XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
UP urzędas przyklejony 2017-02-24 14:37:59
Zlikwidować tę i wiele innych agend które tylko wysysają kasę a nic nie przynoszą. Zacząłbym jednak od IPN gdzie setki urzędasów zarabiają grubo ponad średnią krajową, robiąc to czym mogliby się zająć uniwersyteccy historycy i archiwa.
Zgłoś
K Krystyna 2017-02-24 14:01:04
Po ostatnich doświadczeniach: wielokrotnych telefonach do POTu - po kilku sygnałach każdorazowo słysząc - "zostaw wiadomość" - podpisuję się oburącz pod inicjatywą. To ja oczekuję informacji "wiadomości" od instytucji, a nie mam zostawiać wiadomość - jaką, że dzwoniłam? komu i po co - urzędnik oddzwoni skoro nie jest łaskaw na bieżąco podnosić telefonu? Ma mnie po prosu gdzieś!
Zgłoś
JK Janusz Kopaczek 2017-02-07 18:58:25
Mądrzyć się i likwidować system każdy potrafi. Trudniej coś zbudować: dlatego bez odpowiedzi na pytanie co w zamian, wygląda to tylko na mądrzenie się. Czy inicjatorzy w ogóle wiedzą, że w tym systemie są liczne inne, trójsektorowe organizacje?!
Zgłoś
E Ewelina 2017-01-18 02:36:24
Słuszna decyzja !!! Pan Tyszka wspaniałym posłem jak i wszyscy z " Kukiz 15".
Zgłoś
Z zorientowany 2017-01-13 11:35:40
Nieprzemyślana inicjatywa. Każdy kraj ma turystyczną organizację narodową. Nieprawdą jest brak przełożenia działań POT na wzrost przyjazdowości do Polski. Mówią o tym fakty. Oczywiście można zrobić znacznie więcej i sprawny zarząd prawdziwych znawców branży może tego dokonać. Niestety nie aktualnie p.o. prezesa B. Walas, ani podobni dr. Fedykowi, bo to nieporozumienie totalne !
Zgłoś
E Elżbieta 2017-01-10 20:29:10
Słuszna inicjatywa. Od pewnego czasu to przechowalnia kadrowa głównie dla żon, kochanek i innych członków rodzin ważnych polityków. Poprzedni prezes na służbowych wycieczkach zagranicznych spędzał do 200 dni w roku.
Zgłoś
W wykreślacz 2017-01-10 13:32:12
Bardzo słuszna inicjatywa Kukiz'15. Czas skończyć z "firmami" i "instytucjami", które służą tylko do zatrudnienia wybranych osób w ramach "zwalczania bezrobocia" wśród szwagrów i pociotków. A wymiernych realnie - wyników, jak nie było tak nie ma.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!