XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
DC Do chorego 2017-09-21 09:16:30
Do Sebastian Majkut: Ciekawe przemyślenia! Nie wiedziałem tylko że w domach dla umysłowo chorych jest dostęp do internetu.
Zgłoś
A Ala 2017-09-20 22:11:00
Dlaczego nie slychac teraz o Uchodzcach w telewizji za duzo nie mozna o nich przeczytac w gazetach nie dziwi was to?. Odpowiedz jest taka ze sa oni przetrzymywani w Turcji do czasow wyborow gdy Merkelowa wygra zostana oni wypuszczeni i na nowa bedzie meksyk w Niemczech to wszystko jest zrobione celowo aby nie pogorszyc swojej sytuacji przed wyborami a ludzie durni pojda i beda na nia glosowac !!!!!Zrujnowala Niemcy nie mozna sie czuc juz w Niemczech bezpiecznie widzialam duzo bo tu mieszkam mam nadzieje ze Merkelowa nie wygra wyborow.
Zgłoś
SM Sebastian Majkut 2017-02-11 23:50:18
12 lat już siedzi. Analogicznie do "Angela Merkel jako szefowa rządu najkorzystniejsza dla Polski" - powiem "Nieistnienie Niemiec najkorzystniejsze dla Polski". Niech idzie dalej robić loda turkom. Chociaż nie wiem czy taki turek by chciał. Nie ukrywając nawet taki turek ma oczy. Powiem tak. Donald jak wróci do Polski już prokurator czeka. To samo powinno czekać Merkel jak przegra wybory. Ale przez powieszenie. Hmm, może lepiej dać jakiemuś weteranowi karabin i Merkel pod ścianą. Wszyscy byliby szczęśliwi. Stawiam na 3 złote za euro pod koniec roku, a 2018 upadek unii. Jeśli nie to może trzeba będzie zmienić profesję na bardziej militarną.
Zgłoś
Y Ypnnek 2017-01-27 19:08:20
Nadziwić się nie mogę, jak strasznie klejące są te stołki na górze. Po jednej kadencji nie można się oderwać od miodów , a co mówić po trzech kadencjach? To jakby się człowiek przyspawał drewnianą elektrodą do fotela...
Zgłoś
P Pawlooo 2016-12-22 15:02:14
Merkel jeżeli nadal będzie otwierać granice dla imigrantów ze wschodu, to może pomarzyć o stanowisku Kanclerza. Dla idiotów nie ma miejsca w polityce, z resztą to samo można powiedzieć o całej UE. Nawołują do miłości i przebaczenia dla jakichś terrorystów i nie patrzą, że ich rodacy na tym cierpią, oni rozumieją tylko język ołowiu. Ja już wolę Putina od takiej bandy baranów.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!