XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 159

DODAJ KOMENTARZ
L lol 2018-06-07 18:38:32
komentarze pisowskich trolli..hehe
Zgłoś
M Menki 2017-07-26 19:50:00
PIS jest wiarygodny i uczciwy. PO już nikt nie chce słuchać ani widzieć w tv. To że korporacje i większość ludzi w Warszawie popiera PO bo ma z niej korzyść. Ale pamiętajcie że nie wszyscy Polacy mają korporację itp. Duza rzesza ludzi pracuje u pracodawcy i nie będzie za PO tylko za PIS. PO naprawdę już skończcie z tymi manifestacjami i pogoddzcie się w koncu ze PIS wybrał naród nie was lecz ich. A swoim malpiarskim, ironicznym i hamskim zachowaniem tylko sobie szkodzicie. Przez to coraz bardziej ludzie was mają za pałaców. A słupki spadaja. Ogarnijcie się
Zgłoś
Z zadowolony 2017-06-25 15:39:33
pis elegnacko rzadzi krajem to i widac efekty w popraciu
Zgłoś
G Gr3m 2017-06-17 15:50:15
Zadna partia nie wygra jesli bedzie popierala przyjmowanie imigrantow nierobow i terrorystow... my i tak przyjelismy kilka milionow ukraincow i nikt o tym nie mowi...
Zgłoś
T Towarzysz. 2017-06-17 15:26:55
UB SB LGBT to PO.
Zgłoś
WP wielbiciel PO 2017-06-13 19:49:15
Do puszatek: i sterowanych z zagranicy oraz pracujących dla niemieckiego dobrobytu!!!
Zgłoś
GZ gmo zabija 2017-06-12 21:04:26
za to PO to przyjaciele arabow i niemcow
Zgłoś
GZ gmo zabija 2017-06-12 20:59:41
Do Dobra zmiana: no i wreszcie przynoszą zyski, wystraczy nie kraść...
Zgłoś
GZ gmo zabija 2017-06-12 20:55:52
Do Do podłego konfabulatora: nie wiem dlaczego ale POjadowici zawsze sa agresywni jak na taśmach z sowy a pisowcy spokojni i ulozeni raczej
Zgłoś
GZ gmo zabija 2017-06-12 20:53:51
Do Do Do podłego konfabulato: zamienia 500+ na arab++
Zgłoś
GZ gmo zabija 2017-06-12 20:51:55
Do APSIK: nie chce się obudzić z arab+, wole 500+
Zgłoś
GZ gmo zabija 2017-06-12 20:49:17
Do Pisrańce: trzeba osądzic pis natychmiast, 500+ i inne takie patriotyczne ustawy to zdrada polski, należy natychmiast sprowadzić armie islamsko-niemiecka celem wyparcia pisu i przejecia władzy przez jedynie sluszna frakcje POniemiecka, ja sam zobowiazuje się przyjąć 1000 arabow mam stajnie 10 krow 100 swin... ale zaraz oni boja się swin, no trudno i tak nigdy nie lubiłem ich hodowac, może zmienie asortyment na kozy... ale może być problem bo mam 3 corki tylko i chciałbym żeby mogly spac w nocy... może zona cos pomoze moim islamskim braciom rozladowac zwierzęce hucie, w końcu od czego ja mam... Bracia przybywajcie mój adres 123 ulica glowna zaraz przy spalarni smieci, jak kochani bracia przybędziecie to w spalarni smieci będą czekac na was autobusy wsiadacie do tych autobusow zamykacie metalowe drzwi i "zapalacie" silnik i pare minut później już będziecie u mnie w rajskim ogrodzie...
Zgłoś
GZ gmo zabija 2017-06-12 20:35:00
Do puszatek: dokładnie PO to bandyci i likwidowali naszych Petelicki Lepper Mus w sumie ponad 30000 ludzi, trybunal stanu
Zgłoś
P puszatek 2017-06-12 18:15:13
Do Pisrańce: Co Ty opowiadasz? Chcesz znowu tych złodziei, oszołomów i puczystów w rządzie? Przecież ta cała PO, Nowoczesna i PSL to banda szubrawców, więcej to zorganizowana banda przestępcza.
Zgłoś
ŚM śkąd miał kasę Frazyniuk 2017-06-12 15:38:30
Skąd Frasyniuk miał na kilkadziesiąt ciężarówek? Władzio Frasyniuk prosty robotnik, lansowany przez środowisko szechterowców w czasach „wojny na górze” jako robotnicza przeciwwaga dla robotnika Wałęsy. Ponieważ w porównaniu z Bolesławem był niezbyt tęgi umysłem i charyzmą,to dla wsparcia lansowano go w parze z drugim podobnym - Bujakiem. Lat minęło parę, Władzio położył trupem ze 2 partie polityczne,ale zaczął funkcjonować coś na zasadzie quasi autorytetu. To znaczy,że jak trzeba, poleci do mediów i skrytykuje tak jak trzeba tych co skrytykować trzeba. Do roku 1986 siedział. Zapewne da się ustalić ile otrzymywał skazany w latach 80-tych. Chyba to nie były krocie, potem Władzio działał nielegalnie w podziemiu do 1989r. Bodajże w 1990 r. został radnym Wrocławia, a w 1991r.posłem. I już wtedy zajmował się transportem na dużą skalę. Przyjmijmy, że Władzio jako radny kasował na dzisiejsze zarobki ok.200 tys. Zł. rocznie. Porządna ciężarówka kosztuje zaś ok.300 tys. zł. Władzio miał ich kilkadziesiąt. Za co je kupił?
Zgłoś
BO Borowski o Frasyniuku 2017-06-12 15:36:28
Borowski o Frasyniuku: Rozmawiałem z Władkiem podczas wyborów prezydenckich w 2015 r. On wspierał Bronisława Komorowskiego, ja byłem w Komitecie Honorowym Andrzeja Dudy. Wtedy, mimo że w rozmowie prywatnej bardzo krytycznie wypowiadał się o panu Komorowskim, o jego zdolnościach intelektualnych, to jednak stanął przed kamerami i powiedział, że trzeba zagryźć zęby i głosować na Komorowskiego. Powiedziałem mu wtedy, że nie szanuje swojego narodu, bo skoro tak źle ocenia Komorowskiego i jednocześnie namawia by na niego głosować to oznacza że Polacy nie zasługują na dobrego prezydenta. Na szczęście wygrał Andrzej Duda który bardzo dobrze wypełnia swoją misję. Potem jeszcze napisałem do Władka „List otwarty” – po tym jak wezwał społeczeństwo , urzędników i służby mundurowe do buntu. Od tamtej pory nie rozmawialiśmy. Od kiedy PiS wygrało wybory, Władek wzywa do obalenia rządu przez demonstracje uliczne, marzy o polskim Majdanie. Werbalnie jest zwolennikiem demokracji liberalnej, w praktyce chciałby legalnie wybraną władzę obalić siłą. Z pewnością się to nie uda, ale to smutne.
Zgłoś
BO Borowski o Frasyniuku 2017-06-12 15:32:57
Borowski o Frasyniuku: Niszczy go jego własna nienawiść. „Gdybym go spotkał, przekonywałbym, że służy dziś wrogom Polski” Stara się pan jakoś wytłumaczyć jego obecne zachowanie? Nie wiem, co się stało z Władkiem. Nie rozumiem jego zachowania. W wolnej Polsce nasze polityczne drogi rozeszły się, choć utrzymywaliśmy kontakt i dyskutowaliśmy, spieraliśmy się. W 2015, gdy Władek przekonał się, że zwycięska partia i rząd chce rzeczywistych głębokich zmian, że chce by państwo przestało być teoretyczne, zaczął nawoływać, by legalnie wybraną władzę obalić metodami niedemokratycznymi. Wzywał do buntu społeczeństwo i służby mundurowe, by wypowiedziały posłuszeństwo władzy. W obronie rzekomo zagrożonej demokracji, wzywa do ulicznej rewolty. Gdyby do tego doszło, to pewnie byłyby ofiary. Władek stoi u boku ludzi, którzy publicznie zapowiadają, że będą łamać prawo, czego próbkę widzieliśmy na sobotniej miesięcznicy. Czemu chce podpalić Polskę?
Zgłoś
BO Borowski o Frasyniuku 2017-06-12 15:27:39
Borowski o Frasyniuku: Niszczy go jego własna nienawiść. „Gdybym go spotkał, przekonywałbym, że służy dziś wrogom Polski”To nie jest tak, że szacunek za działalność opozycyjną w czasach PRL należy nam się do końca życia. Na swój autorytet pracujemy do ostatnich chwil naszego życia. Ludzie źli stają się dobrzy. Przykładów z życia i literatury aż nadto… Paweł z Tarsu prześladowca chrześcijan, później zwany Apostołem Narodów, czy Jacek Soplica, zabójca później ksiądz Robak… Ale też zdarza się, że dobrzy ludzie wchodzą na drogę zła… Były ksiądz Stanisław Obirek stał się wrogiem kościoła, poeta i literat Stanisław Ryszard Dobrowolski, powstaniec warszawski, później służył wytrwale komunistom… Wielu bardzo dzielnych żołnierzy Wojska Polskiego, po akcie zdrady, dokonywało zbrodni, w imię i dla komunizmu jak Berling, czy Żymierski. To samo dzieje się z działaczami „Solidarności”. Niektórzy byli w PZPR, a później wyrzekli się tej zbrodniczej ideologii i walczyli o niepodległą Ojczyznę, a inni po bohaterskich początkach szli na współpracę z SB. Jeszcze innych – już w wolnej Polsce – władza i pieniądze zdeprawowały… Są też tacy, których niszczy ich własna nienawiść… i myślę że Władek – obok Niesiołowskiego – jest takim przypadkiem.
Zgłoś
DP Do POsranca 2017-06-12 15:12:54
Do Pisrańce: Nie rób wstydu Frasyniukowi, on na pewno nie chciał by, żeby taki -idiota jak ty cokolwiek pisał w jego imieniu. Ciebie w ogóle nie interesuje Frasyniuk, zasłaniasz się tym człowiekiem tylko po to, żeby wzbudzić złość na Polaków. Stosujesz metody sbeckie szczucie jednej grupy ludzi na drugich. Jest was kilka osób na różnych forach, macie za zadanie prowokacjami doprowadzić do wojny domowej. Takich jak ty trzeba od razu likwidować, jesteście niereformowalni, jesteście wrogami Polski i Polaków. Powinni was potraktować jak terrorystów i wyznaczyć nagrodę za zabicie każdego z was. Chcecie wojny?! Będziecie ją mieli!
Zgłoś
P Pisrańce 2017-06-12 14:52:00
Frasyniuk apeluje o otwarte mówienie, że politycy PiS-u łamią prawo, że są zwykłymi przestępcami. – Będziemy o tym pamiętać. Wasze czyny zostaną spisane i osądzone – zwrócił się do polityków rządzącej koalicji. Zaapelował też do wszystkich, którzy uważają się za pokrzywdzonych przez „dobrą zmianę”, by szli ze swoimi sprawami do sądu. Dlatego pisuary go tak nienawidzą
Zgłoś
G Gerda 2017-06-12 12:50:37
Do APSIK: Co ma jedno do drugiego, pisz wyraźnie o co ci chodzi, czy o religię, czy o przestrzeganie kodeksu zasad. Bo nie wiem, czy mam zaznaczyć kciuk w górę, czy w dół? Ortodoksja oznacza ścisłą wierność doktrynie, dogmatowi, zwłaszcza religijnemu. Jest tożsama współcześnie rygorystycznemu przestrzeganiu jakiegoś kodeksu zasad.
Zgłoś
A APSIK 2017-06-12 12:18:06
Ludzie z PISu obudźcie się i na wzór abonamentu RTV - jak odejdziecie z pisu to żadnej kary nie będzie. Przecież dobrze wiecie, że tak dalej nie może być. Skończy sie to tylko źle, więc lepiej niech zostaną tylko "ortodoksy", dla których ratunku i tak już nie ma.
Zgłoś
CM Chcę mieć jak Frasyniuk 2017-06-12 12:07:43
Gdybym ja był Frasyniuk . Jaba daba daba jaba daba daba daba dam . Cały dzień bym jaba dabada . Gdybym ja był Frasyniuk . Pracy bym się brzydził . Jaba daba daba jaba daba daba daba dam . Gruby portfel Frasyniuka gdybym to ja miał Jaba daba daba daba dam .
Zgłoś
DD Do Do Do podłego konfabul 2017-06-12 11:23:16
Do Do Do podłego konfabulato: Tak tak niech napisze co zrobi tez dla mnie ja ja kce auto i wilee i sluge żeby mi wszycko robila no i dużo piniazkow na wszycko wtedy dam im glos w wyborach.
Zgłoś
TN Tusek nawrócony 2017-06-12 11:02:29
Trole z PO, .Nowosmiesznej, Kodziarze (Esbecy), i reszta platnych smieci - wystap, w tyl zwrot i W.PIERDAlAC stad.
Zgłoś
DD Do Do podłego konfabulato 2017-06-12 10:46:33
Do Do podłego konfabulatora: Tyle słów już o sobie napisałeś, nie chwal się więcej. Umiesz tylko narzekać i ubliżać innym. Sam widzisz, że to żadna sztuka bluzgać, straszyć i drzeć mordę, co w ten sposób chcesz osiągnąć? Nikt nie będzie brał cię poważnie, takiego wściekłego nieobliczalnego psychopatę. Spróbuj inaczej, spróbuj przekonywać wyborców do was, napisz jaką partię reprezentujesz, czym chcesz przekonać wyborców do siebie, do twoich mocodawców. Nie straszcie Polaków PiS - em. Bo to takie strachy, jak byście chcieli Polaków straszyć Kościołem. Zarówno PiS, jak i Kościół większość Polaków kocha. Napisz jakich dobroci doznają Polscy obywatele, jak wy dojdziecie do władzy, no napisz co dobrego zrobicie dla polskich, powtarzam dla Polskich obywateli zrobicie!
Zgłoś
DP Do podłego konfabulatora 2017-06-12 10:02:50
Do Do Do pisuarowego klawisz: Jesteś ohydnym konfabulatorem i mitomanem .jeśli tak wszystko ogarniasz jak twoja wiedza o mnie to jesteś też (...) ze shizoidalnymi urojeniami. Ale to jest niestety wspólna cecha wszystkich pisuarów
Zgłoś
DD Do Dobra zmiana: 2017-06-12 09:32:06
Do Dobra zmiana: Teraz zasiadają uczciwi ludzie, a usuwani są tylko złodzieje i to obojętnie z jakiej partii! Zrozumcie wreszcie to, że kto był i jest uczciwi, dalej pracuje na tym samym stanowisku.
Zgłoś
GN Głupich nie sieją 2017-06-12 09:25:08
Do Dobra zmiana: Jeżeli czegoś nie rozumiesz - pytaj! A nie pisz tego tak jak ty to rozumiesz, bo głupoty piszesz!
Zgłoś
WR Wszyscy równi wobec prawa 2017-06-12 09:21:46
Awanturników, złodziei, aferzystów, bandytów trzeba karać i eliminować ze społeczeństwa, niezależnie kto to jest! Nie ma "świętych krów" wszyscy są równi wobec prawa. Czy to sędzia, adwokat, poseł, czy Frasyniuk prosty robotnik, lansowany przez środowisko szechterowców.
Zgłoś
DZ Dobra zmiana 2017-06-12 09:17:26
Do Do Waga 150 Kg i PZU: Za władzy PO, PIS krytykował obsadzanie stanowisk w spółkach skarbu państwa z klucza partyjnego. Za ich rządów maiła być dobra zmiana. Miała być i jest! Polega na tym że w spółkach zasiadają członkowie PIS, nie PO.
Zgłoś
DD Do Do pisuarowego klawisz 2017-06-12 09:07:04
Do Do pisuarowego klawisza: A ty uciekłeś za granicę i zostawiłeś bohatera, teraz lejesz krokodyle łzy. Jesteś zdrajcą, najgorszym bydlakiem. Zasługujesz na sznur.
Zgłoś
ZC Za co je kupił? 2017-06-12 08:55:19
Skąd Frasyniuk miał na kilkadziesiąt ciężarówek? Władzio Frasyniuk prosty robotnik, lansowany przez środowisko szechterowców w czasach „wojny na górze” jako robotnicza przeciwwaga dla robotnika Wałęsy. Ponieważ w porównaniu z Bolesławem był niezbyt tęgi umysłem i charyzmą,to dla wsparcia lansowano go w parze z drugim podobnym - Bujakiem. Lat minęło parę, Władzio położył trupem ze 2 partie polityczne,ale zaczął funkcjonować coś na zasadzie quasi autorytetu. To znaczy,że jak trzeba, poleci do mediów i skrytykuje tak jak trzeba tych co skrytykować trzeba. Do roku 1986 siedział. Zapewne da się ustalić ile otrzymywał skazany w latach 80-tych. Chyba to nie były krocie, potem Władzio działał nielegalnie w podziemiu do 1989r. Bodajże w 1990 r. został radnym Wrocławia, a w 1991r.posłem. I już wtedy zajmował się transportem na dużą skalę. Przyjmijmy, że Władzio jako radny kasował na dzisiejsze zarobki ok.200 tys. Zł. rocznie. Porządna ciężarówka kosztuje zaś ok.300 tys. zł. Władzio miał ich kilkadziesiąt. Za co je kupił?
Zgłoś
DP Do pisuarowego klawisza 2017-06-12 08:46:10
Gdyby nie Frasyniuk to byś się bal pisnąć ty gnido pisuarowa
Zgłoś
FD Frasyniuk do pierdla 2017-06-12 08:08:10
10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka oraz ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski. Polska delegacja zmierzała na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Od tego czasu 10 dnia każdego miesiąca organizowane są obchody tzw. miesięcznicy smoleńskiej. Kulminacyjnym punktem obchodów jest msza św. w warszawskiej archikatedrze, po której uczestnicy przechodzą przed Pałac Prezydencki. Władysław Frasyniuk użył siły fizycznej wobec policjanta i blokował legalne zgromadzenie - będzie odpowiadał za naruszenie nietykalności funkcjonariusza na służbie; w Polsce wszyscy są równi wobec prawa - do pierdla z nim!
Zgłoś
DW Do Waga 150 Kg i PZU 2017-06-12 07:38:31
Do Waga 150 Kg i PZU.: Jak by wybrali twoją matkę (bo żony nie masz żyjesz z psem), to byś nie protestował, ty wredna mendo!
Zgłoś
W1 Waga 150 Kg i PZU. 2017-06-12 07:08:35
Jeszcze sie nie nazarla wazy 150 Kg teraz idzie krasc do PZU.Ja bym z Protestu bojkotowal PZU jest duzo innych Firm,ktore takich Partyjnych darmozjadow nie utrzymuja,a ty placisz tym Zlodziejom Obywatelu.
Zgłoś
M Motloch. 2017-06-12 07:01:48
PIS to Motloch bez Honoru Zlodzieje Pseudokatolicy wrogowie Prawdziwych Polakow.
Zgłoś
AD Adrian Dupas 2017-06-12 06:39:27
Wejście do sekty PISuarów może zakończyć się trwałym urazem psychicznym - zamiast obiecywanej poprawy grozi wypranie mózgu. Szacuje się, że nawet 3 mln Polaków może być pod silnym wpływem niszczącego ruchu wyznaniowego. Pseudokatolicki ruch propagujący kłamstwo,złodziejstwo,patologie,wspierany przez złodzieja toruńskiego,byłych komunistycznych działaczy PZPR,karierowiczów oraz masy moherów. Posady Spółek Skarbu Państwa są rozdawane politykom ich znajomych i członkom sekty,miliardy naszych pieniędzy bezpowrotnie rozkradane,patologia wspierająca sektę PISuarów pochwala to głosuje za złodziejstwem,łamaniem praw konstytucyjnych itd,niech nami złodzieje rządzą 1000 lat. Adrian Długopis a w tle górnicy.Dobra zmiana ,Piotrowicz na prezydenta.
Zgłoś
JK Jarek Kloc 2017-06-12 06:34:57
Wejście do sekty PISuarów może zakończyć się trwałym urazem psychicznym - zamiast obiecywanej poprawy grozi wypranie mózgu. Szacuje się, że nawet 3 mln Polaków może być pod silnym wpływem niszczącego ruchu wyznaniowego. Pseudokatolicki ruch propagujący kłamstwo,złodziejstwo,patologie,wspierany przez złodzieja toruńskiego,byłych komunistycznych działaczy PZPR,karierowiczów oraz masy moherów. Posady Spółek Skarbu Państwa są rozdawane politykom ich znajomych i członkom sekty,miliardy naszych pieniędzy bezpowrotnie rozkradane,patologia wspierająca sektę PISuarów pochwala to głosuje za złodziejstwem,łamaniem praw konstytucyjnych itd,niech nami złodzieje rządzą 1000 lat. Adrian Długopis a w tle górnicy.Dobra zmiana ,Piotrowicz na prezydenta.
Zgłoś
M Maciarewicz 2017-06-12 00:14:00
Trole z PO, .Nowosmiesznej, Kodziarze (Esbecy), i reszta platnych smieci - wystap, w tyl zwrot i W.PIERDAlAC stad.
Zgłoś
DS Do Smrod i Zamet. 2017-06-11 23:55:14
Ale się nagadałeś, naprzeklinałeś i co masz z tego?! Widać że jesteś cham, prowokator i zagraniczny sługus. Twoim zadaniem jest skłócać Polaków i doprowadzić do wojny domowej. Sam tchórzu siedzisz za granicą, a w Polsce mącisz, zdrajco, tchórzu. Takich jak ty to się wiesza, bo kulka w łeb jest dla honorowych wrogów, a nie dla zdrajców!
Zgłoś
DP Do Pisuarowych pachołków 2017-06-11 23:37:36
Jeszcze przyjdzie dzień kiedy nałożą na was kontrybucję z kraju Jarosława . Wtedy może przrejrzycie na oczy pachołki i sprzedawczyki. Ale będzie już za późno !
Zgłoś
SI Smrod i Zamet. 2017-06-11 23:28:15
Ukraina chce do EU,Polska chce z EU.Proste Dyktator nie chce,zeby EU nie przeszkadzala im w tych zapedach Dyktatorskich.Polska dostala na rozwuj do dzisiaj okolo 140 Miliardow Euro to jest okolo 600 Miliardow Zlotych,i wymagaja tylko Demokracji.A ty Koltunie jeden z drugim korzystasz z tych Dobr cala Geba.Zapomnialem Inteligencja jest dzidziczna.MOTLOCH beznadziejne NIC.Produkujecie tylko SMROD i zamet Imbecyle bez Honoru.
Zgłoś
PZ Patrioci zaborowi 2017-06-11 23:24:40
Taki sam niemiecki joahim jak i (...) Jarosław :) Ot k..wa patrioci
Zgłoś
DP Do pisuarowego ćwoka 2017-06-11 23:21:31
Dobrze wiesz co napisałem ty wsiowy chamie , motłochu co przy każdym polskim powstaniu zaborcom wydawałeś na widłach młodych patriotycznych powstańców. Ty Pisuarowy sprzedajny ćwoku. Już skumałeś?
Zgłoś
JV Joachim Volksverräter. 2017-06-11 23:10:36
Ten PIS-owski "Medrzec" Joachim Brudzinski,ma lmie czysto Niemieckie.Joachim du bist Arsch mit Ohren und ein Volksverräter.
Zgłoś
DP Do Pisuarowe gumno : 2017-06-11 22:47:30
Ty czytasz to co piszesz! Po co tak się obgadujesz? Piszesz cyt.: " które zaborcom na widłach podawaliśmy młodych patriotycznych chłopców" Wszyscy wiedzą, że jesteście Szmaty bez honoru. Śmiecie nie ludzie, wielkie gówno , jeszcze zapłacisz za zdradę Polski i patriotycznych Polaków. Przestań już się tak poniżać, już tak się sam zgnoiłeś, że śmierdzi na całym forum.
Zgłoś
DP Do Pisuarowe gumno : 2017-06-11 22:39:22
Ty czytasz to co piszesz! Po co tak się obgadujesz? Piszesz cyt.: " które zaborcom na widłach podawaliśmy młodych patriotycznych chłopców" Wszyscy wiedzą, że jesteście Szmaty bez honoru. Śmiecie nie ludzie, wielkie gówno , jeszcze zapłacisz za zdradę Polski i patriotycznych Polaków. Przestań już się tak poniżać, już tak się sam zgoiłeś, że śmierdzi na całym forum.
Zgłoś
& "Chińczyk" 2017-06-11 22:18:06
Do Chiny.: Nie obrażaj Chińczyków! Twój adres IP jest taki sam, jaki tej osoby, która uciekła za granicę i jesteś tam od 32 lat. Więc nie udawaj Chińczyka, bo nikt ci nie uwierzy!
Zgłoś
PG Pisuarowe gumno 2017-06-11 22:13:05
Szmaty bez honoru . Sprzedajne pisuarowe dzi...ki , kmioty suwerenowe , które zaborcom na widłach podawaliśmy młodych patriotycznych chłopców przy każdym powstaniu narodowym . Śmiecie nie ludzie . Pisuarowe gówno , jeszcze zapłacisz za zdradę Polski i patriotycznych Polaków.
Zgłoś
DD Do Do motłochu 2017-06-11 22:11:59
Wszystko co powiedziałeś, jota w jotę o sobie napisałeś. Tylko po co te nerwy, ty miernoto możesz PiS cmoknąć w samą dziurkę po świeżym _wysraniu, pamiętaj w samą dziurkę!
Zgłoś
DM Do motłochu 2017-06-11 22:00:06
Łachudry i ćwoki z polskim obywatelstwem , spraedawczyki pisuarowi, motłochu zwany "ludźmi" , jeszcze raz doprowadzisz do rozbioru Polski ty jeb .. ny suwerenie , motłochu bez szkoły
Zgłoś
Do ćwoków z pisuaru 2017-06-11 21:55:43
Do Do ćwoków z pisuaru: Najpierw ciebie i innych złodziei pozamykają. A jak was nie będzie, to nikt nikogo zamykać nie będzie. Nie wysilaj się na obelgi, bo one do ciebie wracają i się wreszcie udławisz nimi.
Zgłoś
C Chiny. 2017-06-11 21:53:32
Jestem Chinczykiem Przepraszam ,ale jezyk Polski jest trudny do nauczenia.U nas w Chinach tak nie lamia Praw Czlowieka jak u was,dlatego postanowilem sie nauczyc jezyka Polskiego i wyrazic moj Protest.
Zgłoś
Do ćwoków z pisuaru 2017-06-11 21:45:28
Ćwoki i łajzy z pisuaru. Jeszcze zostaniecie rozliczeni zdrajcy Polski. Mendy i motłoch z polskim obywatelstwem.
Zgłoś
&R "Ptaszek"i Rydzyk. 2017-06-11 21:44:21
Ten o tym Ptaszku pisze powinien sie zglosic do Rydzyka to sa EXperci w tych Spawach "Ptaszek".PS:Juz okolo 160 zboczencow w Sukmanach czeka na Wyrok.Ale teraz maja Pana Ziobro i dalej beda mogli Seksualnie Dieci krzywdzic.Koniec Swiata z tymi K...ami.
Zgłoś
DZ Do zdrajcy Polki. 2017-06-11 21:32:13
Do Dni Miesiaca 6,8,9,11,12,: Naucz się pisać po polsku, tępaku i nieuku. Jesteś wrednym prostakiem i ułomnym bydlakiem!
Zgłoś
OB Ostrzyzone Barany. 2017-06-11 21:31:44
Juz niedlugo zaczna strzyc tych Baranow.Przyneta 500+ dziala.
Zgłoś
DP Do piekła czarnych 2017-06-11 21:28:33
Jestem człowiekiem wierzącym i mam maturę z religii. Ma ponad 50 lat . Tyle lat trwało aby dotarło do mnie zakłamanie czarnych władców much. Wiara i czarni to dwie przeciwstawne rzeczy. To sprzedawczyki ludzkich dusz. Zdrajcy człowieczeństwa. Najwyższy strąciłby ich do piekła.
Zgłoś
BP Brawo PiS 2017-06-11 21:24:24
Do Do ścierqa pisuarowego: . Wszystko co piszesz to o sobie napisałeś, nie chwal się! Wszyscy wiedzą, że to ty jesteś ścierwem i cienkim hu..em z maciupeńkim ptaszkiem i dlatego jesteś taki nerwowy.
Zgłoś
CK Cieczka Kocicy. 2017-06-11 21:22:21
Ciekawe czy Kocica Prezesa tez 10 kazdego Miesiaca ma Cieczke.Jak nie ma Cieczki to wyjdz na Ulice i obwin Opozyzcje za ten stan rzeczy.
Zgłoś
PM Pisuarowe mendy 2017-06-11 21:21:51
Łachudry z pisuaru . Mendy moskiewskie. Zdrajcy Polski i Polaków . Będziecie osądzeni i skazani za zdradę Polski , szmaciarze i Mendy
Zgłoś
DS Do szmat pisuarowych 2017-06-11 21:15:06
Do Brawo PiS: łachudro - dzięki takim ludzio jak ja możeszteraz pisać takie brednie , je... by zdrajco
Zgłoś
Do ścierqa pisuarowego 2017-06-11 21:10:40
Do Brawo PiS: tu h..ju gdyby nie ja tobyś nie miał możliwości mi ubluzać piw Pisuarowy , ty ścierwo pislamowr
Zgłoś
DM Dni Miesiaca 6,8,9,11,12, 2017-06-11 20:54:30
Zrobilem Kalendarz na zamowienie z kolejnoscia Dni jak nastepuje 9 11 12 13 i tak dalej wszyskie Miesiace.Dnia "Miesiecznicy" nie ma i nie bedzie w moim Kalendarzu,tak dlugo dopoki doputy nie przestana wykrzystywac Tragedii do celow Politycznych,co za czym idzie wprowadzenie Dyktatury."Miesiecznica"to Instrument Prezesa by was Matolki Koziolki z Pacanowa utrzymywac na Fali.Tak to wy Cwaniaczki z PKS-u z Miodem w Uszach Chlopki Roztropki bo,Inteligentni Ludzie umia ocenic zamiary tych PLUSKIEW.Ciemnota ze az Zal Dupe sciska.
Zgłoś
BP Brawo PiS 2017-06-11 20:46:03
Do Won z Polski zdrajcy: . Twoja wściekłość świadczy o tym, że sprawiedliwość dosięgła ciebie. Nareszcie, złodzieje do pierdla, aferzyści do pierdla, ty do pierdla. A teraz pokazuję ci środkowy palec!
Zgłoś
SP STOP PiS 2017-06-11 20:34:20
K ... rwy pisuarowe zaprzestanie niszczyć Polskę
Zgłoś
W Won 2017-06-11 20:31:01
K...rwy pisuarowe , łachudry bez honoru won z Polski
Zgłoś
WZ Won z Polski zdrajcy 2017-06-11 20:28:19
Ćeoki z pisuaru nie znają granic przyzwoitości . Zdrajcy i ćwoki zapłacicie za zdradę Polski i Polaków , wieśniaki pisuarowe
Zgłoś
ZP Zdrajcy pisuarowi 2017-06-11 20:24:41
"Ludzie " ze wsi i inne sprzedawczyki z marginesu społecznego przy okazji każdego polskiego powstania wydawali młodych powstańców zaborcom za pare srebrników. Tak i im zostało do dziś.
Zgłoś
DM Do Miesiecznica Branzlown 2017-06-11 20:22:36
Do Miesiecznica Branzlownica: Zapamiętaj ! To co komu złego życzysz, sam wkrótce doświadczysz, niech ci się tak stanie!
Zgłoś
S Spikerzy. 2017-06-11 20:19:35
Spikerzy TV Kurski to tez bez HONORU, tak jak kiedys w PRL Zdrajcow nie brakuje.
Zgłoś
MB Miesiecznica Branzlownica 2017-06-11 20:13:43
Jak przychodzi 10 kazdego Miesiaca,to chce mnie sie zygac,szkoda ze nie lecial z Braciszkiem,to by nie bylo obecnego PRL.
Zgłoś
PD Polska dla Polaków 2017-06-11 19:54:12
Złodzieje, komuniści i aferzyści zostali odsunięci od koryta, teraz szukają coraz to nowszego pretekstu do robienia zadymy, awantur. Namawiają ludzi do wychodzenia na ulicę w obronie ich majątków które uzyskali ograbiając Polaków i sprzedając, lub likwidując duże zakłady w Polsce. Polacy nie dajcie się oszukiwać tym cwaniakom, którzy zagnieździli się w PO , Nowoczesnej i PSL okradali Polskę i Polaków przez poprzednie dwie kadencje. Przez tą niewielką grupę cwaniaków, którzy w poprzednich kadencjach opanowali najważniejsze stanowiska, teraz buntują Naród Polski do wojny domowej. Czy mamy za nich pozabijać się na wzajem? Obudźcie się wyborcy wszystkich ugrupowań, zjednoczmy się i pogońmy tych wściekłych kundli, prowokatorów, wrogów Polski.
Zgłoś
S Skała 2017-06-11 19:44:46
brawo Pis i brawo rodacy którzy są za PiS Tak trzymać robić dalej swoje czyli porządek z krajem Zdeptać Platforme tych sprzedawczyków własnego kraju Tych złodziei którzy okradali własnych rodaków
Zgłoś
S Skała 2017-06-11 19:39:33
brawo PiS i brawo rodacy którzy są za PiS Zdeptać Platforme tych sprzedawczyków Polski złodziei którzy okradali własnych rodaków
Zgłoś
NM Nie mam Pojecia. 2017-06-11 18:58:54
Boze Boze co Dzien to gorzej,klamia w zywe oczy izoluja Polske wprowadzaja Dyktature,aresztuja Bylych Wyzwocicieli jak Frasyniuk okradaja Polske.Co to sa za ludzie,ze przyklaskuja tym ZDRAJCOM,nie wiem Kolaboranci,chorzy Umyslowo,bojacy ze straca 500+.Sluchajcie Wyborcy Dyktatury,wy bedziecie pierwsi za ktorych sie wezma.
Zgłoś
ZG Zgubione Granaty. 2017-06-11 18:21:04
Panie Blaszczak w PRL nie gubili Granatow,musi Pan jeszcze popracowac by osiagnac poziom z PRL.
Zgłoś
KP Koltuny PIS-owskie. 2017-06-11 16:27:32
Ona dostaje (NIE ZARABIA) 90.000 na Miesiac a ty 500.Prawo i Niesprawiedliwosc,a Koltuny stoja za nimi Murem.Ach zapomnialem takich jest juz Tysiace, Grabia do siebie ile sie da.Nie pojmuje tego co to sa za Ludzie.Ach zapomnialem TV-Kurski ala Putinowska Telewizja.Teraz jasne.Acha zapomnialem,podniosa Abonament jak nie to beda ogladac tylko Wojskowe Marsze.Nie maja ci Ludzie dotepu do Socjalnych Mediow?niezaleznej TV?Ach zapomnialem oni sa albo pijani,albo na Dopalaczach.
Zgłoś
GP Gacie Prezesa. 2017-06-11 16:00:14
Wszyscy sie oblowia,a Prezesa zamkna w podartych Gaciach.
Zgłoś
ZT ZOMO Tez mamy. 2017-06-11 15:57:09
Kaczynski nie dorosl do Kostek FRASYNIUKOWI.Precz z Lapami od FRASYNIUKA Banda Przkupnych Sprzedawczykow.
Zgłoś
PM PRL Moich Marzen. 2017-06-11 15:43:47
Bylem Blaszczakiem jastem Kiszczakiem.PRL -owskie marzenia sie spelnily.
Zgłoś
PP Pachołki pisuarowe 2017-06-11 14:56:28
"Ludzie " ze wsi i inne sprzedawczyki przy okazji każdego polskiego powstania wydawali młodych powstańców zaborcom za pare srebrników. Tak i im zostało do dziś.
Zgłoś
NT Nieswiadomi tego co robia 2017-06-11 14:43:25
Wyborcow PIS mozna krotko zcharakteryzowac,biedni Ludzie Uposledzeni Umyslowo Niezdolni sami decydowac skazani na Jalmuzne 500+ bo do Pracy sa leniwi to sa cechy tychze ludzi(bo klamcy kretacze oszusci zlodzieje hipokryci bezrobotni przewaznie ze Wsi nigdy nic nie mieli i nic nie beda miec) Sprzedawczyki Narodu (jak w PRL),oni nawet nie wiedza kim jest i kim bala Saga Kaczynskich,ktorych Korzenie siegaja do Rosji Carskiej.Tragiczne ale prawdziwe
Zgłoś
BW Bandyci w Mundurach.ZOMO 2017-06-11 14:11:18
ZOMO znowu brutalne,filmuja dokumentuja arsztuja.Taki maly S......syn Polske sprzedal.PIS-DYKTATURA.Smutne ale prawdziwe.Precz z Dyktatura.
Zgłoś
Z ZOMO. 2017-06-11 14:03:14
Blaszczak przeksztalcil sie w Kiszczaka.Chanba.
Zgłoś
SR Sondaz Rydzykowy. 2017-06-11 14:01:23
Ostatni Sondaz zrobili u Rydzyka przywodcy Sekty co ukradl Diesiatki Milionow Stoczniowcom.Przyjda Wybory juz blizej jak dalej.
Zgłoś
CH Cmentarna hiena 2017-06-11 13:59:54
Karzeł- cmentarna hiena
Zgłoś
ŚP Świetlana przyszłość 2017-06-11 13:03:58
Jak zwyrodnialcy z "dobrej zmiany" wprowadzą DYKTATURĘ to zrobią nakaz misię śnić i ta całą przekupną zgraję zapędzą na "spontaniczne" wiece poparcia jak za PRL. Nie bedą musieli już wypłacać 500+ bo będzie już tak dobrze i sprawiedliwie że ludzie będą "dobrowolnie" manifestować aby im te 500 zł odebrać i wprowadzą "prace społeczne" w każdą sobotę aby lud mógł okazać wdzięczność pisuarowej władzy. A Przekupne przygłupki "dobrowolnie" bedą reprodukować NIEWOLNIKÓW na potrzeby DYKTATURY :)))
Zgłoś
S Szkoda. 2017-06-11 12:03:05
Szkoda,ze nie lecial z Braciszkiem.
Zgłoś
BK Banda Komunistow. 2017-06-11 11:57:41
Zostawcie FRASYNIUKA w spokoju Banda Komunistow!Bedziesz ciezko zalowal Wrogu Polski i Polakow,ty Wynaturzencu .
Zgłoś
MP Mamy PRL. 2017-06-11 11:50:38
Do PRL bis: Tak zgadzam sie 100% mamy PRL.
Zgłoś
P Piesniarze. 2017-06-11 11:46:55
Ten zespol Piesniarzy (Kukiz) na Chama chce z PIS umocnic Dyktature .Jeden Piesniarz juz odpadl z Konkursu(Prywatyzacja) Piesniarzy.
Zgłoś
OK Odważny Karzeł 2017-06-11 11:17:40
Frasyniuk - agent :) Karzeł - działacz opozycyjny tak odważny że 13 grudnia spał do południa
Zgłoś
PB PRL bis 2017-06-11 11:13:16
Urzą Rady Ministrów to teraz Urząd Obchodów Miesięcznic. Spontaniczna Obecność obowiązkowa . Jak za PRL
Zgłoś
KO Karzeł Odważny Inaczej 2017-06-11 11:07:18
13 Grudnia spałem do południa !!!! - to powiedział "patriota" kiedy odwaga była w cenie.
Zgłoś
KN Karzeł na wysokości 2017-06-11 11:02:04
Kaczyński wyszczekał, że Frasyniuk i jemu podobni zawracają Polskę do PRL. To już jest zwyczajna kpina. Ale "ciemny lud" jak powiedział Kurski wszystko "kupi". Smutne ale prawdziwe.
Zgłoś
P= PiS = ZSRR 2017-06-11 10:15:29
PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR , PiS = ZSRR
Zgłoś
DZ Do zwolenników KOD i RP 2017-06-11 09:59:29
Do Hucwa jak kazdego 10. : . KOD i Obywatele RP znowu zrobili hucpę jak każdego 10 . ( Hucpę ty nieuku a nie Hucwe) . Złodzieje i komuniści szukają coraz to nowszego pretekstu do robienia zadymy, awantur. Namawiają ludzi do wychodzenia na ulicę w obronie ich majątków które uzyskali ograbiając Polaków i sprzedając, lub likwidując duża zakłady w Polsce. Polacy nie dajcie się oszukiwać tym cwaniakom, którzy poukrywali się w PO , Nowoczesnej i PSL okradali Polskę i Polaków przez poprzednie dwie kadencje. Przez tą niewielką grupę cwaniaków, którzy w poprzednich kadencjach opanowali najważniejsze stanowiska, teraz buntują Naród Polski do wojny domowej. Czy mamy za nich pozabijać się na wzajem? Obudźcie się wyborcy wszystkich ugrupowań, pogońmy tych wściekłych kundli i bądźmy wszyscy zjednoczeni.
Zgłoś
HJ Hucwa jak kazdego 10. 2017-06-11 07:44:23
Bydlo PIS-owskie znowu zrobilo Hucwe jak kazdego 10.
Zgłoś
P5 Prostota 500+. 2017-06-11 07:40:56
Te Polglowki co rbia Kciuki na dol nawet nie wiedza,kim byl i jest Frasyniuk.Wychodowani na Klamstwach PIS-u.Prostota 500+.
Zgłoś
TP Tchorzliwy Potworek. 2017-06-11 06:54:52
Kaczynski sila chce Wojny Domowej,tak jak w Turcji,a pozniej to wiemy na przykladzie lat 70-80.Prowokator chce Totalitarne Rzady TO CI SIE NIE UDA ty zdrajco pojdziesz pod SAD.
Zgłoś
AF Autorytet Frasyniuk. 2017-06-11 06:39:37
Karzel kazal aresztowac Frasyniuka.Skandal jeden z najwiekszych Autorytetow sila zostal wydalony protestujac na tej PRZEKLETEJ Miesiecznicy przeciw Totalitarnym Rzadom.Dyktator Kaczynski pojdzie pod Sad.
Zgłoś
O4 Odp: 4 2017-06-10 23:51:43
Do Pytanie?: Odp: 4. - rozum . W przeciwieństwie do ciebie ma rozum!
Zgłoś
SS Same sukcesy PiS 2017-06-10 23:22:43
Wielki sukces PiS i Adriana . Polska-Rumunia 3:1
Zgłoś
K Kabaret. 2017-06-10 23:17:33
Panie Posle Kaczynski niech pan tak nie krzyczy,bo peknie Panu zylka pierdzaca,albo spadnie z Drabinki i co? nie bedzie Kaberetu.Nie wyobrazam sobie Zycia bez Smiechu.
Zgłoś
G Gerda 2017-06-10 23:14:14
Do Marcin: OK, idę spać. Spokojnej nocy, pa.
Zgłoś
M Marcin 2017-06-10 23:02:31
do Gerda...... nie nazwałęm Cie ciemniakiem itp... mimo to przepraszam jesli w jakiś sposób uraziłem, . Sorry Gerda
Zgłoś
M Marcin 2017-06-10 22:58:19
do Gerda , nie bierz tego tak dosłownie , chciałem tylko powiedzieć że muszą na siłę gdzieś te pieniążki ściągnąć a nie da się ukryć że część ludzi woli korzystać z tańszych usług a te tańsze ceny z powietrza się nie biorą, nie generalizujmy ale przyciśnijmy przedsiębiorców mocniej a oni swoich klientów przycisną.
Zgłoś
P Pytanie? 2017-06-10 22:55:04
Pytanie?, ktora z tych trzech rzeczy ma Prezes: 1) Malzonke,2) Przyjaciela,3) Kota?.Za prwidlowa odpowiedz Nagroda 600+.
Zgłoś
G Gerda 2017-06-10 22:51:40
Do Marcin: Nie, nie rozumiem Marcinku, przecież cały czas tak było i za rządów PiS nic się nie zmieniło. ZUS za PO też się płaciło. Robiłam teraz łazienkę, mam Fakturę i zapłaciłam 34 zł/ m2, to dużo? Poza tym ja mam 4 dzieci, pracuję w Eurobanku, dużo nie zarabiam, przy moich zarobkach, dostaję 500+ tylko na 3 dzieci. Mąż pracuje w Brukseli, ale mnie zostawił 4 lata temu, znalazł sobie inną, też Polkę. Staram się o alimenty, teraz jest szansa, bo za czasów PO nie było możliwości. Nie należę do żadnej partii, wprawdzie kibicuję PiS-owi, ale to nie jest powód, żeby mnie wyzywać od ciemniaków i innych.
Zgłoś
LP Lubie Prezesa. 2017-06-10 22:43:25
Lubie "Prezesa" bo gada takie smieszne Rzeczy.
Zgłoś
PP Plec Prezesa. 2017-06-10 22:38:45
Pytanie za 10 Punktow,jakiej Plci jest wasz Prezes?
Zgłoś
DA Do Autorytet Frasyniuk.: 2017-06-10 22:33:08
Do Autorytet Frasyniuk.: Za czasów PO to by takiemu nogi poprzetrącali, zęby wybili, albo "by się sam powiesił w celi" A poza tym, to po co tam polazł! To co ty piszesz to jest chamstwo! To jest tak, jak byś celowo wchodził na jezdnię przy czerwonym świetle, a potem byś miał pretensję, że cię samochód potrącił.
Zgłoś
M5 Miernota 500+ 2017-06-10 22:32:51
Do Do palanta zboczonego: Idz wieczorem na ROG,bedziesz mial jeszcze wiecej.Dali to dobrzy ,a co sie za tym kryje jest dla Ciebie za bardzo skomplikowane.A ta twoja Poezja,to nic innege jak Rodem z Moskiewskiego Biura.Ty MIERNOTO.
Zgłoś
M Marcin 2017-06-10 22:26:27
Posłuchaj bo nie kumasz, kładziesz płytki w łazience ,bierzesz pana X robi to za 40 zł za m2(zakłądając) robi 30 m2 kasuje 1200 i spada to sie cieszysz ( teraz cwaniaki z pis robią Cię tak)-....pan x musi pacic zus podatki wystawic Ci fv za prace i po Twoim 500+ rozumiesz czemu tak...
Zgłoś
AF Autorytet Frasyniuk. 2017-06-10 22:18:38
Frasyniuka taki Autorytet szarpia go ZOMO-wcy (Policja PIS-owska) na tej przekletej wykorzystywanej Politycznie Miesiecznicy,mam nadzieje ze go nie zakatuja Paralizatorem na smierc,jak to mialo miejsce przed Rokiem.Mamy PRL.
Zgłoś
D9 Do 90.000+ Kontra 500+.: 2017-06-10 22:18:22
Do 90.000+ Kontra 500+.: OK, a powiedz mi, czy jak by na miejsce Pani Sadurskiej zatrudniono twoją żonę, lub mamę, to by ile miała pensji?
Zgłoś
DD Do Do Marcin: 2017-06-10 22:08:19
Do Marcin: A jak będzie rządzić PO, to nie zapłacę więcej, bo za to zapłacisz ty?!
Zgłoś
D9 Do 90.000+ Kontra 500+.: 2017-06-10 22:03:09
Do 90.000+ Kontra 500+.: Jak będę pracowała w PZU to dadzą mi więcej. A powiedz mi jak mocno ty jesteś jasny? Bo jak do tej pory to ty jesteś najciemniejszy ciemniak. 500+ to jest dodatek dla dziecka na kieszonkowe dla niego, po który sięgają nawet milionerzy, o tym wszyscy wiedzą, tylko ty (...) nie dostajesz, boś zwiał z Polski, i teraz się wściekasz. Bo widzisz, chamie! miałeś złoty róg, "miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur", jeno sznur. Skorzystaj z niego, dla dobra Polski i Polaków.
Zgłoś
D9 Do 90.000 Tys.kontra 500+ 2017-06-10 21:48:28
Do 90.000 Tys.kontra 500+: Tak, tak, 90 tys. i do tego wysoką premię, oraz jeszcze do tego bierze 500+. z mojej i z twojej pensji! Ojej, ojej, a ja miałem tylko 24 tys. emerytury, a teraz PiS obniżył mi do 2 tys. zł. Jak tu mam żyć za 2 tys. zł. Może byś biednego wsparł finansowo?
Zgłoś
M Marcin 2017-06-10 21:47:40
... wytłumacze Ci przyjacielu polskiego na nasze w jakim jesteś błedzie, Masz 500+ i cwaniakujesz ze z naszych podatków , ale jak juz sobie kupisz ten samochod to za naprawy zapłacisz więcej i za lody nad morzem wiecej i za nocleg wiecej itp... bo kazdy z tych małych i wiekszych przedsiębiorców zapłaci wieksze podatki a wiesz kto mu musi na to dać , TY !
Zgłoś
9K 90.000+ Kontra 500+. 2017-06-10 21:38:59
Dla Pani Sadurskiej 90.000+,a dla Ciebie 500+sam ich wybierales ciemnoto 500+.
Zgłoś
DP Do palanta zboczonego 2017-06-10 21:37:34
Do 90.000 Tys.kontra 500+: ____Za czasów PO nic nie miałam, jeszcze mnie z mieszkania wysiedlili, bo PO wski złodziej przejął kamienicę. A teraz mam 4 x 500+ za które ty płacisz, i choć byś się zesrał to będziesz nadal płacił! Nawet jak nie będzie PiS u władzy, tylko ty sam. Będziesz bulił miernoto, złodzieju z okrojoną emeryturą sbecką. Płaczku, że za 2000 tys. zł nie wiesz jak żyć. A ja teraz mam 3 razy więcej, niż za PO i mnie starcza, nawet zostaje, stać mnie na wszystko, kupuję teraz samochód i jadę z dziećmi nad morze, teraz po raz pierwszy. Więc nie oszukuj, że jest źle za PiS.
Zgłoś
PS Przywodca Sekty. 2017-06-10 21:14:33
Przywodca Sekty Polglopkow znowu Celebruje na Drabince jak kazdego 10 i dzieli Polakow na my i oni .Ochyda.Jest coraz bardziej Agresywny ten Zdrajca.
Zgłoś
K Karzel+Drabinka. 2017-06-10 21:01:31
Karzel znowu na Drabince,jak kazdego 10,na wymioty mi sie zbiera.Podrzegacz Wrog Narodu Polskiego.
Zgłoś
9T 90.000 Tys.kontra 500+ 2017-06-10 20:55:48
Wasza wybranka Pani Sadurska dostanie (nie zarobi) 90.000 Zlotych na Miesiac,a ty Miernoto dostajesz 500+ umiesz liczyc? napewno nie,to jest 180 razy wiecej od jalmuzny PIS-owskiej jaka ty masz.Takich jest TYSIACE Ty zadymiony Mozgu Dopalaczami.Otworz Okno przewietrz ta Nore moze wreszcie otrzezwiejesz.Tak okradaja Polakow twoi Ulubiency.
Zgłoś
DK Do Kolaboranci 500+. 2017-06-10 19:39:09
Do" Zdrajcy." ..... Do: "Paralizator Ziobro." ..... Do:"Kolaboranci 500+. " ........ Nie ukryjesz się, nawet jak będziesz zmieniał Nicki. Wszystkie trzy komentarze sam pisałeś, z tego samego adresu IP. Nie myśl, że jesteś anonimowy na forum. Siedzisz sobie za granicą od 32 lat, a w Polsce wzywasz do buntu. Nastawiasz Polaków przeciw sobie. Jakim to trzeba być łajdakiem, wrednym prowokatorem i tchórzem, żeby chcieć sterować ludźmi na odległość! A może sam przyjedziesz do Polski i wyjdziesz na ulice walczyć przeciw PiS, tchórzu! Jesteś mocny w gębie, bo w pisaniu po polsku jesteś analfabetą. Jesteś tchórzliwym zboczeńcem i wściekłym maniakiem szwankującym na umyśle. Gdybyś miał odrobinę honoru, to byś palną sobie w łeb!
Zgłoś
K Konrad 2017-06-10 19:38:20
Kłóćcie się dalej o politykę, psujcie sobie nerwy ale gwarantuje wam że w tej walce nie będzie zwycięzcy. Będą tylko zszargane nerwy i wzajemna nienawiść. Większość dyskusji politycznych można uprościć i sprowadzić do kilku słów: "Debilu, jak ja cię nienawidzę za to że popierasz inne ugrupowani polityczne!". Nie wiem tylko co takie utarczki słowne mają na celu bo jedynie utwierdzą waszego oponenta przy swoich poglądach jeszcze bardziej.
Zgłoś
K5 Kolaboranci 500+. 2017-06-10 18:36:32
Teraz Konstytucje chca Rozwalic.To bedzie Komplet.I krotko za pysk trzymac,i"Naczelnika"przemianowac na Krola.Granice na Wschod beda otwarte i duzo nie brakuje aby Polske przylaczyc do Rosji o to im chodzi.A wy Polglowki przyczyniacie sie za 500+ do ich zamiarow sprzedania POLSKI.Kolaboranci 500+.
Zgłoś
PZ Paralizator Ziobro. 2017-06-10 17:32:12
Ziobro jest jak ten Paralizator,ktorego uzyli na Komendzie dla Polskiej Demokracji.Polacy wszyscy na Ulice,popedzic tych Wrogow Na Wschod,skad pochodza.
Zgłoś
D ddd 2017-06-10 17:19:57
Tylko Kukiz'15 może coś zmienić !!!!!
Zgłoś
Z Zdrajcy. 2017-06-10 17:10:30
Wszystko musi stanac wszyscy na Ulice,przeciwko Dyktatorom z PIS.A pozniej po Trybunal i do WIEZIENIA.Ziobro najgrozniejszy dla Polskiej Demokracji,nie powinien nigdy wyjsc na wolnosc.Zdrajca.
Zgłoś
KA Kot alik 2017-06-10 13:12:14
I jak wam się podoba robaki przymusowe płacenia za propagandę tvpisuarowo - kurską, rzygowniny takie i zdeformowany obraz rzeczywistości, co, smaczne ? AHAHHAAAAA
Zgłoś
DT Do Twardy.: 2017-06-10 09:01:04
Do Twardy.: Lepsze to, niż być zoofilem i żyć z psem jak ty, zamożny biedaku z zagranicy.
Zgłoś
KS Kazimiera Szczuka 2017-06-10 00:00:13
Do Kazimiera Czszuka: Gdzie: Miasto?, ulica?, godz?.
Zgłoś
KC Kazimiera Czszuka 2017-06-09 23:17:33
To straszne. Zapraszam wszystkie (...) na manifę przeciwko PiS.
Zgłoś
O Ojej. 2017-06-09 22:56:18
Do Do Ciezka Choroba: Tragiczna postac.
Zgłoś
T Twardy. 2017-06-09 22:53:08
Do marek: Bo twoj twardy Leb jest z Drzewa.
Zgłoś
DC Do Ciezka Choroba 2017-06-09 22:13:21
Do Ciezka Choroba.: Mógł byś pisać jaśniej, trudno cię zrozumieć o co ci chodzi. Napisz jak masz na imię, napisz też, czy to prawda, że uciekłeś komunistom do Anglii i tam mieszkasz od 32 lat? Piszesz, że potrzebujesz pomocy na szpital i chcesz, żeby zwrócić się do PIS-owskiego Prezesa o 1Milion euro na Hospicjum? To dużo pieniędzy, spróbujemy ci pomóc, ale będziesz musiał trochę poczekać.
Zgłoś
T trak 2017-06-09 22:04:42
podoba mi sie ten sondaz mam nadzieje ze do konca roku zlodzieje z PO spadna ponizej 10%
Zgłoś
CC Ciezka Choroba. 2017-06-09 20:51:23
Jestes ciezko chory,ale krotko przed Smiercia chcez tak duzo jak mozliwe wyrzadzic Szkody niczym jak ci Terrorysci,ale te Bzdury co piszesz nicht ze zdrowa Glowa nie bierze tego co piszesz na serio.Propozycja idz do Hospicjum i zakoncz swoja Misje.PS: dlaczego twoi Ulubiency z PIS nie pomoga ci w tak ciezkiej chwili,jestes Szuja,ja znam wyjscie dla ciebie,poswiecillem na to pare Godzin tu gdzie mieszkam,czy kostuje Leczenie 1 Euro czy 1Milion Lecza Ludzi.PIS Chrzy Ludzie ich nie interesuja,tym dobrym przykladem jestes ty.Napisz list do swojego Prezesa moze ci pomoze.Jak bys byl normalnym Czlowiekiem bym Pomogl.Z powazaniem dla twojej Choroby,u mnie jestes przegrany.
Zgłoś
M marek 2017-06-09 20:26:37
Ja Twardo stoje, za Prawem i sprawiedliwoscia
Zgłoś
DK Do krzysiek: 2017-06-09 19:51:50
Brawo, masz bilet za darmo. Krzyż ci na drogę.
Zgłoś
DK Do Koltuny: 2017-06-09 19:49:25
Kim ty jesteś wredny prowokatorze! Komuniści wysłali za tobą list gończy, za szpiegostwo. Udało ci się uciec za granicę, gdzie przebywasz od 32 lat, do dziś. Teraz bierzesz udział w szkalowaniu Polski i Polaków, kłamiąc jak wredny kundel! Jesteś samotny, masz psa z którym współżyjesz. Za to co piszesz zasługujesz na najwyższą karę.
Zgłoś
DR Do rafal: 2017-06-09 19:38:08
Dlaczego takie kłamstwa piszesz? Co przez te bezczelne kłamstwo chcesz zyskać? Wszyscy wiedzą jaka jest prawda i czytając to co piszesz, każdy powie na ciebie kłamca, prowokator, albo (...). ............ Abonament od 1 stycznia 2017 roku pozostanie na tym samym poziomie co w 2016 roku. ....... Opłaty wynoszą odpowiednio 7,00 (radio) i 22,70 zł (radio i telewizja) miesięcznie. Opłacając abonament z góry na okres dłuższy niż miesiąc, otrzymamy upust.
Zgłoś
K krzysiek 2017-06-09 19:20:17
Absolutne dno,na szczęście to cbos więc sondaż z tzw.d.py ale gdyby to była prawda to czas się pakować,dłużej tego nie zniosę
Zgłoś
S Simon 2017-06-09 19:05:02
Brawo CBOS! ale nadal niedoszacowane: PIS: 45 PO: 20 N: 5 PSL: 5 Kukiz: 15 Na MillwardBrown juz wogole nie patrze!
Zgłoś
JN Jaki Narod taki Rzad 2017-06-09 18:17:10
Glupich nie sieja sami sie rodza.
Zgłoś
K Koszmar. 2017-06-09 18:01:46
Juz i tu PIS ma wplywy.Koszmar.
Zgłoś
K Koltuny 2017-06-09 17:50:38
Na sile chca Bata nad Lbem.Ja to wszystko mam w (...),dorobilem sie (na Zachodzie oczywiscie)i smiac mi sie chce z tych Koltonow.
Zgłoś
O OSZUŚCI 2017-06-09 17:14:36
Sondaż cbos - i wszystko jasne, jawna kpina.
Zgłoś
G GOŚĆ 2017-06-09 16:51:28
Do Temida: Cieszymy się że POkomunistyczna klika szabrowników i oszustów rodem z PRL-u nareszcie odpowie za swoje przekręty z lat 2007-3015
Zgłoś
O Obi 2017-06-09 16:49:51
Do CBOS kłamie: CBOS zawsze preferował PiS. Ale cóż po sondażach, skoro wyborcy zmieniają zdanie w parę tygodni : przykład - ostatnie wybory w UK.
Zgłoś
K Kuba 2017-06-09 16:26:27
Zastanawia mnie jedno, dlaczego ludzie myślą, że jedynym rozsądnym głosem jest głos na POstkomunistyczne partie takie jak PO, PiS, Nowoczesna. Owszem, nowoczesna mocno upadła, ale za to te głosy poszły do PO. Nie wiem, kiedy ci ludzie zaczną widzieć, że jedynym rozsądnym głosem jest głos na partię Wolność.... Korwin przecież obiecuje same korzystne a nawet porzebne zmiany dla Polski takie jak Zlikwidowanie podatku Pit, Cit Zlikwidowanie ZUS Obniżenie vat do 15 % Zlegalizowanie broni, za przejściem psychicznych testów Kara śmierci/dożywotniej pracy dla morderców/gwałcicieli A przede wszystkim ZERO imigrantów i uchodźców z krajów muzułmańskich. Jak ktoś nie wierzy, to bardzo proszę wejść na jego stronę Janusz Korwin-Mikke Niestety, nie mogę dać linka. Dzięki Bogu, że my rocznik 1990-2004 nie daliśmy się omamić tym partiom i z biegiem czasu te POstkomunistyczne partie zaczną upadać.
Zgłoś
CK CBOS kłamie 2017-06-09 15:52:47
CBOS jest jest tubą PISu (a dawniej PO). Nikt już nie wierzy w ich brednie.
Zgłoś
R rafal 2017-06-09 15:49:26
pis za duzo nie moze miec poparcia, bo nastapi juz calkowita deprawacja tej partii i jej polityków. jeszcze niedawno slyszalem, ze abonament ma wyniesc 7zł a dzisiaj juz ze 23zł... przy takim poparciu jurto juz moze byc mowa o 50zł/miesiac na TVP...
Zgłoś
G gites 2017-06-09 15:37:17
superowo
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!