XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
F faras77 2016-12-04 12:26:52
Kłamczuch i kłamczucha, oszuści inną i innej treści ustawę wcześniej dali do konsultacji społecznej a inną przekazali do Sejmu. Syn jej bardzo musi się modlić i dodatkowo wstydzić za kłamczuchę. Po prostu banda i ekskomuna dyktatorska.Naszą krzywdą nie zbudujecie sprawiedliwego państwa i swojego życia.
Zgłoś
A AdRem 2016-12-02 17:13:53
Do Milicjant: niejaki wicespec od bidetów zaczął pluć z ambony tzw.Sejmu na temat zabrania emerytur "SBekom" jakby nie zauważył ,że ci "SBecy" służyli 26 lat w RP w Straży Granicznej, Policji , Straży Pożarnej i BOR.W czasie gdy on sam z kolesiami łamali przepisy drogowe i nabierali poWagi za naszą publiczna kasę - "SBecy" narażali życie i zdrowie za marne pieniądze aby tego PISlaczka nie utłukli np. w drodze do jego chlewika.
Zgłoś
F Funkcjonariusz 2016-11-30 13:32:27
P. Premier. Nigdy nie pracowałem w SB i nie byłem " oprawcą" pomimo , że w służbach mundurowych pracowałem od 1985r .Własnie po pełnionej w sposób nienaganny służbie odeszłem z szeregów policji na emeryturę. Uważałem , iż mam wypracowaną uczciwie emeryturę, zapewnioną przepisami prawa. Jednak zapowiada się inaczej. Po opleceniu co miesięcznych należności będę miał na przeżycie /w tym dziecko/ miesięcznie 350,' zł. Cóż czeka nas opieka społeczna. Jeśli jestem" oprawcą" to proszę mi to udowodnić i poniosę karę, ale nie traktować wszystkich jednakowo, stosować ogólną odpowiedzialność .Byłem oddany służbie, często nawet zaniedbując rodzinę , no ale cóż ojczyzna tego wymagała. Teraz mam mieć zapłatę w postaci około 1600 -zł. Przykre. Zapewniam, iż włożenie wszystkich do jednego worka nie jest " sprawiedliwością społeczną".
Zgłoś
T tyuio 2016-11-25 18:44:40
a jesli ktoś grał w orkiestrze w tych latach to też przestępstwo? ludzie to FASZYZM!!!!!!!!!!
Zgłoś
M Milicjant 2016-11-25 16:02:37
Mozna tylko podziekowac temu rzadowi. Ja bylem milicjantem w latach 80 - 90 , a od lipca 1990 roku policjantem do lipca 2013 r. W milicji bylem dzielnicowym. Przez te prawie 9 lat chodzilem po osiedlu / miasto 40 tys./ Samodzielnie nawet w nocy pelnilem sluzby. Pilnowalem samochodow na osiedlowych parkinngach, piwnic i ogolnie pojetego porzadku. Sam chodzilem i zalatwialem wszelkiego rodzaju awantury domowe i te w lokalach. Prowadzilem jednoczesnie dochodzenia, postepowania o wykroczenia. Roznosilem poczte prokuratury, sadow i czort wie od kogo jeszcze. Bylismy poslancami wielu instytucji . Do tego zalatwialem mase roznego rodzaju pism nie tylkoi tych resortowych ale i tych dla sadow, prokuratury i WKU np. wywiady. Dzis zostalem ja jak i wielu moich kolegow wrogiem osob z solidarnosci. Nie wiem na czym mogla polegac moja wroga praca. Na roznoszeniu poczty, prowadzonych sprawach, pomaganiu przesladowanym przez mezow zon i ich dzieci. Dzis jest na rowni z ubekami. Sluzylem totalitarnemu panstwu notabene pilnujac porzdku i mienia obywateli. Panowie rzadzacy, a co z Waszymi dyplomami zdobytymi w PRL-u ? Z pewnoscia uczyli rowniez i Was zaklamanej historii. I co nie jest Wam wstyd posdlugiwac sie takimi dyplomami z czasow komunistycznych. Oddajce je i bedziecie czysci, nieskazitelni. Powodzenia pani Premier.
Zgłoś
M Matka 2016-11-25 12:30:17
Co to znaczy "które służyły w jednostkach MON, w tym m.in. WSW i WOP"? Czyli inne wojska też? Dlaczego? Ludzie służyli w wojsku, z dobrymi intencjami! Chcieli służyć Polsce. Czy to ich wina, że były takie czasy? Szukajcie pieniędzy gdzie indziej może, a nie zabierajcie przyznanych przez państwo emerytur wojskowych ludziom, którzy byli np. w lotnictwie czy Marynarce Wojennej.
Zgłoś
L lex 2016-11-24 19:48:24
Jak to za czas do lipca 1990 roku ? Przeciez projekt zakłada zabranie emerytur także tym, którzy 27 lat, do np. wczoraj pracowali w policji !
Zgłoś
NS niesprawiedliwość społecz 2016-11-24 12:15:57
Przecież to skandal. Ustawą objęto osoby, które nigdy nie wspólnego z SB i innymi organami represji nie miały nic wspólnego. Akademia Spraw Wewnętrznych szkoliła na wyższe stanowiska państwowe. Słuchaczami byli zarówno milicjanci jak i (uwaga!) strażacy! I teraz to, miesiąc w ASW i 30 lat nieposzlakowanej służby to wg. nowomowy politycznej SB-ek. SKANDAL
Zgłoś
A Arc 2016-11-24 11:38:05
A co z sędziami i PROKURATORAMI komunistycznymi? Co z aparatczykami komunistycznymi? Nazwisk chyba podawać nie trzeba
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!