Komentarze 1

DODAJ KOMENTARZ
W wili 2016-11-17 07:12:48
Ja rozumie ze opozycja ma prawo,a nawet obowiazek byc krytyczna wobec wiekszoscinrzadowej ale zeby negowac wszystko co robi rzad to naprawde trzeba byc ograniczonym czlowiekiem dlatego panowie i panie z law opozycyjnych brak daleko wam do demokracji amerykanskiej gdzie walka toczy si przed wyborami a po wyborach wraca praca i szcunek dla zwyciezcy natomiast wy( ocvzywiscie pomijam organizacjie kukiz 15 ) potomkowie reformatorow ktorzy przez 26 lat reformowaliscie to panstwo chwalicie sie tym ze zarabiacie po 25000zl i ustawiliscie swoich bliskich na stanowiskach panstwowych i samorzadowych i chcecie dalej dusic ludzi nakladajac co chwile nowe podatki wroznej postaci kolej na podatek od deszczu a nastepnie wymyslicie liczniki na wdychanie powietrza do pluc ale dosc tego ja mam taka nadzieje ze dozyje tego ze bede placil podatki w wys 1/4 swoich dochodow anie jak teraz 3/4 , oraz ze dojdzie do tego ze w polsce zaczna obowiazywac emrytury obywatelskie a kto chce wieksz to niech sie ubezpieczy indywidualnie i to by bylo narazie na tyle nastepnym raze opisz ile mozna zaoszczedzzic na zmniejszeniu biurokracji ale to jest temat drazliwy dla kazdej opcji politycznej jak w parlamencie ,a tym bardziej w samorzadach poniewaz tam przyspawane sa rodziny i kolesie pragne tylko zauwazyc ze w mojej gminie kidys kiedy nie bylo komputerow a wszystko ksiegowalo sie jakto potocznie sie mowilo na piechote pracowalo 37 osob w szkole podstawowej osmio klasowej byl dyrektor z-ca dyrektora pwni sekretarka stomatolog lekarz pielegniarka byla kawa z mlekiem herbata i bylo bardzo czysto i przyjemnie obecnie w gminie pracuje 150 osob pelna komputeryzacja wystarczy kliknac i juz sie wszysko io wszyskich wie natomiast osobno jest zespol szkol gminnych w ktorym pracuje 35 osob oprocztego kazda szkola ma dyrektora oraz zastepce i jak ma byc dobraz w tym kraju a miala byc w 1999r druga japonia jak sluchalem w sejmie czcigodnego Pana Prof. Balcerowicza pozdrawiam
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!