XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 14

DODAJ KOMENTARZ
T Tłumaczyciel 2016-12-07 15:52:46
Wałęsa jest zawsze wrogiem systemów i ciągotek totalitarnych, zarówno dawniej jak i dzisiaj. Jest jednych z tych którzy najgłośniej krytykują "dobrą zmianę", dlatego władza i ci co się dali kupić za 30 srebrników (przepraszam, chciałem powiedzieć 500zł) tak starają się mu zaszkodzić. Jest zrozumiały i niesympatyczny ale wielu wielkich ludzi takimi właśnie było.
Zgłoś
A Antykomuch 2016-11-28 13:29:20
Do OBIEKTYWNY: Nie mam zamiaru bronić Kiszczaka i Jaruzelskiego chociaż można by zadać pytanie czy popełnili jakieś przestępstwa w świetle prawa obowiązującego w czasie kiedy rządzili. Jeżeli nie, wsadzenie ich do ciupy byłoby zemstą niedopuszczalną w praworządnym państwie. Jeżeli tak, powinni siedzieć jak każdy inny przestępca. Co do Wałęsy, wiadomo że był największym wrogiem systemu (według mnie) wiec władza produkowała na niego kwity żeby zaszkodzić mu u tych, którzy go popierali. Jest także jednym z największych wrogów obecnej władzy więc robią co się da aby go zohydzić w oczach społeczeństwa ale do tej pory jakoś nie znaleźli grafologa który potwierdziłby pozytywnie z góry założony i wygłoszony rezultat. Trwa to już tak długo że PIS i IPN zaczynają szukać wytłumaczeń. Pozdrawiam
Zgłoś
O OBIEKTYWNY 2016-11-27 19:41:47
Do Antykomuch- KOMUCHÓW i to z tych NAJBARDZIEJ ZAGORZAŁYCH ESBEKÓW !!!!!!!!!!! A komuniści po Magdalence i Okrągłym Stole dopiero mogli cieszyć się życiem. "Gruba kreska" zapewniła im nietykalność, posady i swobodę korzystania ze swoich zagrabionych w czasach PRL fortun. I to DZIĘKI tobie "BOLEK" KISZCZAK w jednym z wywiadów pyta dziennikarza " JAK PAN MYŚLI DLACZEGO DO DZIŚ NIE ROZLICZONO BYŁYCH KOMUNISTÓW"!??? I co do BOLKA to uważasz że szef ESBeków Kiszczak trzymał w sejfie MAKULATURĘ!??? I DLATEGO ŻADEN SĄD NIE MÓGŁ KISZCZAKA JARUZELSKIEGO I WIELU INNYCH SKAZAĆ!???
Zgłoś
A Antykomuch 2016-11-25 14:33:22
Co do następującego jestem pewien - kiedy Wałęsa skakał przez płot, Jarek smacznie spał albo karmił kota. Kiedy Wałęsę internowali, Jarka nie chcieli (to kto jest tym agentem?). Kiedy Wałęsa dostawał Nagrodę Nobla, nie tylko na świecie ale nawet w Polsce mało kto wiedział kto to są Kaczyńscy. Dowodów że Wałęsa był agentem do dzisiaj nie ma. Analiza grafologiczna trwa już kilka miesięcy, widać podpis bardzo skomplikowany. Wałęsa jest najbardziej rozpoznawalnym i szanowanym Polakiem. Choćbyście zapluli wasze klawiatury i posikali ze złości krzesełka na których siedzicie, nic tego nie zmieni.
Zgłoś
J jateż 2016-11-25 14:22:25
Do mam: Masz rację, pełna zgoda. Ja też już nie mogę patrzeć na tego Waszczykowskiego.
Zgłoś
M mam 2016-11-09 12:56:16
Nie mogę patrzeć na tą facjatę. Za dużo zawodu, za dużo przykrych emocji. Pokerowa twarz, a właściwie maska się wypowiada. I męczy swoim widokiem i pustymi, próżnymi, egoistycznymi i egocentrycznymi wypowiedziami.
Zgłoś
G GOWNO 2016-10-12 23:31:52
Ja proponuje aby "TW BOLEK" przestał już bełkotać !!! Przyznaj się że donosiłeś na kolegów!!! Tego rządu nie OBALISZ jak RZĄD OLSZEWSKIEGO w 1992 r. za to że chcieli dekomunizacji!!! Bolek obalił rząd Olszewskiego i zaczął czyścić swoje teczki!!! z wiekiem całkowicie głupieje!!! "BOLEK"jesteś kupą gówna i rady są gówno warte i ŚMIERDZĄ jak TY!!
Zgłoś
S szmata 2016-10-12 23:19:32
Najlepszą OBRONĄ jest ATAK!!! A jak JEST się NIENORMALNYM-"TW"BOLKIEM !!!To najlepiej WMÓWIĆ innym że są NIENORMALNI!!! Odebrać SZMACIE-BEZ HONORU!!! Wszystkie zaszczyty, można się złamać, ale nigdy nie kapować za pieniądze na swoich kolegów. I TU nie ma TŁUMACZENIA!!! Pewne jest, że nieźle się na tym wzbogacił. A komuniści po Magdalence i Okrągłym Stole dopiero mogli cieszyć się życiem. "Gruba kreska" zapewniła im nietykalność, posady i swobodę korzystania ze swoich zagrabionych w czasach PRL fortun. I to DZIĘKI tobie "BOLEK"
Zgłoś
RG Robert Gortat 2016-10-11 15:15:09
Panie Prezydencie Lechu Wałęsa.Przyznam się szczerze.Nie uważałem Pana za swojego Prezydenta.Teraz uważam że miał Pan rację usuwając szkodników Polski w swojej Kancelarii.Tak dalej trzymać,trzeba usunąć tego kaczora z polskiej polityki zanim doprowadzi kraj do całkowitej izolacji.
Zgłoś
N nauczyciel 2016-10-11 11:59:41
Bolek to tepak w tedy 7 letnia [wiejska ]podstawuwkie meczyl przez 9 lat...1050-1959
Zgłoś
L Lujawiak 2016-10-11 11:54:48
Profesor BOLEK to nie przecietny tepak..Wtamtym czasie 7 klasowa [wiejska] posdtawowkie meczyl 9 lat.1950-1959 Chodzac wtedy na religje do kosciola sikal do kropiewnicy--AGIENT od urodzenia..
Zgłoś
B BOLEK 2016-10-11 11:41:43
No i trzeba wiecej takich nozownikow jak moje wnuczki i Cyba z Lodzi..
Zgłoś
M martin 2016-10-11 10:01:14
Bolka należny nie tylko za wypowiedzi wysłać do psychola ale także za wygląd i rechot .
Zgłoś
O Ośmiorniczka 2016-10-11 09:54:43
Od M a g d a l e n k i potrzebny był psychiatra i nie tylko dla ministrów . Atak na marginesie , to chyba druga zakonnica zostanie przejechana na pasach
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!