XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
SW Stan W 2017-01-09 14:41:31
Już widzę Jarka ja o szóstej rano w w niedziele mówi do nas na wszystkich programach telewizji że przemawia do nas w sprawach najwyższej wagi.
Zgłoś
U ubek 2017-01-09 12:24:28
Proponuje nadto żolnierzy WOT Macierewicza z bronią.....z na zewnątrz wozy opancerzone i sikawki....przecież to jakaś Dobra zmiana i Sprawiedliwośc rządzi ....
Zgłoś
P psst 2017-01-09 09:41:26
Profesor kaczyzmu Górski o "nieposzlakowanej" opinii . Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ; Bomba! Jak Górski kamienicę bierze!
Zgłoś
J jhhgfdb 2017-01-09 09:01:22
tytuł profesora dostał chyba na białorusi
Zgłoś
E ekpp 2017-01-07 22:08:44
Profesor Górski jest głównym bohaterem moich koszmarów od kilku dobrych lat. Miałam nadzieję,że jest człowiekiem prawym i sprawiedliwym dlatego zdecydowałam się by reprezentował mnie w Sądzie-sprawa dotyczyła uporczywego nękania mnie , gróźb karalnych i dwukrotnej napaści. Pamiętam jak dziś-w Toruniu widniały banery z kandydatem na Prezydenta miasta-i pewno do finansowania swojej kampanii wyborczej potrzebował moich czterech tysięcy. Nie wystawił faktury-nie dostałam zwrotu kosztów,nie doprowadził do ukarania sprawcy-skończyło się na mediacji,na której nie był obecny,a jak już był na sali rozpraw to ledwo było go słychać. Nie bronił mnie,nie udowadniał,nie robił nic. Nie poinformował mnie o tym,że bez faktury nie dostanę zwrotu kosztów sądowych. Tak, tak Panie profesorze,nie był Pan wtedy prawy i sprawiedliwy i nie jest teraz!
Zgłoś
A Abram 2017-01-07 14:27:45
Profesor Grzegorz Górski proponuje wprowadzenie stanu wyjątkowego , zacznie się on w Sali Posiedzeń, krok II wynajęcie u Aleksandra Łukaszenki Berezy Kartuskiej jako miejsca odesłania/zesłania totalnej opozycji to jest ta ........Wizja Polski Prezesa i Jego Świty......
Zgłoś
T tomasz_kubik@toya.net.pl 2017-01-07 13:55:54
Może do pomysłów Grzegorza Górskiego można dodać, że obrady komisji sejmowych mogłyby odbywać się w ubikacjach, ale pod warunkiem, że obradujący zmieszczą się, a ponieważ najprawdopodobniej nie zmieściliby się, więc w takich tematach nie mogliby zastanawiać się w ubikacji. I to sedno. W sali kolumnowej nie mieści się czterystu sześćdziesięciu posłów. Ale co z posłami przebywającymi na sali sejmowej ? Konflikt zaczął się, gdy marszałek Sejmu wykluczył posła PO z obrad z przyczyn niezrozumiałych może nawet dla niego pod kątem sensu czym jest praca w Sejmie i praca marszałka Sejmu. A gdyby poseł w mównicy sejmowej miał krawat w kolorach, które nie przypadły do gustu marszałkowi Sejmu i z tego powodu próbowałby wykluczyć posła z obrad ? Wątpliwej próby apodyktyczność, którą w Sejmie prezentuje Marek Kuchciński w manierze błyskawicznych decyzji, ale często wątpliwych pod kątem regulaminu sejmowego przejawiła się w nieregulaminowym potraktowaniu posła PO. Czyli przekonanie o nieomylności, ale na fałszywych przesłankach może można urefleksyjnić dokładniejszą lekturą regulaminu sejmowego i przywróceniem posła PO do obrad, którego wykluczenie było bezprawne.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!