XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
PP Polak po szkodzie 2017-08-21 13:41:17
Większość z tych obietnic nie została spełniona ! Partia PiS jest największym kłamcą! Mają w D**e polaków, dla nich liczy się tylko dojście do władzy i rządzić wszystkim, przewracać wszystko do góry nogami! Skandal! PIS OUT ! !
Zgłoś
P patriota 2017-02-04 14:53:55
Do Polak gorszego sortu: Polaku przez małe "p". Bez komentarza.
Zgłoś
PG Polak gorszego sortu 2017-02-03 21:38:04
Do Wiktoria: I kupione głosy za 500 + i pożyczkę na to z banków komercyjnych za odsetki zapłacą podatnicy!!!!!!!!!!!
Zgłoś
PG Polak gorszego sortu 2017-02-03 21:32:09
A I sekretarz pis się pod tym podpisuje i na pewno wydał zgodę aby jego du...o włazy wiedziały co robić o to walczyli ludzie solidarności aby w Polsce była demokracja a nie dyktatura jak śni to się kaczyńskiemu ja jako polak muszę się wstydzić takich elit politycznych jakie mamy i takiego prezydenta który obiecywał że będzie prezydentem wszystkich polaków a jest tylko marionetką w rękach prezesiątka nie wypada w mediach wypowiadać się niekulturalnie.
Zgłoś
W Wiktoria 2016-11-16 23:32:25
Dziękujemy za ten rok DOBRYCH ZMIAN !!!!!! Pozdrawiamy
Zgłoś
B BOLO 2016-11-15 17:13:18
Pani Beatko zapomniała pani wspomnieć, ze i udzielacie zapomóg osoba w potrzebie. Ostatnio, w przeciągu roku wdowa po Błasiku dostała dwa razy zapomogę po 250 tysięcy złotych, wcześniej odszkodowania itd itd. Razem tego będzie z 1,5 miliona złotych ! a ja po 42 latach składkowych ZUS mam TYSIĄC/miesięcznie i musi mnie na wszystko wystarczyć ! Wcześniej przyznała Pani 8 tysięcy specjalnej dożywotniej renty mec.Olszewskiemu, choć z żona pobierali emerytury, w sumie ponad 9 tysięcy złotych, razem teraz maja 17 tysięcy miesięcznie, a ja TYSIĄC/miesięcznie ! bo mi w 190 roku Schetyna , wówczas wicewojewoda, sprzedał moja firmę pod hiper market i musiałem przejść na samo zatrudnienie !n Takich jak ja jest podobno 6 milionów Polaków !
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!