XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 1

DODAJ KOMENTARZ
N niesprawiedliwosc 2016-12-21 16:36:48
Ale to Wy wszyscy politycy jesteście winni temu co teraz dzieje się w Polsce. Przez Wasze afery w PO Polacy zagłosowali na PIS bo nie było innej alternatywy. Przez Was przez PO przechodzimy teraz ta gehennę. To Wy politycy zabieracie nam prawa nabyte. To Wy wydajecie polecenia a My wykonawcy potem cierpimy. Byłam urzędnikiem w paszportach potem przeszłam do Policji. Żadnemu partyjniakowi nie zabraliście emerytury żadnemu prokuratorowi ani Sędziemu. Prawdziwi SB pozakładali kantory Biznesy i mają się dobrze. A my mali urzędnicy cierpimy przez Was przez Wasze nieudacznictwo, przez Wasze kłamstwa, przez Wasze interesy i przez Wasze rządy. Jesteście Wszyscy tacy sami. Zepsuci do szpiku kości, myślicie tylko o własnej kabzie. Sprawiedliwość dziejowa byłaby wtedy gdyby partyjniacy Sędziowie Prokuratorzy decydenci dawnego ustroju ponieśli kary a nie ludzie wykonujący rozkazy na najniższym szczeblu. Sobie nigdy nie dacie krzywdy zrobić tylko tym najniżej. To jest ta wasza sprawiedliwość ?? Urodziłam się i wychowałam w dawnym ustroju. Uczyłam takiej historii jaka wtedy obowiązywała. Nie rozumiem dlaczego mam być ukarana za to ze nie urodziłam się po roku 1990. Dlaczego zabiera mi się ciężko zapracowane uprawnienia? Czy za parę lat zabierzecie emerytury Pisowcom bo uznacie ze zrujnowali Polskę?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!