Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
J Jerzy 2015-10-28 19:55:49
dostając przepyszną króweczkę od pięknej blondyneczki , znalazłem czas, aby przeczytać pana program wyborczy. Z przyjemnością mogę stwierdzić ,ze bardzo mi sie spodobał, liczę na te działania, może na wyborach prezydenckich ?
Zgłoś
A Ania 2015-10-28 19:52:58
jestem bardzo zaciekawiona kolejnymi postanowieniami pana Łukasza i liczę na kolejne działania, mam nadzieje,ze nie zniknie z polityki , będę trzymała za pana kciuki
Zgłoś
R rekola 2015-10-28 16:28:55
Wielka szkoda strata dla krakowa, miejmy nadzieję że Pan Łukasz dalej będzie walczył o krakow
Zgłoś
E edward 2015-10-28 00:13:15
tem Gibałq chyba pomyleniec /chory z urojenia /niech sprawdzi czy są wolne miejsca w Tworkach bo będą zajmować ludzie /inaczej zbrodniarze komunistyczni sld
Zgłoś
M Marian 2015-10-27 20:47:36
Dlaczego pytacie o zdanie akurat tego (...)?
Zgłoś
CD Cichy donosiciel. 2015-10-27 15:17:13
Wszystkich "zaniepokojonych" wynikiem wyborów i zmianą partii rządzącej prokurator powinien wziąć pod lupę ze szczególną uwagą w celu wyjaśnienia przyczyn ich zaniepokojenia! W większości bowiem przypadków owo "zaniepokojenie" może być uzasadnione i mieć rzetelne podstawy!
Zgłoś
B beck67 2015-10-27 10:23:05
Szanowny pan nie zauważył, że dokładnie tak samo było przez 5 ostatnich lat... Tyle, że wtedy rządziła PO i nikt nie odważył się nazywać tego zagrożeniem dla demokracji
Zgłoś
M Marco 2015-10-27 01:39:55
Panie "Ekspercie" Łukaszu, Nie ma się Pan czym niepokoić, PIS ma złą reputację z przed 8-10 lat ale na pewno jest bliżej ludzkich spraw niż PO i powinien się nad nimi pochylić w czasie tej kadencji. To tyle.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!