XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
PD PO-Nowoczesne DNO! 2016-12-12 23:06:59
Do Kuba_22: Prawdę napisałeś !!! Tylko proszę nie w dawaj się w dyskusję !!!!! Nie widzisz że to wszystko pisze jeden zaKODziały z PONowośmiesznej pusty ŁEB, do nich żadne argumenty nie docierają-tylko ich RACJA i PRAWDA jak za STALINA!!!
Zgłoś
M Mentor 2016-12-12 11:02:07
Do Kuba_22: W czasie comiesięcznych "modłów" usłyszałem że jestem komunistą i złodziejem a także Polakiem drugiej kategorii. Uważam że w takiej modlitwie nie tylko można ale nawet należy przeszkadzać. Religia w tym przypadku jest tylko przykrywką dla cynicznego rozgrywania polityki. Módl się gdzie i kiedy chcesz ale jeżeli podczas modlitwy nazwiesz mnie komunistą albo złodziejem to dam ci po buzi i nie będę zważał że masz różaniec w ręku.
Zgłoś
KI Komunista i złodziej 2016-12-12 10:36:39
Do Kuba: Teoretycznie masz rację tylko że protest nie był przeciwko babci z różańcem tylko przeciwko dyktatorowi z kotem. Sluchałeś kiedyś co się mówi na miesięcznicach? Jeżeli ktoś mi mówi mówi że w przyszłości, w moim własnym kraju nie będę mógł stać bliżej niż 100 metrów od niego. Jeżeli wbrew wolom rodzin ekshumuje zmarłych. Łamie i zmienia prawo nie zważając na głosy społeczności międzynarodowej, organizacji, społeczeństwa. Dzieli Polaków na kategorie. Obraża kraje EU, jej liderów i organizacje. Korumpuje społeczeństwo na kredyt który wszyscy będziemy musieli spłacać. itd., to jest szkodnikiem i trzeba mu to powiedzieć w miejscu i czasie kiedy zobaczy i usłyszy. Jak za komuny.
Zgłoś
K Kuba 2016-12-10 18:59:07
Do Manfred: Kościół to miejsce spotkania z Bogiem, jako dom boży. Modlić mogę się wszędzie tam gdzie przyjdzie mi na to ochota! Gwarantuje mi to konstytucja Chciałbyś decydować co komu wolno i gdzie? To jest twoja demokracja? obrońco "demokracji i wolności" Dlaczego przeszkadzają Ci ludzie modlący się za swoich bliskich? aż tak słabe jest ego? że babcia z różańcem może nim zachwiać? Najwięcej zawiści i agresji mają w sobie Ci nawołujący do tolerancji i zaprzestania "mowy nienawiści"
Zgłoś
M Manfred 2016-12-09 22:47:56
Do Kuba_22: Chcesz się pomodlić idź do kościoła, tam jest miejsce do rozmowy z Bogiem, a nie robić uliczne widowisko, które jest zaprzeczeniem miłości do Boga. Ludzie ci mają pełne usta frazesów, a w rzeczywistości są pełni zawiści i odwetu. A jest to czas adwentu, pora nawracania się , wiary w ewangelię, wyciszenia sumienia poprzez szczere wyznanie grzechów na spowiedzi i przyrzeczenie poprawy Bogu i ludziom.
Zgłoś
T tabran 2016-12-09 21:41:25
A ty Romanie będziesz?
Zgłoś
R Roman_70' 2016-12-09 21:12:20
Do kioe: Brawo! teza niczym z podręcznika faszyzmu! Nie ty synku będziesz decydował komu i co wolno w demokracji.
Zgłoś
K kioe 2016-12-09 18:56:16
Do Kuba_22: a co to średniowiecze, modły, totemy w centrum miasta. Od tego są kościoły tam niech sobie siedzą a nie blokują co miesiąc miasto
Zgłoś
K Kuba_22 2016-12-09 14:06:42
Kompletne odczłowieczenie kodziarzy.... Metody niczym z czasów totalitaryzmu komunistycznego, im też krzyż i modlący się ludzie przeszkadzali. Ale pamiętajcie komucho-kodziarze kto mieczem wojuje od miecza ginie. Takie inicjatywy jak ta świadczą tylko negatywnie o was! nie o Kaczyńskim.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!