REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Bernadeta Frysztak

KOMENTARZE

• WW 2015-10-27 08:24:02
    Do PISek:
    Wredne metody? łatwo jest kogoś oczerniać poza plecami, gdy nikt nie widzi kto to robi. Jeśli "DRUŻYNA" Pana/Pani tak wygląda i ma takich przedstawicieli jak ty PISek - to Pani Bernadeta rzeczywiście do niej nie pasuje. PISek podobno zasady religii katolickiej to twoje zasady??? A może nie??? ........
  • PISek 2015-10-26 13:12:19
    Wyjątkowo paskudna osoba... Niczego nie zyska poprzez wredne metody współzawodnictwa... NIE PASUJE DO DRUŻYNY!!!!
  • M.S. 2015-10-20 09:59:47
    Witam wszystkich polemizujących!
    Czas na zmiany- utarty slogan, ale jakże adekwatny do obecnej sytuacji. Nareszcie mamy kandydatkę działającą od dawna dla naszej społeczności lokalnej. Jej reportaże są rewelacyjne. Jak ktoś może kwestionować ich wartość historyczną, naukową czy emocjonalną dla wszystkich interesujących się naszą historią mieszkańców. Jeśli kogoś nie interesują takie tematy niech nie podejmuje się ich oceny. Inna przeszła czy obecna działalność Pani Bernadety również nie powinna podlegać negatywnym ocenom. Niestety często się tak zdarza, że osoba działająca społecznie ma wielu przeciwników, zwłaszcza wśród ludzi, którzy niewiele robią, a chcieliby być postrzegani jako wielcy społecznicy. Mamy szansę wyboru osoby rzetelnie wypełniającej swoje obowiązki, osoby spośród nas, której aktywność społeczna nie skończy się zaraz po kampanii wyborczej. Ciekawi mnie jakie podejmiemy decyzje związane z obecnymi wyborami. Czy będą one racjonalnie podjęte? Czy jak już nieraz bywało będziemy kierować się pobudkami o których nie warto tutaj wspominać.
  • Prawda 2015-10-18 10:47:14
    Do ŻyjęDłużej:

Komentarz prowokacyjny, który ma na celu zniżać wizerunek Bernadety :) Na szczęście ktoś kto to przeczyta parsknie śmiechem, bo komentarz jest żenujący. Bernadetę znam od wielu lat. Wzór i przykład katolika. Proszę poczytać o koncertach organizowanych w kościele, o wyjazdach na pielgrzymki. Panie Kazimierzu, Panie Józefie, Panie Witoldzie, Pani Doroto, żadna próba niszczenia jej wizerunku się wam nie powiedzie. Sięgnęliście dna tymi komentarzami. Aż tak bardzo się boicie? No cóż, Pan Kazimierz wielokrotnie odcinał się od oświaty i szkolnictwa, bo on to już wielki Poseł, nie nauczyciel. A szkoda, bo nauczycielem bywa się całe życie. Szkoda, że PiS ma tutaj takich karierowiczów.
  • Żyjący Dłużej 2015-10-17 18:25:01
    No to już mocne "przegięcie" znam tą Panią od szkoły podstawowej, była zawsze anty do PZPR wszelkiej pochodnej tej frakcji ale nigdy nawet w rozmowach z z nią nie wyczułem sentymentu do PRL-u i ludzi z tym układem związanych, jest ich wiele w Sędziszowie i cierpią bardzo bo ich ostatni bastion w Starostwie padł w maju tego roku. Gdyby tak było jak pisze ŻyjęDłużej koalicja PiS i PS do dziś by trwała.
  • ŻyjęDłużej 2015-10-17 00:39:08
    Kogoś tak fałszywego jak pani Frysztak to jeszcze nie poznałem. Teraz wielka katoliczka a wcześniej tak czerwona że gdyby mogła robiłaby cukier z buraków ćwikłowych.
  • sędziszowianin 2015-10-10 23:09:53
    Ale jaja.... Ile tu klakierów. Jedno wielkie FUJ!!!!!!!!!!!!!

I tak nie podskoczy... ha, ha!!!!
  • pasjonat historii 2015-10-10 22:05:22
    Do kot w butach: No nie słyszałem aby ta pani kogoś zamordowała, może masz na myśli reportaż o cmentarzu sędziszowskim? To arcydzieło, które dawno powinno zostać zrealizowane , dopiero Pani Bernadka to zrobiła, a na marginesie polityk maślany to żaden polityk jeśli służy słusznej sprawie to powinien iść po trupach, gdyby Piłsudski nie szedł po trupach do dziś bylibyśmy republiką rosyjską albo landem niemieckim.
  • Kargul 2015-10-10 21:58:21
    No jak czytam komentarze niektórych osób, a zwłaszcza "sędziszowianki" to mnie zastanawia jakim cudem niektórzy szkołę kończą. Mam na myśli podstawową - bo studia zaoczne każdy skończy kto 300-500 zł na miesiąc zapłaci. Pomijając brak kultury polegający na atakowaniu bez podania argumentów styl i język wypowiedzi to po prostu tragedia. No niechże piszą tu ludzie merytoryczni nie zacietrzewieni. "Sami swoi" piękny film ale żyjemy w innych czasach, czasach rozumu, a nie jak Pawlakowa mówiła dając granaty synowi jadącemu do sądu- "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie".
  • Ewa P. 2015-10-10 13:01:04
    A ja znam osobiście Panią Bernadkę i życzę jej samych sukcesów ,bo na nie zasługuje.Czytam te obraźliwe komentarze i poprostu nie mogę uwierzyć jak ludzie potrafią być złośliwi.Wierzę w to,że przejdzie w tych wyborach - bo kto jak kto ,ale Ona powinna :) Trzymam kciuki P.Bernadko,POWODZENIA :)
  • sędziszowianka 2015-10-10 10:43:40
    I tak wiadomo, kto te klakierskie komentarze pisze... (ha, ha ,ha). Pani B. kopie w swoich, a to jej na dobre nie wyjdzie!!! Ta "jednostka" zmieni świat...ale jaja!!!

Mimo wszystko ludzie nie są ślepi...
  • Sędziszowianin 2015-10-09 19:28:39
    Bardzo mnie cieszy, że osoba Pani Bernadki wzbudza tyle emocji, czyli nie jest to osoba "nikt" ale działająca na emocje - taki człowiek właśnie osobiście mnie się podoba, trzeba być "zimnym" albo "gorącym", letni niech czekają emerytury na ciepłych posadkach, a takie właśnie jednostki jak Pani Frysztak zmienią świat, ten lokalny i globalny, chyba nie ma tyle komentarzy i kontrowersji na profilu żadnego kandydata, a to o czymś świadczy, nie sztuka być w Sejmie trzy kadencje i nic nie zrobić ale sztuka być jedną i wiele zrobić. I na to wielu Sędziszowian i okolic liczy - Pani Bernadko proszę się trzymać i do przodu, wierzymy w Panią
  • Żenada :) 2015-10-09 16:47:16
    Do kot w butach:
    a przedstaw się cwaniaczku internetowy :D
  • kot w butach 2015-10-08 01:44:47
    Ani ładna, ani mądra... może pracowita. Na pewno BEZWZGLĘDNA! Po trupach do celu...
  • królik myślący 2015-10-01 20:06:21
    Do szarak: Zgadza się, Ta Pani powinna złożyć wniosek do prokuratury w trybie wyborczym o ustalenie IP osoby stawiającej tak ciężki zarzut, który godzi w dobre imię i zniesławia publicznie, jest to strona publiczna ale nie rynsztok, do którego można wylewać wszystko dlatego apeluje do zainteresowanej - proszę złożyć donos. Jest Pani osobą publiczną i sfera zarzutów dotyczy działalności publicznej.