Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
P Piotr 2016-12-25 00:48:36
PAJACE z PONowośmiesznej to Najwięksi SZKODNICY i OSZOŁOMY dla Polski!!!
Zgłoś
ZW Zawiedziony Wyborca. 2016-12-23 22:05:40
Mam serdecznie dość: Petru od Cimoszewicza , nigdy więcej , zepsuli tyle że tego się nie odrobi przez 20 lat. Wałęsy co niby z solidarności ,a ciśnie na lewo aż przykro słuchać. Komorowskiego ,dałby se facet już spokój bo się kompromituje. Kwaśniewskiego, wstyd mi za takiego prezydenta ,co pobalował to jego ,szkoda że za nasze. Niesiołowskiego, jak PO było przy korycie pluł jadem i dalej mu nie przeszło ,niczego się nie nauczył . Nie chcę oglądać i słuchać tych ludzi. Spierniczyli OFE i zapierniczać mam do 67. nic zupełnie nic dobrego dla Ludzi nie zrobili. Normalnie nie potrafię sobie przypomnieć. PIS, też nie z mojej bajki, ale są pozytywne aspekty , poprawy by zrobiła zmiana ministra obrony i pogodzenie się z Katastrofą z 2010. Każdego szkoda z jednej i drugiej strony.
Zgłoś
K KKornatowicz 2016-12-23 18:45:40
Nie ma dnia, aby prostytutki medialne nie karmiły nas swoim protegowanym - Petru . Już nie da się tego znieść !
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!