REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Marek Jakubiak

KOMENTARZE

• Poznanczyk 2016-11-13 15:38:12
    Dobry wybor. Potrzeba nam wiecej takich ludzi w sejmie aby naprawic nasz kraj ktory staje na nogi. Przede wszystkim Patriota !!
  • fff 2016-11-09 14:14:51
    Nich się lepiej zajmie tym co mu w miarę dobrze wychodzi - robieniem piwa.
  • puszatek 2016-11-03 16:42:24
    Panie Jakubiak, jest pan jednym z najmądrzejszych posłów. Potrafi pan rozmawiać z ludźmi i do ludzi jasnym, zrozumiałym językiem i zawsze zachowuje pan zdrowy rozsądek, za bardzo sobie pana cenię. Oby więcej w sejmie takich posłów, jak pan.
  • aga 2016-10-26 08:39:20
    Inteligentny, przebojowy, z dużą wiedzą i charakterem. Kochający Polskę bez pisiorskiego "zadęcia". Oby więcej takich ludzi!
  • tort 2016-10-25 19:30:08
    Pan Poseł powinien zostać szefem KNF lub NBP!!!
  • barbara 2016-10-12 15:23:58
    Panie pośle słuchając pana w kilku stacjach TV mam mieszane uczucia co do pana działalności jako posła.Ja rozumiem że popiera pan we wszystkich poczynaniach PiS ,ale chwila refleksji czasami jest konieczna.Jestem obywatelem tego kraju i chciałabym aby nasi przedstawiciele w Sejmie patrzyli władzy na ręce.Taka jest rola opozycji. Pan uznaje zakupy śmigłowców bez przetargów załatwiane pod stołem jako normę.Ja jako osoba płacąca podatki od 30 lat chciałabym aby moje pieniądze wydawane były transparentnie bez oszustw.
  • proko 2016-09-13 14:25:38
    Kukiz robisz dym i nic wiecej. zlozcie w sejmie projekt ustawy o wstrzymaniu realizacji orzeczen reprywatyzacyjnych od 1989 do czasu zbadania prawidlowosci. przestepstwa uznac za nieprzedawniajace sie i juz.
  • Olek 2016-05-01 12:22:30
    "I Ty Brutusie"
    Chciałoby się rzec...
    po tym co odwalił Pan podczas głosowania odnośnie sędziego TK.
    Ułożenie się z antypolskim lewactwem dyskwalifikuje Pana jako Patriotę!
  • obserwator 2016-04-11 10:57:02
    Panie pośle M. Jakubiak powinien pan przyjąć do wiadomości, że w Polsce najwyższą władzą ustawodawczą jest sejm, senat. Zatem wszystkie sądy w tym i trybunał konstytucyjny są zobowiązane do stosowania prawa stanowionego przez parlament, ponieważ nie mają uprawnień do stanowienia prawa, i z tego też względu są organem niższego rzędu. Wszelkie odstępstwa od prawa stanowionego jest jego łamaniem. Nadmienić należy, że ustawa zasadnicza w obecnym kształcie nie odpowiada potrzebom współczesnego życia narodu, jest bardzo mało precyzyjna powodująca zbyt wiele dowolnych interpretacji min. przez Trybunał Konstytucyjny co powoduje bardzo wiele kontrowrsji i nieporozumień. W trybie pilnym Konstytucja RP powinna być zmieniona i opracowana przez specjalistów nawyższej klasy, wykluczając z jej grona czynnych i byłych sędziów. Nadmienić należy, że Trybunał Konstytucyjny podczas swojego ostatniego posiedzenia złamał prawo odnosząc się do ustawy zasadniczej a min. art. 4, art 7, art 10, art 95, art 194, art 197, zatem wydane tzw. orzeczenie jest sprzeczne z zasadami postępowania zgodnie z prawem i w granicach prawa, i nie jest zgodne z wolą Narodu wykazaną podczas ostatnich wyborów prezydenckich jak i parlamentarnych. Przypominam, że władza zwierzchnia należy do Narodu art 4 Konstytucji, dlatego też takie organy jak sądy, trybunały muszą wykonywać wolę Narodu, czy się to im podoba czy nie. TK pełni rolę służebną wobec parlamentu.
  • Paweł 2016-03-24 11:30:08
    Słyszałem w radiowej Jedynce Pana wypowiedzi na temat pseudoreligii islamu - jestem dumny, że mamy takich posłów, jest nadzieja dla naszego kraju.
  • Bea Malnisdottir 2016-02-14 13:53:38
    W samych superlatywach o Panu Pośle można tylko pisać.
  • Marta 2016-01-31 17:13:07
    Ile z tych postów pochodzi z PRu Jakubiaka? To populista o intelektualnej proweniencji Leppera. Liczba zgłoszonych projektów ustaw: zero. Taki aktywny i oddany swej pracy polityk. Truizmy w mediach opowiada i tyle. Swoje zasługi jednak ma - robi dobre piwo... Jakubiak na prezydenta!
  • bob555 2016-01-13 19:04:52
    BRAWO , PRAWDZIWY PARLAMENTARZYSTA .
    KOMPETENTNY RZECZOWY , POLITYK JAKICH MAŁO
    JESZCZE RAZ BRAWO , NIECH INNI OPOZYCJONIŚCI ,
    BIORĄ Z PANA PRZYKŁAD , BO PATRIOTYZM WYNOSI
    SIĘ DOMU !!
  • Darek 2015-11-13 14:42:50
    Bardzo rzeczowy i uczciwy patriota. Gdyby takich przedsiębiorców było więcej, nasz kraj nie musiałby się wstydzić za rząd, dziennikarzy i polityków. Gratuluję mu zdobycia mandatu posła. A piwo też robi uczciwe i dobre!
  • Jarek 2015-11-04 16:36:21
    Super firma