki , w końcu konkretna osoba.
Zgłoś
M Malgoska 2015-10-21 12:53:31
Na facebooku widziałam Pana spoty i powiem tak: konkretnie o tym, co faktycznie dotyka Polaków jak wyjazd za granicą za chlebem - mój mąż niestety też wyjechał :( Mam dość tych obietnic wielkich partii, rządziły i nic z tego dobrego nie wynikło. Stawiam na Pana i na Ruch Kukiza - życzę wszystkiego dobrego
Zgłoś
DZ Darek Z 2015-10-21 09:04:04
Bardzo się cieszę, że wybrał Pan KWW Kuzkiz! To jedyna rozsądna alternatywa dla otaczającej nas bandy złodziei i hochsztaplerów z POPiSu. Z pewnością ma Pan mój głos!
Zgłoś
J JF 2015-10-20 23:38:45
Analizując wystąpienia p. Kukiza dochodzę do wniosku, że jedyne co mu się udaje, to śpiew. Ta paplanina o "rozwaleniu systemu" to jedyna rzecz, o jakiej ciągle gada! Nie daj Panie Boże!
Zgłoś
Z ZANIEPOKOJONY 2015-10-16 17:11:35
Do Aleksander L: Co tak nerwowo... Meliskę musisz częściej... I dobre okulary... Nie widzisz że pytam? Skoro sprawdziłeś, to podaj gdzie to jest i też sprawdzę - ja i inni zainteresowani... To pytanie także zostało zadane Gościowi.
Zgłoś
AL Aleksander L 2015-10-15 19:57:28
Do ZANIEPOKOJONY: Co za idiotyzmy sprawdziłem wszystkie spółki są na Jakubiaka, tylko czas straciłem. Chcesz pomawiać to się przedstaw miej odwagę .Panie Marku ja i moja rodzina głosujemy na Pana:)
Zgłoś
Z ZANIEPOKOJONY 2015-10-15 16:49:56
Do Gość: Gościu, napisałeś "Przeczytaj KRS człowieczku dokładnie to się dowiesz i wypowiadaj się ten pan nic na siebie nie posiada" A gdzie można znaleźć tę informację? Co tam jest dokładnie. Czemu miałby przepisywać wszystko na innych żeby tylko nie mieć na siebie? Boję się myśleć że immunitet jest do czegoś potrzebny.....
Zgłoś
W wyborca 2015-10-15 16:33:27
Panie Marku, ilość negatywnych komentarzy i trolli internetowych w dzisiejszych czasach świadczy o tym jak bardzo się Pana w parlamencie obawiają. Proszę robić swoje i się nie przejmować. Ma Pan mój głos!!!
Zgłoś
P pracujący 2015-10-15 11:59:27
Nie wiem po co ta dyskusja, która do niczego nie prowadzi. Fakty łatwo sprawdzić, a tu jedyne co widzę to same przypuszczenia i domniemania. Problemem nie jest stawka godzinowa! Kto zapłaci za ten pomysł? zapewne pracodawca i odbije się to na pracowniku. Problemem jest cała gospodarka i trzeba na to spojrzeć ogólnie, a nie tylko głosząc "będzie więcej" - ja się pytam skąd nagle mają się pojawić na to pieniądze? Tu dadzą, tam zabiorą. Nie wierzę politykom po zoologii, filozofii itp. (a ich jest masa i to na stanowiskach ministrów) natomiast daje szanse praktykom takim jak pan Jakubiak. Proszę dalej robić swoje - ma Pan mój głos.
Zgłoś
W wyborca 2015-10-15 10:26:24
Do Jacek Wiśniewski: zgadza się do samorządu z listy SLD, farbowanym nie ufamy.
Zgłoś
G Gość 2015-10-15 10:23:38
Do Ciechanowianin: Przeczytaj KRS człowieczku dokładnie to się dowiesz i wypowiadaj się ten pan nic na siebie nie posiada.
Zgłoś
ZI Za ile praca u Jakubiaka? 2015-10-15 01:28:48
Z forum Gazeta.pl Ciechanów Do Marka Jakubiaka ,propozycja wyborcza. pierwszy.obywatel 13.10.15, 20:07 W Tygodniku Ilustrowanym mówi i pisze i obiecuje tz.'przeciętnemu Polakowi ' lepsze wynagrodzenie kpiąc z propozycji stawki godzinowej 12zł,15zł,19zł Gdzie tu spójne myślenie jakie cechuje cały ten KUKIZ15 i samego Jakubiaka? Proponuję panu Jakubiakowi zatrudnienie się za 10zl w swom browarze na cztery lata a ja niego zagłosuję. . Re: krystian_nowak.1980 13.10.15, 20:14 Jakubiak to hipokryta. Jak taki hojny to niech da podwyżkę swoim pracownikom bo z tego co słyszałem to marne u niego zarobki.
Zgłoś
P polo 2015-10-13 22:22:53
Panie Marku nie czytać tych głąbów ja wiem, że gość jest z Pana
Zgłoś
C Ciechanowianin 2015-10-13 22:20:42
Do NIE TEMU PANU: Jesteś idiotą ? wszystkie spółki należą do niego . Naucz się czytać Trolu
Zgłoś
NT NIE TEMU PANU 2015-10-13 11:54:16
Forum Ciechanowa i wątek pt. Marek Jakubiak, jakim jest pracodawcą forum.gazeta.pl/forum/w,557,158864938,158864938,Marek_Jakubiak_jakim_jest_pracodawca_.html Oczywiście przed adresem 3 literki "w" Jest tam że nic na siebie nie ma, a co daje immunitet jest powszechnie wiadome
Zgłoś
WZ Wiśniewski z wiśniowa 2015-10-12 14:54:59
Do Jacek Wiśniewski: zdaje się, że zazdrościsz temu "pożal się Boże" przedsiębiorcy.
Zgłoś
ZN zagłosuje na Jakubiaka 2015-10-12 14:26:47
Do Jacek Wiśniewski: obawiam się, że jesteś w błędzie. Nie każdy wojskowy był w PZPR. Lepiej napisz kto cię wynajął.
Zgłoś
W wiem 2015-10-07 19:19:03
Do Jacek Wiśniewski: Nie musiał być bo nie był oficerem jak nie wiesz to nie gadaj.
Zgłoś
M mikroprzedsiębiorca 2015-10-06 19:19:16
Jeśli Polska ma się rozwijać, prawo gospodarcze musi być prostsze. Kto lepiej wie co zmienić jeśli nie przedsiębiorcy? Panie Marku, ma Pan mój głos.
Zgłoś
JW Jacek Wiśniewski 2015-10-06 17:51:35
Do Krystek: Nareszcie odważny ciechanowianin tak trzymaj kolego jestem zTobą i też nie zagłosuję na jakubiaka biznesmena pożal się boże który do sejmu idzie aby uciec przed odpowiedzialnością . Tak myślących jak ja jest ponad 7000 w okolicach plońska, mławy i żuromina
Zgłoś
JW Jacek Wiśniewski 2015-10-06 17:46:54
Do Roman: pan jakubiak musiał być w PZPR będąc zawodowym żołnierzem , a p.królewiecka nr. drugi na liście przeciez to członek SLD z ramienia tej partii kandydowała do sejmu w roku 2011 z miejsca czwartego także panie roman nie pleć pan głupstw o bezpartyjności kandydatów
Zgłoś
P PP13 2015-10-06 12:23:01
Marek Jakubiak to równy gość! A to co zrobił z zabytkowymi browarami-szacun!!!
Zgłoś
S Stanisław 2015-10-06 12:20:46
Super wystąpienie Pana Marka Jakubiaka na Konwencji Ruchu Kukiz"15. Nie mam żadnych wątpliwości, że będę na niego glosować.
Zgłoś
M Maria 2015-10-06 12:17:47
Dla mnie jest Pan wzorem polskiego przedsiębiorcy. Trzymam kciuki.
Zgłoś
K Kazik 2015-10-06 12:16:02
Panie Marku, Tak trzymać! Tylko tacy ludzie jak Pan mogą w tym kraju coś zmienić! Będę na Pana głosował.
Zgłoś
P piotr_72 2015-10-06 11:36:29
Polacy powinni się wreszcie obudzić i odsunąć rządzących teraz od władzy. Potrzebni nam są nowi - z jednej strony ze świeżym spojrzeniem, a z drugiej z dużym doświadczeniem w prowadzeniu biznesu. Dobrze Pan kiedyś powiedział "Państwo to spółka z o.o." tu trzeba twardej ręki i praktycznej wiedzy. Panie Marku życzę Panu zdobycia mandatu
Zgłoś
W Witek 2015-10-05 22:59:10
Wasik jest de besciak, Jakubik nie ma szans
Zgłoś
M Mike 2015-10-05 09:01:27
Czas na zmiany! Takie może dokonać tylko przedsiębiorca, który wie co i jak poprawić, żeby było nam lepiej. Trzymam kciuki
Zgłoś
I iza 2015-10-04 11:03:29
Przyglądam się Panu już jakiś czas i muszę powiedzieć, że przekonują mnie Pana argumenty o gosp. Dość migania się zagranicznych koncernów od płacenia podatków! Dlaczego ja mając małą firmę zarzucana jestem biurokracją i tymi wszystkimi podatkami, a Ci, których stać na prawników i księgowych leżą sobie gdzieś na wyspach za pieniądze, ktore powinny być w naszym budżecie państwa?! Mam dość i takich osób jak ja jest wiecej - powodzenia! Czas położyć temu kres!!!
Zgłoś
W Warszawiak 2015-10-04 10:17:27
Do mnie Marek Jakubiak trafia. Obserwuję go od jakiegoś czasu i kibicuję. Świetne wystąpienie na konwencje Kukiz'15, dobra dyskusja w Polsacie, a wypowiedź w TV republika pokazuje, że ma wiedzę, ugruntowane poglądy, które odważnie prezentuje. Jest prawdomówny, wiarygodny. Do tego praktyk, takich ludzi potrzeba w Sejmie.
Zgłoś
C Ciechanfan 2015-10-04 09:58:00
Do oburzony: Jednak PIS to idioci ,dlatego nigdy nie będziecie rządzili sami. Nienawistne, toksyczne środowisko. Panie Marku niech Pan się nie przejmuje !
Zgłoś
O oburzony 2015-10-03 22:19:45
Tylko Pis ten Pan to mega cwaniaczek nic na siebie nie ma jest biedny jak mysz kościelna spółki na osoby trzecie informacje KRS nawet jedna spółka w upadłości te pochwały to na wyrost
Zgłoś
J Jezuita 2015-09-30 17:45:16
Panie Marku, trzymam kciuki!
Zgłoś
K KKK 2015-09-29 17:29:39
Do Ja cie znam: Ty to jeden z tych od Michalczewskiego??
Zgłoś
G Gosia 2015-09-29 17:24:19
Wielki szacunek do Pana Jakubiaka za wkład w odnowę polskiego browarnictwa. Wzór dla polskich przedsiębiorców. Duża wiedza historyczna i świadomość patriotyczna. Jeśli ktoś ma wątpliwości to radzę wpisać na YT "Jakubiak republika" i obejrzeć materiał z programu "W punkt" z 2015-09-28
Zgłoś
JC Ja cie znam 2015-09-27 20:49:32
Skąd kasa u tego faceta na te browary.Jaki to będzie poseł jak prowadzi Spółkę sam.Kiedy czas na obrady.Jeszcze mu mało kasy znikąd.
Zgłoś
M Miriam 2015-09-23 21:17:06
Ubogo tutaj, mało informacji, nie widzę programu. Nie mam zaufania do Pana. Chcę wiedzieć od czego Pan zaczął swój biznes, kiedy to było, skąd Pan miał pieniądze, czyli skąd ten pierwszy milion?
Zgłoś
JW Jacek Wiśniewski 2015-09-18 14:10:57
Dzień dobry , czy planuje Pan spotkania z ewentualnymi wyborcami , jeśli tak to gdzie i kiedy , nie omieszkam opuścić . Pozdrawiam Jacek Wisniewski
Zgłoś
O obywatel 2015-09-18 09:06:48
Do Roman: chyba się mylisz niektóre transfery z SLD to bezpartyjność
Zgłoś
G german 2015-09-17 17:04:14
Do Korki: nie dziwie się w końcu nazwałeś się KORKI haha
Zgłoś
K Korki 2015-09-17 16:32:40
Nie lubię faceta. Cwaniak i tyle. Nie zaglosuje na niego. Tylko PiS moze cos zmienic
Zgłoś
M Michał 2015-09-16 22:26:24
Pan Jakubiak to dla mnie wzór polskiego rzetelnego przedsiębiorcy, który stworzył dobry produkt i dał pracę wielu ludziom. Pieniądze w ten sposób zarobione przeznacza na wspieranie portalu kresy.pl, Rajd Katyński i inne działania patriotyczne. Serdecznie pozdrawiam i proszę się nie przejmować krytyką ze strony trolli i lewaków.
Zgłoś
R Roman 2015-09-16 20:54:24
Pan Marek Jakubiak przewodzi prawdziwej LIŚCIE OBYWATELSKIEJ do Sejmu w OW 16 (Płocko-ciechanowski) Wszyscy Kandydaci na tej liście są BEZPARTYJNI. Tylko Tacy Kandydaci mogą być szansą na zmiany, których oczekuje społeczeństwo obywatelskie. Głosujmy na BEZPARTYJNYCH.
Zgłoś
J Jozef 2015-09-16 11:54:05
Coś słaby ten biogram. Chciałbym zobaczyć "drogę życiową", zwłaszcza w jaki sposób doszedł do "stania się przedsiębiorcą" z tego co słyszałem ze zwykłego "trepa". Takie cuda to TYLKO w POLSCE! Obecne dokonania niezwykle patriotyczne, nic do zarzucenia.
Zgłoś
W Wojtas 2015-09-16 06:57:24
Do Krystek: Marek już nie musi. Ma z czego żyć. On idzie z pobudek patriotycznych pro publico bono.
Zgłoś
C Czaja 2015-09-16 00:03:29
Do Krystek: A człowiek z nikąd, bez niczego będzie kradł gdzie i co popadnie, żeby tylko sie na władzy dorobic. Możemy się tak licytować archetypami kandydatów całą wieczność.
Zgłoś
J jamnik 2015-09-15 23:51:12
Do Krystek: napisz do niego może was z Ciechanowa weźmie do sejmu, nie będziecie tacy porzuceni :) Swoją drogą nie wiem czy jest ktoś kto więcej od niego zrobił dla Ciechanowa !
Zgłoś
K Krystek 2015-09-15 23:38:38
Ja absolutnie nie oddam swojego glosu na tego pana. Biznesmen prawdopodobnie bedzie walczyl o wlasne interesy a nas zwyklych Ciechanowian zosatawi samych sobie.
Zgłoś
PP Piotr P 2015-09-15 23:06:26
Nie znam Pana osobiście, ale śledzę uważnie Pana poczynania tu i tam :) Mądry z Pana facet, bardzo mi się podobają Pana poglądy, proszę nie zmarnować zaufania ludzi i nie przejmować się krytyką innych . Powodzenia!
Zgłoś
H Husarz 2015-09-15 23:06:26
Oczywiście popieram ja i moja rodzina plus znajomi. Pozdrawiam
Zgłoś
PP Przemysław Popławski 2015-09-14 09:33:30
Oczywiscie popieramy ..:-)
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!