XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
C Countyside 2015-11-03 11:04:42
Do IQ: o, czyzby wyborca Razem?
Zgłoś
K Koko 2015-11-02 12:10:10
No dowody są nie zbite. Żałośnie wiarygodne, już odwróciłem się od prawicy. Dziękuję Wam za otwarcie oczu ;)
Zgłoś
M Mariusz 2015-11-02 06:32:44
Paweł, Nie daj sobie wybrać pisiorom Twoich ludzi...! Siła i honor...! Tak trzymaj...!
Zgłoś
A aaa 2015-11-01 17:48:56
Do IQ: Może nie będą tak kradli jak wykształceni zawodowi politycy w garniturkach. Jestem pewien, że będą mieli więcej jaj i charakteru niż te sprzedajne mendy z Wiejskiej
Zgłoś
E emceel 2015-11-01 17:35:52
Do IQ: Może nie będą tak kradli jak wykształceni zawodowi politycy w garniturkach. Jestem pewien, że będą mieli więcej jaj i charakteru niż te sprzedajne mendy z Wiejskiej
Zgłoś
J jurnx 2015-11-01 11:03:21
Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że SE sympatyzuje z pisem. Taktyka jest prosta, namawiamy, zapraszamy a jak się nie uda to będzie że to prowokacja dziennikarska.
Zgłoś
IR IREK ROSKILDE 2015-10-31 21:33:39
PIS CHYBA ZWARIOWAŁ , W PAWŁA MOJA WIARA JEST DO KOŃCA ,W WYBORACH PREZYDENCKICH POWIEDZIAŁ ŻE NIKT NIE JEST W STANIE GO KUPIĆ I ŻE NAS WYBORCÓW NIE SPRZEDA ,TYLE MI WYSTARCZY GŁOSOWAŁEM NA PAWŁA I DALEJ GŁOSOWAŁ BĘDĘ ,PAWEŁ JESTEŚ NR.JEDEN TYLKO JESZCZE CAŁE SPOŁECZEŃSTWO SIĘ NIE OBUDZIŁO JAK ZWYKLE SERDECZNE POZDRAWIAM
Zgłoś
P przypominacz 2015-10-31 19:57:52
Nie wiadomo czy to prowokacja dziennikarska.Wystarczy przypomnieć Renatę Berger oraz posłów PiS urzędujących w hotelowej izbie.
Zgłoś
I IQ 2015-10-31 17:06:47
Kukiz wprowadził najgorszy gatunek, szumowiny i swiry do parlamentu. za rok nie będzie śladu po klubie kukiz 15, wszyscy będą w PiS. Bo kto to myslał, iż takie patafiany maja pjęcie co do polityki i spraw społecznych, kukiz dał im tylko trampolinę, dziwi się ludziskom ( ciemnym zresztą) dlaczego głosowali na to coś. Toż to totalna indolencja i bezmózgowie .
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!