XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 173

DODAJ KOMENTARZ
A Ateista 2017-08-01 09:29:33
Walczą o demokrację i WOLNOŚĆ dlatego, że tak naprawdę połowa powinna siedzieć w pierdlu. Sprytni to są na pewno w odwracaniu kota ogonem i mieszaniu w głowach młodym. Ogromną rolę odgrywa tutaj wykorzystywanie niechęci lub czasem nienawiści do religii. Głosujesz wtedy nawet na oszustów byleby nie głosować na ludzi związanych z religią, nawet gdyby oni chcieli zatrzymać korupcję, złodziejstwa i machloje.
Zgłoś
I Iskra 2017-07-31 22:46:15
Glosuje.na.pis.nie.na.platforme.zlodzeji
Zgłoś
J Janusz 2017-07-31 18:28:48
TYLKO TAK DALEJ!!! BRAWO OPOZYCJA!!! Im więcej protestów oraz brak merytorycznych działań, tym większe poparcie dla PIS. PLAN OPOZYCJI - KŁAMAĆ NARÓD TAK DŁUGO AŻ PIS PADNIE (metoda SB-ków znana od '45), ALE TO POLACY PÓJDĄ NA WYBORY!!! TYLKO TAK DALEJ...
Zgłoś
SS Sławek Siarkowski 2017-07-31 10:18:52
Do Artur: W każdym kto nie jest eunuchem jak ty, widzisz PiS lub Kukiz'15. Nie możesz pojąć podstawowej prawdy, że są ludzie, zwolennicy PO, którym twoje chamstwo nie odpowiada. Jesteś pajacem udającego twardą opozycję, a tak naprawdę przynosisz wstyd PO i Nowoczesnej. Jesteś zaślepiony z nienawiści, nawet zwolennika opozycji wyzwiesz, gdy ten nie zgadza się z twoimi urojeniami.
Zgłoś
: :-) 2017-07-31 08:49:09
PIS wycina puszczę żeby starczyło na 500+ (przy okazji paru ludzi sobie dorobi) a i tak im nie starcza. Co zrobią w przyszłym roku? Prąd i woda już podrożały więc niewiele możliwości im pozostaje.
Zgłoś
GW Gwoli wyjaśnienia 2017-07-31 07:04:36
Do Tomasz Lis: Oj Lis sie odezwal? Nie wierze. Niezorientowanym pragnę wyjaśnić że Lis to Lisienko, syn ukraińskiego banderowca któremu po wojnie udało schronić się w Polsce.
Zgłoś
A Artur 2017-07-30 23:45:21
Do Sławek Siarkowski: to żeś się wypowiedział pajacu ! prawda w oczy kole co ? Pachołku karła kukizolizie'15
Zgłoś
SS Sławek Siarkowski 2017-07-30 23:32:00
Do Artur: Lumpie i eunuchu! Wypchaj się ze swoim biadoleniem i żalami, nikogo one nie interesują.
Zgłoś
A Artur 2017-07-30 22:40:32
Kukły'15 najpierw razem z pisuarami uchwaliły te skandaliczne ustawy o sądach a potem DUMNIE ogłosiły że popierają veto prezydenta a nawet go do tego skutecznie nakłonili. Przewrotne pisowskie pachołki
Zgłoś
DT Do trolla PiS korniszonka 2017-07-30 22:30:24
Do Korniszonek.: Koma to po (...) śpiączka. Pisowski Trollu -ruski korniszonku , nie masz słownika ani polskiej czcionki ? . Z takim korniszonkiem to tylko śpiączka :)
Zgłoś
CP Choroba postepuje. 2017-07-30 22:03:48
Pan Kaczynski jest powaznie chorym Psychicznie czlowiekiem.Potrzebuje natychmiastowej pomocy Specjalistow.
Zgłoś
SP Sluby Panienskie. 2017-07-30 21:54:10
"Dobra Zmiana"to jak Karzel w koncu poslubi przystojnego Pana.A zapomnialem nie w Polsce ( sam zabrania przez Dekrety ,byc moze teraz zaluje ) w Szwecji! Pojechlbym z Kwiatami do Szwecji,napewno by sie zmienil na dobre.
Zgłoś
GI Gaz i Woda w gore- 2017-07-30 21:46:39
Patrz na Rachunki Gaz i Woda i inne ceny poszly po cichu w gore! Dobra zmiana!
Zgłoś
ZZ Ziobro Zdrajca 2017-07-30 21:42:44
Ziobro musi byc odizolowany od Polskiego Spoleczenstwa,najniebezbieczniejszy dla wolnych Polakow ,chce ich zakuc w Lancuchy.Po zmianie ( wszystko jedno jaka Partia ).Aresztowac i Osadzic za Zdrade Stanu.To jest chorobliwa obsesja miec Wladze.To nie Zarty ludzie obudzcie sie.Obudzisz sie i beda Czolgi na Ulicach ,jak 13 Grudnia 1981 mialem 28 Lat jestem z Warszawy.
Zgłoś
OP Oszukuja Polakow. 2017-07-30 21:29:03
Polacy wszyscy jestescie Kochani nie dajcie sie oszukac tym zdradzieckim "obiecankom cacankom a glupiemu radosc".Popatrzcie niezalezne Media ocene tych i tych Politykow.Dostep do niezaleznych Mediow jest przeogromny.Nikt wam nie zabierze 500+,zeby nie to zlo co teraz mamy mielibyscie 1000+wydatki na wiernych Partyjniakow ida w Miliardy ,to mozna by np.dac Rencistom itd. itp.
Zgłoś
K Korniszonek. 2017-07-30 20:42:45
Do Ania:Jak bys dostala tym Korniszonkiem w czulko to by 6 Tygodni lezala w Komie.
Zgłoś
NJ Nie jest Polakiem! 2017-07-30 20:11:48
Nieudacznicy PIS wasz "Naczelnik" nie jest Polakiem!Kto wybiera PIS nie ma pojecia o Polityce.
Zgłoś
A Ania 2017-07-30 20:09:05
Do Eunuchowie.: Nie jesteś mężczyzną tylko prymitywnym chamem. Najwyraźniej widać że "naczelnika" dał wam przykład jak kobiety traktować macie . Ale nawet on nie traktuje kobiet tak przedmiotowo i nie używa tak kompromitujących dla nich zwrotów jak WY jego pisuarowi uczniowie. Mam nadzieję że po tych skandalicznych wpisach pisowskich zwolenników i potakiwaczy Polki wyciągną wniosek jakimi szowinistycznymi świniami jesteście
Zgłoś
P Polski-Polak 2017-07-30 20:07:14
Do Polski-Polak: Aha, zapomniałem dodać, że wcale nie popieram wszystkiego co robi PIS i pan Jarek, ale wzbieram wydaję mi się lepszą alternatywę.
Zgłoś
P Polski-Polak 2017-07-30 20:05:26
Do Spasiba Kaczynski.: Brawo, właśnie to miałem na myśli argumenty nie klejące się, nie wiadomo o czym, małostkowe informacje, urywane wątki, psedo podpieranie się nie wiadomo czym podparte garścią przekleństw i obelg, taka właśnie jest "opozycja obrońcy demokracji". Dziękuję.
Zgłoś
SK Spasiba Kaczynski. 2017-07-30 19:56:02
Do Polski-Polak: Oj Biuro Moskwa,tak ci Trolle na tym Forum sa kiepscy "Fachowcy"ale i ty jestes Hu....j Du....pa i Kamieni kupa.Czytajcie "Kim sa Kaczynscy"na Google.
Zgłoś
A Ania 2017-07-30 19:41:47
Do 28 cm mam.: każdy zakompleksiony mały siurek dodaje centymetrów do swojego korniszonka. Ale nie słyszałam aby ktoś dodał aż 27 cm :)
Zgłoś
P Polski-Polak 2017-07-30 19:37:02
Brawo PIS, mam nadzieję że kolejne wybory też wygra będę głosował, brawa dla Beaty Szydło za komentarz odnośnie zakładania marynarek belgijskim urzędnikom jak robi to Donald T., tak wypadało by pisać mam nadzieję, że wkrótce w TV tak właśnie będą go przedstawiać w trakcie prowadzenia do celi. Cieszę się bo wiem, że te 38 % jest zaniżone, bo wyborcy pis-u nie urządzają co drugi dzień wieców, posiedzeń, demonstracji, nie uczestniczą we wszystkich sondażach bo są zajęci normalnym życiem i pracą, także pozdrawiam środowiska lewicowe, feministyczne, lesbijskie i homosiów Lgtb? Gtbl? Tgbl? LGTB? czy jakoś tak was tam "fachowo nazywają", komuchów i wszystkich opłacanych strajkujących i tych którzy robią to z nudów i tych którzy nawet nie wiedzą dlaczego stoją na ulicy i wykrzykują. Muszę was zmartwić, krzyczcie, i tak was jest za mało, po za tym nie macie argumentów i słowa wam się nie "kleją". PS Jestem normalnym szarym pracującym uczciwie Polakiem dumnym ze swojego pochodzenia, żonatym wierzącym praktykującym, wykształconym, nie uczestniczę w miesięcznicach smoleńskich, nie jestem narodowcem, kibolem, ani fanatykiem. Jestem za to homofobem anty islamistą nie cierpię złodziei w białych rękawiczkach i urzędników UE mówiących mi jak mam żyć. Dziękuję
Zgłoś
E Eunuchowie. 2017-07-30 19:07:43
Eunuchowie nie maja 28 cm.Jestes zbulwersowana rozumiem bo z takieg jesze nie mialas,tylko jak pisalas maly i oslimaczony.Zapomnialem jestes napewno maloatrakcyjna,ladne Kobiety nie skarza sie jak ty.
Zgłoś
D& Do ''Ania'' : 2017-07-30 18:27:11
A ty jesteś wykastrowanym "Temiad" który często podajesz się za "Temidę", a teraz za "Anię" lub "Hanię" . Jesteś prowokatorem wyszkolonym przez komunistów do robienia dywersji i zamieszek, w celu skłócania Polaków. Poza tym jesteś zboczeńcem seksualnym, wykolejonym bydlakiem, którego trzeba unikać jak śmierdzącego menela, który bez żadnego powodu i bez skrupułów podszywając się pod cudzy Nick naubliża każdemu, kto nie jest złodziejem, aferzystą lub lumpem takim jak ty sam. Lumpie i eunuchu! Wypchaj się ze swoim biadoleniem i żalami, nikogo one nie interesują, ty sam sobie odpowiadasz na tym forum.
Zgłoś
2C 28 cm mam. 2017-07-30 18:17:09
Do Ania: Ja mam 28 cm napewno dojdzie do Krtani,i zatkamy Nosek.
Zgłoś
D Drozyzna! 2017-07-30 17:54:22
Porownaj 20 podstawowych Artykulow Zywnosci sprzed 2 Lat i dzisjaj.Google.pl
Zgłoś
WW Wenezuela w Polsce. 2017-07-30 17:37:36
Zobaczcie co sie w Wenezueli dzieje 2000% Inflacja Kraj bogaty w Rpoe ( 4 na Swiecie Zloza ) juz oficjalnie 250 zabitych,mowia o 1500 zabitych chleba nie mozna kupic!,zreszta jak za czasow Prokuratora Piotrowicza( PIS ) 70-80 Lata w Polsce.Chcecie w Polsce to samo to glosujcie na PIS.Ps:tez nawet biednym na poczatku dawali Zywnosc za darmo ci co dostawali zywnosc za darmo gina w Protestach,umocnili sie i mamy jak mamy.
Zgłoś
A Ania 2017-07-30 17:26:37
Do Student: jesteś obślizłym małym f i u t k i e m a nie studentem.
Zgłoś
A Ania 2017-07-30 16:13:07
Do Hania: Teraz to ma być nie ORMOWIEC a SYGNALISTA. Ormowiec źle się kojarzył to pisuary zmienili jego nazwę na sygnalistę. Co do reszty to bez zmian. Ciekawe kiedy reaktywują inspekcję robotnicza-chłopską - IRCHA i jak ją teraz nazwą pisuarowe sprzedajne półgłówki
Zgłoś
TL Tomasz Lis 2017-07-30 16:00:06
KACZYNSKY NIGDY NAM NIE WYBACZY TEGO, CO ZROBIŁ BRATU.
Zgłoś
PZ Porownaj Zarobki. 2017-07-30 15:28:09
Minimalna Placa ma byc 2100 zl,Rencisci przymieraja glodem,Dzieci zebrza na Leki i Operacje w Sieci,a Sadurska dostaje ( nie zarabia )nie ma Kwalifikacji byla w Biurze "Prezydenta" 90.000 tys+Premie w Spolce PZU.Jezeli za ten wpis pojda Kciuki na dol to wiadomo z kim mamy doczynienia na tym Forum.
Zgłoś
H Hania 2017-07-30 15:17:12
Do Anty Esbek: Nie dość ze płatna prostytutka to jeszce konfident, ale cóż się dziwić jaka partia, taki ormowiec. Dno, samo ze sobą pisze, pisuarowy nolife typowy.
Zgłoś
KG Kamila Gasiuk-Pihowicz 2017-07-30 15:09:10
Cały ten spadek poparcia Nowoczesnej zawdzięczamy pazerności Schetyny z PO. Jakim prawem ogłasza się Liderem Zjednoczonej Opozycji! Z kim on to uzgodnił. PO była już przy władzy, teraz kolej na Nowoczesną, a liderem Zjednoczonej Opozycji powinien być Ryszard Petru i basta! Proszę o kciuki w górę! Dziękuję.
Zgłoś
NS Nowoczesna sięga dna 2017-07-30 14:43:32
Nowoczesna niebezpiecznie blisko dna. Partia Ryszarda Petru z miesiąca na miesiąc traci na znaczeniu. Problemem jest już nie tylko wygrana z Platformą Obywatelską, ale i z Polskim Stronnictwem Ludowym - tak wynika z liczby publikacji medialnych na temat tych formacji.
Zgłoś
DP Dogorywająca Platforma 2017-07-30 14:33:26
Opozycja kruszeje zamiast rosnąć w siłę – twierdzą analitycy na podstawie raportu „Scena Polityczna” przygotowanego przez „Press-Service Monitoring Mediów”. Po raz pierwszy od kilku miesięcy Nowoczesna tak bardzo dołuje w rankingu liczby przekazów medialnych (7,1 tys.). Wyprzedziło ją nawet Polskie Stronnictwo Ludowe (8,7 tys.) i Kukiz`15 (7,6 tys.). Top zestawienia bez zmian - na czele wciąż Prawo i Sprawiedliwość (43,6 tys.). Za partią rządzącą dogorywająca Platforma Obywatelska (15,9 tys.).
Zgłoś
S Student 2017-07-30 14:09:26
Do Ania: Ania nie denerwuj się tak, ty zawsze bedziesz mić pieniążki, najstarszy zawód świata nigdy nie zniknie... A jak życzysz ludziom śmierci to uważaj, to groźby karalne i mam nadzieję iż prokuratura się tym zajmie jeśli tylko otrzyma moje zawiadomienie
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-30 13:37:36
Do Hania: Z Ani zrobiła się Hania. A może ty Aniu jesteś Anna Mucha ta of puczowania. Jeżeli tak to zajmij sie puczowaniem pisuarów. Wy POpaprance tak je uwielbiacie, że wymieniacie je w każdym wymawianym zdaniu, może dlatego że to co w nim pływa to własnie WY
Zgłoś
H Hania 2017-07-30 13:10:35
Do Anty Esbek: Wyjaśniony tu już rysiu-kalesoniarzu, odpuść sobie tę pisuarową propagandę i nagabywanie kobiet, obyś zdychał powolnie w męczarniach, będziesz wisieć na latarni reżimowo-faszystowska prostytutko.
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-30 12:52:19
Do Ania: No ale przyznaj się, do szkoły miałaś pod górkę?
Zgłoś
A Ania 2017-07-30 12:32:42
Do Anty Esbek: Masz rację jesteś ćfokiem i to szowinistycznym złośliwym ćfokiem. I jestem kobietą a nie kobieta "patrioto" językowy.
Zgłoś
BW Brawo Wściekła Opozycjo! 2017-07-30 12:26:51
A PiS - owi ciągle poparcie rośnie. Dzięki wściekłe trolle z totalnej opozycji, dzięki puczyści z totalnej opozycji.
Zgłoś
KB Kukły'15 bez honoru 2017-07-30 12:24:27
Kukły'15 najpierw przepchnęli siłą razem z pisuarami ustawy o sądach a teraz się ciszą że prezydent je zawetował. Co za parszywe przewrotne gn.je.
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-30 12:23:22
Do Ania: Jeżeli w ogóle jesteś kobieta a nie pospolitym esbeckim emerytowanym trollem, to powinnaś wiedzieć że to właśnie młodzież wykopała POsrańców z rzadu. Polskiego też nie znasz jak ten wasz idol "hrabia" Komoruski. Ja mogę być ćfokiem ale ty jesteś ćwokiem.
Zgłoś
TV TEDE vs BELZEBUB 2017-07-30 12:07:17
youtube.com/watch?v=aopIpai8DnY
Zgłoś
A Ania 2017-07-30 11:26:25
Do Anty Esbek: Pisuarowy ćfoku obrażesz młodych ludzi którzy protestowali przeciwko waszym DYKTATORSKIM zapędom i tych młodych którzy otworzyli oczy i rozszyfrowali waszą obrzydliwą pisuarowo-kukisowską propagande
Zgłoś
K Kukły'15 2017-07-30 11:13:14
Kukły'15 też zaczęły propagandę więzienno-obozową wysyłając opozycje do Sztumu. Pisuarowe pachołki ! Całe szczęście że młodzi ludzie przejrzeli na oczy
Zgłoś
MP Moskiewscy propagandyści 2017-07-30 10:33:45
Obrzydliwa Pisuarowa propaganda próbuje łączyć sprawę niemieckich obozów koncentracyjnych z sądem najwyższym . Tfu !!!!!! Chcą nam wmówić że jesteś atakowani z zachodu i ze wschodu bo się zawiązała taka koalicja i że tylko Zły Karzeł może nas "uratować" :)))))
Zgłoś
KT KALKSTEJN,za tydzień znów 2017-07-30 10:10:02
rysiu kalesoniarzu ! Dziękuje za spotkanie nasze o 22,00, dobra zmiana się odbyła, opierdzielasz fujary zawdodowo, potem w rowa, a na koniec przyjacielowi naszemu wiernemu z kukiel'15 wylizałeś namętnie odbyt. Spotkanie następne za tydzien. Przekażę ci znowu należne pieniądze za trolowanie tego formu (jak uzgadnialiśmy 1,50zł za każdy komentarz). Badź gotów mój ulubiony brudny, dosłownie sprzedajny belzebubie. Twój wódz, Kalkstejn ! ps. za tydzień dołączy też czarny złodziej toruński i oprawimy cię na 3 pały.
Zgłoś
PI Prezes i Cichodajki. 2017-07-30 08:10:37
Do Anty Esbek: Takich Prostytutek Politycznych jak ma PIS nie jest mi znana w calej Europie.
Zgłoś
P+ Puszcza + ZOMO 2017-07-30 08:07:25
Szyszko napuszcza juz Bandytow na Ludzi ( Reporter SAT ),ktorzy chca pokazac najwiekszego Zlodzieja drzewa w Europie ,ze rznie piluje i nic sobie z tego nie robi,pobili go dotkliwie i zniszczyli Kamere.Nasz Skarb Narodowy jest niszczony z Premedytacja.PIS-ska Banda Zlodziei,ico wy na to PIS-wcy Wyborcy?Pokazali wam w TV-Kurwski?
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-30 00:57:33
Do Motloch+Komuna.: Oni umieja czytać I pisać. Każdy z tych trolli ma kilka lub kilkanascie kont. Zauważ że jak coś napiszesz przeciwko nim dostaniesz kilkanascie lapek w dół jednocześnie. Te PROSTYTUTKI udaja raz kobiety raz mężczyzn. Tu chodzi tylko o pieniadze. Pisza tylko aby pisać i mieć za to zapłacone. Dziwię się tylko że Sołtys Schetyna za te paranoje co oni wypisuja im płaci bo oni właściwie działaja na ich szkodę. Wniosek z tego że jak is pracownik taki pracodawca.
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-30 00:29:30
Do Temida: Jesteś żałosnym obłakanym trollem. Nie rozumiem jak PO jeszcze płaci komuś takiemu jak ty z inteligencja mniejsza niż kot Kaczynskiego.
Zgłoś
A Ania 2017-07-30 00:10:16
Do Nigdy PO u władzy!: A nie przeszkadza ci pisuarowy matole że teraz rządzą obleśne zboki i stare dziady , które chcą ci założyć smycz i odebrać podstawowe prawa. Co ja pisze , przecież ty już chodzisz na smyczy żałosna padlino , sprzedajna ciemnoto. A potem będziesz jak zawsze płakał że cię oszukali
Zgłoś
M Motloch+Komuna. 2017-07-29 23:07:02
Do trak: Umiesz pisac i czytac ty Glupolu nie wiesz co sie dzieje w Polsce.Popaprancu.
Zgłoś
SD SĄDAŻ DLA WSZYSTKICH 2017-07-29 22:17:44
Zadam Wam pytanie, na które proszę odpowiedzieć kciukiem w górę = TAK, kciuk w dół = NIE. Pytanie: Czy byście donieśli jeśli okazałoby się że ktoś z waszej rodziny prowadzi machlojki finansowe i nie rozlicza się prawidłowo w podatkach ze Skarbem Państwa?
Zgłoś
OR Oglądać robactwo+ !!!! 2017-07-29 21:43:53
memnews.pl/img/31728/mariusz-max-kolonko-gniecie-kaczynskiego-i-pis-koniecznie-zobacz-i-ocen-sam-udostepniaszuswiadamiasz/
Zgłoś
DT Do Temida: 2017-07-29 21:26:48
Od miłości do nienawiści jeden krok. Rysiek kalesoniarz już ciebie nie kocha! Nie wzywaj go, bo się tylko ośmieszasz!
Zgłoś
NP Nigdy PO u władzy! 2017-07-29 21:23:14
O! zobaczcie jak temu wściekłemu motłochowi z wściekłej opozycji podobają się chamskie kłamliwe, jak oni sami, komentarze tego zboczeńca o nazwie Temiad, który w zapomnieniu podaje się za Temidę. Te kciuki aprobaty na chamstwo, obelgi, wyzwiska trolli wściekle wrednej opozycji świadczy co może czekać Polaków gdy ta hołota zbliżyła by się do władzy.
Zgłoś
T Temida 2017-07-29 21:17:15
rysiu kalesoniarzu, ty parszywy esbeku, niedługo bedziesz dyndac na latarni, juz niedługo nadjecie twoj koniec. totalna eksterminacja pisuaru zbilża się nieubłaganie. DERATYZACJA, piecyki już czekają na motłoch+
Zgłoś
DT Do Temiada & Temida 2017-07-29 21:06:33
Teraz jesteś "Temida" bo wydało się, że dla Rysia dałeś się wykastrować panie/pani "Temiad" albo "KALKSTEJN" albo "Niezależny obserwator" albo "Dedykuję robakom+" Ciągle się powtarzasz pisząc kochany "rysiu kalesoniarzu" albo "motłochu sprzedajny za 500+, "TVP Reżimowa i słuchanie Radia ojca dyrektora" Setki razy to piszesz, no i po co? Czy ty jesteś i d i o t t ą?! No dobrze, jesteś, ale nie musisz tego udowadniać, wszyscy o tym wiedzą, Twój kochanek Rysiu zostawił ciebie, bo go zdradziłeś, więc odczep się od niego. Napisał do ciebie wierszyk na pożegnanie: Zdradziłeś Temiad mnie, pod pociąg się podłożę. Ale nie przejedzie mnie, bo jedzie po innym torze. Zdradziłeś Temiad mnie, rzucę się w morskie fale. Ale nie utopię się, bo pływam doskonale. Zdradziłeś Temiad mnie, pistolet sobie kupie. Ale nie zastrzelę się, Bo mam Cię głęboko w d.pie.
Zgłoś
K2 KALKSTEJN, 22.00 SEJM. 2017-07-29 21:03:08
rysiu kalesoniarzu ! Dzisiaj jak ci po 20.00 dzwoniłem, dobra zmiana, jednak spotkanie nasze o 22.00 tam gdzie zawsze, opierdzielisz mi fujare, potem cie wezme analnie, a na koniec przyjacielowi naszemu wiernemu z kukiel'15 wyliżesz odbyt. Spotkanie jak co tydzien, przekażę ci należne pieniądze za trolowanie tego formu (jak uzgadnialiśmy 1,50zł za każdy komentarz). Badź gotów i wes te nowo perukę co ci zasponsorowałem. Dziś bez żelu i gumy będzie, bo bardzo słabo się spisujesz ostatnio w trolingu, brudny belzebubie, szykuj rowa.
Zgłoś
T Temida 2017-07-29 20:47:20
rysiu kalesoniarzu, pazerny motłochu sprzedajny za 500+, jesteś przykładem osobowości z rozdwojeniem jaźni. Zazwyczaj to ofiary długotrwałej przemocy psychicznej. Sposobem radzenia sobie z tym problemem jest jak najszybsze zaprzestanie oglądania TVP Reżimowa i słuchanie Radia ojca dyrektora. Powodzenia biedaku
Zgłoś
DA Do Artur: 2017-07-29 20:44:57
A kto ciebie pytał o zdanie! Po co się wpychasz tam gdzie ciebie nie proszono, masz chamie tupet! Sam jesteś żałosnym wściekłym trollem ze złodziejskiej kasty! Nikogo nie interesują twoje obsesje i żale, poskarż się Merkel, a od nas się odpimpaj!
Zgłoś
A Artur 2017-07-29 20:08:09
To zły karzeł rozpisał wam to żałosne przedstawienie na Anne, Anetę i Amtyesbeka. Nikt już wam nie wierzy sprzedajne Pisuarowe trolle
Zgłoś
M Mamrot 2017-07-29 19:45:09
Do Anty Esbek: Dobrze, dziękuje. No to siup! Pa idę spać!
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-29 19:35:46
Do Mamrot: Podobasz mi się. Napij sie też za PiS.
Zgłoś
M Mamrot 2017-07-29 19:24:21
Pije MAMROTA nie BEŁKOTA . O!
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-29 18:50:40
Do Kukiz forever: Piłeś nie pisz !!!!! BEŁKOCIE
Zgłoś
DA Do Anna: 2017-07-29 18:08:02
Do Anna: Teraz widzisz Aniu co miałem na myśli pisząc, że trzeba mieć dużo odwagi, żeby pisać prawdę na tym forum. Trolle z totalnie wściekłej opozycji czuwają! Te psy gończe gotowe są zagryźć każdego, kto tylko odważy się prawdę o nich napisać.
Zgłoś
A Aneta 2017-07-29 17:08:46
Do Anna: Aniu zainteresuj się siepaczami Szyszko którzy napadli operatora telewizyjnego Polsatu pobili i próbowali zabić ze śmiechem 22 latek i 47 latek tylko dlatego,że kręcił dziś w puszczy.PRLwska dziwko nie chlap więcej tu propagandy Wschód Polski trzeba wysiedlić ,TVPropaganda milczy więc na łyso z Ogórek
Zgłoś
DA Do Anna: 2017-07-29 17:06:28
Brawo Aniu! Jesteś odważną i uczciwą osobą. Naprawdę, trzeba mieć dużo odwagi, żeby na tym forum tak otwarcie pisać prawdę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Zgłoś
A Anna 2017-07-29 16:58:04
Do Sondaze :Rosjanie o Tusku:" Nasz człowiek w Warszawie, Tusk o Putinie:" Nasz człowiek w Moskwie". Kaczyńscy to wielcy polscy patrioci. Stwierdza to pisząca dobrowolnie, nie opłacana, z wyższym wykształceniem,pełniąca funkcję kierowniczą, zamożna, dużo czytająca Anna. Podoba mi się cel , do jakiego dąży PiS.
Zgłoś
S Sondaze 2017-07-29 16:28:37
Sondaze?.na tym Forum zobaczcie jak sa oceniani Politycy PIS.Na Forum Wp.pl tez zobaczcie jak sa oceniani Politycy PIS.Co to znaczy te wypowiedzi tutaj ,to platni Trolle i Wschodni Kolaboranci z Biurami w Rosji .PIS nie zaluje Panstwowych Pieniedzy na ta Falszywa Propagande.Kaczynscy nie sa Polakami ,mowilem kilkakrotnie.Jaki poziom Inteligencji trzeba miec ,zeby nie spostrzec do czego PIS dazy.
Zgłoś
S SmiechuWartezPO 2017-07-29 16:07:27
Do Temiad: Ty z opozycją totalne, pajacujcie i zaśpiewajcie razem Schetyną wraz Komorowskim dla Donalda TUska tą piosenkę pajaców "Chodniki i orliki". youtube.com/watch?v=-dBopgidbwI
Zgłoś
M mbbm 2017-07-29 15:18:43
W czerwcowym sondażu Ipsos dla oko.press PiS miał 41%. A więc leci.
Zgłoś
DD Do Dedykuję robakom+: 2017-07-29 14:27:08
To jest twoje marzenie?! Zachęcam wszystkich żeby obejrzeli marzenia PO-wskiego trolla "Temiad" poprzenia jego nazwa "Temida" a teraz podaje się za "Bedzie tak kalesoniarzu " , ' Dedykuję robakom+" . na stronie internetowej jaka podaje poniżej. To są marzenia chorego człowieka, całkowicie zdeprawowanego, aż strach pomyśle co by mogło się stać, gdyby tacy ludzie doszli do władzy. Teraz widać dlaczego tak zaciekle, szarpiąc gryząc dążą do zdobycia władzy to chciwość nimi kieruje. Zobaczcie te filmiki, będziecie wiedzieć co tym totalnym hienom się marzy!
Zgłoś
DT DoBedzie tak kalesoniarzu 2017-07-29 14:15:56
To jest twoje marzenie?! Zachęcam wszystkich żeby obejrzeli marzenia PO-wskiego trolla "Temiad" poprzenia jego nazwa "Temida" a teraz wabi się "Bedzie tak kalesoniarzu " na stronie internetowej jaka podaje poniżej.
Zgłoś
DR Dedykuję robakom+ 2017-07-29 13:57:12
youtube.com/watch?v=gn_l8i3yXP0
Zgłoś
BT Bedzie tak kalesoniarzu 2017-07-29 13:46:55
youtube.com/watch?v=5wx0q0QD8Sk
Zgłoś
DN Do Niezależny obserwator: 2017-07-29 13:37:25
Temiad!? teraz udajesz niezależnego obserwatora! ha, ha, ha. Kogo ty chcesz oszukać? Chyba samego siebie ubeku zboczony. Nawet gdyby ten przez ciebie wymyślony rysio był homoseksualistą, to co z tego? W waszych szeregach taki został wybrany na Prezydenta miasta, i jakoś ci to nie przeszkadza. Wymyśliłeś sobie rysia i jedziesz po nim jak po łysym koniu, przypisując każdemu te imię kto nie jest z totalnie wściekłej opozycji. Jesteś zwykła szmatą i tyle.
Zgłoś
K2 KALKSTEIN 20.00 pamietaj! 2017-07-29 13:32:28
rysiu kalesoniarzu ! Dzisiaj o 20.00 tam gdzie zawsze, opierdzielisz mi fujare, potem cie wezme analnie, a na koniec przyjacielowi z kukla'15 wyliżesz odbyt. Spotkanie jak co tydzien, przekażę ci należne pieniądze za trolowanie (jak uzgadnialiśmy 1,50 za każdy komentarz). Badź gotów i wes te nowo perukę co ci zasponsorowałem. Dziś bez żelu i lewatywy bedzie bo słabo sie spisujesz ostatno, draniu.
Zgłoś
P& PiS '45 jak Kukis'15 2017-07-29 13:32:19
Do Janusz: ty Janusz z '45 już to pisałeś. Masz kłopoty z pamięcią ? Wszystko ci się popie...ło w tej głowie. Wypij bełta i Idź spać
Zgłoś
AC Ale ci trolle PO paskudy! 2017-07-29 13:26:38
Do KALKSTEJN, WZYWAM R.K.: Znasz się na tym! Tak, tak znawca jesteś, bez żelu i co tam jeszcze panie profesorze od tylca.
Zgłoś
NO Niezależny obserwator 2017-07-29 13:23:06
Przyznaję że osobnik ''rysio kalesoniarz'' został na tym forum już doszczętnie zmasakrowany, nie ubliżajcie już tej parówie więcej, bo jeszcze się wyhuśta.
Zgłoś
&L 'Ryszard lwie serce 2017-07-29 13:22:39
Do Temiad: Temiad czemu tak się denerwujesz i ciągle maskujesz. Podajesz się za "rysio - zdemaskowany !!!" albo "KALKSTEJN". Nie udawaj więcej kogoś innego, wszyscy dobrze wiedzą, że ty jesteś ten "TEMIDA" i że dla mnie dałeś się wykastrować. Musiałem odejść od ciebie bo mnie zdradziłeś. Na pożegnanie mam dla ciebie wierszyk: ......................Zdradziłeś Temiad mnie, pod pociąg się podłożę. Ale nie przejedzie mnie, bo jedzie po innym torze. Zdradziłeś Temiad mnie, rzucę się w morskie fale. Ale nie utopię się, bo pływam doskonale. Zdradziłeś Temiad mnie, pistolet sobie kupie. Ale nie zastrzelę się, Bo mam Cię głęboko w d.pie. Pa, pa. Wylecz sobie hemoroidy, bo od tego "dawania" strasznie ci urosły! Hi, hi, hi, ha, ha, ha.
Zgłoś
J Janusz 2017-07-29 13:21:09
TYLKO TAK DALEJ!!! BRAWO OPOZYCJA!!! Im więcej protestów oraz brak merytorycznych działań, tym większe poparcie dla PIS. PLAN OPOZYCJI - KŁAMAĆ NARÓD TAK DŁUGO AŻ PIS PADNIE (metoda już nam znana od '45), ALE TO POLACY PÓJDĄ NA WYBORY!!! TYLKO TAK DALEJ...
Zgłoś
KW KALKSTEJN, WZYWAM R.K. 2017-07-29 13:15:15
rysiu kalesoniarzu ! Dzisiaj o 20.00 tam gdzie zawsze, opierdzielisz mi fujare, potem cie wezme analnie, a na koniec przyjacielowi z kukla'15 wyliżesz odbyt. Spotkanie jak co tydzien, przekażę ci należne pieniądze za trolowanie (jak uzgadnialiśmy 1,50 za każdy komentarz). Badź gotów i wes te nowo perukę co ci zasponsorowałem. Dziś bez żelu i lewatywy bedzie bo słabo sie spisujesz ostatno, draniu.
Zgłoś
F Frasyniuk 2017-07-29 13:13:35
Do Startreak: Ooo! przepraszam! nie 2 zł, nie! tak było kiedyś, teraz PO musi płacić 13 zł/ godz. nie zależnie od wpisów! Więc nie kłam!
Zgłoś
T Temiad 2017-07-29 13:12:36
pedryl płatny już poszedł się szykować, bo już wezwanie miał.. Dziś będzie JOBANY W ROT, JOBANY W RZOPU, a następnie wyliże (...) ugrupowaniu KUKIEL'15. Ciężki żywot takiego sprzedajnego trola+
Zgłoś
&L 'Ryszard lwie serce 2017-07-29 13:10:19
Temiad czemu tak się denerwujesz i ciągle maskujesz. Podajesz się za "rysio - zdemaskowany !!!" albo "KALKSTEJN". Nie udawaj więcej kogoś innego, wszyscy dobrze wiedzą, że ty jesteś ten "TEMIDA" i że dla mnie dałeś się wykastrować. Musiałem odejść od ciebie bo mnie zdradziłeś. Na pożegnanie mam dla ciebie wierszyk: ................................................................Zdradziłeś Temiad mnie, pod pociąg się podłożę. Ale nie przejedzie mnie, bo jedzie po innym torze. Zdradziłeś Temiad mnie, rzucę się w morskie fale. Ale nie utopię się, bo pływam doskonale. Zdradziłeś Temiad mnie, pistolet sobie kupie. Ale nie zastrzelę się, Bo mam Cię głęboko w d.pie.
Zgłoś
S Startreak 2017-07-29 13:01:11
Do Frasyniuk: Ty ubeku,miernota opłacana 2zł za wpis przez rydzyka,zmieniasz tylko podpis (...) .Komuchu milcz!Sprzedajesz własne 9 letnie ziecko zboczony staruch!
Zgłoś
K KALKSTEJN 2017-07-29 12:53:31
rysiu kalesoniarzu ! Dzisiaj o 20.00 tam gdzie zawsze, opierdzielisz mi fujare, potem cie wezme analnie, a na koniec przyjacielowi z kukla'15 wyliżesz odbyt. Spotkanie jak co tydzien, przekażę ci należne pieniądze za trolowanie (jak uzgadnialiśmy 1,50 za każdy komentarz). Badź gotów i wes te nowo perukę co ci zasponsorowałem. Dziś bez żelu bedzie bo słabo sie spisujesz ostatni draniu !
Zgłoś
R- rysio - zdemaskowany !!! 2017-07-29 12:48:00
ryszardzie kalesoniarzu vel 15 latka (słynny gejozo transwestyto), jest twój film na YouTube, NIE zaprzeczaj nawet, że to nie ty, bo są to informacje z pewnego, sprawdzonego źródła. Ludzie! Sami proszę oceńcie tę pedofilską, upośledzoną padlinę :) AHAHAHHAHAHA !!! Oto link ----- youtube.com/watch?v=wbamS5ftyME
Zgłoś
B Biedroń 2017-07-29 12:36:19
Temiad umówisz się ze mną?
Zgłoś
RL Ryszard lwie serce 2017-07-29 12:30:40
Byłem z Temiadem trzy lata kochałem go i dalej kocham bardzo teraz coś się między nami złego stało... Ale jeżeli będę musiał na Temiada czekać 10 lat to poczekam. Jest dla mnie oczkiem w głowie i będzie... Temiad! kocham cię, wróć do mnie wróć! Ja po nocach wciąż płaczę, gdy cię z innym zobaczę, wróć do mnie wróć! Nasza miłość wszystko przezwycięży, nie wstydź się miłości do mnie, choć i przytul mnie!
Zgłoś
T Temiad 2017-07-29 12:20:11
kalesoniarzu, w dodatku jestes pedrylem, do czego się jawnie sam teraz przynznałeś, rozumiem teraz dlaczego tak w (...) leziesz pisuarom, a czasem i kukla'15 wylizać lubisz jak widzę. Typowe robactwo+ jesteś, zgnilizna i pisuar fan za banknota.
Zgłoś
DT Do Temiad: 2017-07-29 12:05:42
Już nie jesteś "Temida" ?! Teraz udajesz faceta "Temiad" bardzo śmieszne. Jesteś bolszewickim kameleonem. Podszywałeś się już pod zwolenników wszystkich ugrupowań, ubliżałeś raz jednym raz drugim wyborcom różnych partii. Masz ubeckie zacięcie do robienia zadymy, nieźle cię komuna wyszkoliła. A teraz udajesz zwolennika jakiego ugrupowania ? Paranoicznie, z uporem maniaka widzisz każdym swojego kochanka, ryszarda kalesoniarza, który cię zostawił dla innego. Jak byliście razem, to go nie wyzywałeś od zboczeńców, wtedy kochałeś go! Jesteś chory psychicznie z zazdrości, że inny ma go teraz przy sobie. Nie martw się znajdziesz sobie innego rysia.
Zgłoś
F Frasyniuk 2017-07-29 11:40:24
Do Patriota: I kto tu dzieli Polaków! Jesteś zerem, nie wiesz nawet o czym piszesz! Sądy cały czas są związane aferami z totalną opozycją, dlatego opozycja tak pewnie łamie wszystkie przepisy, bo złodziej złodzieja broni. Kąsasz na lewo i prawo jak zraniony pies, akurat tobie nic nie grozi, uspokój się bo ci żyłka pęknie i do piachu! Nie kalaj pięknego określenia "Patriota" Ty jesteś (...) nie patriota, z ciepie patriota jak z koziej d.py trąba.
Zgłoś
T Temiad 2017-07-29 11:36:38
A tutaj nadal sto wcieleń zboczeńca ryszarda kalesoniarza, jeden chory psychicznie pisuar opłacany 1,50 od komentarza szczeka na Porządnych Ludzi... Parlamentarne wynurzenia rysia z pisuaru - nadal trwają.
Zgłoś
CZ czarny złodziej toruński 2017-07-29 11:28:30
pisuar jak tknie niezależne media to Polskę zaleje tsunami demonstracji, a po tym już się nie pozbieraj. Tylko na to czekam, no dalej karzełku, ruszaj do boju, na media ! AHAHAHAHA, BUHAHAHHAA, BUHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHA.
Zgłoś
P Patriota 2017-07-29 10:53:54
Dalsze naruszanie rządów prawa i podziału władz, upartyjnienie sądów to zmiana ustroju naruszająca konstytucję, w trybie zwykłej ustawy. Podejmowana zwykłą, a nie konstytucyjną większością, jak być powinno.Wolność Polsce precz z piotrowiczami i sprzedajnymi kolaborantami jak lewacka Ogórek i trolle pisuarowe.Pseudokatolickie mohery po 60 ce na łyso!
Zgłoś
JK Jarek Kloc 2017-07-29 10:42:36
Głosuję na ludzi popierających wolność Polski stop bolszewickim pisuarom chroniących piotrowiczów!
Zgłoś
KF Kukiz forever 2017-07-29 10:40:16
Do Anty Esbek: Na łyso sbcki pomiocio toruński,świntuszysz ze swoją wnuczką staruchu,gliwicki gamoniu 42 lata byłeś konfidentem ty zboczona kreaturo Uwaga to Bronisław z Gliwic znany dziecięcy pedo i sbek
Zgłoś
B Bozena 2017-07-29 10:37:04
Glosuje na PIS
Zgłoś
DK Do Komuna i Trolle.: 2017-07-29 10:31:13
NIE KŁAM! JESTEŚ OSZUSTEM I PROWOKATOREM! Masło MLEKOVITA Polskie Extra 200g. 7zł. A 300 g masła bardzo dobrego: Masło MLEKOVITA Osełka Extra 300g. 9.80 zł. Pół kg tego masła kosztuje 16,90 zł. Jesteś zwykłym oszustem, celowo robisz zamęt. Wejdź sobie na stronę internetową ceno.pl i zobacz, że nie ma takich skoków jak piszesz.
Zgłoś
B Bozena 2017-07-29 10:28:15
Tylko Pis chce dobrze dla Polski
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-29 10:19:53
Do Kukiz forever: Nie udawaj ze popierasz Kukiza esbeku. A tak w ogole to spadaj w podskokach co potrafisz robic najlepiej.
Zgłoś
P Piotrowicz 2017-07-29 10:16:03
Do Do Komuna i Trolle.: : pedofilu propagandowy nie sąd cię skaże bolszewicka szujo pisuarowa
Zgłoś
ZT złodziej toruński 2017-07-29 10:14:17
Do Masło wrogiem trolli PO: chory psychicznie sbeku chroniony przez sektę toruńską na łyso pojedziesz galopem po 2019 pata taj
Zgłoś
KF Kukiz forever 2017-07-29 10:10:59
Do Anty esbek: Wy,my? ty bolszewicki pisuarze naucz się polskiego dialogu a nie potomku goebbelsa uprawiasz propagandę nienawiści i dzielenia społecznosci Polskiej swoimi nazistowskimi wpisami.Czasy PRL ty ORMOwcu minęły konfidencie putinowski z legitymacją ubecką.Na łyso dziada i odesłać na Białoruś
Zgłoś
DK Do Komuna i Trolle.: 2017-07-29 10:09:16
Nieźle oberwałeś po łbie, skoro piszesz takie głupoty. To ty jesteś tym pobitym na śmierć i wyrzuconym jak ścierwo do lasu. Osoby które ci to zrobiły są teraz w totalnej opozycji, a sędziowie którzy tych oprawców kryli, zębami trzymają się stołków, a ty ich bronisz, oczerniając niewinnych ludzi. Bóg ci darował życie i pomógł stanąć na nogi. A ty nie szanujesz tego cudownego daru i bluźnisz, oczerniasz i oskarżasz ludzi co nic złego ci nie zrobili. Opamiętaj się i proś Boga o przebaczenie, za twe obelgi przeciw bliźniemu swemu!
Zgłoś
KI Komuna i Trolle. 2017-07-29 10:05:04
Do Masło to cholesterol: W Komunie tez tak mowwili ty Trollu. Mam 65 Lat wie co sie szykuje.Odczuja ale bedzie za pozno.Juz z 500+ zrobilo sie 260+,wiem ze "Ciemny Lud" nie umie liczyc dlatego Kaczystan zeruje na tym.Ludzie wam podpowiadaja co sie dzieje a wy nic.No to H...j wam w D...pe,babrajcie sie w tym Smrodzie Ciemniaki.
Zgłoś
MW Masło wrogiem trolli PO 2017-07-29 10:03:45
Pata taj, pata taj, pata taj! Kto to jedzie? Czyżby to ''Król Europy" tak pędzi na ratunek poturbowanej złodziejskiej opozycji!? Niestety yyyy nieee! To tylko galopuje cena masła - pata taj, pata taj, pata taj!
Zgłoś
AE Anty esbek 2017-07-29 09:53:22
Do Nowe kadry do TVP: Wy za to nie jesteście dowcipni. Wy jesteście po prostu nudni. Nie potraficie napisac zdania bez użycia pisuaru. Mysle ze to wasza wysoka inteligencja wam w tym przeszkadza.
Zgłoś
DJ Dorotka jeszcze 'cnotka'' 2017-07-29 09:52:46
Do Kasia: Ty Kaśka wiesz co! Ja teraz też to widze, wczoraj kupiłam podpaski i wiesz co?! One też zdrożały! Słuchaj miałaś kiedyś mendy? Nie wiem jak one wyglądają, ale tak mnie cipka swędzi i nie wiem co to jest, co mi radisz?
Zgłoś
MT Masło to cholesterol 2017-07-29 09:47:41
Do Galopujace Podwyzki.: Margaryna zdrowsza od masła! Jedz margarynę a zdobędziesz każdą dziewczynę!
Zgłoś
K Kasia 2017-07-29 09:43:27
Do Znowu NAS oszukali :): Masz rację, ja też to zauważyłam, a zobacz jak czereśnie i inne owoce podrożały! Droższe są nawet od mięsa. Ja tak bardzo lubię owoce, co ten pis robi z tymi cenami!
Zgłoś
ZN Znowu NAS oszukali :) 2017-07-29 09:11:46
Do Galopujace Podwyzki.: A jak już będzie pozamiatane i DYKTATURA się rozpanoszy to znowu powiedzą , że oni nie wiedzieli i że ich OSZUKALI. Ciemna masa
Zgłoś
&N '' Nie bluźnij! '' 2017-07-29 09:08:11
Do Galopujace Podwyzki.: Nadal bluźnisz! Widać, że tracisz rozum. Rób tak dalej a niedługo nie będziesz wiedział jak się nazywasz! Może już nie wiesz. No! jak masz na imię?! ................ Acha! nie pamiętasz!
Zgłoś
K krzysiek 2017-07-29 09:04:24
Precz z pisbolszewią!
Zgłoś
JR Janusz R 2017-07-29 09:02:08
Rysiu WRÓCIŁEŚ ! Znów jesteś sobą.
Zgłoś
GP Galopujace Podwyzki. 2017-07-29 08:58:43
Dowcipasy PIS-wskie,nie pokazali wam ,ze Maslo 8,00 Zl na 13,50 Zlotych zdrozalo to jest ca. 60%,inne Produkty mniej wiecej dojda do tego Poziomu.Tak bedzie jak z KRYMEM mialy Renty 2 krotnie wzrosnac,a ludzie mowia ,ze od tamtej pory wzroslo wszstko 3 krotnie.Entuziazm wam przejdzie jeszcze troche.Porownaj na Google co kosztowaly produkty Zywnosciowe przed 2 Laty i Dzisiaj.Ja wiem ,ze liczenie to slaba strona dla wyborcow PIS.WY wlasnie wy bedziecie wychodzic na Ulice,tylko BLASZCZAK wypusci ZOMO i Morde w Kubel,bo dostaniesz Pala.Ciemny Glupi Lud.
Zgłoś
&N '' Nie bluźnij! '' 2017-07-29 08:54:57
Do TV Kurwski.: Nieźle oberwałeś po łbie, skoro piszesz takie głupoty. To ty jesteś tym pobitym na śmierć i wyrzuconym jak ścierwo do lasu. Osoby które ci to zrobiły są teraz w totalnej opozycji, a sędziowie którzy tych oprawców kryli, zębami trzymają się stołków, a ty ich bronisz, oczerniając niewinnych ludzi. Bóg ci darował życie i pomógł stanąć na nogi. A ty nie szanujesz tego cudownego daru i bluźnisz, oczerniasz i oskarżasz ludzi co nic złego ci nie zrobili. Opamiętaj się i proś Boga o przebaczenie, za twe obelgi przeciw bliźniemu swemu!
Zgłoś
JR Janusz R 2017-07-29 08:52:38
Do górnik : chyba na drugą karencję , do pierdla
Zgłoś
A Artur 2017-07-29 08:50:05
Do Anty Esbek : Ale ty jesteś inteligentny. Zmiażdżyłeś ich swoim chamstwem. Sam bym tego lepiej nie zrobił
Zgłoś
NK Nowe kadry do TVP 2017-07-29 08:34:10
Do Anty Esbek : A nie mówiłem , że jesteś bardzo dowcipny i masz talent :), Pisuarowy ale to zawsze coś.
Zgłoś
G gornik 2017-07-29 06:52:00
PiS na druga kadencje
Zgłoś
T trak 2017-07-29 06:47:38
Do TV Kurwski.: precz z tvn tylko tvp mowi prawde
Zgłoś
TK TV Kurwski. 2017-07-29 06:24:11
TV-Kurski Radio Maryja wpajaja tym pokrzywdzonym przez Los,oni z checia by obejrzeli np:TVN24,ale to kosztuje i tak zostaja im tylko Propagandowe Media wbijaja im co dzien takie glupoty ,ze Kot Kaczynskiego by sie usmial.PRL przezylem ,ale takiego (...) beszczelnego w PRL nie bylo.PS:Dyktator juz zapowiedzial Prywatne Media zamknac.Takim postanowieniem zakonczy sie jego "Kariera",Ludzie nie pozwola bedzie Rewolta.
Zgłoś
T trak 2017-07-29 05:48:55
tak trzymac pis ani kroku w tyl
Zgłoś
C Ciekawski 2017-07-29 02:37:50
Do Temiad: AAAAchaaaaa a Ja myslałem że chodzi wam o Rysia z Nowośmiesznej.
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-29 02:29:58
Do Nowe kadry do TVP : Dziekuję za uznanie, pomyślę. Odnośnie uszczypliwości, która mnie uraczyłeś, uważam że z PO - wskimi trolami nie można dyskutować merytorycznie. To chamstwo za 1.50 czy ileś tam, ty powinieneś wiedzieć więcej, nie zasługuje na dobre traktowanie. Próbowałem, nie wyszło. Doszedłem do wniosku że z chamem należy rozmawiac po chamsku bo w innym wypadku stawiam sie automatycznie w przegranej sytuacji, lub z nich się śmiać, bo cham nie ma poczucia humoru i dostaje szału gdy się z niego śmieja. A smiać jest się z czego bo całe PO to h.d. i kamieni kupa na czele z Sołtysem Schetyna którego nie tak dawno sfotografowano z rozpietym rozporkiem. Życzę miłego weekendu, Twój Anty Esbek
Zgłoś
S shawel 2017-07-29 02:07:58
Brawo Jaroslaw ! Nasza nadziejo! Niech Cie Pan Bog blogoslawi.
Zgłoś
T Temiad 2017-07-29 02:02:40
Skwituję krótko ... Parlamentarne wynurzania rysia z pisuaru :)
Zgłoś
C Ciekawski 2017-07-29 01:44:04
Kto to jest ten Rysi0? Czy może mi ktoś to wyjaśnić. Jestes za PO.
Zgłoś
A Artur 2017-07-29 01:21:10
Do Janusz: Janusz to PiS jest już od '45 roku ? Nie wiedziałem . Dzięki za info. Janusz ty to chyba wiesz wszystko
Zgłoś
PW Przybył Wielki piętnasty 2017-07-29 01:11:42
Janusz pojawia się w trudnych dla Rysia sytuacjach. Wtedy właśnie do akcji wkracza nowy byt -Janusz. Jak "wielki trzynasty" pardon "piętnasty" odpowiada na wszelkie pytania pisuarowych bytów pod warunkiem że nie słucha akurat Szymona Majewskiego
Zgłoś
NK Nowe kadry do TVP 2017-07-29 00:53:30
Do Anty Esbek: ty to masz poczucie humoru ! Bardzo śmieszne , takie przaśne ,typowo Pisuarowe.Długo myślałeś nad tym "cudeńkoem" ? ? Zrobisz karierę w TVP Rozrywka . Tylko się pośpiesz bo już niedługo wymiana ekipy.
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-29 00:51:35
Do Testo: Zrozumiałem twoja taktykę POsranski trolu. Obejrzałem ten filmik. Próbujecie utozsamiać PIS owców z jakims żydowskim, antypolskim, chłamem. Nie uda wam sie to.
Zgłoś
PC Pisuarowy Columbo 2017-07-29 00:45:07
Do Janusz: Janusz rozszyfrowałeś intrygę jak miejscowy porucznik Columbo . Chyba ty też za dużo słuchasz Szymona Majewskiego. Uważaj abyś nie wpadł pod krajzege. Albo to twoje kolejne wcielenie kalesoniarzu z pisuaru
Zgłoś
KZ Kariera za 1,50 2017-07-29 00:33:34
Do rysio - zdemaskowany !!!: to naprawdę Ryszard ? Ładny jak na pisuara ale kariery w MON chyba nie zrobi ,oby tylko nie wpadł pod krajzegę, Widać że za dużo słucha Szymona Majewskiego :)
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-29 00:25:02
Do Janusz: BRAWO JANUSZ !!!!!
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-29 00:18:04
Do Testo: Ile was tam jest POsranskich troli? Musi być was dużo bo na każda odpowiedź rzuca się wasza horda z łapami w dół. Za łapy w dół też wam płaca?
Zgłoś
J Janusz 2017-07-29 00:11:29
TYLKO TAK DALEJ!!! BRAWO OPOZYCJA!!! Im więcej protestów oraz brak merytorycznych działań, tym większe poparcie dla PIS. PLAN OPOZYCJI - KŁAMAĆ NARÓD TAK DŁUGO AŻ PIS PADNIE (metoda już nam znana od '45), ALE TO POLACY PÓJDĄ NA WYBORY!!! TYLKO TAK DALEJ...
Zgłoś
T Testo 2017-07-29 00:00:50
Do Anty Esbek: youtube.com/watch?v=wbamS5ftyME - wstydu nie masz z takim ryjem na YT, pisuar, zgnilizna. BUAHAHAHHAHA, AHAHAHHAHAHAA
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-28 23:47:07
Do Testo: Ja ci tylko dobrze radze, bo wizyta cie czeka esbek. HA, HA, HA............
Zgłoś
G- Gucio - 2017-07-28 23:45:24
Do Testo: Ja ci tylko dobrze radze, bo wizyta cie czeka.
Zgłoś
TD tragowica do kibla 2017-07-28 23:43:01
PeŁo i kropka N muszą zniknąć z polskiej sceny politycznej, z takim "kamieniem u szyi" Polska nigdy się nie wybije w żadnym aspekcie....
Zgłoś
G- Gucio - Pucio 2017-07-28 23:42:43
Do rysio - zdemaskowany !!!: Heniu weź tabletki bo ci watroba wysiadzie.............
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-28 23:36:04
Do Wenezuela . Ciebie chyba Sołtys Schetyna zamknał w komórce i dał do ogladania tylko TVN24 a do czytania Gazetę Wyborcza, Newsweek Polska i inne antypolskie badziewie. Przykro mi ale musze stwierdzić że jesteś ciemniakiem.
Zgłoś
R- rysio - zdemaskowany !!! 2017-07-28 23:29:41
ryszardzie kalesoniarzy vel 15 latka, jest twój film na YouTube, nie zaprzeczaj nawet, że to nie ty, bo są to informacje z pewnego źródła. Ludzie! Sami proszę oceńcie tę padlinę. Oto link: youtube.com/watch?v=wbamS5ftyME
Zgłoś
T Testo 2017-07-28 23:21:43
Do Anty Esbek: kalesoniarzu obsrany płatny pisuarowy, jestes takim człowiekiem - urodzonym ormowcem, ale tu tylko dorabiasz na dopalacze i nową peruke, transie ''haniu'' :) jelita już ci wyłażą od kukizolizania i pisuarzenia , BUHAHAHAAAA.
Zgłoś
TB TW Bolek 2017-07-28 23:11:29
Czy, że tak się wyrażę, Budka, apelował dziś do kogokolwiek?
Zgłoś
AE Anty Esbek 2017-07-28 23:07:19
Do Testo: Weź tabletki na watrobę i relanium. Wkrótce po ciebie przyjda.
Zgłoś
TB TW Bolek 2017-07-28 23:05:46
A co na to, przepraszam za wyrażenie, Nitras?
Zgłoś
&T ''Do Testo'': 2017-07-28 22:59:56
Jesli wydaje Ci sie, ze jestes zdrowym na umyśle czlowiekiem, to wiesz co? Masz racje... wydaje Ci sie.
Zgłoś
T Testo 2017-07-28 22:47:40
youtube.com/watch?v=7WQYuaOe52U --- oglądać TO robaki+, zwyrodnialce pisuarowe, normalnie nie muszą, tylko pisuarowy motłoch+, AAAAHAHAHAHAHAH , BUHAHAHAHAHHA
Zgłoś
UN Uwaga' na PO trolle 2017-07-28 22:38:45
Nie słuchajcie tych kilku durni z wściekłej opozycji, którzy oglądają tylko tą zakłamaną stacje TVN24, która nie pokazuje tego jak gospodarka Polska idzie do przodu, jak PiS stawia na nogi Polskie spółki, które platforma już spisała na straty, a część posprzedawała za grosze. Zwróćcie uwagę na oszalałych ze strachu aferzystów i złodziei jak z małpią złośliwością atakują PiS.
Zgłoś
KT Kunegunda T'. 2017-07-28 22:32:38
Do Krystyna P.: Jesteś ciemna, chociaż blondynka! A tak naprawdę to nie udawaj kobiety, wściekły PO-wski trollu!
Zgłoś
KP Krystyna P. 2017-07-28 22:23:56
To nie jest śmieszne, tu naprawdę jest opłacany pisowski troll który co 15 min. dodaje wpisy, slogany i hasła aprobujące pis. To obrzydliwe i żałosne. Czerwona zaraza, a mieli ludzie rację z tymi pisowcami, teraz to widzę, tę jego zgniliznę wszędzie.
Zgłoś
KP Kalesonowa poezja 2017-07-28 22:09:45
Rysiek trolu kalesonowy ten długi poemat też już "publikowałeś" wiele razy do znudzenia. Chodziło mi o coś całkiem brendnew ty mój Szekspirze :) Bo powiem administratorowi aby przekazał twoim pisuarowym chlebodawcom że się ciągle powtarzasz a 1,50 zł pobierasz za wpis. To się nie liczy. Jesteś jak piszesz uczciwym prawdziwym Polakiem . Tak się nie godzi na naciągać. Jestem zniesmaczony Bo przecież za to g..no co wysyłasz i tak masz płacone z naszych kieszeni
Zgłoś
PB Polska będzie Polską'! 2017-07-28 21:57:55
Totalnie wściekła opozycja, szkolona przez sbeków do robienia dywersji, prowokacji, odwracania prawdy przeciw Polsce i uczciwym Polakom, na wszystkich forach umieściła pomiot złodziei, aferzystów, komunistów trolle żeby robili zamęt, prowokację, pomawianie. Te wredne trolle pokazują swoją chamską wprost bydlęcą naturę: pomawiają, ubliżają, wyzywają uczciwych, niewinnych Polaków i to tylko dlatego, że są wyborcami PiS czy Kukiz'15, chociaż do nich ani jednym słowem się nie odezwali i nawet na tym forum nigdy nie byli. Totalna opozycja to ścierwo bez honoru i ambicji, prymitywne bez skrupułów chamy, ich zadaniem jest doprowadzić do tego co było, czyli do dalszego okradania, wyzyskiwania Polaków i sprzedawania za grosze Polski kawałek po kawałku obcokrajowcom, gotowi są "podpalić" Polskę żeby dorwać się do władzy. Uczciwi Polacy nie dajcie się ubeckim trollom wciągnąć w potyczkę słowną, to są krętacze i oszuści, każdą prawdę zmienią na kłamstwo, a kłamstwo na prawdę, można pluć im w gęby, nawet nasikać, a oni i tak będą cieszyć się i wyśmiewać innych pisząc, że to deszcz pada. Trzeba tych chamów ignorować, nie odpowiadać na ich wściekle prowokacyjne zaczepki tych sfrustrowanych bydlaków.
Zgłoś
K kalesonowa poezja 2017-07-28 21:56:09
Do Uwaga na PO trolle : Rysiek sam napisaieś ten żalosny wierszyk ? Widać ze jesteś z niego dumny - tyle razy już go "publikujesz" . Napisz coś nowszego, stać cię na to ?
Zgłoś
C C.Z.T. 2017-07-28 21:51:40
youtube.com/watch?v=KPWQ4YENEmE - SUPER?
Zgłoś
UN Uwaga na PO trolle 2017-07-28 21:41:46
Banda trolli PO-wskich, tych wrednych psów gończych, z rozpaczy warczy i szczeka na uczciwego człowieka, mienią się rodakami a są bydlakami! Pazury poobgryzali do kości z totalnej wściekłości.
Zgłoś
W+ Wenezuela + 2017-07-28 21:35:22
W Wenezueli DYKTATOR też się powołuje na suwerena . Po latach rządów kolejnych ludowych dyktatorów Gospodarka jest w opłakanym stanie . Lud wyszedł na ulice. Dyktatorowi pozostał jeszcze "suweren" w postaci policji i wojska i na nich się opiera władza jego dobrej zmiany. Czy to nas czegoś nauczy ?
Zgłoś
Nju łorld 2017-07-28 20:56:18
Do ZDRADA: Wstydż się paranoiku.
Zgłoś
CZ czarny złodziej toruński 2017-07-28 20:39:24
Wieczorynkę (ten sondaż) zrealizowano dla TV pisuar ! AŻ NIESMACZNA TA PROPAGANDA, każdy normalny, wie doskonale :)
Zgłoś
H Hahar 2017-07-28 20:38:37
No Polacy tylko tak dalej. Nie dajmy się manipulować niemieckim pachołkom.
Zgłoś
&L "Cimny Lud" 2017-07-28 20:37:23
"Cimny Lud" sie obudzi tak jak w Wenezueli,ale bedzie za pozno.
Zgłoś
! !!! 2017-07-28 20:35:36
Przewagi w Policji i między metalowymi barierkami, wyjdźmy na ulice pokażemy kto jest mały Hahaha!
Zgłoś
Z ZDRADA 2017-07-28 20:35:07
Macierewicz powiedział że Polska padła ofiarą ataku hybrydowego wspieranego przez Zachód. Już tylko krok do tego aby poprosił ruskich o "bratnią pomoc" i zaprosił tu ich armię aby nas "chroniła" . Historia lubi się powtarzać ale mam nadzieję że NIE POZWOLIMY na to tym chorym psychopatom. Ludzie OBUDŹCIE się
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!