Komentarze 93

DODAJ KOMENTARZ
KT K...skich Trolli. 2017-07-20 20:08:24
Od tych K.......skich Trolli za pieniadze podatnika az sie roi.To K.....wy Nieudacznicy Zyjatka 500+.Maja duzo czasu i dorabiaja H...je w taki ochydny sposob.Zeby was Krew zalala zgraja pasozytow.
Zgłoś
A Art 2017-07-20 09:09:49
Zwolennicy PiS w obawie przed poprawnymi politycznie mówią, że nie są zdecydowani. Sądzę, że rzeczywiste poparcie to jakieś 55% dla PiS, jakieś 18%PO, około 3%Nowoczesna, około 12% Kukiz, SLD 2%. Pozostali to promile. W tym Ludowcy, z tym że ich elektorat mobilizuje się, więc mogą znów osiągnąć próg wyborczy kradnąc punkty PiS, PO i Kukiz. Nowoczesna....., po wyczynach Petru każdy, kto popiera stanowi żelazny elektorat.
Zgłoś
L lupus 2017-07-17 19:38:44
Do Jaro: Prawdę mówisz człowieku .
Zgłoś
P PRAWO 2017-07-15 15:52:26
Do Wiarus z Bejsbolem: Uważasz się za KATOLIKA z pałą w ręku :):):) To obraz typowego, zakłamanego komunistycznego ZOMO-wca. Moje gratulacje spostrzegania rzeczywistości...
Zgłoś
P PRAWO 2017-07-15 15:33:22
Do pisuar - ESENCJA PATOLOGI: Popierasz KASTĘ ZŁODZIEJI czyli sam taki jesteś. Z KIM PRZESTAJESZ, TAKIM SIĘ STAJESZ... Już niedługo będziesz puczować klozety, ale nie na wolności...
Zgłoś
J Jaro 2017-07-15 10:00:03
Tylko Kukiz15 moze wyrwać nas z tego bagna Ludzie koniec monopolu 2 parti politycznych spróbujmy czegoś nowego głosujmy na KUKIZ15 oni maja naprawde dobre intencje dajmy im szanse uczynmy Polske PROobywatelska !!!
Zgłoś
G gość 2017-07-14 14:15:39
Do Isjra: naucz się pisać
Zgłoś
K Korwinista 2017-07-14 11:40:23
Do czesz: To jeszcze nic ja się dziwie, że po smoleńsku,ambergold,reprywatyzacji i Tusku,kopacz;=sprzedaż wszystkiego co polskie, jeszcze platforma ma koło 20 % to dopiero trudno uwierzyć .
Zgłoś
C czesz 2017-07-14 11:32:20
Nie wierzę w ten sondaż po tym jak Polacy dowiedzieli się o ustawie paliwowej.
Zgłoś
K Korwinista 2017-07-14 11:30:08
Do Do korwinisty: Szanuje twoje bezmyślne komentarze, bo nie mam na to wpływu.
Zgłoś
N Niezależny 2017-07-14 09:56:53
Do Do chamów z PO: złodziejami są ci, którzy bez sądu wiedzą: kto złodziej. Swój zna swego. Podwyżka opłat drogowej czy paliwowej jest dziwna. Wszędzie nadwyżki, budżet niemal zrównoważony, a tu skromne 25 gr. Słuchałem posła sprawozdawcę z PiS, zapewniał, że będzie bezpieczniej na drogach. Panowie szkoda, że tyle czekaliśmy na ten pomysł, 20 miesięcy! Czy dotychczasową opłata paliwowa w benzynie "idzie" na drogi? Oczywiście, że nie! Tylko 60% zasila drogi. Obiecano w Lubinie, że zmniejszony będzie podatek od kopalin. I co? Ktoś realizuje tą obietnicę? Gdzie pójdą pieniądze z nowych podatków? Na górnictwo węgla kamiennego, elektrownie go spalające i dla wybranych emerytów. Propaganda, zagrywki księgowe M. Morawieckiego. Otwierajcie kolejne drzwi konfliktów, otwierajcie!
Zgłoś
M Madej 2017-07-14 09:38:54
Do Obi Wan: dobre dla opozycji sondaże przyjdą na wiosnę 2018 r. Trzy obszary zmian dadzą mocno o sobie znać. Edukacja to będzie super problem dla rodziców. Egzaminy na koniec szkoły podstawowej decydują o przyjęciu do szkoły średniej, a to inne egzaminy niż dotychczasowe na tym poziomie. Dostaną się najlepsi, będzie wielu zawiedzionych. W szkołach średnich obok siebie będą klasy pierwsze realizujące zupełnie inny program. Podwójny rocznik w szkołach! Chyba studenci będą uczyć część klas. To scenariusz na 2019 r. Słabsi, z mniejszych ośrodków dostaną "w tyłek".
Zgłoś
M Madej 2017-07-14 09:09:53
Zwycięstwo w wyborach ma znaczenie, ale najważniejsze kto utworzy koalicję. Przez długie lata we Włoszech problemem byli komuniści i tworzono szeroką koalicję przeciwko nim. W Szwecji długo rządzili socjaldemokraci i ich monopol został przełamany przez centrum i prawicę. Jesteśmy skazani na taki scenariusz dopóki prezes funkcjonuje. Ten blok rozpadnie się, bo panowie pożrą się o władzę. Problem będzie z rynkiem pracy, bo kto uzupełni Ukraińców? Trzeba będzie sięgać po Kazachów, Kirgizów, Uzbeków. Znają rosyjski, żyli w innym systemie niż Arabowie, pracowali że wschodnimi Europejczykami.
Zgłoś
OW Obi Wan 2017-07-13 16:49:59
Do Temida: Zgadzam się. Wynik to wynik. Na podstawie jednego badania nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków. "Trend" też ma swoje wahnięcia i nie twierdzę, że PiS stracił poparcie a PO zyskała. Dziwi mnie to, że redaktor tekstu wysnuł tak daleko idące wnioski i bardzo byłbym ciekaw jego wytłumaczenia. A może bezrefleksyjnie skopiował komentarz z innej strony. Co do braku drastycznych zmian w sondażach : nie oczekujmy ich zbyt szybko. Po 8 latach rządzenia i przegranych wyborach, trudno z dnia na dzień udawać, że nie jest się tą samą partią. Elektorat musi się zmęczyć obecną władzą, która na razie działa w myśl reguły Kubusia Puchatka : "najlepsze w jedzeniu miodku jest chwila tuż przed zjedzeniem miodku". 500+ to był skuteczny z punktu widzenia marketingu ruch, który daje duże fory, ale jest też ciężarem. Ciężarem, gdyż ciężko będzie go przebić. Pamiętajmy, że PiS miał 38% w wyborach. Za 24 mld należałoby się parę procent w słupkach, pieniądze wydane i następne mogą nie przyjść tak lekko. A ten "miodek" to oczekiwanie na efekty trzech reform : edukacji, zdrowia i emerytalnej. Na razie mamy duże oczekiwania i nadzieje, ale nadejdzie dzień "sprawdzam". Wtedy oczekuję bardzo ciekawych sondaży. Pytanie, czy pogłoski o przedterminowych wyborach są próbą ucieczki przed zmianą poparcia?
Zgłoś
K2 Komuna 2 2017-07-13 15:59:11
Brawo mamy Bialorus.Dali 500+ zabrali Wolnosc cos za cos,nic nie ma za darmo.
Zgłoś
DC Do chamów z PO 2017-07-13 15:55:04
Do Koniec DEMOKRACJI: Jak ma być podwyżka paliwa to źle, jak może nie będzie to jeszcze gorzej. Szukasz dziury w całym, chcesz sprowokować do kłótni, no i po co!? Co zyskasz tymi swoimi gdybaniami. Co ma być to będzie, to co ty byś chciał żeby było, nie znaczy, że tak ma być, bo ty tak chcesz! Wygrajcie wybory i zlikwidujcie wszystkie podatki! Dlaczego podwyższaliście jak rządziliście? Mordy nie darliście, tylko Polaków okradaliście, złodzieje!
Zgłoś
I Isjra 2017-07-13 15:26:49
Ja.glosuje.na.pis.uczciwa.partja.nie.tak.jak.platformaobwatelska.afery.i.zlodzejstwo.pszekrenty.
Zgłoś
P- pisuar - ESENCJA PATOLOGI 2017-07-13 15:25:26
Złożony w Sejmie przez PiS projekt ustawy o Sądzie Najwyższym jest sam w sobie i w swoich założeniach "esencją patologii" - stwierdził lider PSL Władysław Kosiniak - Kamysz. "Panie prezesie Kaczyński więcej odwagi - niech pan zlikwiduje SN i wszystko będzie jasne" - dodał...
Zgłoś
KD Koniec DEMOKRCJI 2017-07-13 15:23:15
Do Pazerny Łobuz: Ok ale po co tyle czasu korespondujesz o tym z tym pisuarowym trollem. Dałeś się wkręcić. Jemu tylko o to chodzi. Trollowi za to płacą a ty mu tylko ułatwiasz robotę
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 14:40:47
Do Koniec DEMOKRACJI: Demokracja znacznie ważniejsza, pełna zgoda. Jak jednak przekonać ludzi dla których jest ważniejsze 500zł? Trzeba im pokazywać że to co PIS wkłada im do jednej kieszeni, to wyjmuje z drugiej. Jak sobie policzą że zysku nie ma bo wszystko drożeje a rząd ma coraz to nowe pomysły jak nam się dobrać do portfela, może się zreflektują.
Zgłoś
: :-) 2017-07-13 14:29:25
Do Do zdrajcy Polski: Nie, nie Niemcy. Teraz będzie dyktatura z której ruscy się cieszą bo każde działanie i wypowiedź przeciwko sojuszom w UE, w tym przeciwko Niemcom, pcha nas w ich stronę i osłabia Unię i naszą pozycję w NATO. Rząd PIS zrobił z naszego kraju piątą kolumnę.
Zgłoś
KD Koniec DEMOKRACJI 2017-07-13 14:27:43
Do w/z Kaczyński: Podwyżki paliwa nie będzie . PiS puścił news o podwyżce paliwa aby przykryć to co robią z Sądem Najwyższym. Ciemnota sprzedajna niszczy demokrację a wy się martwicie o paliwo , że podrożeje o 25 gr. O to właśnie chodzi tym bolszewickim zdrajcom z pisuaru
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 14:22:59
Do w/z Kaczyński: Też na to liczę. Dzisiaj Prezydent ogłosił że po raz pierwszy zawetuje projekt PIS (RIO) wiec może jednak nie jest Adrianem i będzie działał zgodnie z interesem kraju a nie partii z której się wywodzi. Co do bycia dzieckiem, to raczej ty nim jesteś wierząc że w PIS cokolwiek może się stać bez wiedzy i aprobaty wodza.
Zgłoś
DZ Do zdrajcy Polski 2017-07-13 14:19:11
Do RusoPiS prawdziwego Polak: Taaak!? To już koniec Polski? Czy teraz będą Niemcy? Na pewno nie! Niedoczekanie wasze zdrajcy. Ruscy wyr...ali ciebie, bo myślisz jak i oni.
Zgłoś
WK w/z Kaczyński 2017-07-13 14:09:30
Do Pazerny Łobuz: Jesteś jak małe dziecko, które tata nastraszył. że nie kupi dziecku zabawkę. Podwyżkę paliwa też nie popieram, będę protestował jak wprowadzą tą opłatę drogową. Nie jest to pomysł prezesa Kaczyńskiego, dlatego mam nadzieję, że nie wejdzie, a w razie czegoś liczę też na Veto Prezydenta w tej sprawie.
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 14:06:54
Do DO CHULIGANA!: : ODPOWIEDŹ PROSTA, KUPISZ SUCHY CHLEB W PROMOCJI I RAZ NA TYDZIEŃ WOREK CHUDEGO MLEKA. JEŻELI BĘDĘ DUŻO JEŹDZIŁ I DUŻO CI ODTRĄCĘ, BYĆ MOŻE NA MLEKO NIE STARCZY. WTEDY ZWRÓCISZ SIĘ DO POMOCY SPOŁECZNEJ A ONI DADZĄ CI MLEKO I PRZECHODZONE CIUCHY Z LUMPEKSU. MIŁEJ EMERYTURKI, JA JESZCZE TROCHĘ POPRACUJĘ I NIE BEZ PRZYJEMNOŚCI.
Zgłoś
RP RusoPiS prawdziwego Polak 2017-07-13 13:56:40
To już koniec Polski. Ruscy znowu nas wyr...ali. Tym razem sprzedajny suweren sam się wystawił
Zgłoś
DC DO CHULIGANA!: 2017-07-13 13:53:35
Do Pazerny Łobuz: NIC NIE ODTRĄCISZ. NIE OSZUKUJ SAM SIEBIE A MOJA EMERYTURKA DLA CIEBIE MOŻE BYĆ GŁODOWA, DLA MNIE WYSTARCZY Z NAWIĄZKĄ. A TY NAWET TERAZ PŁACISZ DLA MNIE, I TO SPORO, CZY TO CI SIE PODOBA CZY NIE! I TO MI WYSTARCZY NA WIELE LAT DO TEGO DOJDZIE EMERYTURA. CO JA Z TAK DUŻĄ KASĄ ZROBIĘ!?
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 13:45:19
Do w/z Kaczyński: Prezesa bardzo się boje albo raczej tego co wyrabia. Niebezpieczny dla Polski bez dwóch zdań. Więcej jeszcze nie płaciłem ale już przegłosowane więc zapłacę a miała być dobra zmiana i obniżanie podatków. VAT został na niezmienionym poziomie, woda i prąd podrożały a za chwilę podrożeje paliwo. KACZYŃSKI ODDAJ MOJE 25 GROSZY ZA LITR PALIWA A TAKŻE ZA PRĄD I WODĘ!!!!
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 13:40:33
Do DO CHULIGANA!: : 25 groszy za litr odtrącę ci od twojej i tak głodowej emerytury. Jak ci starczy na chleb, może jeszcze trochę pożyjesz.
Zgłoś
DO Doktor Ogórek 2017-07-13 13:39:52
Do Gertruda: Gertrudy czy Gertrudzie - zmień lekarstwa
Zgłoś
DK Do korwinisty 2017-07-13 13:36:14
Do Korwinista: Szanuję twoje bezmyślne poglądy bo nie mam na to wpływu
Zgłoś
DC DO CHULIGANA!: 2017-07-13 13:31:32
Do Pazerny Łobuz: GUZIK MI ZROBISZ! IDĘ NA EMERYTURĘ NA KTÓRĄ TY BĘDZIESZ PŁACIŁ! HA, HA, HA! BĘDZIESZ PŁAKAŁ I PŁACIŁ, I TO JA CI WYDRĘ Z GARDŁA NA MOJĄ EMERYTURĘ! DURAKU.
Zgłoś
C czwartak 2017-07-13 13:31:09
Do Świadomość Socjalistyczna: na początek powiem, że moje zdanie o PO wyrobiłem sobie dopiero za obecnych rządów PiSu. Wcześniej nie widziałem wielkiej różnicy między obiema partiami. PO poprzez swoje działanie jako opozycja skompromitowała się w moich oczach zupełnie. Zdradą nazywam to, że pomawiają Polskę za granicą. Krytykują każde, nawet dobre dla Polski działania rządu. My albo zgliszcza. Piszesz, że PiS niszczy sojusze. Rząd PiSu jest konkretny. Posiadanie własnego zdania, walka o własne interesy to nie niszczenie sojuszu. Tak robią wszyscy i polityka zagraniczna to rozumie. Tu nikt nie jest przyjacielem, są tylko interesy. Dogadamy się z Niemcami na innych zasadach bo jest to w interesie obu krajów, tu nie ma się czego bać. PO próbuje wymusić sankcje na Polsce, niby z troski o swój kraj. Naprawdę wierzysz, że robią taką nagonkę, bo tak bardzo im na Polsce zależy? Ja nie znam się na polityce ale śmierdzi mi to i wygląda tak jakby jeździli do tych od których zależą. Boją się nie o nas a o siebie. Jeśli chodzi o rozdawnictwo PiSu, to jak już pisałem nie lubię socjalu, ale to też nie jest tak, że budżet się musi załamać. Podobno Polska poprzez różnej maści złodziejów traci grube miliardy, ale to jest niczym jeżeli się popatrzy ile traci przez niegospodarność . Chodzi mi o to, że jeżeli by zrobić porządek w państwie to prawdopodobnie byłoby nas stać i na 3000+. To jest program PiSu, ja ich nie wybierałem, ale wybrał naród, więc niech działają.
Zgłoś
WK w/z Kaczyński 2017-07-13 13:26:07
Do Pazerny Łobuz: Boisz się prezesa? A dlaczego, możesz napisać co ci złego zrobił? A co do tych 25 gr. to naprawdę nie jest prezesa pomysł. Tankowałem dzisiaj samochód i na razie nie zauważyłem podwyżki paliwa, więc za co chcesz zwrotu 25gr/litr. Ty już płaciłeś więcej za paliwo? W jakim mieście tak jest? Chyba kłamiesz, piszesz tylko po to, żeby robić awanturę, prowokować do zadymy, bo masz urojone lęki.
Zgłoś
WZ Wiarus z Bejsbolem 2017-07-13 13:15:17
Do Gertruda: Tym razem pokazałaś / eś poziom intelektualny typowo PISowski. Nie ma argumentów, będziemy obrażali i oskarżali. Typowo bolszewicka metoda. Jeżeli jesteś katoliczką to ja jestem Marsjaninem. Sądząc po wszystkim, jesteś po prostu kolejnym PISowskim trollem po 1,50zł zapis, udającym kogoś innego. Skoro już zarobiłaś / eś na jabola, proponuje go wypić, może myślenie ci się polepszy.
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 13:09:53
Do DO CHULIGANA!: Jest telko jeden rodzaj bolszewików w Polsce i jest to PISobolszewia. Jest pierwszy sekretarz i aktyw, jest brak demokracji i rządzenie wszystkim czy powinien i nie powinien rządzić. Ciebie skoro nie chcesz oddać co wziąłeś a nie twoje nazwę ZŁODZIEJEM a swoje 25 groszy wydrę ci z gardła przy natępnych wyborach
Zgłoś
G Gertruda 2017-07-13 13:06:14
Do Wiarus z Bejsbolem: Przestań bredzić i pisać głupoty. Ale żeś walnął bąka, takie byle co, a tak śmierdzące bąki puszcza, a fe! Idź z precz zgnilizno, ty już gnijesz od środka. Nie pisz do mnie więcej.
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 13:03:22
Do w/z Kaczyński: Kaczyński jest w tej chwili dyktatorem od którego wszystko zależy. Rząd to jego marionetki. Spokojny i miły jest tak że oglądanie jego wypowiedzi przez kilka minut wystarczy mi za mocny horror. KACZYŃSKI ODDAJ MOJE 25 GROSZY ZA LITR PALIWA!!!!
Zgłoś
P Pumpernikiel 2017-07-13 12:58:32
PiS i kukiz 44% Opozycja demokratyczna 40% a jesli PSLi razem by się załapały to 48% MAŁO
Zgłoś
T Tusek 2017-07-13 12:58:01
Do Wiarus z Bejsbolem: Piszesz, że: " ludzie krzyczeli aby dobić jedną z protestantek" i co? dobili ją? no, napisz bo nie wytrzymam z ciekawości!
Zgłoś
WK w/z Kaczyński 2017-07-13 12:54:02
Do Pazerny Łobuz: Czy cię pogięło! Czemu kłamiesz, że to prezes Kaczyński obiecywał!? Udowodnij to oszuście. A poza tym, to prezes Kaczyński jest zwykłym posłem i nie jest w rządzie. Więc co się czepiasz niewinnego, miłego, spokojnego człowieka. A kysz! od prezesa!
Zgłoś
WZ Wiarus z Bejsbolem 2017-07-13 12:50:30
Do Gertruda: Wypowiedź godna prawdziwego katolika!!! Tylko ja katolik jestem człowiekiem, reszta to robactwo! Gdybyś zobaczyła Jezusa Chrystusa na ulicy, pewnie byś go wystrzelała po buzi za inny kolor skóry i za to że nie mówi po Polsku. Co z tego że deklarujesz się jako katoliczka? Nie jesteś nią ponieważ nie postępujesz zgodnie z naukami katolickimi. Boga masz tylko na ustach ale nie w sercu.
Zgłoś
DC DO CHULIGANA! 2017-07-13 12:45:50
Do Pazerny Łobuz: NIE ODDAM! I CO MI ZROBISZ! BOLSZEWIKU !
Zgłoś
G Gertruda 2017-07-13 12:42:06
Do Wiarus z Bejsbolem: Byle co ćpasz i byle co gadasz! Zaślepiony, wrogo nastawiony przez zdrajców Polski. Nawet ziarnko piasku ma większe znaczenie niż ty sam. Bez Boga jesteś nikim, mniej niż zero, takim bączkiem, odrobinką smrodu zanieczyszczającą te forum.
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 12:39:28
Do Do wyłudzacza Vat-u: Jak każdy PISowski niedouk, nie potrafisz rozróżnić poszczególnych rodzajów podatku. VAT i opłata paliwowa to zupełnie co innego ale pewnie to zbyt trudne dla takiego jednokomórkowca jak ty. W końcu, co za różnica w jaki sposób jestem okradany. KACZYŃSKI ODDAJ MOJE 25 GROSZY ZA LITR PALIWA!!!!
Zgłoś
WK w/z Kaczyński 2017-07-13 12:32:40
Do Pazerny Łobuz: A zapłaciłeś już 25 gr. więcej za litr paliwa?! Na pewno nie, więc ty jesteś złodziejem!
Zgłoś
WZ Wiarus z Bejsbolem 2017-07-13 12:30:04
Do Gertruda: Ci rozmodleni i głęboko wierzący ludzie krzyczeli aby dobić jedną z protestantek, która zemdlała w czasie manifestacji. Ich głębokie uwielbienie Boga przejawiało się przede wszystkim słowami Bolek, Bolek i Wałesa - zdrajca. Ciekawe do jakiego Boga się modlili? Pasowaliby Seth albo Aryman.
Zgłoś
DW Do wyłudzacza Vat-u 2017-07-13 12:29:38
Do Pazerny Łobuz: Złóż wniosek o zwrot niezapłaconego Vat-u. Może uda ci się następny złodzieju i oszuście!
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 12:22:48
Do w/z Kaczyński: Złodziejem jest ten kto obiecywał że nie będzie zabierał a teraz zmienił zdanie. KACZYŃSKI ODDAJ MOJE 25 GROSZY ZA LITR PALIWA!!!!
Zgłoś
ŚS Świadomość Socjalistyczna 2017-07-13 12:20:25
Do czwartak: Ja mieszkam całkiem blisko ale już w Małopolsce geograficznie rzecz biorąc. Wydajesz się rzeczowym człowiekiem więc może mi wytłumaczysz, kogo nazywasz zdrajcami Ojczyzny i dlaczego? Dla mnie zdrajca nie jest ten kto buduje sojusze z silnymi sąsiadami ale ten kto je niszczy. Nie ten kto mówi o państwie teoretycznym być może z troski ale ten kto niszczy zasady demokratycznego państwa prawa. Nie ten kto trzyma być możne zbyt ścisłą dyscyplinę budżetową ale ten kto podnosi deficyt do maksimum i wydaje kasę jak za Gierka, nie licząc się z tym co będzie jutro. Nie jestem fanem PO, popełnili dużo błędów ale PIS jawnie szkodzi interesowi kraju wewnątrz i na arenie międzynarodowej. Z chęcią zapoznam się z Twoimi kontrargumentami. Pozdrawiam.
Zgłoś
T Temida 2017-07-13 12:16:08
Do Obi Wan: OK, masz rację, ja się mylę. A tak naprawdę to mnie nie interesuje zegarmistrzowska dokładność w sondażach. Chodzi o to, żeby mieć ogólną informację, o poparciu partii, i czy jest tendencja wzrostowa czy nie. Nie ma dla mnie znaczenia czy partia ma +3% czy ma -3% bo to jest w granicach błędu, liczy się ogólnie, czy partia mająca 18% której wzrosło o +4% dogania tą partię która miała więcej i jej spadło 0 -4%. Jeżeli jedna partia ma 40% poparcia druga ma 18% poparcia, i będą raz na pół roku takie wahnięcia jak wyżej +4, -4% to nadal nie jest dobrze dla tej drugiej partii, ale są tacy którzy doznają euforii, i ogłaszają zwycięstwo swojej partii mimo, że są jeszcze w lesie, daleko, daleko w tyle.
Zgłoś
C czwartak 2017-07-13 12:00:09
Do Świadomość Socjalistyczna: Ja też mieszkam w mieście na śląsku, i tutaj całkiem sporo osób popiera PiS, mam wrażenie że więcej jest za PiSem niż za PO. Tak szczerze to nie rozumiem jak można popierać PO. Jestem niewierzący, nie zależy mi na zakazie aborcji, wkurza mnie Kościół i socjalizm, ale jestem dumnym Polakiem i nie zagłosuję na zdrajców Ojczyzny z powodu mojego światopoglądu. W obecnej sytuacji politycznej trzymam kciuki za PiS i mają mój głos.
Zgłoś
WK w/z Kaczyński 2017-07-13 11:52:51
Do Pazerny Łobuz: Jeszcze nie zapłaciłeś tych 25 gr, a już chcesz je odebrać! Złodzieju!
Zgłoś
G Gertruda 2017-07-13 11:48:46
Do Modlitwa: Oszukujesz, kłamiesz, przekręcasz fakty. Trudno ci zrozumieć różnicę między procesją idącą ulicą, gdzie ludzie w tej procesji modlą się. Przez całą drogę są obrzucani obelgami, wyszydzani, utrudnia im się spokojne przejście przez wściekłych oszołomów, kiedy na koniec marszu prezes Kaczyński wygłosi kilka słów krytycznych pod adresem oszołomów, tych wściekłych bydlaków, prowokatorów awantur to robicie wielki szum. Wy możecie robić marsze, ustawiać sceny na których głosicie groźby o laniu dechami, o wyrzucaniu zwolenników PiS przez okna, wyzywaniu Rząd, ubliżaniu wyborców PiS, i nikt wam blokad nie robi, pomyśl jak byś wtedy warczał, szalał, wzywał na pomoc Niemców gdyby PiS wam przeszkadzał w waszych anty Polskich marszach. Co do modlitwy, tam gdzie jest tyle wulgaryzmu, tylu ludzi niewierzących, komunistów, złodziei wściekle broniących zagrabionego majątku, obelg wzajemnych, takie środowisko można przyrównać do knajpy, takiej speluny z najgorszymi mętami, w takich miejscach nikt się nie modli, a jeżeli to robi to bluźni. Rozumiesz gamoniu podszywający się pod wiele osób!
Zgłoś
K Korwinista 2017-07-13 11:42:30
Do Pomódlmy się za Polskę : Wszystko się zgadza tylko pomyliłeś pis z PO. Sld i PO to największe post-komunistyczne partie a pis chyba najmniej jest w to ubabrany w końcu zabrali ubeką emerytury. Co do sądów może i będą pisowskie ale lepsze to niż komunistyczne ... taka prawda. WYRAŻAM SWOJA OPINIE USZANUJ TO, NIE JESTEM ZA PIS czy PO..
Zgłoś
OW Obi Wan 2017-07-13 11:24:43
Do Temida: Każde badanie ma swoją metodologię. Każde badanie zadaje nieco inne pytanie. Dobrze by było, żeby agencje badające preferencje wyborcze nie zmieniały metodologii. Nieosiągalna jest jednolita metodologia dla wszystkich agencji. Poza tym wtedy de facto byłaby to jedna agencja. Chciałbym wyjaśnień od redaktora tekstu, skąd opinia, że komuś poparcie rośnie, a komuś spada, jeżeli patrzymy na te same dane i ja widzę co innego. Może się mylę, ale niech to ktoś skomentuje. I wrócę do wiarygodności badań. Skąd te niespodzianki w wyborach? Prędzej uwierzę, że komuś poparcie rośnie, bo miał 30% a ma 35%. Ale co do liczby 35% będę podchodził z dystansem. Wyciąganie średniej z badań....... Jeżeli przyjmiemy, że któraś agencja (przy rozbieżnościach wyników) popełnia błąd, to dlaczego mam ją uwzględniać przy wyciąganiu średniej. 2x2=5 nie powinno być brane pod uwagę przy poszukiwaniu prawidłowego wyniku na podstawie średniej. A nie wiemy, która agencja się myli. Nie mam sympatii politycznych, ale z tego co napisałeś, wynika, że Ty masz i aprobujesz tylko te wyniki, które Ci odpowiadają. Obiektywnie, byłoby przyjąć do wiadomości każdy wynik i poszukać w nim przesłanek wiarygodności.
Zgłoś
Pazerny Łobuz 2017-07-13 11:03:42
KACZYŃSKI ODDAJ MOJE 25 GROSZY ZA LITR PALIWA!!!!
Zgłoś
ŚS Świadomość Socjalistyczna 2017-07-13 10:55:45
Do Wir: Mam dokładnie tak samo. Nikt z moich znajomych w mieście nie popiera neokomuny. Co innego na wsi, mów wujek alkoholik głosuje na PIS i zmusza całąrodzinę a jest ich niemało. Kiedy się go spyta dlaczego tak zagłosował, nie potrafi podać żadnego argumentu poza tym że ksiądz tak kazał.
Zgłoś
M Modlitwa 2017-07-13 10:48:16
Do Gertruda : Kurdupel z ferajna "modli " się gdzie chce. Na ulicy , ubliżając innym. Więc o co co chodzi Gertrudy ?
Zgłoś
DG Do Gertrudy z rosji 2017-07-13 10:45:28
Do Gertruda : Gertruda jeżeli tak to rozumiesz i piszesz takie brednie to lepiej jak najszybciej udaj się do lekarza . W twoim języku idzi do wracza tego od głowy
Zgłoś
W Wir 2017-07-13 10:43:16
Nikt z moich znajomych nie popiera PiS. Wrecz wszyscy brzydza sie Kaczynskim i smolenska religia. Ale na wsi, moje ciotki, ktore w PRL zawsze byly w ZMS a potem w ZSMP, do dzisiaj kochaja Gierka i non-stop sluchaja Radio Maryja (nie wiedza ze studio jest w Moskwie a anteny w poludniowych gorach Uralu). I one popieraja PiS. A na pytanie co oznacza puste naczynie na stole wigilijnym, milcza.
Zgłoś
T Temida 2017-07-13 10:35:39
Teraz już żywcem was pazernych nierobów beneficjentów pisuary ze skóry będą obdzierać. PRL bis.
Zgłoś
: :-) 2017-07-13 10:35:33
Do Do ubeckiego "pesymisty": Wszystkie sługusy ufają PISowi. Wynika to z konstrukcji psychicznej i specyfiki PIS. Co do zdrajców Polski to ostatnio dużo napisano o kontaktach ludzi PIS z służbami i organizacjami rosyjskimi.
Zgłoś
DT do Trolla z PISIS 2017-07-13 10:30:44
Do ISIS: Allah i Bóg to ta sama osoba i wierzę że chce zwycięstwa PO.
Zgłoś
DU Do ubeckiego "pesymisty" 2017-07-13 10:25:46
Do Do pisuarowego"optymisty": A wy Nienieccy sługusi, zdrajcy Polski komu ufacie?!
Zgłoś
G Gertruda 2017-07-13 10:20:37
Do Pomódlmy się za Polskę : Jesteś ogłupiały z nienawiści do Polaków. Rzucasz się jak złodziej przyłapany na gorącym uczynku. Piszesz na tym forum słowa rozpaczy i sam na nie odpowiadasz. Idź lepiej do psychologa, bo z tobą coraz gorzej. Forum nie jest miejscem na modlitwę, nie bluźnij zmuszając niewierzących do modlenia się, przez co sam siebie ośmieszasz.
Zgłoś
DP Do pisuarowego"optymisty" 2017-07-13 10:12:58
Do Do Komuna wróciła: : Polacy ufają bolszewickim sługusom i zdrajcom. To przykre. Kiedyś śmiano się ze dzielimy si na pesymistów i optymistów. Pesymiści twierdzili że ruscy wszystkich nas pogonią na Syberię , a optymiście że może nas wywiozą. Szkoda że zaczyna to być znowu aktualne :(
Zgłoś
N Nat 2017-07-13 10:08:12
Brawo! Oby tak dalej
Zgłoś
PS Pomódlmy się za Polskę 2017-07-13 10:06:02
Do izi: oni cały czas są pod opieka Rosji . PiS to są ich śpiochy i dlatego są tacy groźni. Jeżeli ktoś tego nie kuma to za drogowskaz niech będą słowa - " po czynach ich poznacie " . Robią bolszewicką DYKTATURĘ na rosyjski prykaz. Kurdupel nawet tego nie ukrywa mówiąc że " ZAWRACAMY " . A durny suweren się cieszy ze znów będzie NIEWOLNIKIEM rosji. Tfu ..
Zgłoś
VV Vice versa! 2017-07-13 10:04:32
Do Mam PIS w ......: I vice versa!
Zgłoś
T Temida 2017-07-13 10:00:04
Do Obi Wan: Nie mieszaj zegarków, porównuj godziny na tym samym zegarku. Sondaż Millward Brown: 3 czerwca - PiS 32%, Sondaż Millward Brown: 12 lipca 2017 r. - PiS 36%. Jeżeli chcesz dokładniejszy sondaż, to wyciągnij średni procent z wszystkich sondaży w jednym miesiącu i porównaj do średniej wszystkich sondaży w innych miesiącach. Z tego co napisałeś wynika, że szukasz dziury w całym.
Zgłoś
I ISIS 2017-07-13 09:56:22
Allah chce zwycięstwa PO.
Zgłoś
MP Mam PIS w ...... 2017-07-13 09:47:38
PIS zabierze mi 25 groszy za każdy litr paliwa które kupię a obiecywali nie podnosić podatków. Kłamliwe łobuzy!!!
Zgłoś
I izi 2017-07-13 09:10:32
Do Komuna wróciła: Komuna trwała 45 lat głównie dzięki okupacji sowieckiej, a i tak średnio co 10 lat następowało przesilenie na szczytach władz i wymiana ekipy. W demokracji to byłaby zmiana partii, ale wtedy partia była jedna i musiała realizować jeden, uzgodniony z ZSRR program. Nawet Stan Wojenny trwał tylko (albo aż) 7,5 roku (2 kadencje), Hitler rządził 12 lat. Dlaczego rządy PiS w Polsce mają trwać dłużej niż 2 kadencje? Tylko wejście "pod opiekę" Rosji może dać PiS więcej czasu. Ale, czy pobiją "rekord" 45 lat?
Zgłoś
OW Obi Wan 2017-07-13 09:01:09
Mam pytanie do uczestników tego forum : czy ktoś z Was analizuje te wyniki? Czytam tekst, patrzę na komentarze i mam ochotę powiedzieć, jak Młynarski "Albo dajcie inny obrazek, albo inne klocki". Sondaże mają dwie najważniejsze wady : 1. często się mylą (często też mówią prawdę, ale który jest prawdziwy? Skąd tyle zaskoczeń?) 2. Jeżeli się nie mylą, to pokazują prawdę o wiele za późno. Co partii X po sondażu, jeżeli do wyborów mało czasu. Dobry byłby sondaż pozwalający zauważyć zagrożenie (lub potwierdzić skuteczność kampanii) na tyle wcześnie, żeby można było coś zmienić. Sondaże przypominają rozregulowany zegarek. Nie wiemy, czy się spóźnia, czy spieszy i o ile, ale dobrze pokazuje upływ czasu. Dlatego ważny jest TREND. On jest trochę bardziej wiarygodny. Jeżeli na tym samym zegarku widzimy, że była 15.00, a jest 16. 15, to wiemy że minęła godzina i 15. min. Na dwóch różnych zegarkach to będzie niewiarygodne. Dlatego wracam do pytania: O co tu chodzi? 19. 06.2017 (na tym portalu, można sprawdzić) Kantar Public podał wyniki : PiS : 39%, PO : 18%, Kukiz : 11%, Nowoczesna : 5 %. Przecież to są SPADKI PiS (-3%) i Kukiza (-3%), a wzrost PO (+4%), .N (+3%). Prosiłbym autora tekstu o wyjaśnienie.
Zgłoś
DK Do Komuna wróciła: 2017-07-13 08:45:44
Według ciebie PiS będzie rządził jeszcze przez 50 lat!? Brawo PiS, wreszcie ubecy, złodzieje i aferzyści zaczynają rozumieć komu Polacy ufają. Zobaczysz, że teraz będzie tylko lepiej, głowa do góry, będzie dobrze.
Zgłoś
KW Komuna wróciła 2017-07-13 08:16:20
Ma z powrotem komunę . Przez kolejne 50 lat będziemy znowu mieli z kim walczyć. Jak zwykle. Lepiej już było.
Zgłoś
P PRLpis 2017-07-13 07:55:11
Podwyżki paliwa są tylko zasłoną dymną na zmiany w KRS. To dla tych pisuarowych bolszewików jest priorytetem. Zniewolić Polskę i Polaków. A paliwo z podwyżki którego się wycofają jest tylko pożywką aby suweren się trochę popyszczył i przede wszystkim aby odwrócić jego uwagę od spraw istotnych. Moskiewska szkoła propagandy !!!!!ZDRAJCY . Można powiedzieć że Polski już nie ma.
Zgłoś
M MAKABRA 2017-07-13 07:33:18
PLEBS się cieszy, 500+ na razie nie zagrożone.
Zgłoś
NM Nie mam Pojecia. 2017-07-13 07:30:21
Jeszcze troche i skonczy sie ten Koszmar.Niedowiary co PIS-lamisci wyrabiaja.
Zgłoś
TP Trolle PIS 2017-07-13 06:57:26
Tym Trollom wszystko sie podoba co zrobi PIS dostaja za to Pieniadze Zdrajcy Sprzedawczyki.Takie K......y bez Charakteru i Rozumu zawsze sie znajda,ja sie brzydze takim Robactwem,za pare Groszy by Matke sprzedali.
Zgłoś
DM Do Miski glodomory.: 2017-07-12 23:03:44
Widocznie nie przezyles Lat 70-80 ja nie mialem co do Mordy wlozyc. Za czasów PO na Komendzie bylem do Filaru przykluty i trzech PO-wców lali Palami do nieprzytomnosci,mysleli ,ze mnie zabili i wywiezli do Lasu gdzie mnie znalazl Taxiarz,ktoremu zawdzieczam zycie. teraz leb mnie boli i dlatego pisze glupoty
Zgłoś
MG Miski glodomory. 2017-07-12 22:42:05
Trzymac sie za Kieszenie Misiewicze, Sadurskie potrzebuja Mamone,zeby nie oni zamiast 500+ mogli by 1500+dac bez szkody dla Panswa.Dltego trzymaja razem klika Zlodziei.
Zgłoś
Nju łorld 2017-07-12 22:37:15
Niemieckie pachołki do wora.
Zgłoś
B5 Bedzie 500- niedlugo. 2017-07-12 22:36:22
Zaczyna sie obdzieranie ze Skory.
Zgłoś
Z Zgryzota. 2017-07-12 22:05:25
Jeden z nich ze zgryzoty zmarl.
Zgłoś
T Temida 2017-07-12 21:43:26
36 procent respondentów deklaruje, że zagłosowałoby na wspólną listę Prawa i Sprawiedliwości, Polski Razem i Solidarnej Polski- wynika z przeprowadzonego przez KANTAR Millward Brown SA na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24. Partia Jarosława Kaczyńskiego zanotowała wzrost o 4 punkty procentowe w porównaniu do badania z czerwca 2017 roku. Na dalekim miejscu za PiS uplasowało się PO, trochę dalej Nowoczesna i Kukiz'15, na które swój głos oddałoby po 8 proc. respondentów.
Zgłoś
T Temida 2017-07-12 21:32:32
Do Temida: Nie kłam! Jeszcze nie podnieśli i może Prezydent odrzuci ustawę, jeżeli Sejm przegłosuje. Więc nie panikuj jak złodziej!
Zgłoś
D1 Do 12.07.2017 Zapamietaj. 2017-07-12 21:29:16
Widocznie nie przezyles Lat 70-80 ja nie mialem co do Mordy wlozyc. Za czasów PO na Komendzie bylem do Filaru przykluty i trzech PO-wców lali Palami do nieprzytomnosci,mysleli ,ze mnie zabili i wywiezli do Lasu gdzie mnie znalazl Taxiarz,ktoremu zawdzieczam zycie. teraz leb mnie boli i dlatego pisze glupoty
Zgłoś
RS robaki sprzedajnie !!! 2017-07-12 21:23:51
mamy już sądy pisuarowe !!! coście skur.... uczynili z tą krainą ... ebane bydło 500+ sprzedajne :(
Zgłoś
T Temida 2017-07-12 21:19:42
pisuarowe zwierzęta już paliw cene podniosły, oszusty bydło zezwierzecenie
Zgłoś
1Z 12.07.2017 Zapamietaj. 2017-07-12 21:13:32
Zapamietaj 12.07.2017 100% PZPR2.narodziny Dyktatury.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!