XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
K Krakens-dorp 2016-01-30 18:35:37
Acha
Zgłoś
ZZ znajomy z RM V kadencji 2015-11-03 13:48:16
W tej komisji głosowali moi znajomi na panią Kołodziej z mojej rekomendacji i specjalnie dzwoniłem do nich żeby się upewnić czy naprawdę oddali na nią głos i potwierdzili że tak a nie ma powodów żeby zrobili inaczej jak to przekazali.
Zgłoś
A Analizator 2015-11-03 00:12:53
Skoro Kołodziej dostała 0 głosów w swojej komisji a Król 68 i członek komisji który je liczył twierdzi, że te 68 było na Kołodziej i nie wie dlaczego tak się stało że jej tego nie zaliczono to w Mysłowicach musi być jeszcze większy przekręt bo na pkw.gov.pl jak byk widać, że prof. Zembala bije we wszystkich miastach kandydatów z PO na głowę (prócz Rudy Śląskiej w której wynik jest podobny do wyniku Pietraszewskiej, która tam zwyciężyła) to pytam się jak to możliwe że w Mysłowicach taki Król bije taką personę jak prof. Zembala i to różnicą przeszło 3000 głosów. Coś mi śmierdzi z tym liczeniem głosów. Powinni to przeliczyć jeszcze raz i to jawnie.
Zgłoś
J Józef 2015-11-02 16:31:28
Bzdury, ta pani dostała 5745 głosów, można to sprawdzić w obwieszczeniu PKW.
Zgłoś
G G. 2015-11-02 09:10:33
ja i moja rodzina na nią głosowaliśmy w tej właśnie komisji. Gdzie są moje głosy?
Zgłoś
A an 2015-11-01 20:20:17
cieszę się niezmiernie z tego wyniku. Kto zapłacił za oblepienie całego miasta jej wizerunkiem?! ona? oczywiście że nie. Była pierwszą która zaczęła plakatowanie i dlatego już na wstępie była dla mnie największą przegraną.
Zgłoś
WZ wójt zielona koniczyna 2015-10-31 23:11:21
To są opary absurdu . Zaginione głosy są może na rękę psl, więc wszystko jest w komuszej rodzinie,cczyli shut up & dance with me
Zgłoś
N nim 2015-10-31 14:04:44
Ja i moi sąsiedzi na nią NIE GŁOSOWALIŚMY ,bo sobie na to zapracowała !!!
Zgłoś
Z Zunrin 2015-10-30 18:48:47
Ale teoria spiskowa... Nowa psiapsiólka Macierewicza? A tak z ciekawości - pani z PO ma nagranie jak głosowała? Bo może postawiła również krzyżyk przy spisie komitetów wyborczych...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!