XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
Q qwerty 2015-08-24 14:35:13
Pani Premier, dopisać to się można do wycieczki, albo do pamiętnika!
Zgłoś
E eRPe 2015-08-22 20:50:34
Odrzucenie pytań Prezydenta przez Senat, nie poprawi sytuacji PO. I tak, i tak PIS to wykorzysta. Lepszym wyjściem jest przeniesienie pytań Komorowskiego do referendum 25 X 2015 r. Nic nie uzasadnia zrobienia dwóch referendów w odstępie miesiąca i zmarnowanie 100 milionów zł.
Zgłoś
J JPG 2015-08-22 13:18:31
Pani Premier. jest ogromna susza w Polsce. W rolnictwie są duźe straty. Susza potrwa jeszcze kilka tygodni. Będą bardzo duże problemy. bardzo proszę aby został wprowadzony stan klęski. odłoźyć wyboru i referenda na miesiące zimowe. przygotować się nalęzycie do tych przedsięwzięć . Przekonać sie w tym czasie kim jest nowy Prezydent Duda. ja głosowałem na niego z nadzieją, źe będzie naprawdę pierwszym prezydentem wszystkich Polaków , ale już jego pierwsze decyzje odbierają mi te nadzieje. Bedzie takie podejmował decyzje jakie poda mu Kaczyński. Niech Pani premier będzie twardą damą i zrobi to co proponuje. wygra Pani duźą sprawę.
Zgłoś
A alamakota 2015-08-21 14:43:03
tonący brzytwy się chwyta. tyle mogliście zrobić rządząc 8 lat... gdyby Pani Ewa przejęła rządy wcześniej, wprowadziłaby swoich ludzi wcześniej, pozbyła się hołoty ze swoich szeregów wcześniej - to być może zapamiętałbym ją jako kobietę, która próbowała coś zrobić, poprawić, naprawić. ale teraz już za późno na cokolwiek. zapamiętam Panią Ewę jako osobę osłaniającą "odwrót" swoich od koryta. nie zapomnijcie o sutych premiach i wysokich dywidendach ze spółek skarbu państwa. Bronek ustawił już "swoich" w Trybunale Konstytucyjnym - wystarczy czekać na spektakl. Pora kończyć Pani Premier. Zostawcie tylko lasy - tym może się tylko Pani zasłużyć.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!