XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
L Leon 2016-12-27 01:53:51
OPŁACANY Petru inaczej ""SZEŚCIU KRÓLI"!!! Kto Ci płaci i komu służysz,bo wiesz że u ciebie nie ma nic za darmo,a i Alimenciarza tez musisz OPŁACIĆ!???
Zgłoś
KK Krzysztof Kornatowicz 2016-12-23 09:07:56
Szemrany Petru nadaje - żenada ! Dość tego pajacowania ! Właśnie przez takich cymbałów brzmiących jak Petru - WYBORY POWINNY BYĆ JAWNE ! Kto wybiera cymbałów do rządu, ten powinien płacić przez 4 lata jakieś ustawowo wprowadzone niewielkie, ale męczące kary ( np. 50 zł ) , które byłyby przekazywane na konta dla tych, którzy głosowali przeciw wyborowi cymbałów ( PO, Nowoczesna.P i ta cała banda czworga ) . W ten prosty sposób durni wyborcy mafii POlitycznej PO i Nowoczesnej.PO mieliby bankowy dowód potwierdzający ich głupotę, a tak - chodzą po ulicach w aureoli "opozycji". Po zaledwie kilku latach głosujący obywatele ( wybory wolne, bez przymusu ), którzy wybrali nam kanalie do rządów, baczniej przyglądaliby się swoim wyborom i kolejny raz bardzo trudno byłoby ich uwieść przekazami sprostytuowanych mediów, że " ładny, że jeszcze nie rządził ) . Chyba nie bardzo składnie poszedł mi dziś ten wywód i nie bardzo wiem , o co mi chodzi, ALE WIEM, ŻE CHODZI MI BARDZO MOCNO ! Krzysztof Kornatowicz ( czytajcie Wyrugowani.pl )
Zgłoś
K krystyna 2016-12-22 16:00:35
Dobrze ze beda poslowie swietowac w sejmie;;ODSIEDZA TE GODZINY KIEDY NIE BYLI OBECNI> ZYCZENIA NA SWIETA? ZYCZYMY IM ZEBY ZMADRZELI ZEBY DOSZLI DO WNIOSKU ZE POLACY JUZ ZADECYDOWALI I TAK MA BYC ::PO I NOWOCZESNA RAZEM Z OGONAMI PRECZ DO NIEMIEC,,ZOBACZYMY NA CO NIEMCY BY WAM POZWOLILI PA OSZOLOMY I BURAKI
Zgłoś
K KRYSTYNA 2016-12-22 15:16:41
Obie te partie to po prostu oszolomy ktorym zalezy na obaleniu rzadu i kazdy powod bedzie dobry byle mozna robic burdy juz nie poprzemy zadnej z nich i chocby za to co robia PISowi rosnie i bedzie roslo =nie pomoga faszysci ani ich potomstwo Polska jest nasza a on niech zmienia kraj my ich nie chcemy napewno= zrozumielismy duzo przez te 8 lat
Zgłoś
K krystyna 2016-12-22 15:03:05
dosc juz tego petru i kijowskiego pacholkow tuska= czas znalesc na nich paragraf zepsuli swieta prawym Polakom wprowadzili nerwowosc i niepewnosc teraz musza przegrac wybory tak zeby ich dzikie sminie komorowskiego ogladaly;A komorowski pod sad za namawianie do przesladowania poslow to ma byc prezydeny? gorszy cham od walesy(celowo z malej litery)
Zgłoś
T tENsAM 2016-12-22 14:59:57
NOWOCZESNY OPORUNISTA !!!!
Zgłoś
T TenSam 2016-12-22 14:58:44
Złodzieju frankowy nikt cie nie słucha.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!