Komentarze 96

DODAJ KOMENTARZ
P Polak 2017-07-27 02:37:21
jak z sumować procenty to wychodzi 113% ten sondaż to lipa jak tuska syn
Zgłoś
ZR Złoty Ryj 2017-07-13 13:00:17
Tu jest pomylka dwa razy 28,7
Zgłoś
D1 Do 12.07.2017 Zapamietaj. 2017-07-12 19:59:23
Widocznie nie przezyles Lat 70-80 ja nie mialem co do Mordy wlozyc. Za czasów PO na Komendzie bylem do Filaru przykluty i trzech PO-wców lali Palami do nieprzytomnosci,mysleli ,ze mnie zabili i wywiezli do Lasu gdzie mnie znalazl Taxiarz,ktoremu zawdzieczam zycie. teraz leb mnie boli i dlatego pisze glupoty
Zgłoś
DM Do Mlody PIS-owiec.: 2017-07-12 19:56:56
Widocznie nie przezyles Lat 70-80 ja nie mialem co do Mordy wlozyc. Za czasów PO na Komendzie bylem do Filaru przykluty i trzech PO-wców lali Palami do nieprzytomnosci,mysleli ,ze mnie zabili i wywiezli do Lasu gdzie mnie znalazl Taxiarz,ktoremu zawdzieczam zycie.NIE CHCE ZEBY TO SIE POWTORZYLO
Zgłoś
1Z 12.07.2017 Zapamietaj. 2017-07-12 19:52:53
Od 12.07.2017 mamy w 100% Komunistyczne Rzady.
Zgłoś
MP Mlody PIS-owiec. 2017-07-12 19:45:01
Jeden mlody PIS-owiec dopiero teraz sie zorientowal ,ze jego partia to Komunistyczna Partia,Klamcy i Oszusci i sie wylamal.Glosowal przeciwko podwyzkom.Jednego ruszylo Sumienie.
Zgłoś
BK belzebuby kałojady dojne+ 2017-07-12 19:06:00
Przeciętne ścierwo pisuarowskie za 500zł ALE zabrane innym ludziom uczciwym z podatków, zje stolca i powie że był smaczny (bo z polewą pisowską), bele TYLKO MNIE dawali tę ''zdobycz życiową'' - mannę. Takie dno roszczeniowe i bezrobotna patologia w jednym - to właśnie elektorat ich i siła napędowa. A belzebub dopowie, że to dzieci są winne aktów pedofili, bo to one kuszą księży zboczeńców, a pisuar i na to przyklaśnie, bo zdobycz zabiorą .... Fuuu, co za zgnilizna ! Smacznego więc pisuarowe kałojady+ !
Zgłoś
DO Do Obiecanki Cacanki: 2017-07-12 17:31:04
Widocznie nie przezyles Lat 70-80 ja nie mialem co do Mordy wlozyc. Za czasów PO na Komendzie bylem do Filaru przykluty i trzech PO-wców lali Palami do nieprzytomnosci,mysleli ,ze mnie zabili i wywiezli do Lasu gdzie mnie znalazl Taxiarz,ktoremu zawdzieczam zycie.NIE CHCE ZEBY TO SIE POWTORZYLO.PS:Jestem z Warszawy Ul.Targowej vis a vis Bazaru Rozyckiego.Jak wściekła, złodziejska Inteligencja nie wyczowa wspaniałych intencji Kaczynskiego.Jest mi przykro.
Zgłoś
DM Do Mały Adolf: 2017-07-12 17:25:09
Z twojej głupiej "gadki" od razu widać, że to właśnie ty jesteś przekupiony i za pośrednictwem KOD-u, gazety "wyborczej" i innych sprzedawczyków, bierzesz "w łapę" od Sorosa i Springera za to, że plujesz na Polskę a chwalisz gangsterów z Brukseli, podkładasz "miny piechotne" pod PiS i robisz inne obrzydliwe rzeczy w swoje gniazdo.
Zgłoś
OC Obiecanki Cacanki 2017-07-12 17:09:08
Co wybraliscie to macie ja w Kampanii Wyborczej powiedzialem ,ze to KICHA.Obiecanki Cacanki a Glupiemu Radosc .Pazerny dwa razy traci.Te stworzonka co ich wybrali to przekupny Motloch ktory zrobili w KONIA.Po drugie tak jak ja obliczylem co obiecywali najbogatsze Panstwa Swiata nie bylo by na to stac.Motloch latwo zrobic w KONIA na tym zeruje PIS-lam.
Zgłoś
MA Mały Adolf 2017-07-12 15:30:21
Do Do Małego Adolfa: O przepraszam, nikogo nie obrażałem. Nie moja wina że Dudę wybrano na prezydenta, ja na niego nie glosowałem i dzisiaj widzę że dobrze zrobiłem. Mogłaby go zastąpić maszyna do składania podpisów. Adrian wybrany przez prezesa ponieważ ze względu na brak charyzmy i innych walorów, nie może mu zagrozić. Głowa państwa nie jest tytułem i pisze się z małej litery, w odróżnieniu od prezydent, które to słowo można pisać z dużej. Mógłby PIS wybierać lepiej swoich trolli, tak tylko tracą kasę. Wrogiem Polski nie jestem, wręcz przeciwnie, uważam się za patriotę dlatego walczę na miarę swoich możliwości z tymi, którzy szkodzą mojej Ojczyźnie czyli z PISem, komuną (nie ma wielkiej różnicy), faszystami w czarnych koszulkach.
Zgłoś
K Katarzyna 2017-07-12 15:01:10
Do Do Małego Adolfa: Ten Adolf to redaktor pisma „Krytyka Polityczna" ten z nosem Żwirka, a nie z GW.
Zgłoś
DM Do Małego Adolfa 2017-07-12 14:49:31
Do Mały Adolf: Nadal kłamiesz i przekręcasz prawdę, obrażasz Głowę Państwa Polskiego! Kim ty jesteś jak nie wrogiem Polski! Nie ma co z tobą polemizować, prawdopodobnie jesteś z GW, która robi wszystko, żeby Polska nie była Polską! Przy następnych wyborach będę głosował na Kukiz'15, gdyby jednak nie miał szans wygrać wyborów, to zagłosuję na PiS.
Zgłoś
MA Mały Adolf 2017-07-12 14:20:26
Do Do Małego Adolfa:: Co do trolli, to zatrudnia ich tylko PIS to ogólnie wiadomo i PIS sam temu nie przeczy. TVN I GW są najpopularniejszymi środkami masowego przekazu w swoich klasach. TVP ogląda o 20% mniej ludzi niż TVN. GW ma pond dziesięciokrotnie większy nagład niż "Gzeta Polska". Co do wyborców PIS, myślę iże większość jest ogłupiona przez nachalną demagogię i populizm PIS. Reszta została przekupiona za 500zł. Na Hitlera tez głosowała większość społeczeństwa. Czy oznacza to że był dobrym wyborem dla swojego narodu? Na szczęście Polacy mogą się jeszcze opamiętać. Elity intelektualne naszego kraju, ludzie wykształceni, przedsiębiorcy i artyści, ogólnie rzecz biorąc ludzie rozumiejący rzeczywistość są w znakomitej większości przeciwko PIS. Co do moich "kłamstw": - 500+ i wcześniejsze emerytury sa korumpowaniem społeczeństwa. Dawanie kasy do ręki to najgłupszy z punktu widzenia interesów państwa ale bardzo efektywny sposób. Wiek emerytalny zwiększyły wszystkie a państwa EU a z wyjątkiem Polski. Jest to działanie przeciw interesowi kraju. Ja tam mogę pracować dłużej w odróżnieniu od wyborców PIS, którzy wolę 500zł w gotówce. - Sądownictwo bez wątpienia należy zreformować ale wpływanie na władze sadownicza przez władze wykonawczą jest niedopuszczalne w demokratycznym państwie jak to jest w ustawie o ustroju sadów, ustawie o KRS. Także nieprzyjęcie przysięgi sędziów TK przez niejakiego Dudę, mieniącego się być prezydentem było bezprawne.
Zgłoś
DM Do Małego Adolfa: 2017-07-12 13:57:35
Do Mały Adolf: To są twoje pobożne życzenia. Kłamiesz, przekręcasz fakty, doprawiasz "rogi" rządzącym, wyolbrzymiasz cudze słowa nie widząc własnych obelg i obelg członków Totalnej Opozycji przeciw nie tylko Rządowi, ale przeciw wyborcom PiS. A co do rozliczeń tych "ważnych" jak to napisałeś, to według ciebie kim są ci "ważni". Masz rację, siedzieć powinni nie tylko mało "ważni". Ale nie ciesz się z tego, że udając amnezję na przesłuchaniach jeszcze nie siedzą, przyjdzie i na nich czas. Dalej to same kłamstwa i bzdury napisałeś, o TK, o TVP, o nienawiści do innych, o korumpowaniu społeczeństwa. To są twoje urojone pomówienia, oparte na propagandzie TVN i GW. Uważam, że Polacy nie są takimi, jak ich opisują niektóre trolle z wściekle totalnej opozycji i wybiorą też PiS w następnych wyborach.
Zgłoś
MA Mały Adolf 2017-07-12 12:40:45
Do Do Mały Adolf: : W każdej grupie znajdą się komuniści i złodzieje. W PISie są Piotrowicz i Pięta. Jeżeli mnie wysyłasz do prokuratora w sprawie SKOK, ja to samo mogę powiedzieć o totalnej opozycji.Nazywasz ich złodziejami ale jak na razie Ziobro mimo usilnych starań nikogo ważnego nie wsadził do ciupy. A może PO i PIS to jedna banda i nawzajem się chronią a tylko udają walkę żeby wspólnie doić ten kraj, bez względu na to kto jest przy władzy? Co do dzielenia narodu, to nikt z PO nie nazwał nigdy opozycji drugim sortem, podobnymi do tych którzy współpracują z gestapo albo komunistami i złodziejami. Zrobił to tylko Kaczyński i to jest własnie dzielenie narodu. Co do demokracji i wolności, PO jakie by nie było, nigdy nie robiło zamachu na władze sadowniczą ponieważ powinna być ona niezależna. Nigdy nie próbowało podporządkować organizacji pozarządowych ponieważ są POZARZADOWE. Nie sprywatyzowało armii, wojska i służby cywilnej wprowadzając nominacje zamiast konkursów, nie czepiało się krytykujących ich artystów, nie stworzyło reżimowej telewizji od której PZPRowska telewizja mogłaby się uczyć sztuki kłamstwa, manipulacji i oszczerstw, nie poświęcało polityki zagranicznej dla wewnętrznej, nie przedkładało ekonomii i gospodarki nad ideologię, nie rozbudzało szowinizmu i nienawiści do innych poglądów, pochodzenia, orientacji seksualnej, koloru skóry, religii, nie korumpowało społeczeństwa aby uzyskiwać głosy, nie rozbudzało najniższych instynktów w imię politycznego zysku.
Zgłoś
K Kierowca 2017-07-12 12:21:39
Do Kierowca: Każda opłata obowiązkowa opłata narzucona przez władze jest podatkiem. PIS OBIECYWAŁ NIE WPROWADZAĆ NOWYCH PODATKÓW. Dlatego są złodziejami bo biorą czego mieli nie brać. To coś o kimś mówił 8 lat temu mam w głębokim poważaniu bo nie ma na mnie wpływu tak jak pieniądze które mi zabiera dobra zmiana.
Zgłoś
K Kierowca 2017-07-12 12:05:28
Do Kierowca: Brawo PiS, "Teraz to paliwo może być nawet i po 7 zł". Krawiec o słowach Tuska po wygranej w 2011. Poza tym to się nazywa opłata drogowa.
Zgłoś
DM Do Mały Adolf: 2017-07-12 11:49:41
Przestań pisać bzdury i przestań przekręcać fakty. Dlaczego sami SKOKów nie rozliczyliście przez 8 lat kiedy rządziliście?! Zresztą, kim ty jesteś, żeby ci się tłumaczyć. Skoro wiesz coś co PiS robi nie zgodnie z prawem zgłoś do prokuratury. Przekręcaniem prawdy, chamstwem, albo ignorancją twoją jest to, że oskarżasz, że Opozycję nazywamy komunistami, złodziejami i aferzystami. Gdybyś chociaż czytał ze zrozumieniem co ja wcześniej napisałem, to byś stwierdził, że sam kłamiesz! Sam dopowiadasz bzdurne stwierdzenia, wymyślone przez ciebie i ty sam skłócasz Polaków. ..................Ja napisałem cyt.: "Jesteś ślepy i głuchy skoro nie widzisz komunistów, złodziei, aferzystów. A ci wszyscy umiejscowili się w tz. Totalnej Opozycji." Oznacza to, że ta garstka, powtarzam pewna grupa komunistów, złodziei i aferzystów jest wśród znajdująca się w Totalnej Opozycji. A ty przekręcając prawdę piszesz cyt. "Nazywanie opozycji komunistami i złodziejami jest właśnie typowym przykładem dzielenia narodu, tak uwielbianego przez PIS" i dalej piszesz cyt.: " Ci co PIS popierają to prawdziwi Polacy i patrioci, reszta (jakieś 25 milionów) to drugi sort, komuniści i złodzieje." To jest twoja manipulacja słowami, to jest twoja prowokacja i próba dzielenia Polaków przez napuszczanie jednych na drugich. Dalej piszesz cyt.: "Po prostu bardziej cenię demokrację i wolność niż kasę którą PIS przekupuje takich jak ty." Te czasy złodziejstwa, afer uważasz za demokrację i wolność!? To było bezprawie!
Zgłoś
K Kierowca 2017-07-12 11:34:28
Łobuzy PISuarowskie podwyższają cenę paliwa! Obiecywali obniżyć VAT i nie wprowadzać nowych podatków. Kłamliwe ...........!
Zgłoś
MA Mały Adolf 2017-07-12 10:58:07
PIS niech najpierw rozliczy sprawę SKOKów, która jest największa aferą III RP i wytłumaczy się z zakupu samolotów za 2,5 miliarda bez przetargu. Co do prezesa, wystarczy że odejdzie z polityki, nikt mu nie ma zamiaru robić krzywdy chociaż on robi krzywdę swojemu narodowi. Co do komunistów i złodziei to nie ma partii stosującej bardziej bolszewickie metody niż PIS i bardzie lewicowej (chyba że Razem) chociaż sami deklarują się jako prawica. Co do złodziejstwa, patrz wyżej. Nazywanie opozycji komunistami i złodziejami jest właśnie typowym przykładem dzielenia narodu, tak uwielbianego przez PIS. Nie robi tego żadna inna partia. Ci co PIS popierają to prawdziwi Polacy i patrioci, reszta (jakieś 25 milionów) to drugi sort, komuniści i złodzieje. Jestem jednym z nich chociaż z komuną wałczyłem i nigdy nic nie ukradłem. Po prostu bardziej cenię demokrację i wolność niż kasę którą PIS przekupuje takich jak ty. PZPR robiło podobnie aż im zabrakło kasy a wtedy naród łobuzów zrzucił.
Zgłoś
DM Do Małego Adolfa: 2017-07-12 10:10:38
Do Mały Adolf: Jesteś ślepy i głuchy skoro nie widzisz komunistów, złodziei, aferzystów. A ci wszyscy umiejscowili się w tz. Totalnej Opozycji. Widać, że ty sam jesteś jednym z nich, i dlatego tak wściekle warczysz, ale wiedz, że jeżeli nawet obalicie Rząd Beaty Szydło, to i tak prezesowi nic nie zrobicie, a wasze złodziejskie czasy, grabieży Polaków i Polski już nie powrócą. Możesz być pewny, że zanim uda wam się obalić Rząd, to PiS zdąży rozliczyć aferzystów, złodziei i komunistów!
Zgłoś
MA Mały Adolf 2017-07-12 09:35:56
Do Temida : Nie ma nikogo drugiego kto miałby w sobie więcej nienawiści niż Kaczyński. Nikt, żaden polityk nie był na tyle podły żeby dzielić Polaków na sorty albo nazywać komunistami i złodziejami tylko dlatego że mają inne poglądy i ośmielają się je wyrażać. Mały, chory z nienawiści człowiek który nic nie wie ożyciu swoich rodaków bo sam nawet nie wyjdzie na ulicę, nie mówiąc już o tym żeby zrobił zakupy albo porozmawiał z sąsiadem. taki ktoś nami rządzi. Hańba dla Polski i Polaków.
Zgłoś
T Temida 2017-07-12 09:23:42
Frasyniuk przekonał się, że partia PiS i rząd dokonują rzeczywiste dobre dla społeczeństwa zmiany, że robią wszystko, żeby państwo przestało być teoretyczne, zaczął nawoływać, by legalnie wybraną władzę obalić metodami niedemokratycznymi. Wzywa społeczeństwo do buntu, w obronie rzekomo zagrożonej demokracji, wzywa do ulicznej rewolty. Frasyniuk stoi u boku ludzi, którzy publicznie zapowiadają, że będą łamać prawo, czego próbkę widzieliśmy na poprzedniej miesięcznicy. Czemu Frasyniuk chce „podpalić” Polskę? Może dlatego, żeby nie wykryto, skąd miał kasę na zakup kilkadziesiąt ciężarówek. Frasyniuk prosty robotnik, niezbyt rozgarnięty do roku 1986 siedział, potem działał nielegalnie w podziemiu do 1989r. W 1990 r. został radnym Wrocławia, a w 1991r.posłem. I już wtedy zajmował się transportem na dużą skalę. Przyjmijmy, że Frasyniuk jako radny zarabiał, na dzisiejsze zarobki, ok.200 tys zł. rocznie. Porządna ciężarówka kosztuje zaś ok.300 tys zł. Frasyniuk miał ich kilkadziesiąt. Żaden Bank nie udzielał takim biedakom kredytu, więc za co kupił tyle ciężarówek?
Zgłoś
T Temida 2017-07-12 09:12:37
Frasyniuku! Niszczy cię twoja własna nienawiść! Służysz dziś wrogom Polski. Zdarza się, że dobrzy ludzie wchodzą na drogę zła. To samo dzieje się z działaczami „Solidarności”. Niektórzy byli w PZPR, a inni po bohaterskich początkach szli na współpracę z SB. Jeszcze innych – już w wolnej Polsce – władza i pieniądze zdeprawowały… Są też tacy, których niszczy ich własna nienawiść… i właśnie Frasyniuk – obok Niesiołowskiego – jest takim przypadkiem.
Zgłoś
DP Do Padlina Spoleczna.: 2017-07-12 09:05:07
Do Padlina Spoleczna.: Wszystko co napisałeś, to o sobie pisałeś. Byłeś pałowany po łbie i dlatego teraz jesteś psychiczny i pisząc często przekręcasz fakty. To co napisałeś posiada taką prawidłową treść: oj Pies ma wiecej Inteligencji ode mnie, jestem malym Psychopatą i Trollem, działam na szkode Polski i Polakow. Widac moją nerwowosc, bo byłem bity po głowie przez funkcjonariuszy milicji którzy teraz są w szeregach PO. Przez te wszystkie Trolle ciezko wyzyc rozumiesz? Moja rada podwinę Rekawy i do Roboty, jestem Padlino Spoleczna.
Zgłoś
PS Padlina Spoleczna. 2017-07-12 07:07:39
Do Do Do Lechu Zdrowia.Moj Pies ma wiecej Inteligencji od ciebie maly Psychopato i Trollu na szkode Polski i Polakow.Widac twoja nerwowosc.Za te wszystkie Trolle ciezko wyzyc rozumiem.Moja rada podwin Rekawy i do Roboty,Padlino Spoleczna.
Zgłoś
A Adam 2017-07-12 03:34:05
Poprzednie rzady (nie tylko ostatnia kadencja) zapewnily Polsce nowe mozliwosci oraz sprawily ze zaczelismy liczyc sie na arenie miedzynarodowej. Polacy zyskali przywileje (migracja na zachod, edukacja za granica, olbrzymie inwestycje w Polsce etc.) ktore sprawily ze nasz narod bogacil sie intelektualnie i kulturalnie. Oczywiscie nie wliczajac nierobow ktorym nie chcialo sie uczyc/ciezko pracowac [teraz maja 500+ jupiii] A co dzialo sie za rzadow PiS-Samoobrona? To byla zenada, teraz mamy powtorke z rozrywki. Zal mi tych prostych ludzi ktorzy ogladaja media publiczne i wierza w ich propagande. Naprawde nasz kraj na to nie zasluguje, tyle o niego walczylismy.
Zgłoś
T Tito 2017-07-12 00:51:35
Do POlak: no widać jak zapierniczamy, w zestawieniu do POprzedniej władzy i jej kamieni kupy i lipy to teraz są czasy miodu i orzeszków. Nawet jeżeli jak twierdzisz 30 % wyborców to idioci to nie wiesz na kogo zagłosowała by reszta która nie poszła do wyborów a zmuszona by została do wyboru. Ale dla SB - cji i złodziei do której mniemam ty należysz jest faktycznie gorzej
Zgłoś
P POlak 2017-07-11 22:38:52
Biedoto okradziona niby przez PO zapierniczać do roboty i nie narzekać. Teraz macie szansę przestać jęczeć i osiągnąć coś w swoim smutnym jak (...) życiu. Dziesięć lat PIS`dy będą rządzić a wy i tak będziecie w dupie:) Taka wasza natura. 62% wyborców nie chce tego socjalistycznego PIS`u!!!! A to że nieudaczniki z PIS`dy mają poparcie 38% to nic nadzwyczajnego. Bo w każdym kraju ponad 30% to idioci, w tym przypadku wszyscy zlecieli się jak muchy do gówna czyli do PIS`dy:)
Zgłoś
J Janusz 2017-07-11 22:34:23
Do Lechu Zdrowia.: Lechu (AGENT BOLEK) ma Ciebie i podobnych Tobie głęboko w d... Dorobił się milionów na oszustwach i układach. Nadal mu mało ale Ty tego nie odczujesz. A co najważniejsze- człowiek który walczył o demokrację w kraju, teraz popiera pacyfikację demokratycznych wyborów. Miesięcznice też mi się nie podobają, ale mi nie przeszkadzają. Za paradami równości też nie pezepadam, ale są ludzie że to lubią. NA TYM POLEGA DEMOKRACJA BY JEJ NIE ŁAMAĆ. Frasyniuk, BOLEK i reszta zaKODowanych ma na celu wywołanie burdy jak w Hamburgu i do
Zgłoś
M Mariolka 2017-07-11 22:33:24
Do Monika: Nie wiem czy to jest jakiś pomysł, ale jeżeli tęsknota oznacza cierpienie dla ciebie, to czy nie warto mieć kogoś przed kim możesz się z tego wyżalic i wypłakać? Ponoć wtedy jest lżej na duszy.
Zgłoś
K Kunegunda 2017-07-11 22:30:09
Do Aneta: NIE ZWLEKAJ Z LECZENIEM Jeśli podejrzewasz, że cierpisz na chorobę weneryczną, idź do lekarza! Zwlekanie z podjęciem leczenia naraża zdrowie Twoje i Twojego partnera.
Zgłoś
M Magdalenka 2017-07-11 22:24:20
W sobotę Lech Wałęsa trafił do szpitala w Gdańsku z powodu problemów z krążeniem - potwierdził syn byłego prezydenta, Jarosław. Przyznał, że wyniki niektórych z badań są "niepokojące" i niewykluczone, że Lech Wałęsa będzie musiał pozostać w szpitalu dłużej. Z tego powodu były prezydent nie wziął udziału 10 lipca w tzw. kontrmiesięcznicy smoleńskiej w Warszawie, m.in. wraz z Władysławem Frasyniukiem i Obywatelami RP, co wcześniej planował.
Zgłoś
A Aneta 2017-07-11 22:20:17
Lech Wałęsa to "jeden z najgroźniejszych i najbardziej szkodliwych agentów bezpieki"; skandowanie tego nazwiska na kontrmanifestacji wobec miesięcznicy smoleńskiej jest charakterystyczne. To nazwisko jest symbolem zdrady - podkreślił szef MON Antoni Macierewicz.
Zgłoś
DD Do Do Lechu Zdrowia.: : 2017-07-11 22:18:31
Należy ci się medal za uporczywość w pisani wielu komentarzy. Całe strony twoich wpisów, ale masz parcie na afisz! Pozdrów pieska z którym żyjesz zboczeńcu, złodzieju i zdrajco. Pogonili cię z kraju za zdradę Narodu Polskiego, a ty stary ubek dalej jątrzysz bydlaku!
Zgłoś
M MSC 2017-07-11 21:51:41
Wrze na ulicach, wrze w mediach, wrze w sieci. Zadał sobie ktoś pytanie dlaczego? Skąd te podziały na "kto jest zdrajcą a kto patriotą"? skąd tyle nienawiści? Ano stąd, że na PiS zagłosowało ok. 5,5 mln z przeszło 30 mln do tego uprawnionych. Te pozostałe 25 mln wyborców nagle zdało sobie sprawę że jednak trzeba chodzić na wybory, bo konsekwencje mogą być właśnie takie jak teraz mamy.
Zgłoś
M Monika 2017-07-11 21:09:49
W Polsce potrzebne są ostra krytyka władzy i bezlitosne punktowanie jej błędów. PiS można pokonać tylko, zbijając go z pantałyku, odcinając od zasilania złych emocji, nie dostarczając pożywki do szczucia jednych na drugich.Nie dajmy się prowokować bolszewikom w garniturach i Sukmany kiedyś broniły nazistów nie idzmy tą drogą,rozliczymy ich demokratycznie.
Zgłoś
A Ania 2017-07-11 21:06:07
To, co robi PiS, przypomina Republikę Weimarską lat dwudziestych. To budzenie agresji w społeczeństwie, usprawiedliwianie tej agresji, ta dynamika, która wciąż jest na wstępnym etapie, ale łatwo może się wymknąć spod kontroli.Spokojnie przygotujmy się na podwyżki i nie dajmy się prowokować sekcie i TVKurskiej propagandzie.
Zgłoś
P Pajacyk. 2017-07-11 21:00:25
Do Do Lechu Zdrowia Jestes zagorzaly Komuszek,ty Pajacyku nie liczacy sie na tym Swiecie.
Zgłoś
DD Drozeje! Drozeje! 2017-07-11 20:00:53
Kto chce wiecej placic?.Tylko platni Trolle i Kolaboranci wrogowie Polakow.
Zgłoś
DL Do Lechu Zdrowia.: 2017-07-11 19:38:32
Jakich tamtych Lech pogonił! Jakich pogonił! Ci jak ich nazywasz "tamci" co cię pałowali, co ci łeb przetrącili, że teraz głupoty piszesz, to ci co do niedawna razem z PO N. i PSL zniewalali, okradali Polaków i sprzedawali Polskę w obce ręce!
Zgłoś
DS Do staruszka 78 letniego 2017-07-11 19:25:08
Do 5000+ dla Patologii.: Nie masz racji, ani jak piszesz, że dzieci mają gorzej, bo mają lepiej, ani nie masz racji jak piszesz, że dzieci głodowali bo rodzice nie pracowali. Właśnie rodzice pracowali na umowach śmieciowych za 7 zł na godz. A przy podnoszonych czynszach przez kamieniczników, którzy nabyli prawa do kamienic w dzikiej prywatyzacji i kiedy rodzice pracowali za 7 zł/godz. nie było stać rodziców na nic, dlatego dzieci głodowały. PiS wyeliminował pracę na czarno, pracę na umowach śmieciowych, podniósł minimalną płacę do 13 zł na godz. oraz wprowadził 500+ to dlatego żyje się teraz lepiej i stać na wakacje, i na lepsze ubrania, na sprzęt i jest szansa wziąć kredyt na zakup własnego mieszkania. Więc nie pisz, że Polacy popierający PiS to be, a złodzieje, aferzyści, ci którzy nie mogą pogodzić się, że zostali odsunięci od okradania Polaków, to ci są cacy. To trzeba być ślepym i głuchym, żeby tak myśleć i pisać!
Zgłoś
PB Podwyzki brawo! 2017-07-11 18:26:18
Mamony braknie no tak,taka Armie Misiewiczow Sadurskich wyzywic to trzeba naprawde Wory Pieniedzy.A Wrobel dal sie zlapac na Konskie Gowno.
Zgłoś
5D 5000+ dla Patologii. 2017-07-11 18:11:08
Do Do staruszka 78 letniego: I podnosza Podatki na Paliwa?,Paliwa drozeja wszystko drozeje syneczku nie masz zielonego pojecia o gospodarce,tak jak twoi wybrancy.Pozatym zeby te 500+ bylo wlasciwie zagospodarowane dlaczego nie.Ale wiekszosc wiecej chla i Dzieci maja jeszcze gorzej jak przed tym 500+.Dzieci chodzily glodne to trzeba isc do Pracy i starac sie o Rodzine,Patologia byla i zostanie Patologia zeby im 5000+dali.
Zgłoś
DS Do staruszka 78 letniego 2017-07-11 17:31:18
Do KC PZPR 2.: Co ty gadasz, co ty bredzisz! PiS-owcy się cieszą bo mają teraz więcej kasy. Zobacz durniu ile teraz rodzin jest na wczasach, ile rodzin kupuje sprzęt domowy, mieszkania na własność. Za poprzedniej władzy rodziny nie miały kasy na wczasy, mieszkania wynajmowali płacąc wysoki czynsz, a dzieci chodziły głodne. A co do PZPR to ty sam jesteś ubowcem, złodziejem który okradł Polaków i od 35 lat mieszkasz za granicą. Byłeś pałowany na posterunku Milicji przez tych co obecnie są w PO, tak ci łeb pobili, że teraz szczekasz na porządnych ludzi.
Zgłoś
KP KC PZPR 2. 2017-07-11 16:50:26
Jak kiedys Prezes sie smieje wszyscy PIS-owcy sie smieja.To co kiedys mamy teraz KC PZPR2.
Zgłoś
FI Frankowicze i co dalej. 2017-07-11 16:33:57
Narciarz nic nie pomogl FRANKOWICZOM.Zrobilo sie cicho wokol tego klamstwa.
Zgłoś
D Drozyzna. 2017-07-11 16:15:46
Paliwo drozeje wszystko drozeje.Przed Wyborami bylo tak wszystko ladnie.
Zgłoś
LZ Lechu Zdrowia. 2017-07-11 16:11:15
Duzo Zdrowia Lechu pogoniles tamtych pogonisz i tych KOMUNISTOW.
Zgłoś
F Fetor. 2017-07-11 16:05:40
Do PIS-uaru mozna sie tylko odlac,ale dorze sposcic Wode,zeby nie smierdzialo.
Zgłoś
DP Do PISuar do śmieci: 2017-07-11 15:28:50
Poczekaj tygrysie jak wygracie wybory będziesz obniżał podatki, to co robi PiS nam robaczkom w niczym nie utrudnia życia, więc nie musisz się tak bardzo o nas martwić. A do czasu kiedy wygracie wybory nie biadol sknerusie. Skończyły ci się czasy ograbiania Polaków i teraz za 2000 zł nie umiesz żyć! No niestety! Złodziejskie czasu nie powrócą, nawet jak ty byś wygrał przyszłe wybory. Ale nie martw się jakoś to będzie, są już mirabelki i szczaw.
Zgłoś
DT Do Temida: 2017-07-11 15:04:18
Ciągle się przechwalasz pisząc o sobie, eunuchu bez jaj i o wściekłej totalnie wrednej opozycji. Jesteś starym zgorzkniałym ubekiem na emeryturze, idź lepiej na spacer, to ci lepiej zrobi, niż pisanie tutaj swojego wrednego życiorysu.
Zgłoś
T trak 2017-07-11 14:59:12
Do PISuar do śmieci: pamietaj pajacu tylko pis sie liczy
Zgłoś
T Temida 2017-07-11 14:37:01
pisuar = korupcja + deprawowanie (jawne przekupianie) jednych kosztem okradania innych (cichcem i jawnie), proste, każdy już to wie! Droga PZPR. Będzie wojna domowa, dalej liżcie kuper kalkstejnowi, wy bydło sprzedajne+
Zgłoś
PD PISuar do śmieci 2017-07-11 14:24:21
Do trak: Poczekaj robaczku. Kasy na 500+ już zaczyna brakować. Jak twoi pracodawcy wprowadzą następne podatki, prości ludzie zrozumieją że ta transakcja się nie opłaca. Jak odejdą od PISu ci których przekupili, zostanie im tylko rydzykowy legion i parę tysięcy Misiewiczów na synekurach w spółkach skarbu państwa.Kot prezesa o ile wiem, nie ma jeszcze prawa wyborczego.
Zgłoś
WZ Wybrany za kasę 2017-07-11 14:17:37
Do Tylko nie PIS.: Misiewicz i Sadurska to ich elita. Reszta jest jeszcze gorsza.
Zgłoś
T trak 2017-07-11 14:02:16
Do Tylko nie PIS.: ty biedny pajacu tylko pis sie liczy kiedy to wreszcie zrozumiesz miernoto ,zwyciestwo nalezy do pisu,
Zgłoś
TN Tylko nie PIS. 2017-07-11 13:34:51
Tak ja tez sie zgadzam kazda inna Partia byle nie PIS.To sa Klamcy i Zlodzieje.Potrzebuja Pieniadze na "Misiewiczow" i "Sadurskie"Przkupna Cholota.
Zgłoś
BK belzebuby kałojady 500+ 2017-07-11 12:57:23
Przeciętne ścierwo pisuarowskie za 500zł ALE zabrane innym ludziom uczciwym z podatków, zje stolca i powie że był smaczny (bo z polewą pisowską), bele TYLKO MNIE dawali tę ''zdobycz życiową'' - mannę. Takie dno roszczeniowe i bezrobotna patologia w jednym - to właśnie elektorat ich i siła napędowa. A belzebub dopowie, że to dzieci są winne aktów pedofili, bo to one kuszą księży zboczeńców, a pisuar i na to przyklaśnie, bo zdobycz zabiorą .... Fuuu, co za zgnilizna ! Smacznego więc kałojady+ !
Zgłoś
TB Tak Bywa 2017-07-11 10:25:03
Suma wartości to 113,1 % na bogato
Zgłoś
PD PISuar do śmieci 2017-07-11 10:09:00
Do Do PISuar do śmieci: : Pożyjemy zobaczymy. Jak PIS będzie jedną ręką korumpował ale druga okradał jak to ma zamiar zrobić (pisze okradał bo obiecywali ze nie tylko nie zwiększą podatków ale jeszcze obniżą VAT), ta część wyborców która głosuje na nich tylko żeby dostać kasę przestanie to robić. Do wyborów jeszcze trochę czasu :-). KAŻDY BYLE NIE PIS!!!!!!
Zgłoś
DP Do PISuar do śmieci: 2017-07-11 10:00:02
Zapomniałem dodać! NIEDOCZEKANIE TWOJE!
Zgłoś
DM Do Marek: 2017-07-11 09:50:33
Wcale tak nie wynika i nie jest to pomyłka jak piszesz, trzeba czytać ze zrozumieniem: .......... cyt: W poniedziałek (10 lipca) upubliczniono wyniki wyborczego sondażu, który zlecił "Dziennik Gazeta Prawna". Redakcja podkreśla, że w hipotetycznym scenariuszu rozpatrywanym przez respondentów zapytano o poparcie przy starcie koalicyjnym PO i Nowoczesnej....................Wynik jest optymistyczny dla formacji rządzącej. Prawo i Sprawiedliwość nawet przy zblokowaniu opozycyjnych formacji uzyskuje od nich wyższe poparcie.....................Zjednoczona Prawica z wynikiem 37,2 proc. prowadzi w zestawieniu, Platforma Obywatelska i Nowoczesna mogą liczyć na głosy 28,7 proc. wrzucających karty do urn.
Zgłoś
PD PISuar do śmieci 2017-07-11 09:49:41
Do Dominik: zapomniałem dodać: KAŻDY BYLE NIE PIS!!!!!
Zgłoś
PD PISuar do śmieci 2017-07-11 09:46:02
Do Dominik: Typowa PISuarowska retoryka. Jak ktoś im wytyka przekręty i kłamstwa, obrażają. Może byś tak zanegował któryś z FAKTÓW przedstawionych przeze mnie i dobrze to uargumentował? Nie zamiast tego używasz tak dobrze znanej i stosowanej przez PIS bolszewickiej metody - jeżeli fakty są przeciw ans, tym gorzej dla faktów, oplujemy tego kto je przedstawia i nazwiemy go złodziejem chociaż sami jesteśmy umoczeni w SKOKi i kupowanie samolotów bez przetargu. Mam już swoje lata i pamiętam jeszcze komunę. JESTEŚCIE DOKŁADNIE TACY SAMI. Jedyna różnica jest taka że tamci lizali tyłki ruskim a wy czarnemu łobuzowi. Niszczycie ten kraj, zniechęcacie przyjaciół i dzielicie naród na sorty żeby nim łatwiej rządzić i śmiecie się nazywać patriotami?
Zgłoś
D Dominik 2017-07-11 09:15:22
Do PISuar do śmieci: Totalnie wściekła opozycjo! Do przekręcania prawdy jesteście mistrzami, potraficie z przestępcy zrobić ofiarę, a z pokrzywdzonego robicie przestępcę. Jesteście złodziejami którzy krzyczą łapać złodzieja! Wymyślacie bzdurne pretensje do Rządu, czepiacie się każdego słowa, które oglądacie z każdej strony żeby przypisać jemu inne znaczenie. Jesteście obrzydliwi, zwłaszcza ten cham co podaje się za "Temidę", "Kałojady 500+". To jest wykolejony bydlak bez krzty honoru.
Zgłoś
PD PISuar do śmieci 2017-07-11 08:42:23
PIS podwyższa podatki chociaż obiecał obniżyć. Miała być wolność, są zalążki dyktatury. Miało być wstawania z kolan a zostajemy kolonią USA kupując bezkrytycznie i czasami bez przetargów wszystko co nam wcisną i nie dostając prawie nic w zamian bo obecność żołnierzy jest także w interesie USA. Rząd chwali się sukcesami gospodarczymi ale na drogi nie ma kasy i musi wyciągać z mojej kieszeni. Podejrzewam że i tak kasa pójdzie na jakąś formę korumpowania społeczeństwa przed następnymi wyborami. Żerowanie na tragedia smoleńskiej, rozkopywanie grobów dla politycznej korzyści i comiesięczne spektakle nienawiści są po prostu podłe i dopełniają obrazu mentalnego i intelektualnego poziomu tych którzy nami rządzą. KAŻDY BYLE NIE PIS!!!!!!!
Zgłoś
M Marek 2017-07-11 07:18:20
Ze słupków wynika, że Nowoczesna i PO mają razem 57,4%, Niestety, ale to pomyłka. Razem mają 28,7%. Warto poprawić.
Zgłoś
MR MACIE ROBAKI 2017-07-11 00:18:57
teraz bedziecie walic po norach, piwnicach w waszym naturalnym środowisku pluskiew, pisuar wam gardłem wyjdzie AHAHHAAA HAHAHHAHAA ..... youtube.com/watch?v=IFIpGq0L9WQ
Zgłoś
J Jan 2017-07-10 23:32:40
Przypominam że to PO-PSL podwyższyło wek emerytalny i wpuścić 7 tys islamskich uchodźców i Pozdro dla wszystkich i Mariana kowalskiego.
Zgłoś
Z Zdrajcy. 2017-07-10 22:25:54
Bedzie kazdego 10 Godzina Policyjna,jak ktos powiedzial.
Zgłoś
K5 Kałojady 500+ 2017-07-10 22:22:14
Przeciętne ścierwo pisuarowskie za 500zł ALE zabrane innym ludziom uczciwym z podatków, zje stolca i powie że był pyszny, bele dawali tę jego zdobycz życiową - mannę. Takie dno roszczeniowe i bezrobotna patologia w jednym - to właśnie elektorat ich. A fuuu !
Zgłoś
J Jerzy 2017-07-10 22:00:03
Do Temida: Fakt, Temida jest ślepa i zaKODowana, Jak zwykle na dopalaczach co wyzwala szał po kolejnym sondażu...
Zgłoś
T Temida 2017-07-10 21:41:18
pisuar to zło w czystej postaci, robactwo i debile+ zakupieni za 500zł wydarte z nawiązką od Pracującej Części Społeczeństwa.
Zgłoś
DZ Do zaKODowanych!!! 2017-07-10 21:13:18
Kolejny sondaż 28,5% w koalicji z N... i POpaprańcy trzęsą POsranymi POrtkami. Titanik PO idzie na DNO.
Zgłoś
CM Co Miesiac. 2017-07-10 20:35:51
Jak kazdego 10 szczucie i dzielenie POLAKOW.
Zgłoś
P PIS-lam. 2017-07-10 18:25:23
Polecam "wp.pl"tam sa glosy wszystkich Politykow zobaczcie jaki kiepski rezonans maja PIS-lamisci.
Zgłoś
PS Pod sad z nimi. 2017-07-10 18:19:56
Do piżuarowy belzebub 666: Tak on jest pazerny ten Ksiezulek.Ale jeszcze troche i pod Trybunal wszystkich oszustow,Komunistow.
Zgłoś
PB piżuarowy belzebub 666 2017-07-10 17:38:49
Jeszcze żaden duchowny - w tym ksiądz Dariusz Oko oskarżający dzieci o uwodzenie duchownych-pedofili - nie zagroził statusowi największego skandalisty w sutannie, ojcu Tadeuszowi Rydzykowi. Im więcej redemptorysta dostaje datków oraz dotacji z pieniędzy publicznych, tym ostrzej dociska władze, że wciąż ma za mało i musi "żebrać". Ostatnio zwęszył, że jest sporo pieniędzy, jakie mógłby dostać za reklamy od państwowych spółek... Mieszanie się duchownego do polityki, pouczanie rządzących i zacieśnianie przyjaźni owocujących kolejnymi dotacjami, ma już wielu przeciwników. Niektórzy są już tak oburzeni, że Rydzyk nie tylko nie kryje się z załatwianymi sobie biznesami, ale wręcz staje się skuteczniejszy dzięki publicznemu mówieniu o nich, że napisali petycję do papieża Franciszka o interwencję w sprawie toruńskiego zakonnika. Na szczęście Rydzyk ma też bardzo skutecznych obrońców. Jego przyjaciółka z PiS-u rzuciła się do pisania listów do Watykanu wstawiając się za szefem Radia Maryja. Sitwa. Nepotyzm. Brak umiaru. ZGNILIZNA PISUAROWA.
Zgłoś
S spieprzjadziadu 2017-07-10 17:35:42
mężczyzna zaczyna się od 10tyś netto
Zgłoś
NA Neutralny ale normalny 2017-07-10 16:36:26
W normalnym kraju nie ma takiej propagandy... TVPISU, nie da się tego po prostu oglądać pozdr. I nic nie pozostaje jak wyniesc się z tego kraju...
Zgłoś
P Prorok 2017-07-10 15:40:14
Tak jak wiele innych partii wcześniej działających dla ludu i w imieniu ludu, mówiących prostym językiem i dających proste chociaż często całkiem błędne rozwiązania złożonych problemów, także i PIS opanowało umysły ludzi do których bardziej złożony ale i bardziej sensowny przekaz elit intelektualnych nie dociera. Prości ludzie wolą usłyszeć kto jest ich wrogiem i dostać parę groszy w łapę niż zastanawiać się nad rzeczywistością. Problem w tym że rządy populistyczno-nacjonalistyczno-ksenofobicznych ekip, ZAWSZE kończą się źle dla rządzonych. Obym był złym prorokiem.
Zgłoś
M matematyk 2017-07-10 14:03:24
Do 113% poparcia : Nieprawda, poczytaj dokładnie. PO i Nowoczesna liczone są WSPÓLNIE.
Zgłoś
1P 113% poparcia 2017-07-10 13:57:25
cały sondaż obejmuje 113% poparcia dla partii pozdrawiam
Zgłoś
C Cios13.12 2017-07-10 13:16:41
Co to za sondaż po i n po 28,7?;dawno się tak nie uśmiałem........ Brawo za grafikę ...
Zgłoś
I internauta 2017-07-10 12:58:58
Do :-): wiem, tylko po co tak rysują ?
Zgłoś
: :-) 2017-07-10 12:10:50
Do ambercud: Ten rząd przede wszystkim realizuje wielki skok na władzę i kasę, przy którym PO to cieniasy. Niszczą przy tym władze sadowniczą aby nikt nie mógł zaprotestować przeciwko łamaniu prawa. Co do złodziejstwa, największa aferą są SKOKI którymi "opiekował" się PIS.
Zgłoś
A ambercud 2017-07-10 11:34:49
Zjednoczona Prawica ma codziennie powody do zadowolenia, bo konsekwentnie realizuje to co każdy Rząd normalnego Kraju winien realizować dla dobra swoich Obywateli. POkrętacze zaś, przez wszystkie lata swoich haniebnych rządów, dbali tylko o swoje interesy i takich złodziei jak np.AmberGold itp.
Zgłoś
: :-) 2017-07-10 11:23:07
Do internauta: Platforma i Nowoczesna zostały zbadane jako jedna organizacja i wynik jest wspólny dla obydwóch. Nie można go sumować.
Zgłoś
I internauta 2017-07-10 11:15:20
Do bonhed: no a popatrz na diagram powyżej i co widzisz?
Zgłoś
I izi 2017-07-10 10:58:16
Sorry, ale tylko IBRIS, TNS i CBOS robią regularne sondaże i one pozwalają na jakiś tam wiarygodny obraz. Wszystkie agencje się w jakimś stopniu mylą i dlatego ważniejszy jest trend. A po drugie : poza 500+ i wojną na szczycie PiS jeszcze nic nie zrobił, tylko zapowiedział, że zrobi. 3 reformy zaczną działać na jesieni i dlatego sondaże na początku roku 2018 będą ciekawe.
Zgłoś
S szoł 2017-07-10 10:49:39
Nie ważny wynik, ważne kto za to płaci. Wyniki tego sondażu dla mnie są wątpliwe w szczególnie w odniesieniu do pis,bo nie znam środowiska w którym pis by miało poparcie więcej niż 10 %.
Zgłoś
B bonhed 2017-07-10 10:35:46
Do internauta:A skąd Ci się 2 razy wzięło 28,7?
Zgłoś
I internauta 2017-07-10 10:00:48
37.2+28.7+28.7+9+5+2.5+2 = 113.1% na 100% możliwych. Brawo! nawet Saddam nie miał takiego wyniku
Zgłoś
ND Nie dla zdrajców 2017-07-10 09:37:07
Coraz bardziej wierzę w Polskę. Brawo Polacy.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!