XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
JK Jan Konfident Pietrzak 2016-11-24 16:33:39
W nowej wersji historii to sam Bóg namaszcza Jarosława Kaczyńskiego na swojego następce...Antoni to duch śnięty...a Tusk i gorszy sort, kodowcy i kto tam się napatoczy do grupa społeczna zwana Judaszami. Doda jest oczywiście Marią Magdaleną i ma romans z Szymonem Piotrem Andrzejem Dudą.
Zgłoś
S Starsza 2016-11-24 12:36:52
Każdy z nas rozumie historię i interpretuje ją po swojemu, to problem semantyki podmiotowej oceny, czy Konfliktologia? Wojna o historię? Dopiero teraz dowiedziałam się kto to był Seweryn Pieniężny, który już w 1937 roku został zamordowany przez faszystów, a ja Warmianka nie wiedziałam o tym, że Rosjanie wykryli groby zabitych które teraz znajdują sie pod Kaliningradem. A Seweryn Pieniężny był założycielem Gazety Olsztyńskiej w Olsztynie, w budynku tej gazety zrobili toalety, a teraz jest tam muzeum. Jego ojciec to też Seweryn Pieniężny. Dlaczego tak walczyliśmy aby usunąć pomnik Czerniahowskiego w Pieniężnie, a Pomnika Pieniężnego brak?
Zgłoś
Z Zenobia2412 2016-11-24 11:09:58
W 1948 roku ukończyłem ósmą klasę ,a potem poszedłem do 4-letniego Technikum. W Szkole Powszechnej nauczyciele znali bardzo dobrze swoich uczniów i wiedzieli na co każdego znać. W technikum nie było problemu z przyswajaniem materiału, bo z " powszechniaka " wynieśliśmy bardzo dobra wiadomości.
Zgłoś
R rad 2016-11-24 09:54:20
PIsuarowska historia to gebelsowska propaganda nie mająca nic wspólnego z prawdą.
Zgłoś
BS bezpartyjny samorzadowiec 2016-11-24 07:53:17
przywrócimy gimnazja po przegranych wyborach PiS w ciągu 100 dni Duda zniknie ze sceny i bedzie ok.
Zgłoś
K kaaaa 2016-11-23 23:17:09
bzdury i kłamstwa po reformie wielki chaos i zamieszanie i obniżenie poziomu nauczania zaraz trzeba będzie gimnazja przywracać bo gimnazja są lepsze od podstawówek.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!