XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 149

DODAJ KOMENTARZ
PP Plum Plum 2019-08-07 14:25:02
Zostaw czlowieku ta przybudowke pisu i startuj do partii ZGODA. Kukiz z psl-em pojda na dno, a Ty razem z nimi! Szkoda cie! Zostaw palantow i idz wlasna droga. Jestes mlody, wszystko przed Toba!!! Zacznij od nowa z uczciwymi ludzmi.
Zgłoś
P pl 2017-03-04 12:10:31
Ma zdjęcie z brochą i myśli, że to wystarczy.
Zgłoś
A Antek 2015-10-21 13:37:54
A! Zapomniałam dodać, że zdjęcie Cabana przywieszającego ulotki w niedozwolonych miejsca zostało już do odpowiednich służb wysłane (tak nawiasem mam nadzieję, że wiesz że nie chodzi o WSI, tylko służby sprawujące ochronę przy takich wykroczeniach)
Zgłoś
M Madzia 2015-10-21 13:34:33
Zastanów się dobrze kandydacie czemu ludzie Cię tak źle oceniają. Czy Ty myślisz, że nawet jeżeli się dostaniesz to za 4 lata będziesz znów w Sejmie? Tacy jak Ty kończą tak szybko jak zaczęli. Jeżeli w najgorszym wypadku się dostaniem w imieniu wyborców Prawa i Sprawiedliwości proszę: - nie odzywaj się - unikaj mediów - nie rób szumu dookoła siebie - nie szkodź partii - trzymaj z dala Marcina Mastalerka Sam fakt jeżeli się dostaniesz będzie dla Nas ogromnym wstydem, ale jeżeli będziesz się trzymać podanych wyżej punktów nie zaszkodzisz Nam tak, jak już to robisz.
Zgłoś
A Antek 2015-10-21 13:27:56
Do Kamil G.: Łukasz... litości... Przestań sobie słodzić tylko zajmij się przygotowaniem wytłumaczenia dlaczego Twoje plakaty zostały przywieszone na nekrologach pod jednym z kościołów. Proboszcz jest wściekły,a wiesz, że słowo Proboszcza znaczy wiele. Bardzo wiele.
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-21 13:06:19
Do Wiara: masz rację taki jest Łukasz Rzepecki,pracowity i wyróżniający się.
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-21 13:04:51
Do Antek: I tu się mylisz bo jestem w gronie jego znajomych
Zgłoś
WP Wyborca PIS 2015-10-19 12:58:59
Zamiast tutaj się przekrzykiwać na portalu, który jest niżowy, a więc mało popularny niech przeciwnicy Rzepeckiego napiszą na jego fanpage na facebooku gdzie ma już około 800 polubień nieświadomych ludzi oraz przywłaszczonym FM Łódź zmienionym przez Rzepeckiego na FM Województwo Łódzkie. Jeśli naprawdę zależy wam, aby ten mało ogarnięty chłopiec nie został posłem piszczę wszystkie niewygodne opinie o nim na facebooku. Rzepecki robi wszystko pod publiczkę to widać. To człowiek, który nie ma pojęcia o polityce tylko powtarza jak pelikan wszystkie hasełka starszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Widzieliście go w jakieś debacie? W TVN w 2013 roku ośmieszył się totalnie, ale miał wtedy 21 lat więc jedną wpadkę można mu wybaczyć, ale nieszanowanie kolegów i koleżanki z nieistniejącego już Forum Młodych Łódź to już solidny argument, aby pokazać mu czerwoną kartkę. Głęboko wierzę, że po wyborach wyleci z Prawa i Sprawiedliwości. Zbyt dużo nabruździł, atakował, nie wykazywał szacunku, aby nadal reprezentować tak dobrą partie. Przykre jest to, że ludzi za DARMO roznoszą jego ulotki, zaklejają plakaty innym kandydatom nawet z tej samej partii oraz wieszają plakaty na drzewach. To są fakty nie propaganda dzieciaków, którym Rzepecki obiecał karierę w PIS, albo pracę. Jeden karierowicz Mastalarek na listach już nie jest dla drugiego to ostatnia szansa. Otwórzcie ludzi oczy.
Zgłoś
W Wiara 2015-10-19 12:35:30
Do jarek: Tak to niestety jest w naszym kraju że jak ktoś się wyróżnia to zazdrośni i leniwi ludzie ściągają go do siebie na dno żeby nie miał lepiej od nich i żeby nie wypadli przy nim na takich jakimi są czyli leniwi.
Zgłoś
A Adam 2015-10-19 12:25:32
Do :|: Jak już zarabiasz na komentarzach to chociaż przeczytaj tekst który poprawiasz conajmninej 2 razy bo to widać i jesteś żałosny. Na YT można znaleźć filmiki jak tacy jak Ty za marne grosze niszczą ludzi czy wy nie macie sumienia?
Zgłoś
A ACMY 2015-10-19 12:17:06
Do YMCA: Może ja odpowiem bo aż mnie skręca od tych bzdurnych ataków. To są tylko prawybory gdzie dostaje się aż 10 głosów za jednego smsa i można wysyłać pełno smsów z jednego telefonu. Gdyby Łukasz był pazerny na rozgłos tak jak inni politycy to mógłby wydać mnóstwo pieniędzy na smsy ale czy można powierzyć pieniądze państwa osobie która wysyła smsy na nic nie znaczące cele niczym dziecko z gimnazjum które wysyła smsa żeby dostać się do stron dla dorosłych żeby móc się pochwalić przed kolegami.
Zgłoś
Y YMCA 2015-10-18 22:31:30
Łukaszku! Jak to jest, że na tej stronie jesteś "pierwszy" a nie znalazłeś się wśród najbardziej popieranych przyszłych parlamentarzystów w prawyborach Dziennika Łódzkiego? Tak kpisz z Krzysztofa Ciebiady, a tu masz! Pan Krzysztof znajduje się na trzecim miejscu i ani zaklejanie jego plakatów, ani ich zrywanie nie zmieni faktu, że ludzie darzą go większym szacunkiem od Ciebie. Grzegorz Schreiber, Witold Waszczykowski, Piotr Polak, Michał Matuszewski, Krzysztof Ciebiada i Jolanta Śmiałek - oto przyszli parlamentarzyści z Twojego okręgu. Wspomnisz moje słowa.
Zgłoś
A Antek 2015-10-18 22:24:22
Do Kamil G.: hej kolego, gdybyś miał bardziej pofałdowane zwoje w główce nie ciągnąłbyś tej rozmowy, ale jak widać za wszelką cenę musisz mieć ostatnie zdanie, a tu zonk! Łukasz Rzepecki nie ma żadnego znajomego Kamila G. W Polsce żyje około 38,2 mln mieszkańców. Gdyby 30 mln z nich nazywało się Łukasz Rzepecki mielibyśmy armagendon głupoty, buractwa i nieudacznictwa. Zajmij się czymś konstruktywnym kolego. Na przykład: poczytaj książkę, zobacz Koncert Chopinowski, pójdź do teatru etc. Jak na razie robisz z siebie infantylnego dzieciaczka. #czasnazmiany
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-18 11:29:17
Do Antek: myślisz że każdy w Polsce to Łukasz Rzepecki,którego szanuje jako człowieka. no to w Polsce mamy 30 mln. Łukaszy Rzepeckich,według Ciebie. Ja jestem Kamil G. nie jestem z PIS-u,jestem wyborcą Pis,działam aktywnie w grupach na facebook-u i tyle.
Zgłoś
: :| 2015-10-18 10:08:32
Cześć Łukasz, pamiętasz jak kiedyś w jak byłeś "szychą" w partii mówiłeś, że dla Ciebie najważniejsze jest sporo partii? Jak mówiłeś, że prawica jest najważniejsza, że nie można zaniedbywać tej prawej strony! Teraz dla Ciebie do jeden wielki pic? Kolego zawiodłem się na Tobie, bo myślałem, że miałem do czynienia z człowiekiem z większą godnością, a nie podobnym do palikociarki. Jeszcze jedno przestań awanturować się jak dzieciak na rynkach bo ludzie patrzą... polityku
Zgłoś
G Grzegorz 2015-10-17 19:48:13
Szanowni Państwo, pracuję u boku Profesora Michała Seweryńskiego, prowadzę jego kampanię i chciałbym przekazać kilka informacji. Rozumiem konkurencje pomiędzy kandydatami do Sejmu, ale do czego to doszło, aby najmłodszy kandydat zaklejał najstarszego stażem, doświadczeniem i dokonaniami Senatora! Młody człowiek, który pomagał Panu Rzepeckiemu przekazał nam informację, iż kandydat wręcz informował swoich pomocników, aby zaklejali Pana Senatora. Drodzy Państwo, proszę zastanowić się czy warto oddać głos na człowieka, który postępuje w taki sposób. Byłam na jednym ze spotkań z kandydatem Rzepeckim i poza przeczytaniem kartki nie ma nic do powiedzenia, spławia osoby, które chciałyby o cokolwiek zapytać. Czy chcemy narobić sobie takiego problemu w Sejmie? Czy chcemy wstydzić się za swoich reprezentantów? Odpowiadam - nie! Dlatego 25 października NIE ODDAM głosu na kandydata Rzepeckiego.
Zgłoś
A Antek 2015-10-17 17:50:28
Do Kamil G.: To jest tak zabawne, że głowa mała. Czekamy na post w którym Łuki podpisze się w końcu jako Łuki. Zamiast się miotać pójdz po rozum do głowy i przestań zachowywać się jak wariat. Kto normalny zakleja plakatami KANDYDATA DO SENATU PROFESORA MICHAŁA SEWERYŃSKIEGO!!! Ty już na głowę upadłeś, jak możesz kpić z tak zacnych ludzi jak Pan Senator! Jak beznadziejnie zadufanym w sobie trzeba być! Nowogrodzka już o wszystkim wie, także wiesz chłopcze co się po wyborach będzie działo.
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-17 15:33:49
Do Antek: Jestem Kamil G. jeśli nie jesteś pewien z kim rozmawiasz to nie pisz takich komentarzy, Łukasz Rzepecki jeśli czytasz potwierdź iż ty to ty a ja to ja.
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-17 15:32:04
Do Antek: Jestem Kamil,a nie Łukasz jestem znajomym Łukasza a nie Łukaszem i proszę nie zmieniać Mojego imienia
Zgłoś
A Antek 2015-10-17 14:33:58
Do Kamil G.: O szczegółach Łuki dowiesz się jak telefon od pewnej osoby w końcu odbierzesz. Już nie będziesz mi ani reszcie ludzi, którzy Ci pomagali grozić, że nam zaszkodzisz. To jest poniżej krytyki co Ty wyprawiasz! Jestem na tym Twoim beznadziejnym zdjęciu i każdemu kto mnie o to pyta mówię jaki błąd popełniłem! Ale przyjdzie czas na sprawiedliwość. Dobrze o tym wiesz.
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-17 13:57:02
Do Antek: Proszę o szczegóły,ale link do nagrania bo gadać może każdy i o każdym,liczą się fakty a nie pogłoski o nagraniu. Którego nie ma i nie było.
Zgłoś
J jarek 2015-10-17 11:15:29
ja nie mam nic do Rzepeckiego, chyba konkurencja bardzo go nie lubi, albo się boi :)
Zgłoś
DJ Dobry Ja 2015-10-16 23:24:51
Do Zdruzgotana podłością : Osoba która to napisała to drodzy Państwo kandydat Łukasz Rzepecki. Brawo! Pogratulować chamstwa i buractwa.
Zgłoś
K Kornelia 2015-10-16 23:21:00
Brak słów aby opisać jak podły, bezwzględny i głupi jest Rzepecki. Ma ludzi za nic. Nie umie porządnie się wyłowić, jedynie sobie na tym portalu dogorywać. Zwróćcie uwagę, że tylko Ci co dobrze o nim piszą o innych najgorsze rzeczy wypisują. Wstyd!
Zgłoś
MR Mariusz R. 2015-10-16 18:39:10
Do Zdruzgotana podłością : Oh Panie Łukaszu kontratakuje Pan! Powiem Panu tak. Jest Pan skończony i dobrze Pan o tym wie. Oszukał Pan wielu działaczy i naraził się Pan najwyższym. Nawet jako (oby nie poseł) zostanie Pan zaorany. Pana koledzy grożą innym "dołami z wapnem" brawo! To jest właśnie to co Pan sobą reprezentuje. Wmawia Pan, że zaszkodzi tym, którzy nie będą Panu pomagać. Spokojnie. Nigdy nie uzyska Pan szacunku ze strony władz partii, ani obywateli. Nigdy nie będzie Pan poważanym reprezentantem polskiej władzy. Nigdy nikt Panu nie pogratuluje osiągnięć. Nikt nigdy nie powie, że Rzepecki to fajny gość. Media Pana zniszczą, albo oleją jak łódzka telewizja. Zapomniał Pan kto ma tutaj ostatnie zdanie? Pana przegrana i Pana wygrana oznacza polityczny koniec. Powodzonka!
Zgłoś
A Antek 2015-10-16 18:27:46
Do Kamil G.: Jedna z rozmów została nagrana i już poszła tam gdzie powinna, zatem masz chłopcze kłopot!
Zgłoś
WP Wyborca PIS 2015-10-16 14:09:48
To jest mój trzeci post w tym wątku. Jednocześnie czytam od początku całą dyskusje zwolenników oraz przeciwników Rzepeckiego. Przede wszystkim argumenty. O ile te przeciwko Rzepeckiemu są dość mocne, o tyle pochwały pod adresem w/w kandydata do sejmu są krótko rzecz ujmując słabe. Argument, że opinie negatywne są napisane przez byłych kolegów/koleżanki Rzepeckiego czy byłych działaczy Forum Młodych PIS w Łodzi czy wojewódzkie i sugerowanie jakoby były napisane przez jedynie z zazdrości jest śmieszne. Idąc takim tokiem rozumowania jak piszą m.in Kamil.G czy Zdruzgotana Podłością to negatywne opinie o Donaldzie Tusku są również wynikiem nienawiści, zawiści czy zazdrości Polaków, że nie zarabiają tyle co on. Pisanie jak niejaka "Zdruzgotana podłością" i używanie słowa d..a , wysyłanie innych do psychologa(czy według autora/autorki chodzenie do takiego lekarza to powód do wstydu?). Nie zauważyłem, aby przeciwnicy Rzepeckiego go wyzywali, czy obrażali. Był jeden wpis poniżej poziomu mówiący, że studia zaoczne są nic nie warte. To akurat kłamstwo. Do 25 zostało jeszcze troszkę czasu. Mam nadzieje, że PIS wygra jak największą przewagą, nad skorumpowaną Platformą Obywatelską, ale nie róbcie tego błędu i nie głosujcie na Łukasza Rzepeckiego. Wszystkie ruchy tego człowieka są robione pod publikę w celu zgarnięcie jak największej liczby głosów podczas wyborów. Zajęcie fanpage Prawo i Sprawiedliwość Forum Młodych Łódź i zmiana nazwy na FM PIS województwo łódzkie i reklamowanie się na nim pokazuje, że to człowiek, który zrobi wszystko byle dostać się do sejmu. Dlaczego na fanpage nie ma przedstawionych innych kandydatów/kandydatek z Forum Młodych, którzy kandydują z Łodzi lub okolic? Przykre, że w partii na, którą głosuje od 10 lat dzieją się takie rzeczy. Tak czy inaczej będę wspierał Prawo i Sprawiedliwość, bo to jedyna partia, która może coś zmienić w Polsce.
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-16 10:55:55
Do Zdruzgotana podłością : Tacy są Ludzie znam Rzepeckiego to dobry i kompetentny Kandydat z PIS do Sejmu i będzie tez Dobrym Posłem. Nie patrzcie na te negatywne komentarze,bo to osoby zazdrosne i zawistne.
Zgłoś
DZ DO zdruzgotanej 2015-10-16 01:50:54
Odpowiadając zdruzgotanej podłością dla dobra przede wszystkim Narodu lepiej będzie jak Pan Rzepecki jednak nie uzyska mandatu ponieważ obserwując jego postawę jako Radnego Łodzi (np. spacery w trakcie obrad poza salą obrad-najczęściej przed budynkiem) oraz dokonania (brak) będzie to mandat stracony. Swoją drogą Szanowni Państwo czy 22 lata życia to nie za krótko jak na mandat poselski. NIE PRZESADZAJMY Z TĄ MŁODOSCIĄ.
Zgłoś
ZP Zdruzgotana podłością 2015-10-15 20:46:00
Oceniać ale nie chcieć aby oceniano. Zazdrościć z zawiścią jesli ktoś wychodzi poza szary schemat tylko dlatego że samemu żyje się według niego - bo tak łatwiej. Śledzić czyjeś życie i je komentować wiedząc mało o danym człowieku ale jednocześnie nie chcąc aby ktoś jego życie komentował i wtykał w nie nos. Szufladkować ludzi i układać ich według tego jak gruby ma portfel lecz samemu chcąc być postrzeganym jako wyjątkowy bez względu na stan materialny. Sztucznie się uśmiechać i oszukiwać samego siebie przed innymi aby tylko nie było widać prawdy ze jest się po prostu nieszczęśliwym ..... Taka oto jest prawda o Was ludzie. Dajcie sobie już spokój z tym wypisywaniem i tak nie macie szans by Rzepeckiemu zaszkodzić. Jak nie możecie sobie z tym poradzić, że może wygrać to idzcie może do jakiegoś psychologa czy co... Przecież to piszą tylko i wyłącznie zazdrośni koledzy (nie trudno się domyśleć którzy), uważający, że jak tu coś napiszą to od razu nikt nie pójdzie zagłosować. Tak się składa, że wyborcy mają swój rozum i nie muszą wchodzić na takie strony by podjąć decyzję. I założę się że do wypisywania na NIE jesteście pierwsi... I pierwsi również będziecie do wchodzenia Rzepeckiemu w d*pę jak uda mu się uzyskać mandat. Wtedy wasze lizodupstwo możecie sobie darować. Powolutku możecie się do tego przyzwyczajać. Powodzonka!
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-15 13:02:16
Ja osobiście znam Łukasza to miły i zdolny Człowiek pomimo iż jest młody to jest Wykształcony i Doświadczony w Polityce i dla tego go wspieram
Zgłoś
KG Kamil G. 2015-10-15 13:00:41
Ale Wy jesteście zawistni,nikt nikomu nie grozi . Tylko Wy grozicie jak Wygra Rzepecki to nic nie zrobi,bo to chłystek,liczy tylko na kasę czy to jest fair iż tak kogoś atakujecie. Jeśli Kandydat Wam się nie podoba to nie głosujcie i nie wypisujcie tu bzdur.
Zgłoś
A Antek 2015-10-15 11:16:36
Panie Rzepecki grozisz Pan ludziom, którzy przestali Ci pomagać, że ich zniszczysz, więc wiedz, że nie ujdzie Ci to tak łatwo. Teraz zacznie się prawdziwa zabawa...
Zgłoś
Działacz Łodzi 2015-10-14 08:15:01
Od pierwszego spotkania Łukasza bylo widać ze chloptas ma wszystkich w głębokim poważaniu i ciągle umiał mówić Poseł Mastalerek tak mówił ja mogę bo on mi pozwolił- to hasło jego mi utkwiło w pamięci bo ów chłopczyk jak nie wiedział co powiedzieć to tylko tak mówił zabawne.... rozwalił całą strukture młodzieży Łódź. ...... dwa przywłaszczył sobie na czas kampani strone Łódzkiej Młodzieżówki na fb bo ma dużo polubien i zmienił nazwe pod siebie i tak się ogłasza ale nawet nie wie Chłopczyk jaką śmiechawe z ciebie toczą działacze Łódź w końcu się skończyły plecy Pana Mastalerka i twoje hasło :) i co teraz masz do powiedzenia taki łodziak byłeś a teraz są Zebrania PIS To nawet z kolegą Cabanikiem nie przychodzisz ??? Co sie stało. ..... ludzie by ciebie zjedli za twe durne teksty. Nawet w radzie Miasta Teraz Ciebie Nie Widać i guzik robisz. Pozdrówka Baw się tam dobrze ... rozwalaj tam teraz wszystko obiecuj bzdury gadaj głupoty:) Pozdrówka od Działacza Łódź, Ps Głosujesz na niego Dajesz Szanse na nic Mądrego i głupiego oraz asystenta Cabanika to samo który mam prawie 30 a kłamie o studiach swoich etc.
Zgłoś
DJ dziwny jesteś chłopie 2015-10-13 04:41:29
Do dziwne: ....miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur.... Wiesz kto jest autorem tego cytatu? :)
Zgłoś
P POPEK 2015-10-12 22:53:40
Do dziwne: Ależ spostrzegawczy. Brak Ci już słodzących samemu sobie komentarzy? Już nie chce Ci się pisać, że "młodzi do sejmu"? Bo po co po raz kolejny. Masz wielu wrogów. Zasłużyłeś sobie na to.
Zgłoś
D dziwne 2015-10-12 19:29:06
głosować można chyba raz w miesiącu wiec raczej nie ma możliwości, żeby 2 osoby głosowały
Zgłoś
Ł łetoK 2015-10-12 02:25:28
Do Pieseł: Dokładnie, Rzepecki bardzo dużo ludzi wystawił, działaczy i działaczek, widać też, że przychylne wypowiedzi są lajkowane przez 2 osoby już od dłuższego czasu... za 2 tygodnie Rzepecki dostanie Cabana, przepraszam bana. :D
Zgłoś
Ł łetoK 2015-10-12 02:14:25
Do koteł: hahah tylko że z tego samego smartfona czy komputera można głosować co 24h! Więc wiadomo jakie dwie osoby codziennie oddają swój głos. ;)
Zgłoś
P Pieseł 2015-10-12 00:21:18
Do koteł: Chyba Caban i reszta mało od życia wymagającej świty. Śmiem zauważyć że ludzie negatywnie wypowiadający się o nim mają bardzo mocne argumenty, a nie tylko gadają, że głównym atutem jest młodość, bo w jego wypadku akurat nie jest.
Zgłoś
K koteł 2015-10-11 22:48:25
Myślę, że ilość głosów jednak świadczy o tym, że ktoś go popiera i to całkiem sporo osób.
Zgłoś
N Natka 2015-10-11 15:18:29
Siedzę i cieszę się, że ludzie tu piszą PRAWDĘ! Łukasz też mi mówił, że będę miała po młodzieżówce pracę , a teraz widzę, że chciał tylko wykorzystać na posyłki! I jeszcze tego Cabana to nienawidzę! Śmierdzący, obleśny leń, co by każdego zwyzywał, a sam sobą niczego nie reprezentuje! Mieszkam w Pabianicach i nie będę głosować na niego tylko na Panią Jolantę Śmiałek!!! Oby nikt się na Rzepkę nie nabrał! On nic dobrego nie wniesie!
Zgłoś
A Arti 2015-10-11 11:57:26
Łukasz sam widzisz co ludzie o Tobie sądzą. Sam widzisz jak negatywnie do Ciebie podchodzą. Zasłużyłeś sobie na to, nawet jeżeli nie daj Bóg będziesz Posłem, nigdy nikt nie będzie Cię szanować, bo Ty nie szanujesz innych. Jesteś tylko chłopcem w krótkich mastalerkowych spodenkach, bo tylko Marcin Ciebie chroni. Ale nawet jako poseł, długo w tej partii nie zagościsz. Jak pewna "Pani" czegoś chce to zrobi wszystko, aby dopiąć swego. I tak jesteś przegrany.
Zgłoś
B Bazar 2015-10-11 01:49:49
Życzę Panu wszystkiego co najlepsze Panie Łukaszu, ale do polityki proszę się nie brać, zaszkodzi Pan Polakom oraz sobie, proszę się wycofać jeszcze ma Pan czas. Wie Pan doskonale, dużo ludzi również to wie, że nie jest Pan odpowiednią osobą na kandydata do Sejmu. I tak nic Pan nie zrobi dla rodaków będzie Pan kolejnym człowiekiem pokroju Platformy Obywatelskiej, w Pana oczach widać jaką negatywną postacią Pan jest! I nic wspólnego nie masz ze słowem "Pan" tylko z..... CZEKISTĄ.
Zgłoś
NT NIE TEN KANDYDAT NIE!!!!! 2015-10-09 16:07:01
Ten portal raczej jest mało znany a szkoda bo trzeba ludziom powtarzać żeby tylko nie wybrali tego kandydata.
Zgłoś
WS Widzimy się w sobotę 2015-10-07 20:27:27
Do UŁ: Wszelkie kwestie poruszone w moich ostatnich komentarzach świadczą o tym jaki jest ten chłopek. Kłamie, kłamie i jeszcze raz kłamie! Marny student, kompletnie niekoleżeński bufon. Głosuję na PiS, a kiedy dowiedziałem się, że został on na posła wystawiony to uznałem, że tutaj napiszę, aby ludzie wiedzieli na kogo NIE NALEŻY GŁOSOWAĆ!
Zgłoś
U 2015-10-07 20:15:54
Sluchaj jeżeli chcesz coś od Łukasza to może napisz do niego bezpośrednio, po co tu piszesz :D tu się zrobiła jakaś szopka :D
Zgłoś
Zgadnij Łuki kto ja 2015-10-07 19:42:13
Do Studenka prawa : Ależ Łukaszu co Ciebie tak rozwścieczyło? Znowu wszystkich obrażasz dookoła, bo musisz się jakoś bronić? Jeżeli jednak dalej studiujesz to widzimy się u Bartczak w sobotę na kanonicznym! Znów nie trafiłeś obrażając mnie, ale spokojnie jeżeli jesteś takim politykiem jak studentem to marnie skończy się Twoja kariera! Do zobaczyszka!
Zgłoś
SP Studenka prawa 2015-10-07 19:06:17
Do 456: To zapraszam na wydział prawa jak taki pewny/a jesteś, że tak łatwo się kończy takie kierunki. Sama tam studiuję i siedzę całe noce przy książkach. Więc proszę przestać pisać takie brednie! Być może twoje studia na tym polegały że płaciłeś/aś i każdy Cię przepuszczał na "ładne oczy". O ile w ogóle posiadasz jakiekolwiek wykształcenie... (wątpię).
Zgłoś
7 789 2015-10-07 18:51:51
To idź na Prawo i wtedy się wypowiadaj. Idź do dziekanatu zapytaj czy jest studentem :)
Zgłoś
4 456 2015-10-07 18:18:53
Do 123: zaoczne studia każdy debil, który płaci skończy, a ten człowiek jest z krwi i kości (...)! Wykształcenie, a wiedza to nie to samo!
Zgłoś
W Wiktor 2015-10-07 17:18:07
Z tego co widzę w USOSie czyli studenckim systemie oceniania, gdzie można sprawdzić każdego studenta UŁ nie widać aby zaliczył czwarty rok.
Zgłoś
1 123 2015-10-07 00:38:00
Z tego co widzę powyżej Lukasz Rzepecki niedługo kończy prawo więc jest wykształcony :)
Zgłoś
W WŚCIEKŁAAAA 2015-10-06 20:12:08
Do Podatnik: WYKSZTAŁCENI LUDZIE PRACY ZNALEŹĆ NIE MOGĄ A TEN ŚMIEĆ TYLE ZARABIA! TO JEST NIEMOŻLIWE! W JAKIM JA PAŃSTWIE ŻYJE!
Zgłoś
D dziwne 2015-10-06 18:53:29
widać, że konkurencja strasznie się nawzajem ciśnie :D To jest śmieszne, przecież wszyscy politycy, samorządowcy itd żyją z publicznych pieniędzy. Może niech każdy napisze ile zarabia.
Zgłoś
P Podatnik 2015-10-06 17:42:06
Łukasz Rzepecki żyje z pieniędzy podatników już od dłuższego czasu a efektów jego pracy publicznej jak już niejedna osoba zauważyła nie widać. W sumie zarabia ponad 7 tyś zł. miesięcznie z kilku źródeł, niektóre z nich można poznać dzięki oświadczeniu majątkowemu radnego i obliczyć miesięczne wynagrodzenie. Zatrudniony jest w: 1) biurze Marcina Mastalerka - ok. 2 tyś zł ( brutto) 2 ) biurze Janusza Wojciechowskiego - ok. 2700 ( brutto) 3) pobiera dietę Radnego Rady Miejskiej w Łodzi w wysokości ok. 2,5 tyś netto 4) Jest również członkiem rady nadzorczej ZGC w Tomaszowie Maz. sp. z o. o. - ok. 1 tyś Pamiętaj to ty decydujesz komu dajesz prace 25.10,2015
Zgłoś
A Anoni 2015-10-06 14:44:26
Przestrzegam przed głosowaniem na tego człowieka. Jest Radnym w Łodzi i tylko zajmuje miejsce. Taki Radny-nieporadny.
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-06 07:19:49
Do Anonim : przywitanie na antenie jest super. Przynajmniej by udawał żeby być bardziej naturalny.
Zgłoś
TN TYLKO NIE KANDYDAT NR 8 2015-10-06 01:44:22
Do vera: Kontakt na żywo rzeczywiście wyjaśnia bardzo dużo, nie trzeba "gadać" wystarczy posłuchać. Miałem przyjemność posłuchać w Pabianicach na rynku. Przekonuje ZDECYDOWANIE żeby głosować na kogoś innego. Oczywiście TA PARTIA, ALE NIE TEN CZŁOWIEK
Zgłoś
V vera 2015-10-06 01:31:19
Spotkałam go ostatnio na rynku w Sieradzu i było o czym pogadać, gadałeś z nim chociaż, że tak piszesz? Kontakt na zywo dużo wyjasnia, jak dla mnie jest ok
Zgłoś
TN TYLKO NIE KANDYDAT NR 8! 2015-10-06 01:25:19
Zastanawia mnie to poparcie 34%. Od takich ludzi jak kandydat nr 8 jak najdalej i wiem co piszę bo miałem z nim do czynienia. KARIEROWICZ, unika debat ponieważ zagiąć go można na każdym pytaniu, a to jak się wypowiada to proponuję posłuchać na rynkach bo tam go można spotkać. Oby się tylko nie dostał.
Zgłoś
D darek 2015-10-05 23:23:25
Ja Wojciechowskiego szanuje, bardzo mądry człowiek, a z tego co wiem, Rzepecki jest bliskim współpracownikiem w biurze Wojciechowskiego. Co z tego, że Wojciechowski był kiedyś w PSL, ważne, że nie mieszał się nigdy w żadne awantury tylko robił swoje.
Zgłoś
P Piotr 2015-10-05 23:11:07
Do aaa: no tak bo szydło to tylko rzepeckiego popiera nikogo innego geniuszu, a wojciechowskiego musi to mego interesowac czy on wejdzie czy nie do sejmu lol ludzi niezle wam łuki poprzewracał w bańce
Zgłoś
B beeekaaa 2015-10-05 23:02:58
Do aaa: hahahahahaha Rzepecki zaczyna się MAstalerka wstydzić! Niezły cyrk!!!
Zgłoś
G Gotycki 2015-10-05 22:55:18
Do aaa: Mastalerek nieaktywny? Hahaha dobre sobie, to czemu przy Szydło chodzi? Prosze zapytać Panią Prezes czy ona cokolwiek wie o Rzepeckim, poza tym, że od Mastalerka jest. Na prośbę Mastalerka tylko zdjęcie z nim trzasnęła, a Wojciechowski tak często w Łodzi bywa, że rzeczywiście zna Rzepeckiego na wylot. Ponoć Profesor Dominik Sankowski Cabana popierał, a zapytany czy rzeczywiście tak jest nie wiedział o co chodzi, ale nie chciał już temu idiocie problemu robić i sam się w ten syf pchać. Taka filozofia tych cwaniaków i kłamców.
Zgłoś
A aaa 2015-10-05 22:13:42
Mastalerek to jest już raczej nieaktywny, bardziej Rzepeckiego chyba popiera Szydło i Wojciechowski
Zgłoś
A Anonim 2015-10-05 20:55:48
Uwielbiam słuchać kandydata Łukasza na antenie Radia Maryja jak wita Ojca Dyrektora i czyta z kartki to co mu Mastalerek napisze :-)
Zgłoś
S Serdeczny 2015-10-05 17:33:07
Nie głosuję na Rzepeckiego, bo: 1) NIE SZANUJE SWOICH KONTRKANDYDATÓW 2) NISZCZY PRZYRODĘ ROZWIESZAJĄC ULOTKI NA DRZEWACH 3) WIESZA ULOTKI NA PRZYSTANKACH 4) KIWA SIĘ NA KRZESŁACH W PROGRAMACH TELEWIZYJNYCH OKAZUJĄC BRAK SZACUNKU DLA PUBLICZNOŚCI I PROWADZĄCYCH 5) NIE WYPOWIADA SIĘ NA SESJI RADY MIASTA 6) PODPISUJE POD INTERPELACJAMI INNYCH RADNYCH 7) ZNISZCZYŁ ŁÓDZKĄ MŁODZIEŻÓWKĘ 8) OTACZA SIĘ GRONEM NIEKOMPETENTNYCH LUDZI, KTÓRYM GRUSZKI NA WIERZBIE OBIECUJE 9) NIE UMIE SIĘ OBRONIĆ PRZED ŻADNYM Z ZARZUTÓW 10) NIE WSŁAWIŁ SIĘ NICZYM DLA OZORKOWA, O CZYM MOŻNA POCZYTAĆ W INTERNECIE, NIE MA NA SWOJE DOKONANIA ŻADNYCH DOKUMENTÓW 11) JEST NIEKOMPETENTNYM EGOCENTRYKIEM, CWANIAKIEM I INFANTYLNYM CZŁOWIEKIEM Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
A Anatol 2015-10-05 17:27:47
Do anonimowa: jednak jesteś "anonimowy" Łukaszu Rzepecki, albo (...) Cabanie spostrzegawczy. Jeżeli tak to zauważ ile osób ma o Tobie (o Was) negatywne zdanie. Chyba skończyły Ci się pomysły na słodzące sobie komentarze. Możesz sobie wszystkie konkursy w sieci wygrać, bo jak dostaniesz się do Sejmu to ekstremalnie spadnie nam poparcie, a tego żaden prawdziwy sympatyk PiSu by nie chciał!
Zgłoś
A anonimowa 2015-10-05 14:04:04
Nie wiem czy zauwazyłeś, ale tutaj też można oddawać głosy :) a 25 września już był tak btw
Zgłoś
A Anatol 2015-10-05 00:58:45
Do anonimowa: ale przecież nie ma jeszcze 25 września. Rzepecki nieźle Wam mózg wygrał xD
Zgłoś
A anonimowa 2015-10-05 00:38:14
Pozdrowienia z młodzieżówki! Głos oddany, powodzenia!
Zgłoś
OB Oszukany bliski dzialacz. 2015-10-04 23:35:29
Do Papucka : Nie będę zaprzeczał bo to co piszesz jest wszystko prawdą, ja jedynie się cieszę, że odłączyłem się od tych dwóch toksycznych typów i przestrzegam innych, którzy chcą lub już im pomagają, NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ OSZUSTOM bo będziecie tego żałować lepiej pomagajcie kandydatom kompetentnym, tylu jest przecież porzadnych ludzi w PiS!!!
Zgłoś
P Papucka 2015-10-04 12:33:16
Do Oszukany bliski dzialacz.: hahahahaha Caban i elokwencja. On nawet nie wie co to znaczy. Ten niełop nawet cosinusa nie umie skończyć. Bóg mu urody nie dał, ani wiedzy. Rzepecki otaczajac się takim gnojem dużo traci, sam też nie jest lepszy!
Zgłoś
A Adept 2015-10-04 12:00:19
Do basia: skoro nie interesuje Pani polityka to po co Pani głosuje? Właśnie przez taką ignorancje mogą dostać się ludzie typu Rzepecki i wstydu tylko w Sejmie narobić!
Zgłoś
B basia 2015-10-04 11:13:53
Mi Łukasz kiedyś bardzo pomógł i dlatego zagłosuje, do tej pory jestem mu za to wdzięczna. Mnie polityka i kłótnie za bardzo nie interesują.
Zgłoś
OB Oszukany bliski dzialacz. 2015-10-03 23:04:58
Ł.Rz. i M.C. musicie się podszywać i pisać na kolegów z partii w sposób negatywny? Wy dwaj awanturnicy.... patrzeć i współczuć waszej elokwencji. Nie możecie przezyć, że ludzie o was źle mówią, ale sami jesteście sobie winni to jak potraktowaliście swoich dzialaczy... teraz wszystko odwróciło się przeciwko wam jak przeciwko PO.
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-03 20:56:14
Do Anna Maria : Pani Aniu, konkretne słowa na temat tego radnego, bo mam nadzieję,że nie posła. Wstyd by tylko przyniósł wyborcom okręgu sieradzkiego. To jak prowadzi kampanię wyborczą to kpina. Plakaty, łatwy elektorat który kupuje marchewkę na targu o nic więcej. Zero konkretów!!! A może by głos Pana Rzepeckiego na wypowiedzi wyborców? Podejrzewam, że nie doczekam się konkretów z jego strony.
Zgłoś
AM Anna Maria 2015-10-03 09:46:53
Gdy tak czytam komentarze za i przeciw widzę jedną podstawową różnicę. Ludzie, którzy zachęcają do głosowania na tego kandydata podają bardzo proste, mało przekonujące argumenty, że młody, że student etc. Natomiast oponenci podają argumenty, które postanowiłam sprawdzić. I rzeczywiście. Wypowiedzi Pana Łukasza do telewizji, czy gazety są dość błahe. Nigdzie nie ma informacji, że wywalczył tramwaj. Nie ma interpelacji wśród których większość jest rzeczywiście jego. I rzeczywiście został wyśmiany za zadyszke w Szkle Kontaktowym. Przykro mi, ale bez obrażania tego kandydata, jedynie na podstawie faktów, nie oddam na niego głosu.
Zgłoś
RM Radosław M 2015-10-02 00:01:31
Do Anioł : Do Anioł : Skoro ukrywasz się pod pseudonimem to dlaczego mam wierzyć w to co piszesz? Skoro opisujesz się tak dokładnie to ja też napisze że jestem osiemnastoletnią blondynką i siedzę właśnie przed komputerem cała spocona i w samej bieliźnie.
Zgłoś
P Pakoca 2015-10-01 23:26:50
Przestań obrażać innych kandydatów! Kim Ty jesteś żeby kpic ze starszych doświadczonych ludzi. Tylko mastalerkową wtyką!
Zgłoś
K Kapi 2015-10-01 12:57:59
Do miro: Widzę, że Łukasz vel miro vel grzesiu etc nie umie się obronić, przed argumentami, które go pogrążają. Jedyne co potrafi w tej sytuacji zrobić to wyzwać ludzi wchodzących z nim w polemikę od "PEOwskich troli" Tak zachowuje się infantylny cwaniaczek, który nie ma nic do powiedzenia. Potwierdzają się moje słowa. JESTEŚ NIJAKI, a poza tym JAKI Z CIEBIE PATRIOTA, ŻE NIE UMIESZ ZDRAJÓW ZDRAJCAMI NAZWAĆ?! Rozmawiałem z Tobą nie raz na kole miejskim, więc nie trafiłeś, nie jestem z PO...
Zgłoś
M miro 2015-10-01 02:23:32
Kapi ty PEOwski trolu tylko to wam pozostało hejt a i to wam nieudolnie wychodzi zbyt ciency jesteście gałąź na ktorej siedzieliście zaczyna mocno się uginać. A i to nie jest komentarz, żadnego pisiora bo ich niewiele mniej nie znoszę jak was. Ale PO to największe dno!!! nigdy więcej każdy PISior lepszy od niedojdów przez których kraj zaleje fala islamu. Dzieki twojej premier zobaczysz jeszcze co to islam.
Zgłoś
K Kapi 2015-10-01 01:05:14
Do grzesiu: nie odpowiedziałeś na żadne pytanie Łukaszu, bo wiem że to Ty piszesz. Nie umiesz się obronić. Nie masz argumentów na swoją niekompetentncje. Wszystkie Twoje komentarze i Twoich ludzi typu Caban są śmieszne. Co z tym wieszaniem plakatów na drzewie pytam? Po co o Millerze piszesz, to nie nasza bajka. Jesteś śmieszny. Nie masz żadnych argumentów, aby się obronić. Bo jesteś nijaki.
Zgłoś
G grzesiu 2015-09-30 23:40:25
politycy zawsze są pod ostrzałem niestety, co poradzisz. Wolę w Sejmie widzieć młodych niż starego Millera, którego pamięta mój dziadek tata i ja.
Zgłoś
K Kapi 2015-09-30 22:42:59
TO MOŻNA BYŁO ZDRAJCĄ NAZWAĆ! Tak też nie wolno, o stanie wojennym tez nie ma pojęcia? Jakoś wieszania plakatów nie skomentowałeś, a to jak się z niego śmiano w szkle kontaktowym widziałeś?
Zgłoś
G grzesiu 2015-09-30 21:01:43
Ponieważ publiczne nazwanie kogoś zabójcą bez sądu jest karane, pomyśl. Chyba jednak zna prawo.
Zgłoś
K Kapi 2015-09-30 19:58:38
Do grzesiu: ten człowiek studiuje PRAWO a nie umie nazwać JARUZELSKIEGO ZABÓJCĄ TYLKO WOLI UCHYLIC SIE OD ODPOWIEDZI! Wiesza plakaty na drzewach i przystankach! Wolę kulturalnego technika mechanika, doświadczonego polityka a nie głąba, który płaci za studia zoczne i nie zna historii. Zaoczne prawo trudno nie skończyć. Nie dostał się na dzienne i pewnie powie bo chciał pracować, kuglarz! Obrażając starszych doświadczonych pokazujesz wyborco Rzepeckiego, albo sam Łukasz ile jesteś wart.
Zgłoś
G grzesiu 2015-09-30 16:59:17
nie chodzi o wygląd tylko chociażby wykształcenie, gościu za rok skończy prawo, nie to co np. Ciebiada, który startuje z Pabianic, mechanik bez matury. Rzepecki przynajmniej będzie coś sobą reprezentował i będzie potrafił się odezwać.
Zgłoś
M Marysia 2015-09-30 16:24:36
Nie, nie i jeszcze raz nie!! Chłopak nie ma wiedzy, ani kompetencji by być w Sejmie. Wolicie mieć młodą, ale niekompetentną osobę, czy w średnim wieku, ale z doświadczeniem? Ludzie opanujcie się, a jak piszecie, że się nadaje to piszcie dlaczego i nie bo młody tylko opiszcie prawdziwe kompetencjie, bo ja żadnych nie widzę. Jestem młoda i głosuje na doświadczenie, a nie młody wygląd!
Zgłoś
M madzia 2015-09-29 18:15:01
Hejtu tu strasznie dużo, dać dzieciom Internet to od razu samowolka i same kłamstwa i głupie wyzwiska, weźcie się za coś pożytecznego.
Zgłoś
WP Wyborca PIS 2015-09-29 13:38:14
Nie podoba mi się również, że na fanpajdżu Prawo i Sprawiedliwość Forum Młodych PIS w Łodzi jest przedstawiona tylko kandydatura Łukasza Rzepeckiego, a nie ma przedstawionych kandydatur innych członków FM PIS w Łodzi w zbliżających się wyborach. Albo oni nie chcieli, albo w łódzkich strukturach panuje nepotyzm. Rzepeckiego miałem okazji poznać i to typowy cham i cwaniaczek. Dziwie się, że władze PIS trzymają takich ludzi.
Zgłoś
M Morti 2015-09-29 09:56:21
Do Karol : hahahahaha szczególnie ten nieudacznik Caban bez matury świadczy o poziomie Rzepeckiego
Zgłoś
P Piotr 2015-09-29 09:49:49
Przebudzenie młodych hejterów. Jak można takie głupoty pisać? Kogo Rzepecki wygryzie? Może Panią Mecenas od której nie śmie odebrać telefonu? Panie Rzepecki musiał Pan niezłych rzeczy naobiecywać tym młodym, że z takim zapałem piszą, a Pan już na forum pracowników biura obraża, tak jak robił to za czasu pracy w biurze. Przykro się na to patrzy. Potwierdza to tylko brak szacunku dla reszty, ale spokojnie, proszę prześledzić historię kolegów z partii, którzy tak właśnie odnosili się do swoich wspolczłonkow.
Zgłoś
MP Młody Pisowiec 2015-09-29 08:58:33
Chyba stara gwardia PiS z Łodzi czuje, że Łukasz jest zagrożeniem, 23 letni polityk wygryzie starym, którzy nic nie osiągnęli, młody osiągnie więcej niż wy dlatego tym bardziej warto na niego zagłosować :)
Zgłoś
DR Damy Radę :) 2015-09-29 00:53:21
Łukasz nie martw się :) im bardziej ta pluskwy Ciebie atakują to tym bardziej powinniśmy na Ciebie głosować :) to samo było z Andrzejem Dudą :) Łukasz dasz radę :)
Zgłoś
DP Działacz PiS Łódź 2015-09-29 00:50:35
Widać że Sebastian B. oraz Radosław M. nie mają co robić w pracy tylko siedzą na tego typu stronach i wypisują bzdury. Panowie wjeździe się do pracy i za siebie bo jesteście żałośni.
Zgłoś
K Karol 2015-09-29 00:47:15
Łukasza Rzepeckiego znam od bardzo dawna. Wiem że można na niego polegać u niego słowo jest droższe od pieniędzy. Namacalnym przykładem są jego najbliżsi współpracownicy.
Zgłoś
A Anioł 2015-09-28 23:16:24
Witam. Jestem działaczem Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi. Do partii należę bardzo długo, długo przed Jagiełło. Dużo się w Łodzi od czasu zmiany Prezesa okręgu zmieniło. Marcin Mastalerek nie był zbyt dobrym Prezesem, gdyż zdanie innych, nawet starszych było dla niego mało ważne. Tak też tego studenciaka wychował. Rozmawiałem niejednokrotnie z Łukaszem. To egocentryk o małym zasobie wiedzy. Zapytajcie go Państwo choćby o podstawowe daty z zakresu historii. Nie zna się na polityce opartej o pomoc wyborcą. Zna się na polityce opartej o szyderstwo, kłamstwo i brak szacunku. Ma dopiero 23 lata, a już jest wyrahowany. Drodzy Państwo, jak doświadczony działacz, już długo po 40, odradzam Państwu oddanie głosu na człowieka, który będzie jedynie pobierać pieniądze i informować Marcina Mastalereka o tym co się w partii dzieje. ODRADZAM!
Zgłoś
M: młodzi :) 2015-09-28 22:50:51
no nadaje się :)
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-28 22:42:11
Do Młodzi do Sejmu: Rzepecki to się nadaje do Sejmu. Ktoś tu rozum postradał!!!
Zgłoś
M Marlon 2015-09-28 18:20:23
Do z młodzieżówki: ten komu biedny, pokrzywdzony Mastalerek daje hajs bo musi mieć swoją wtyke. Trochę nieudaczna ta wtyka.
Zgłoś
ZM z młodzieżówki 2015-09-28 13:31:56
Jestem w młodzieżówce w Łodzi, byłem na kilku spotkaniach i nie mam nic do Rzepeckiego, normalny człowiek, fajnie, że startuje do Sejmu, kto z młodych odważyłby się startować tak wysoko.
Zgłoś
R Radny 2015-09-28 11:53:03
Do Iwona: zapraszam do zapoznania się z materiałami video w internecie, gdzie można wysłuchać jak "kompetentny" jest Rzepecki. Proszę również popytać kandydatów z listy co o owym kandydacie sądzą i jak się wobec nich, poważnych przedsiębiorców, wieloletnich polityków zachowuje. A Pan Rzepecki niech w końcu odbierze telefon od Zarządu partii. Boi się, nic dziwnego. Mastalerek tu nie pomoże.
Zgłoś
MD Młodzi do Sejmu 2015-09-28 11:48:34
Rzepecki do Sejmu! Młodzi do Sejmu!
Zgłoś
I Iwona 2015-09-28 09:09:19
Do Daria: mam wrazenie ze te wszystkie negatywne komentarze piszą ludzie zazdrośni o sukces Łukasza. Te komentarze nue maja nic wspólnego z rzeczywistością.
Zgłoś
S Szczery 2015-09-28 00:59:06
Kolejna parada młodych lizusów uaktywniła się po słowach prawdy. Sam heros Rzepecki tramwaj wywalczył? Ktoś tu zmysły postradał. Pewnie sam Rzepecki sobie słodzi. Studia zaoczne to rzeczywiście trudna sprawa. Studiami to on powinien się zająć, bo jak narazie z prawem ma mało wspólnego, a za obklejanie drzew już zaskarżenie zostało wysłane!
Zgłoś
K kansas 2015-09-27 20:13:16
Rzepecki wywalczył, że tramwaj 43 dalej jeździ z Konstantynowa do Łodzi, mieli usunąć tą linię, ale na szczęście została, wiadomo, że nie jest opłacalna, ale całe MPK nie jest opłacalne, a przynajmniej ludzie mają jak jeździć do Łodzi i nie stać w korkach
Zgłoś
F fifi 2015-09-27 20:00:21
Ja mam o Łukaszu dobre zdanie, jest młody, dużo działa, jednocześnie studiuje, ciężko wszystko ogarnąć, a jednak daje rade. #DamyRade
Zgłoś
Ł Łodziak 2015-09-27 15:09:01
Łódzcy dziennikarze nawet nie przychodzą na jego konferencje, bo to strata czasu. Przestał już nawet cokolwiek organizować, bo i tak się sam nie przebije. Nie zabiera głosu w Radzie Miasta, bo nie ma za grosz wiedzy. Pochwal się chłopcze interpelacją napisaną przez siebie, a nie tą gdzie się wpakowałeś do reszty kolegów z klubu. Opozycyjne kluby mają powód do śmiechu, że PiS wystawił takiego nieudacznika!
Zgłoś
D Daria 2015-09-26 17:33:55
Do Koti : Zgadzam się z użytkownikiem Koti! Sama będąc w młodzieżówce usłyszałam od Łukasza, że pomagając jemu, pomagam sobie w karierze, bo Poseł Mastalerek jest od razu po Prezesie i mi pracę załatwi. Obgadywał ludzi, wszystkich od pijaków wyzywał, a w nagrodę za współpracę zabierał do McDonalda na kawę... On nie powinien w ogóle startować! Nie pozwalał robić własnych akcji, tylko wszystko sobie przywłaszczał. A ten jego pomocnik Caban to dopiero porażka. Uczy się w Cosinusie i nie wiadomo czy ma maturę. Obłapia kobiety, a wygląda jak niedorozwinięty. Oszczerstwa rzucał pod adresem innych, starszych członków Forum Młodych. Mam nadzieję, że nie wejdzie, bo na to zwyczajnie nie zasługuje!!!
Zgłoś
R Racjonalny 2015-09-26 17:01:59
Do Waldek: super słowa. Jestem tylko ciekaw czy ludzie będą na niego głosować. Mam nadzieję, że nasz naród pokaże, że posiada troszkę inteligencji.
Zgłoś
W Waldek 2015-09-26 16:12:40
Jako mieszkaniec Ozorkowa nie polecam głosowania na tego chłystka. Nic szczególnego poza pobieraniem pieniędzy nie zrobił dla miasta. Nie ma on za grosz inteligencji, plakatami zalepia ludzi ze swojej listy. Nie odbiera telefonów od Zarządu partii, bo boi się konfrontacji z pewną bardzo wysokiej rangi osobą. Wstyd! Wyzywa innych kandydatów, nie ma szacunku dla starszych bardziej doświadczonych, bo myśli, że Mastalerek go chroni. Szuja, nie polityk!
Zgłoś
P Piteeer 2015-09-25 21:34:49
Do viola: Po pierwsze młodzieżówka w Łodzi już nie istnieje. Po drugie nie wierzę, aby napisała to Wiola D. Pozdrawiam Łukasza vel viola.
Zgłoś
V viola 2015-09-25 20:07:40
nigdy się z takim czymś nie spotkałam, a też jestem w młodzieżówce w Łodzi.
Zgłoś
K koti 2015-09-25 19:05:32
Do gf: Dokładnie taki poziom reprezentują pomocnicy Rzepeckiego! Wyzywają w imię małostkowego chłopaczka. Oby więcej takich ludzi przy nim, a w końcu zejdzie na kompletne dno.
Zgłoś
K Krzychu 2015-09-25 18:29:21
Szanowny Panie Radny, studiuje Pan prawo tak? To przypuszczam, że nie chodził Pan często na zajęcia....a no tak zapomniałem, że zalicza się Pan do karierowiczów. Przypominam tylko, że umieszczanie plakatów w niedozwolonych miejscach grozi karze. A umieszczanie ich na drzewie się do tego zalicza. Zdaję sobie z tego sprawę, że to nie Pan je rozwieszał. Ale moje pytanie brzmi: skoro nie potrafi Pan zapanować nad garstką ludzi, to jakim cudem chce Pan odpowiadać za cały naród? przecież to absurd. I jeszcze wstawianie zdjęć na facebookowy profil ukazuję Pana kompetencje, które są bliskie zeru. Przez te lata aktywności politycznej, że się tak wyrażę, radny Rzepecki zaprezentował tylko to, że jest chłopcem na posyłki. Niestety nepotyzm rządzących partii jest przytłaczający i apeluje do społeczeństwa - nie głosujmy na pseudo polityków, którzy są marionetkami swoich partii. PiS = PO.
Zgłoś
G gf 2015-09-25 18:10:52
Do Koti : Czyli dobrze zrobił wielki plus. Jak by chciał to pewnie jeszcze byś mu zrobił laskę znaczy łaskę jak frajer.
Zgłoś
K Koti 2015-09-25 13:29:13
Jestem byłym członkiem Forum Młodych w Łodzi. Łukasz obiecał mi staż u posła jak będę mu pomagał. Obgadywał innych i opluwał pracowników biura którzy mu nie pomagali. To kłamca i bardzo infantylna osoba. Sam sobie komentarze pisze. Nie głosuje na kłamców!
Zgłoś
K karol 2015-09-25 11:49:00
to, że jest młody nie znaczy, że się nie nadaje, starych trzeba odsunąć są już zniszczeni polityką, młody jeszcze może coś zmienić, ma świeże pomysły i świeże podejście. Ja tam głosuję.
Zgłoś
WP Wyborca PiS 2015-09-25 09:55:01
Na wstępie zaznaczę, że jestem wyborcą Prawa i Sprawiedliwości. Chciałbym jednak odnieść się do działalności Łukasza Rzepeckiego, który nie przypominam sobie, aby poza składaniem kwiatów czy występowaniem pod publiczkę zrobił coś dla Łodzi. Piszę obiektywnie. Jedynym jego atutem jest to, że jest młody co biorąc pod uwagę prace w sejmie nie najlepiej świadczy o tej osobie. Nie krytykuje go, ale znam się na ludziach i ten człowiek nie wzbudza we mnie sympatii. Druga kwestia to łódzka lista PiS. Piotr Gliński został 1 na liście łódzkiej PiS! Człowiek, który nie jest związany z Łodzią, bo tutaj nie mieszka. Kampanie chociaż to za duże słowo zaczął kilka dni temu. Pomimo sympatii jaką do Prawa i Sprawiedliwości nie zagłosuje na człowieka, który ma gdzieś Łódź i liczy się dla niego tylko mandat. Druga kwestia to niejaka Joanna Kopcińska, która przez laty była w Platformie Obywatelskiej i działała z nimi, a automatycznie byłą kandydatem PiS w wyborach prezydenckich, a teraz ma drugie miejsce. Nie dziwie się, że w Łodzi wszystko przegrywacie jak macie takich karierowiczów na listach. Będę głosował na PIS bo chce odsunąć tą bandę z PO, który niszczy mój kraj, a teraz chce przyjmować tysiące muzułmanów, ale nie podoba mi się to co robi łódzki PIS.
Zgłoś
RR ROMAN ROMAN 2015-09-25 00:29:18
Pan Łukasz Rzpecki to godny kandydat .... Nie rozumiem tylu negatywów pod jego adresem ???? Młody,ambitny,pracowity,uczciwy . Stawiam na młodych !!
Zgłoś
S Stachu 2015-09-24 23:13:53
Do Aleksandr Łukaszenka: dokładnie. Potrafił tylko Zdanowskiej dać szczotkę do sprzątania Piotrkowskiej. Wszystko pod kamerę, żadnego działania.
Zgłoś
S Stachu 2015-09-24 23:10:27
Do Konko: wiadomo kto go wsadził, kolega z partii w Tomaszowie. Najlepsza z jego odpowiedzi na pytanie jak pogodzi te obowiązki odparł, że ma samochód i zawsze może dojechać!
Zgłoś
J Janek 2015-09-24 20:34:15
Do Ozorków: Panie Łukaszu... proszę przestać pod różnymi nickami pisać. To jest niesamowicie śmieszne. A jak Pan skomentuje swoje wystąpienia w telewizji gdzie nie umiał Pan nazwać Jaruzelskiego zdrajcą, kiwał się Pan na krześle, a w szkle kontaktowym wyśmiano Pan za "zadyszkę" ? Przewodniczący MD Domaszewicz, co z ciężkim sercem piszę merytorycznie Pana zgniótł.
Zgłoś
K KAMIL 2015-09-24 20:30:36
Do Ozorków: JAK TAK MÓWISZ TO WIESZ CO MÓWISZ WIERZE I POPIERAM
Zgłoś
O Ozorków 2015-09-24 18:58:55
nie zgodzę się, wywalczył kilkakrotnie kasę na działania osiedlowe, na chodniki i takie sprawy, które mógł załatwić na swoim szczeblu, tylko po prostu niektórzy tego nie widzą
Zgłoś
J Janek 2015-09-24 18:01:25
Łukasz był radnym Ozorkowa. Tzn... radny to za dużo powiedziane. Nic nie wskórał dla mieszkańców. Zwykły karierowicz. Jest jedną z ostatnich osób na które bym zagłosował!
Zgłoś
M madzia 2015-09-23 16:25:19
ja tam nic do niego nie mam nic zlego nie robi, raczej przekonuje mnie zeby na niego głosować, bo jest młody, dynamiczny i moze coś zrobić w polityce
Zgłoś
K Karmi 2015-09-23 13:24:56
Do Łukasz Rzepecki: na portalu samorządowym również popełniono ten sam błąd? Człowieku! Każdy kto ma rozum widzi, że pozytywne komentarze piszą młodzi, którym obiecałeś gruszki na wierzbie. Dla "góry" jesteś tylko małostkowym studenciakiem. Wiedzą, jaki błąd popełnili. Obyś nie dostał mandatu, ale jak tak się stanie wiedz, że poseł to nie tylko stanowisko.
Zgłoś
K Konko 2015-09-23 12:48:32
Sam pan rzepecki pisze te komentarze. Ja natomiast odniosę się do samego tego Pana. Człowiek który chwali się ze ma studia prawnicze a tak ogólnie jest na studiach zaocznych i ich nie skobczyl. W życiu nie spłamil się ciężka praca. Bo co to za praca u posla na żadnej produkcji w żadnym przedsiębiorstwie. Mastalerka przygarnąć go bo myślał że jest jakimś geniuszem bo dostał się na radnego w wieku 18 lat. Nagle pojawił się w regionie sieradzki i jedyne co tam robi to chodzi i pod pomniki kwiaty kładzie ot ro jego całą działalność. Mastalerka wysiudanu z listy postanowił zrobić wszystko zeby rzepecki się dostał. Ten chłopak na niczym się nie zna... obejrzyjcie program na TVN jak się Viva na krześle jak (...) nie umiał nawet nazwać Jaruzelskiego zdrajca... karierowicz za pieniądze swojego niewiadomą czyje pieniądze. .. bo kto ma na 100 plakatów w regionie. Zapomniałem dodać że chłopak Arabia u posła jako radny i jeszcze ma pieniądze z rady nadzorczej do której nie wiadomo kto go wsadził. .
Zgłoś
Z Zią 2015-09-22 23:39:54
O młody darmozjad dla którego jest ważna tylko kasa, kasa, kasa, kasa i kariera... :D
Zgłoś
B bartol28 2015-09-22 19:46:18
trzeba młodych wpuścić do Sejmu.
Zgłoś
K kkk 2015-09-22 18:23:03
Popieram i szanuje takich ludzi. Trzymam kciuki,bo takich ludzi trzeba Nam w Sejmie
Zgłoś
K KAMIL 2015-09-22 18:19:07
Popieram i trzymam kciuki .
Zgłoś
Aleksandr Łukaszenka 2015-09-21 19:27:50
Patrząc na te komentarze wazeliniarzy i zabawny sondaż w którym brało udział maksymalnie kilkanaście naiwniaków, którym Pan Rzepecki obiecał pewnie piwo i udziały polityczne z których i tak się nigdy nie wywiąże bo zalicza się do ludzi pokroju "wykorzystać, okłamać i zapomnieć". Dla mnie najważniejsi są patrioci i ludzie, którzy budują swój kraj, a nie osobniki, którzy jedynie udają patriotów skacząc przed kamerami na pokaz.
Zgłoś
D dddd20 2015-09-21 14:27:09
też tak myślę, jest za młody żeby już kraść. A co tam też zagłosuje
Zgłoś
T TAK 2015-09-21 14:11:59
Dam Mu szanse i oddam głos. Myślę że w młodzieży siła. Jeszcze nie przeszedł tą złą polityką.
Zgłoś
N nie 2015-09-21 11:14:43
Drugi Mastalerek! Nie dziękuję!!!!!!!!
Zgłoś
A adrian 2015-09-21 09:13:13
Ja głosuję na Rzepeckiego. Zobacz skoro był radnym w wieku 18 lat (najmłodszy radny w Polsce) to jest już w polityce 5 lat, przez ten czas Wojciechowski na pewno miał okazję go poznać
Zgłoś
ŁR Łukasz Rzepecki 2015-09-21 09:01:16
Dzień dobry. Nie ukończyłem jeszcze studiów Prawa na Uniwersytecie Łódzkim, kończę studia w przyszłym roku akademickim, aktualnie jestem na V roku. Na stronie zamieszczono nieprawdziwą informację, czekam na poprawienie błędu ze strony administracji portalu, informacje zawarte w tym opisie nie były ze mną konsultowane.
Zgłoś
Z Ziomeczek 2015-09-20 21:56:23
23 letni magister! A to heca! Mastalerek pomaga mu w kampanii... To raczej zły omen, ale dobry na wybory, bo takich jak Rzepecki lepiej trzymać z dala od sejmu
Zgłoś
F filip 2015-09-20 20:52:58
Myślę, że Wojciechowski może go znać kilka lat biorąc pod uwagę, że jest w polityce od 18 roku życia czyli od 5 lat, był najmłodszym radnym w Polsce, wg mnie całkiem fajny kandydat do Sejmu, w końcu wejdzie ktoś młody
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-20 20:38:31
Stanowczo nie! Moja partia, ale nie mój kandydat. Po przeczytaniu ulotki zastanawiałem się ile czasu zna go Pan Wojciechowski skoro "zaufał mu wiele lat temu" Trzymam kciuki za młodych l, ale myślę że to jeszcze nie jego czas.
Zgłoś
B BigZbig 2015-09-20 19:03:38
Do andzik: Niestety...
Zgłoś
B BigZbig 2015-09-20 19:02:24
Geniusz! Skończył prawo w wieku 23 lat ;-p Oj, kłamczuszek!
Zgłoś
Ł Łukasz 2015-09-20 11:54:17
Spadochroniarz z Łodzi, Mastalerek nie może być posłem to na siłe chce go przepchnąć. NIE GŁOSOWAĆ NA NIE SWOICH!
Zgłoś
A andzik 2015-09-19 22:33:05
ma chłopak duże szanse jakby nie patrzeć
Zgłoś
S Stachu 2015-09-19 21:38:52
Skończył prawo na UŁ w wieku 23 lat. Coś szybko mu poszło.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!