XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 80

DODAJ KOMENTARZ
J Jtom 2017-09-15 13:51:13
Brawo PIS
Zgłoś
PZ precz z dyktatura pis 2017-07-25 22:01:46
PIS nie ma juz takiego duzego poparcja,moze z 10%
Zgłoś
R Rebeka 2017-07-21 18:58:11
PO i Nowoczesna NIE NADAJE się do rządzenia. PO - 8 straconych lat, a Nowoczesna to MEGA analfabeci (6-ciu Króli, itp., itd., ha, ha, ha....). KUKIZ -15 - wielka niewiadoma, ale niektórzy może sie nadają do rządzenia. Od 18-stu miesięcy WSZYSTKIE wskaźniki idą w górę !! CORAZ WIĘKSZY OPTYMIZM. Tylko Makreli i Makaronowi to się nie podoba bo nas doili i niszczyli ostatnie 8 lat !!
Zgłoś
H Halski23 2017-07-21 16:17:15
ZaKODowali POPiSy w Nowoczesnym stylu !!!! Kto w ogóle głosuje na zdrajców narodowych PO i Nowoczesną ?? Ludzie obudźcie się w końcu. PiS odsunąć w połowie od władzy. PO i Nowoczesna pod ścianę do rozstrzelania wraz z Donaldinho-Petruniho-Schetyniho !!! Razem z KODem na czele !!! A to wszystko za zdradę stanu !!!
Zgłoś
UP Umiarkowana prawica 2017-07-21 12:31:44
Do alusia: nie ma potrzeby ich wieszać! Po co ten język! To trole! Kto po technikum zna słowa oraz et Labora? To jest jakiś student, który sprzedaje się na bazarze, jak pyrki, gzika, plendzla. Wkurza ich masowość protestów! Mnie też to zaskakuje! Prawnicy z wyższej półki mówią, że te ustawy przyniosą więcej chaosu niż się nam wydaje! Cały rok 2017 jest stracony. SN najszybciej rozpatrywał sprawy w całym sądownictwie! A teraz przyspieszenia nie będzie! Czy TK działa szybciej? Bzdura! Te ich diagnozy to zlepek wyjątków, przypadków połączonych z czarnowidztwem. Dobra rada: dość czarnych scenariuszy! To rada dla wszystkich stron konfliktu.
Zgłoś
A alusia 2017-07-21 12:30:40
Do ha ha ha : Do inteligenta.Błędy ortograficzne zawsze można poprawić, spapranego życia i zrytego "beretu" niestety...nawet lekarz nie pomoże. A tak na marginesie: jak na dysortografika i tak jest nieźle.
Zgłoś
H ha ha ha 2017-07-21 10:15:28
Do alusia: ha ha pani znająca język polski wyuczona szkoda że ortografia się kłania :d :d poziom wiedzy przerasta inteligencje :d :d
Zgłoś
PP Prawdziwa prawica. 2017-07-21 10:13:50
Do Ora et Labora: obudź się ćmoku, to wasz język parówo! O kozach cośś wiesz? Już próbowałeś! Dzieciak jesteś! Język i argumenty zdradzają! Na zawodówkę za dużo znasz polskich słów. Arabowie - Palestyńczycy są tutaj od dawna! Polskie dziewuchy zmieniają, jak rękawiczki! To nie slogany! To ich sprawa!! Wolą przystojnych niż takich, jak ty! Rasisto! Ciągłe straszenie Arabami jest śmieszne! Polski rząd, obecny rząd nie chce zwalczać islamistów w Afryce razem z Francuzami. Co do obcych - potrzebni są lekarze i inni specjaliści z Afryki, Azji. Trzeba ich szanować, bo wasi rodzice, dziadkowie będą czekać w coraz dłuższych kolejkach do lekarza!
Zgłoś
N Niezależny 2017-07-21 09:53:39
Do KOcham PIS: od pięciu lat nie podniesiono mi pensji w budżetówce! Ciągle szukam oszczędności. Chciałem kupić samochód 10 letni, ale trzeba przejadać te fundusze, bo złapałem kontuzję kolana. Co poprawiła ta władza w służbie zdrowia? Kolejki do specjalistów zmniejszyły się? Tanie leki są, to dobry, skromny ruch. Jednak reńciści, biedni reńciści tabletek na nadciśnienie nie mają za darmo! To nawet 50 złotych na receptę! Przy rencie 1000 zł! To zmiany w stylu: w samochodzie wymienimy lusterko boczne na lepsze, większe. NFZ miał być zmieniony! Są nadwyżki w budżecie, ale obawiam się, że to nadwyżki księgowe! Znowu manipulacje!
Zgłoś
PU Prawica umiarkowana 2017-07-21 09:37:40
Do lemingmissie: ptasi móżdżek z ciebie! Izolacja Polski jest pewna, choć te ustawy są tak wadliwe, że nic Pisowi nie dadzą! Będzie chaos i może za rok wróci w sądownictwie tempo dzisiejsze. Sądy będą zwalniać tempo pracy! Co wasi ministrowie zrobią? Nic! Usunięcie panią Gersdorf i tylko tyle! Nic więcej!
Zgłoś
A alusia 2017-07-21 09:25:33
Do Ora et Labora: Ma pan nie wyszukany dowcip, taki tępy, siermiężny, pewnie po szkole komunistów(prokuratora Piotrowicza). Idąc pana tokiem myślenia jest pan złodziejem, pijakiem , nierobem, gwałcicielem i co tam jeszcze o Polakach za zachodnia granicą mówią... przecież tak pan stereotypami leci, Myślę że powinien pan z Polski nie wyjeżdżać, chyba że na wschód. Na zachodzie tyle zgnilizny i zepsucia, i terroryzm o zgrozo. A w Polosce wrze i mam nadzieje ,że tak jak kiedyś "komuniści zamiast liści" będą "wisieć" tacy jak pan i pana guru Piotrowicz i cała reszta
Zgłoś
R rafal 2017-07-21 09:13:55
dobrze ze pis chce posprzatac ta sedziowską stajnie augiasza
Zgłoś
A alusia 2017-07-21 09:13:08
Do KOcham PIS: Co za krótkowzroczność.Proszę zapytać górników co robi z nimi PiS przy wsparciu Solidarności a raczej atrapy tego związku bo jego przywódca to polityk, przydupas PiS-u. PiS "misiewiczami" i kryminalistami obsadził najważniejsze i najintratniejsze miejsca w państwie i jego spółkach, a pensje są tak wywindowane że nikomu się takie nie śnił. Pełno ukrytych dodatków, premii i nie wiadomo jeszcze czego. Oszuści i hipokryci. Co do górników to siedzę w samym centrum wydarzeń więc nie pier....lić mi że kłamię
Zgłoś
W Wrzy. 2017-07-21 09:02:20
Wrzy wrzy,to juz dobrze zaraz wykipi.I Komunisci jak Piotrowicz nareszcie dostana zaplate.
Zgłoś
V VETO 2017-07-21 08:33:17
Ten sondaz jest sfalszowany Pis juz dawno nie ma takiego poparcja.
Zgłoś
L lemingmissie 2017-07-21 07:25:26
Pokemonku tu chodzi o silną Polskę ,a prosowiecka to jest plajtforma.Jeli chcesz być mamlasem i płakać to wróć do przedszkola.
Zgłoś
KP KOcham PIS 2017-07-21 07:20:08
Kocham PiS za: 500 plus, za obniżenie wieku emerytalnego. za darmowe leki-dla ludzi starszych, za 2 tyś najmniejszej pensji, za dbanie o pracowników za co chwali prezes Solidarności Andrzej Duda, za obniżenie wieku emerytalnego, ZA pozbycie się Milicjantów z Policji, Za reformę prokuratury i Sadownictwa, gdyż były to ŚWIĘTE KROWY = Za WSZYSTKO – ALE za to nie lubię partii PO za CO Wiec odpowiem: Za niszczenie biednych ludzi za podwyższenie podatku WAT, Za niszczenie Polskiej gospodarki ( FSO, STOCZNIE i inne…) za KOLESIOSTWO i wkręcanie na stanowiska: rodziny i przyjaciół oraz syna burmistrza za Niemiecką telewizje TVN. Możecie pisać i pisać ale Sondaże wyborcze mówią o wszystkim. TAKA JEST PRAWDA KTÓRA BOLI DLA Partii PO i Bankowca NOWOCZESNEJ Petru !. A PO Czym Się Pochwali ? Przez 8 Lat Niszczyli Nasz Kraj i To Co Merkel kazała To Tusk Robił i W Nagrodę Dostał Się Do Sztrasburga – Taka Prawda !. A WAS TO BOLI PRYWACIARZE I BANKOWCY !
Zgłoś
PT Pislam Trolle itp. 2017-07-21 07:18:52
Tak Pislam ma tylko poparcie u Trolli,Kolaborantow Sowickich,i darmozjadow,tepakow ze wsi niekiedy bez zadnych przyzwoitych wiadomosci.Onie nie wiedza o co tu chodzi.Widza tylko 500+ i to na nich dziala nierobow jak czerwona plachta na byka.
Zgłoś
OE Ora et Labora 2017-07-21 00:44:38
No dobra idę spać, czego wam również życzę lemingi (no i oczywiście pani, kochana pani Alusiu moja ty mennico wiedzy, mój bystry pączuszku, moja elokwentna żabko). Niech wam się przyśni powrót do władzy, albo dzikie ruchanie z arabami (to nie do pani, pani Alusiu). gute nacht jak mawiają amatorzy kóz.
Zgłoś
OE Ora et Labora 2017-07-21 00:29:32
Do alusia: A ja odpowiadam bardzo inteligentnej kobiecie. Także bardzo dziękuję pani Alusiu.
Zgłoś
A alusia 2017-07-21 00:20:45
Do Ora et Labora: To była ironia. Właśnie o takiej " inteligencji" PiS-owców pisałam wcześniej
Zgłoś
OE Ora et Labora 2017-07-20 23:52:25
Do alusia: Bardzo pani dziękuję, pani Alusiu.
Zgłoś
PP Prawdziwa prawica. 2017-07-20 23:49:46
Do Ora et Labora: pajacu z Poznania nie lubimy was w moim mieście. Przegrywacie w swoim mieście, bo co takie stworzenia mogą tylko pływać na Śródkę za zgodą Prezesa. Wasza władza to przypadek! 37,5% nie zapominaj kłamco! Stolcem to obdarował wszystkich twój prezes. Biegunka go rzuca po ścianach. Takie argumenty jałowe to zawodów lub jakieś kulawe technikum. Poczytaj coś tłumoku. (...) i parówa - masz argumenty! Jak ten cały śmierdzący PiS. Znalazł się siłacz, który ty jesteś w grupie? Jesteś przynieś, podaj, pozamiataj. Kto za ciebie myśli?
Zgłoś
PT pisuar to belzebub sukman 2017-07-20 23:37:17
Od porządku ludkowie moi jest Pan Bóg – On pilnuje żeby wszystko szło jak trzeba i było jak na początku, teraz, zawsze i na wieki wieków amen. A diabeł chce zmieniać, ulepszać. Słyszycie? Ulepszać. Już jemu mało, że krowa cieli się, gdzie tam, on chce żeby się źrebiła. Ooo, do czego idzie… Krowy będo się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie! Krew sie w ludziach gotuje. Jeżdżą, wyjeżdżają, przyjeżdżają. Oszukaństwo, złodziejstwo, kur.estwo, pisuar, Sodoma, Gomora. ###ZAWETUJ###
Zgłoś
A alusia 2017-07-20 23:35:30
Do Ora et Labora: Muszę przyznać, że poziom tej wypowiedzi jest godny wyborcy PiS-u. Gratulacje
Zgłoś
Z Zawisza 2017-07-20 23:30:04
Do sluchaj pisowa mendo!: Autorowi tego utworu daleko do popierania zdrajców z KOD.
Zgłoś
OE Ora et Labora 2017-07-20 23:25:36
Do prawdziwa prawica : Jestem z Poznania chamie, rzeczywiście nie potrafię docenić kmiotów którzy w swojej paranoi bezmyślnie powtarzają wyuczone slogany bo nie mogą spać, neurotycy. Nasza władza opiera się na demokratycznym wyborze Polaków. Nie widziałeś nigdy mojej twarzy, a jak byś mnie spotkał prędzej byś się zesrał niż powiedział mi to wszystko w oczy. Wyrzucasz przed kompem z pustego łba frustracje,a potem cały wymazany stolcem się przy tym telepiesz. I nawet na chwilę nie przejdzie ci przez chory ceban, jaką jesteś żałosną parówą.
Zgłoś
SP sluchaj pisowa mendo! 2017-07-20 23:18:10
youtube.com/watch?v=mnNwsgXlpyg
Zgłoś
K Krzyżowiec 2017-07-20 23:06:57
Do Inkwizytor: Nikt z tego co tu czytam nie odmówił pomocy bliźniemu. Jako chrześcijanie natomiast od ponad 1000 lat nie dawaliśmy uderzającemu raz po raz, z różną siłą, w różny sposób i za pomocą różnych sposobów islamowi na urządzenie nam w Europie chaosu, jaki uczynił lub stara się uczynić na prawie całym bliskim wschodzie i gdziekolwiek jest. To co dzieje się w zachodniej Europie jest w dużym stopniu efektem odejścia od szeroko rozumianej myśli chrześcijańskiej (nie tylko w kwestii islamu). Zarzucasz komuś faryzeizm i skazujesz na wieczne potępienie, a sam popierasz sprowadzenie na głowy bliźnich islamskiego piekła.
Zgłoś
A alusia 2017-07-20 22:58:47
PiS niszczy państwo a nieuki mu przyklaskują. Jak myślicie po co rozwala szkolnictwo? Po to by tworzyć jak najwięcej nieuków , bo debilami najłatwiej rządzić . Znam kilku co na nich głosowało i rozumem nie grzeszą, nie mówiąc o tym , że nie potrafią nawet dobrze mówić i pisać po polsku. Patrioci od siedmiu boleści. Pajace pociągane za sznurki przez szaleńca
Zgłoś
PP prawdziwa prawica 2017-07-20 22:56:27
Do Ora et Labora: pajacu ze wsi, albo psiej wólki na niczym się nie znasz poza kladzeniem kafelków! nie potrafisz docenić ludzi, któży nawet nocą protestują. Wasza wadza opiera się o glosy emerytów w wieku 70 lat. gdzie są kwoty wolne od podatku. masz glupią m...dę, jak twój ramol prezes
Zgłoś
M madej 2017-07-20 22:46:26
to dobry sondaż. szklany sufit pisu. ustawa o sądach nic nie. nowa izba dyscyplinarna nic nie zmieni. te sprawy wcześniej rozpatrywała izba karna. Pis to spec od bubli prawnych. kto będzie rozpatrywał kasacje w sprawach karnych? tego nie reguluje nowa ustawa. Będą to poprawiać! Nieucy! Wszystko ich przerasta! Prezes łyknął tabletki na uspokojenie! Niedługo Kopacz będzie go ratować w sejmie! Odejdź dziadu i wstydu oszczędź.
Zgłoś
I Inkwizytor 2017-07-20 22:18:10
Do Anodora: Jeśli nie wierzysz w Boga lub okłamujesz się, że wierzysz i wolisz skazać się na wieczne potępienie za odmowę pomocy bliźniemu w potrzebie to jest to twój indywidualny wybór. Nie próbuj zastraszać Polaków faryzeuszu oskarżając fałszywie ludzi skrzywdzonych przez los o terroryzm.
Zgłoś
K Kaczydol. 2017-07-20 22:16:59
Wykopac Kaczydol i wrzucic go tam i przsypac.Klopot z glowy.
Zgłoś
OE Ora et Labora 2017-07-20 22:06:12
Ustawa o sądach moim zdaniem mogłaby być lepiej przemyślana. Ta jest trochę na kolanie pisana. Nie zmienia to jednak faktu że dobrze się słucha histerycznego wizgu lemingów. Śmieszne to o tyle że lemingi - daję głowę - nie wiedzą nawet dlaczego tak skowyczą. Uczyć się biedne gamonie, może wtedy będziecie w stanie kogoś przekonać do swoich racji.
Zgłoś
PM PIS-dzielce Motloch. 2017-07-20 21:49:38
Pluj Swini w Oczy to mowi ze Deszcz pada.Wpatrzeni w tego Psychopate jak Zaba w Jajca.
Zgłoś
ZT Znawca tematu 2017-07-20 21:43:54
kantar - kant i oszust , tzw. troll pisurowy.
Zgłoś
CF Chlopski Filozof. 2017-07-20 21:43:30
Do Ewica: No to jestes Pisiewicz.
Zgłoś
E Ewica 2017-07-20 20:53:44
Do Polacy na Ulice ....Nie jestem k.....a zeby isc na ulice
Zgłoś
A Anodora 2017-07-20 20:48:22
Do Janusz: 👍👍
Zgłoś
A Anodora 2017-07-20 20:45:36
Baranek Bozy z piekla rodem😁 ..Ludzie a kto wam mieszkania pozabieral gdzie byl ten Baranek Bozy ????A kto chce imigrantow kto chce nam pieklo zrobic z naszego Narodu ????Poslowie z PO Zero Inteligencji a Nowoczena To szkoda mowic .....
Zgłoś
J Janusz 2017-07-20 20:41:48
Do Baranek Bozy.: Ty to ten kolejny czarny BARAN, któremu obcięli CYNADERKI j RYCZYSZ Z BÓLU. ŻAL MI CIEBIE i CYNADEREK :):):)
Zgłoś
PN Polacy na Ulice. 2017-07-20 20:38:58
Pod Palacem "Prezydenta"nie pokazuje TV-Kurski co Polacy o tym K.....twie mysla?
Zgłoś
BB Baranek Bozy. 2017-07-20 20:20:44
No Barany PIS-owskie teraz zacznie Strzyzenie.Ostrzyga Was do Skory.Bedziesz sie mogl poskarzyc w Tartaku.Oszolomy maja co chcieli.
Zgłoś
H Historia. 2017-07-20 20:13:39
Byl Mussolini,byl Hitler,byl Stalin jest Kaczynski.Co sie znimi stalo wiemy.
Zgłoś
A Aftermath 2017-07-20 19:55:42
Do Mateusz: To, że gospodarka się poprawiła można tłumaczyć też efektem koła zamachowego jaki stworzyły rządy PO-PSL. Nie zmienia to faktu, że dalsze izolowanie Polski w Europie za jakim optuje PiS spowoduje konieczność opuszczenia UE przez Polskę w przyszłości, co będzie się wiązało z wprowadzeniem ceł na towary z Polski, przeprowadzeniem się wielu inwestorów zagranicznych do innych krajów. Niestety nasz rodzimy przemysł będzie zbyt słaby aby poradzić sobie z takim kierunkiem zmian. Wzrośnie znacznie bezrobocie, nastąpi galopada cen i niespotykana dotąd inflacja.
Zgłoś
PN Polacy na Ulice. 2017-07-20 19:54:23
Polacy Strajk Generalny wszyscy na Ulice.
Zgłoś
P Poprzednicy. 2017-07-20 19:52:35
Byl Mussolini,byl Hitler,byl Stalin, Byl Ceausescu, byl Honecker,byl Jaruzelski jest Kaczynski.Tak samo skonczy jak jego poprzednicy.
Zgłoś
M Mateusz 2017-07-20 19:41:40
Do Aftermath: coś z Tobą nie tak? To lewacka platforma jest proniemiecka. Gospodarka Polski się poprawia z miesiąca na miesiąc i są na to niepodważalne statystyki, ale ludzie jak ty nadal bezrozumnie będą łykać to co mówi tvn, wyborcza itp. Fakty są odwrotne jak mówisz, zastanawiam się czy żyjemy w tej samej Polsce...
Zgłoś
H HugoPatriota 2017-07-20 19:39:37
Mój Boże, przebacz głupotę opozycji, gdyż oni nie wiedzą co cynią. Gdyż opozycja jest (...) i nie grzeszą inteligencją.
Zgłoś
A Aftermath 2017-07-20 19:20:19
Do maria: Porażające jest to jak wielu Polaków zapatrzonych w PiS postradało rozum i woli powrotu komunistycznych czasów nędzy i kartek na żywność w nadziei że Niemcy czy Jankesi wyślą kontenery z paczkami dla biednych polskich dzieci na Boże Narodzenie.
Zgłoś
M MUCHA 2017-07-20 19:10:14
Znowu Z PUCZEM nam NIE WYSZŁO....
Zgłoś
M maria 2017-07-20 19:06:30
Dziwię się że tak dużo ma PO. Czy Polacy nie mają oczu i uszu. Platforma to Cynicy bez chęci poprawy sytuacji Polski. Chodzi im tylko o własne interesy.
Zgłoś
A Appel Do PIS-lamu. 2017-07-20 18:41:14
Nieudacznicy wyborcy PIS bedziecie gorzko zalowac ,ale bedzie za pozno.Dostaniecie od nich Lyzke Ryzu i po Krzyzu.
Zgłoś
J Jaaaa 2017-07-20 18:33:53
Do Kukiz Jajcoliz.: a Twoja z dziecmi Kukizowi.
Zgłoś
C car 2017-07-20 18:23:17
A kim jesteś ,że nie musisz płacić z" po" czy "n" .
Zgłoś
BK Brrrrrrrrrrrawo Komuna. 2017-07-20 18:20:52
Pozyjemy zobaczymy ja wszystko P........le 31 lat temu wyjechale i nie zaluje.Znowu Komuna Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrawo!!!!!!!.Glupolom porobia kolchozy i do roboty 500+ nieroby.
Zgłoś
C car 2017-07-20 18:19:50
Do kolejnych wyborów to nowoczesna poniżej 5% .po 10 ze względu na struktury w terenie i kase...
Zgłoś
D Dyktatura. 2017-07-20 18:01:12
Witamy w Exklusywnym Klubie Dyktatorow:Kuba,Polnocna-Korea,Turcja Wenezuela,Rosja,Polska itp Dyktatury.Narodzilo sie nowe Komunistyczno-Dyktatorskie Panstwo
Zgłoś
A Arkadiusz 2017-07-20 17:24:45
Do Kaczystan+Komuna.: Hołota pisze się przez samo h, kodziarzu... Tak więc zalecam lekturę słownika języka polskiego... A komunę to masz w swoim radzieckim łbie...
Zgłoś
K Kaczystan+Komuna. 2017-07-20 17:08:27
Wiekszosc to Cholota 500+ Pluskiewki co nie maja zielonego pojecia co to dla nich znaczy .Motloch lubi Pale nad Lbem.Beda sie dziwic dlaczego na Zachodzie tak dobrze a W KACZYSTANIE nie.Polska juz nie istnieje mamy KACZYSTAN KOMUNISTYCZNY.
Zgłoś
M Monte 2017-07-20 17:01:45
Śmiać mi sięjuż tylko z was chce lemingi.
Zgłoś
KJ Kukiz Jajcoliz. 2017-07-20 16:57:40
Kukiz lize jaja Kaczynskiemu.
Zgłoś
M Marek 2017-07-20 16:54:20
Wykolejeńcy 5 lat wstecz abonament na siłe każą płacić, prawie 2000zł, bo jak nie to straszą komornikami, BYDŁO,ja rzygam jak widze tvpisuar !!! a płacić trzeba na patologie + !!!
Zgłoś
TJ Tomasz Jan 2017-07-20 16:52:53
Do Piotr: z rozumu
Zgłoś
A Aftermath 2017-07-20 16:32:54
Do Piotr: Po zrobieniu porządków przez PiS pozostaną tylko puste pólki w sklepach, gospodarka centralnie sterowana i sankcje Zachodu. PiS dąży do powrotu PRL. Szkoda, że młodzi ludzie nie pamiętają tamtych smutnych czasów.
Zgłoś
P Piotr 2017-07-20 15:50:54
Reforma sądownictwa to dla Polski milowy krok do przodu w oczyszczeniu kraju
Zgłoś
M maxi 2017-07-20 15:49:55
pis wsrod ludzi 18-24 lat ma 60 % poparcia a PO 3%
Zgłoś
P Piotr 2017-07-20 15:45:43
brawo PiS róbcie dalej porządek z naszym krajem
Zgłoś
P Pechowiec 2017-07-20 15:39:35
Cóż... "PiS można lubić albo mniej lubić". Przynajmniej coś próbują zmienić w Polsce. Takie duże poparcie buduje sobie według mojego skromnego zdania poprzez "niechęć do uchodźców" a tak właściwie to niechęć do imigrantów zarobkowych wcale nie z krajów ogarniętych wojną. To jest to co łączy wielu Polaków i PiS. Innym czynnikiem mogą być też ich tradycyjne poglądy. Miejmy tylko nadzieje, że PiS nie ograniczy nam Polakom wolności bezpośrednio - na to już na pewno wielu się nie zgodzi. Bo przecież co sie tak PO piekli o te sądy... Przecież za ich czasów było to samo tylko troche nieoficjalnie.
Zgłoś
R rafal 2017-07-20 15:37:14
Póki polska prawica nie uzna, ze juz wystarczy, pis moze spac spokojnie. Ale jak juz powie dosc, to z pis-u tylko popiół zostanie.
Zgłoś
TD tragowica do bundestagu 2017-07-20 15:26:19
Totalna opozycja destrukcyjna sama walczy (jak baran z głową pochyloną rozpędzony w kierunku ściany) o wysokie poparcie dla PIS, hmmmm agenci Jarosława? buahahahhaaa
Zgłoś
TN Tak należy 2017-07-20 15:01:47
Do Kaśka: No jak ich pobito, to należy ich leczyć. Chociaż jak popierają zdrajców to czy ja wiem... . Może sam bym sobie kopnął.
Zgłoś
TR Tadeusz R. 2017-07-20 14:59:46
Będziecie rzygac a bedzie teraz płacić za wszystko, na siłe, chcieliście kołchozu, to macie pazerni belzebuby sprzedajne+
Zgłoś
BL były leming 2017-07-20 14:51:44
Do Kaśka: A PełOwce ukradły 150mld z OFE i kazali ludziom tyrać do śmierci. Jednocześnie zachowali przywileje emerytalne różnych świętych krów.
Zgłoś
GI Grześ i Rysio 2017-07-20 14:47:13
Zaprawdę zaprawdę powiadam Wam, jeszcze będzie pięknie, jeszcze koperciny będą przytulane, lody kręcone, a kamieniczki odzyskiwane! Tak nam dopomóż Tusk! A wszystko to pod pobłażliwym okiem nadzwyczajnej kasty nadludzi w togach. Oczywiście niezawisłej i niezależnej od rozumu oraz przyzwoitości, a przede wszystkim uczciwości! Trzymajta się lemingi! PełO żondzi, PełO radzi, PełO nigdy was nie zdradzi!
Zgłoś
K Kaśka 2017-07-20 14:36:57
Pisiory pobiły moich kolegów tylko za poglądy. Tych ludzi należy leczyć.
Zgłoś
JC Jarek Chmiel 2017-07-20 14:20:59
PIS ma staly elektorat(tak okolo 30-35%).dobra zmiana?nie wiem bo jest kilka rzeczy za ktore oboz rzadzacy spunktowac ale w tym momencie uwazam ze sady powinny byc zreformowane i wyczyszczone...sprawy dotyczace kradziezy telefonu od 6 lat do dzis nie rozwiazane(z autopsji).reforma jest konieczna.w tym popieram pis
Zgłoś
K Krucjata 2017-07-20 14:05:33
Siedzo morele na wp, onet, czytajo wyborczo, paczo na tvn i dumajo ze światowe som. Rzeczywistość jest inna i sądzę że u każdego leminga gdzieś z tyłu kałduna pojawia się histeryczna myśl ( no może z tą myślą przesadziłem, ale instynkt ) że to już koniec, że trzeba szybko spieprzać. Tylko gdzie? Do niemieckiego kalifatu? Na wschód? Najpewniej zwyczajem tych nierozgarniętych stworzeń do Bałtyku... . Nie bójcie się gryzonie, bo właśnie nadchodzi czas że już nikt wam w łebkach tak nie będzie mieszał, histerii siał. Ojczyzna wybaczy, zdrajców osądzi, a wy będziecie patriotom hołd oddawać, i zaczniecie żyć jak my Ludzie
Zgłoś
WW Witamy w PRL2. 2017-07-20 14:04:07
Witamy w PRL2.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!