Komentarze 95

DODAJ KOMENTARZ
F figura 2017-04-21 12:21:11
kłopoty z matematyką
Zgłoś
S Sprawdziłam 2017-04-20 14:36:55
Do Sprawdziłem: A fe! tylko o szambie myślisz! Napisz coś mądrego, co byś chciał poprawić, może zmienić, napisz coś, co jest do przyjęcia przez twoich przeciwników i tobie taka zmiana poprawi sytuację. A nie zapraszaj innych do zabawy w szambie!
Zgłoś
S Sprawdziłem 2017-04-20 07:53:23
Do Sprawdziłam: Tylko tyle masz do powiedzenia obrzydliwa plotkarko. Nic nie wiesz i żyjesz plotkami. Wracaj do szamba niemiecka czy Polska pseudokatoliczko i się tam paplaj
Zgłoś
S Sprawdziłam 2017-04-19 23:17:08
Do Sprawdziłem: Nie dziękuję, wystarczy, że ty siedzisz w szambie po uszy. Piszesz o sobie, że lubisz babrać się w gó..ie, ale po co się tym tak chwalisz, przecież to obrzydliwe! Przestań pisać bo śmierdzisz!
Zgłoś
KW Kukiz'15 wygra 2017-04-19 23:10:45
Do Gość: Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz!
Zgłoś
G Gość 2017-04-19 22:26:21
PO wygra! PiS na księżyc!
Zgłoś
P+ PiS + K'15 = ZŁO 2017-04-19 22:23:57
Do ddd: Jak by kukiz15 wygrał to dopiero byłby teatr. Ale starszy brat PiS by pokierował młodego :)
Zgłoś
P Prawda 2017-04-19 21:37:02
Jak mozna oddac komentarz,jak wy go nie chcecie publikowac.Cenzura sie zaczyna?
Zgłoś
N Niedowiary. 2017-04-19 21:21:55
Wszystkie wsciekle Psy puscili z lancuchow na Tuska.
Zgłoś
D ddd 2017-04-19 20:40:07
Dość teatru, głosujcie na KUKIZ'15.
Zgłoś
O Order_Misi 2017-04-19 16:00:09
Opowiem ci kłamliwa PISiu bajkę. Był sobie jeden AliBaba z WSI i czterdziestu rozbójników z PISu. Wszyscy działali w jednej bandzie zwanej SKOK Wołomin. Za rozkradzenie SKOKu Wołomin w areszcie siedział jeden AliBaba z WSI i czterdziestu rozbójników z PISu. Ale to prezydent Komorowski jest wszystkiemu winien bo znał tego AliBabę. Rozbójnicy z PISu z ukradzionego hojnie sponsorowali PIS i PISowskie media. Ale PIS z rozbójnikami oczywiście nie ma nic wspólnego. Kaczyński znał wszystkich rozbójników i to jego ludzie protegowali do zarządu Wołomina zarówno tych rozbójników jak i AliBabę. Ale Kaczyński z rozkradzeniem tych SKOKów nie ma nic wspólnego. Prawda wyznawcy PISu? Po dojściu PISu do władzy minister Ziobro natychmiast umorzył wszystkie śledztwa dotyczące SKOKu Wołomin a czterdziestu rozbójników z PISu wypuścił z aresztu. O AliBabie cicho ale skoro nie toczy się żadne śledztwo więc chyba też Ziobro go wypuścił. Ale PIS ze SKOKiem Wołomin nie ma nic wspólnego. Prawda, matołki z PISu?
Zgłoś
S Sprawdziłem 2017-04-19 15:44:30
Do Sprawdziłam Może zostaw bliźnich i powylewaj szambo na siebie Polko katoliczko czy Niemko katoliczko czy jak się tam naprawdę nazywasz tania plotkarko
Zgłoś
S Sprawdziłam 2017-04-19 12:24:36
Do Sprawdziłem: Mylisz się, a poza tym bardzo brzydko o sobie piszesz, wszystko co nabaźgrałeś, to o sobie napisałeś, może napisz coś o innych.
Zgłoś
S Sprawdziłem 2017-04-19 12:03:20
Do Polka katoliczka: Sprawdziłem powtarzane przez pisowskich psycholi kłamstwo i przez ciebie pseudokatoliczko. Otóż Donald Tusk nie posiada niemieckiego obywatelstwa wy kłamliwe, obrzydliwe pisowskie sprzedawczyki. Jak nie macie na kogoś argumentów to wylewacie pomyje wy sowieccy funkcjonariusze Kremla. Tfu !!
Zgłoś
G2 Gość 2 2017-04-19 12:01:35
Do gość: Wypluj te słowa, a tfu, tfu! Jak możesz tak bluźnić pisząc: "równie dobrze mogli napisać że PO ma 99,99% poparcia" Gdyby tak się stało, to była by największa tragedia dla Polski i Polaków.
Zgłoś
T Tito 2017-04-19 11:23:09
haha no padnę ze śmiechu czyli chcecie ludzie powrotu do normalności czyli okradania obywateli, wyprzedawania majątku narodowego, do państwa teoretycznego, krótko mówiąc do: ch**a, (...) i kamieni kupy
Zgłoś
T Tito 2017-04-19 11:19:13
Do może z 6_klas: No jednak działa, w trumnach dwugłowi czteromiednicowi a i badania z ośrodków na świecie czekają na prezentacje, zobaczymy co wtedy powiecie
Zgłoś
W WETERAN 2017-04-19 04:58:10
PiS JEST NAJBARDZIEJ WIARY GODNY... po owocach ich poznajemy...
Zgłoś
WI wolny i niekłamliwy 2017-04-18 23:14:03
Tyle, że wszystkie dodane procenty dają razem = 83%. Więc gdzie kolejne 17%? Dodatkowo, zakładając nawet, że tych 17% nie ma, ponieważ nie idą na wybory czy ... wie co, to wynika, że PiS ma ni 28 a 28/83 *100 = ~34% poparcia
Zgłoś
G gość 2017-04-18 16:24:19
Zwycięzcę się pisze na pierwszym miejscu równie dobrze mogli napisać że PO ma 99,99% poparcia.
Zgłoś
HZ Hans Zimmerman 2017-04-18 09:43:35
Jak smakuje sprzedaż kraju za 1 banknot, zabierany innym z podatków i słuchanie w zamian propagandy rodem z prl ?
Zgłoś
P Peciontko 2017-04-18 08:05:15
Do Prawda.: mnie możesz zaprosić do siebie do firmy, jeśli on/ona nie chce. Jestem po studiach i pracuję, także darmozjadem nie jestem. Pytam bo chętnie rozwinął bym się o kolejne doświadczenia. Narazie planuję otworzyć własny interes, ale potrzebuję jeszcze doświadczenia i ogarnięcia w urzędowych podatkach i prawie. Żebym nie musiał zamykać szybciej jak zacznę. Pozdrawiam
Zgłoś
P Prawda. 2017-04-17 21:42:46
Do Ty już wiesz, kto: Do Roboty to Chlop i Traktor,ja zatudniam Ludzi,nie musze na Gwizdek zaczyna Prace i na Gwizdek konczyc Prace,Podal bym ci moje Nazwisko,zobaczylbys w Internecie kim jestem,ale nie zrobie tego twoja zasdrosc,frustracja nie ma Granic.PS: jestem czlowiekiem Honoru i moge cie na moj koszt zaprosic do mnie(nie zartuje) i zobaczysz kim jestem.Przemowil bym ci do Rozsadku,to dla mnie tez jest bardzo wazne.
Zgłoś
D ddd 2017-04-17 20:46:21
Kukiz'15 to najlepszy wybór, prawdziwi patrioci z liberalnym podejściem do gospodarki.
Zgłoś
J jorge 2017-04-17 19:29:26
Prowokacja !!!
Zgłoś
TJ Ty już wiesz, kto 2017-04-17 18:31:04
Do normalny /NIE Z PISU/: nie odpuścisz? Zrozum człowieku, że w swoich postach robisz podstawowe błędy ortograficzne i stylistyczne. Jeżeli tak piszesz po niemiecku, to współczuję twoim kolegom i pracodawcom. Nie wysilaj się, każdy rozumie, że masz prawo nie zgadzać się z PiSem. Przeczytaj, jak głosowali twoi koledzy z pracy - ok.65% za Erdoganem, jeżeli wyłączysz Kurdów, to wynik podniesie się do 80-90%! Radzę ci dobrze myśleć o Polsce, bo rdzenni Niemcy zaczną powoli pozbywać się 5. Kolumn!
Zgłoś
N/ normalny /NIE Z PISU/ 2017-04-17 13:58:39
Nareszcie Polacy się przejrzeli na oczy PIS to najgorsza władza Obrażają ciężko pracujących Polaków rozbijają się samochodami DOBRA ZMIANA /wycinka drzew zatruwamy się zgniłym powietrzem 6 zł podwyżki dla emerytów/Naczelnik pierdoły opowiada ze zwymy przydupasamy POLSKA GINIE A ONI TEGO NIE WIDZĄ
Zgłoś
C CyrkielKoszalin 2017-04-17 12:59:15
Do ddd: Madrego przyjemnie posłuchać!
Zgłoś
T2 Temida 2.0 2017-04-17 11:47:15
Bartłomiej Misiewicz dostał 7 tys. zł na odejście z MON. Na Twitterze zawrzało. "Przegięcie" Czy oni są już, aż tak niemoralni ?
Zgłoś
Z Zgryzota 2017-04-17 07:18:10
Zgryzota nie ma Granic.Nie powiem ile zarabiam,i co robie,zebys sie z zazdrosci nie zakrztusil przy swiatecznym Stole.Pomimo,zycze ci duzo Zdrowia i uciechy w twoim Zyciu.PS:Zazdrosc jest Forma uznania co dokonal w swoim Zyciu.
Zgłoś
RK Rozpracowałem kim jesteś 2017-04-16 20:25:22
Do Egoizm.: Egoizm,Adopcja.... używasz komórki bez zgłosek polskich do pisania postów o Polsce. Pewnie, masz prawo, ale tu nie mieszkasz i pracuj tam u Helmutów i płać na tych biednych uchodźców, jeżeli tak chcesz. Dla Helmutów będziesz zawsze tylko polaczkiem, albo czymś gorszym, a więc daj sobie spokój z udzielaniem porad Polakom w Polsce! Jeżeli mówisz źle o Polsce tam w Niemczech, to pamiętaj, że nikt nie będzie ciebie szanował, także daj sobie spokój!
Zgłoś
O Ojej. 2017-04-16 20:01:14
Z "0" na prawie "200" kciukow w kilka minut potafia tylko z Biura w Moskwie.
Zgłoś
E Egoizm. 2017-04-16 19:17:55
Do DUMNA I BOGATA POLSKA: Zebys ty nie musiala uciekac,bo na to sie zanosi przy tym Nierzadzie.
Zgłoś
K Klara 2017-04-16 18:54:20
Po 27% ??? No to pytanie: co takie się stało,że Polacy chcą ponownie władzy organizacji przestępczej o podłożu zbrojnym ? Jakieś Widelec konkretne plany przedstawił i to tak,że ktoś uwierzył? Konkrety proszę..bo na Pdf mam ich kradzieże jest ich ok. 1000 ..od drobnych kradzieży do wielkich przekrętów na skale miedzynarodową :)
Zgłoś
DI DUMNA I BOGATA POLSKA 2017-04-16 18:22:24
Do Adopcja.: tak bo najlepiej grać na emocjach... Ci ludzie którzy zmierzają do Europy , przez klikanaście miesięcy siedzieli sobie bezpiecznie w Turcji, dopiero gdy Merkel obiecała im zasiłki zaczęli hordami napływać do Europy . Zastanów się za nim coś napiszesz
Zgłoś
A Adopcja. 2017-04-16 11:48:40
Do Tak mi się wydaje: Nie Adopcja a przyjecie rannych malych Dzieci na leczenie,wy Pobozni Katolicy Rydzykowej Sekty.Smiechu warte Cynicy.
Zgłoś
D ddd 2017-04-16 11:06:31
Tylko KUKIZ'15 może dać rozwój Polsce !!!
Zgłoś
wiemy że przegramy 2017-04-16 10:22:51
Deklarowaliśmy chęć przejścia do ugrupowania politycznego Platformy Obywatelskiej z PiS i Solidarnej Polski, nie chcieli Nas, więc dlaczego przechodzą z Nowoczesnej?
Zgłoś
P Peciontko 2017-04-16 09:46:32
Kukiz'15 nie będzie się układał z platfusami i z Pisiorami. Oni są z obywatelami, a nie z partyjniakami!!!! Teraz każdy z nich będzie musiał robić to co Kukiz chce zrobić dla Polaków. BRAWO PAWEŁ KUKIZ!!!!!
Zgłoś
TM Tak mi się wydaje 2017-04-16 07:50:20
Do Pomoc.: ten, kto chce pomagać niech pomaga, to bardzo szlachetne i religia też o tym mówi. Trzecia zasada islamu ( pomagaj biednym w potrzebie, a Allah cie wynagrodzi w Niebie). Nie wyobrażam sobie złościć się na skąpców i pokazywać na nich palcem, że mogą, a nie pomagają! Ja osobiście nie byłabym w stanie adoptować kogokolwiek i całe życie utrzymywać, szanuję tych, co to robią, bo mają odwagę, środki i taką potrzebę. Osobiście nie jestem w stanie pomóc w adopcji dziecka i nie wymagam tego od innych, a Pan/Pani zamiast innych pouczać w internecie, to proszę zrobić to samemu i wszystko będzie ok!
Zgłoś
4L 44 Lata. 2017-04-16 06:48:23
44 Lata Bata nad Lbem nie wystarczy?Widocznie Polacy nie umia zyc bez takowego,ale nie martw sie Obywatelu Ziobro i Piotrowicz plota juz takowy,bez wyjatku na kazdego.
Zgłoś
W Wybory. 2017-04-16 06:19:24
PIS,PO,PSL i inni zwolennicy,nie szczerzcie zebow jeden na drugiego,troche zadumy walnac sie w Piersi do czego to wszystko zmierza,i na Wyborach wybrac lepsze zlo.
Zgłoś
P Pomoc. 2017-04-16 05:46:24
"Ksiadz" Rydzyk dostal 26 Milionow Zlotych,a ciezko chore Dzieci zebrza w Internecie o Pieniadze na lekarstwa i leczenie.Malo tego,karza rodzic kalekie dzieci,to co juz ukradliscie starczylo by na wszystko,zgraja klamcow i oszustow.
Zgłoś
P Pomoc. 2017-04-16 05:31:10
Do Tak mi się wydaje: Nie wiem,czy dziesiecioro 2-6 Letnich Dzieci rannych przez Bomby Assada i Putina zagroziliby bezpieczenstwo Polski,odmuwiono im pomocy Medycznej,przez tych Rydzykowskich Katolikow.HANBA !!!
Zgłoś
D ddd 2017-04-15 19:06:39
PSL nie wchodzi - SUUUUPER !!!! Jeszcze z samorządów ich wyrugować !!!! Precz z PSL !!!
Zgłoś
PI PO i Kukiz'15 razem! 2017-04-15 18:54:51
Do Dziewucha z Sycowa: Piękna dziewuszko, nie martw się, PO wygra wybory za pomocą Kukiz'15 i będziemy mieli raj w Polsce, my będziemy opływać w dobrobycie.
Zgłoś
DZ Dziewucha z Sycowa 2017-04-15 18:47:44
Kempa(PIS) obiecala,ze jak ja w Sycowie wybiora to Szpital nie bedzie zamkniety.Wybrali ja ,a Szpital Wojt zamknal.Beszczelna Dziewucha z Sycowa,ktora teraz oszukuje was wyborcow PIS.Ze Wsi ja pogonili,to maci teraz w Warszawie.
Zgłoś
PI PO i Kukiz'15 razem! 2017-04-15 18:25:06
Brawo PO tak trzymać. Teraz cała Polska patrzy na Kukiz’15, teraz jednym dobrym ruchem mogą dobić PIS. Nareszcie jest szansa na to, żeby wróciło to co było, a nawet dużo więcej! Teraz wiemy jak to zrobić, wynagrodzimy wszystkich pokrzywdzonych przez PIS. Przywrócimy poprzednią wysokość emerytur, które zostały tak drastycznie obniżone przez PIS. Wszystkie oddalone roszczenia prywatyzacyjne zostaną wznowione i pozytywnie rozpatrzone. Przywrócimy obowiązek pracy dla każdego do 67 lat. Kukiz’15 pomożecie?
Zgłoś
9 99,5%. 2017-04-15 18:22:15
99,5% Czlonkowie PIS to Czeresniaki z krwi i kosci(jak ktos nie wie co to znaczy)musi jechac do Warszawy i spytac.Musieli orac a pozniej zbierac,teraz nie musza orac tylko zbieraja.Mafijne Struktury.Corleone byl tez ze Wsi.
Zgłoś
DZ Dziewucha z Sycowa 2017-04-15 17:50:01
Do Platforma Gratulujemy! : Tak masz racje,znasz ta Historie Kempy? tej Marilyn Monroe z Sycowa,przed wyborami obiecala,ze Szpital w Sycowie nie bedzie zamkniety glosowali na nia,zostala wybrana Szpital zamkniety.Chmica.
Zgłoś
FZ Fan zespołu Piersi 2017-04-15 17:39:15
Do Widz+: Masz 54 lata i urodziłeś się w Paczkowie!
Zgłoś
H2 Hania 2000 2017-04-15 17:26:26
Do może z 6_klas: Nie mieszj jak naćpany, co ma piernik do wiatraka!? Nie ciesz się też przedwcześnie i nie dziel skóry na niedźwiedziu. Dopuki PIS ma: Powyżej 35% jest w rozkwicie. Gdy ma pomiędzy 35% do 25% to jest stabilne poparcie. Gdy poparcie PIS spadnie poniżej 25%, a PO będzie miało więcej niż 25% wtedy możesz zacząć się cieszyć. A PIS będzie musiał szukać oficjalnego koalicjanta, albo zmuszony zostanie ogłosić nowe wybory. A wtedy wybory wygra Kukiz’15. A puki co, to zamilcz, bo przyniesiesz pecha. Jak PIS zacznie odrabiać straty to będzie twoja wina, twojego nie wyparzonego języka!
Zgłoś
M MADEJ 2017-04-15 17:23:40
PIS TO DNO! TEN NEPOTYZM JEST GORSZY OD PSL! PZPR TEŻ MIAŁO TAKIE CIĄGOTY. TO MIELI BYĆ LUDZIE UCZCIWI, A TO SZMATĄ TRUDNO NAZWAĆ, BO JEST GORZEJ!
Zgłoś
W Widz+ 2017-04-15 17:17:00
Do Fan zespołu Piersi: Ty jestes napewno Widz+.Mam 64 Lata wiem czym to smierdzi,twjej zdobyczy zyciowej 500+ nikt ci nie zabierze.
Zgłoś
MZ może z 6_klas 2017-04-15 16:36:01
pisiory lecą w dół po równi pochyłej, to nieuniknione. Nawet i ciemny lud z czasem otwiera oczka. Smoleńsk nie pomaga?...bomby....wybuchy....mgły......parówki .......rozkopywanie trupów......już nic nie działa ???
Zgłoś
G ghjk 2017-04-15 16:27:20
Wyniki wyborów nie zależą od sympatii politycznych. Liczy się kalkulacja "zmarnowanych" głosów, antypatie, mobiliacja elektoratu (zazwyczaj negatywna). Wyniki sondaży też zależą od sposobu zadania pytania. Ta sama osoba zachowa się inaczej w 2 życiowo identycznych sytuacjach : 1. kupiłem bilet do teatru za 100 zł, ale go zgubiłem. Czy kupię kolejny? 2. Szedłem kupić bilet, ale zgubiłem 100 zł. Czy zapłacę kartą? Ta sama osoba (niezdecydowana, a o takie rozgrywa się kampania wyborcza) może inaczej przedstawić preferencję, w zależności od pytania.
Zgłoś
FZ Fan zespołu Piersi 2017-04-15 15:22:52
Do Media.: Aleś się naćpał, język ci plącze, tak jak bełkoczesz, tak i piszesz niezrozumiale. Nie ma to jak atyści tylko bez widowni.
Zgłoś
M Media. 2017-04-15 14:01:54
Terlecki ta Smierc na Choragwi chce Prywate Media zakneblowac.To i ja wyjde na Ulice.
Zgłoś
D DDD 2017-04-15 13:02:04
Do ddd: Gratuluję kciuków w górę!
Zgłoś
D ddd 2017-04-15 11:18:58
PSL nie wchodzi - SUUUUPER !!!! Jeszcze z samorządów ich wyrugować !!!! Precz z PSL
Zgłoś
WK Wyborca Kukiz'15 2017-04-15 11:16:58
Do Temida 2.0: Panie "Złośniku z zasady" odpuść przynajmniej na Święta. Wszyscy wiedzą, że tylki ty sam te wszystkie komentarze piszesz. Jesteś opętany przez szatana, to przez te narkotyki, które zbyt często zażywasz, ale przynajmniej na Święta je odstaw.
Zgłoś
T2 Temida 2.0 2017-04-15 09:49:19
TYLKO PLATFORMA OBYWATELSKA 2.0, bo: mają utrzymać program 500 plus w jego PIERWOTNEJ formie jaką obiecał PIS, tzn. NA KAŻDE DZIECKO (bez selekcji ilości) !!!!!!!!!!!!! Poza tym są pro EU, a dopłaty wieczne nie będą przy stanie obecnym. Więc nowoczesność czy średniowiecze i obciach, co wolicie ?
Zgłoś
H hahaha 2017-04-15 09:14:36
"Jak podaje gazeta wyborcza"- czyli wiemy dlaczego Po ma tyle poparcie , jak pompowali wcześniej nowoczesną teraz pompują Po . Sondaże to jedna wielka ściema bawi mnie to jak ludzie w nie wierzą ,manipulacja z każdej strony
Zgłoś
Platforma Gratulujemy! 2017-04-15 08:49:44
Historia ma to do siebie iż lubi się powtarzać, kolejny raz w demokratycznej Polsce mażemy mieć przy najbliższych wyborach z jednego ugrupowania politycznego samodzielny Rząd Polski, dobra robota Grzegorza Schetyny i Ewy Kopacz. Miejmy nadzieje iż Trybunał Stanu zacznie funkcjonować w Państwie Polskim, Beta Kępa zapoczątkowała niekonstytucyjne łamanie prawa w przedmiocie Trybunału Konstytucyjnego, przy kolejnych Ustawach oby coś bardziej jeszcze"spieprzyć" oczywiście podsuwali przygłupowi, np.Jarosław Kaczyński oby się wymiksować od wypowiedzi koniecznych zmian w ustawie o ochronie przyrody oczywiście skierował ją przygłupowi.
Zgłoś
PB Panie Boże odpuść im. 2017-04-15 08:36:01
ezus jest zawsze z Tobą, również wtedy, gdy świadomie i dobrowolnie odrzucasz Jego miłość, kiedy tak jak marnotrawny syn chcesz żyć na własną rękę - bez Boga i wbrew Jego przykazaniom, jest z Tobą dlatego, że zawsze bezinteresownie Cię kocha. Jest z Tobą, aby natychmiast podnosić Cie z każdego upadku, uwalniać ze strasznej niewoli szatana i ze śmierci ducha przeprowadzać do radości zmartwychwstania. W modlitwie Pańskiej Jezus modlił się następującymi słowami: "I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom". Niektórym z nas z niezwykłym trudem przychodzi odpuszczenie i przebaczenie bólu, krzywd i niesprawiedliwości wyrządzonych nam przez innych ludzi. Cóż jednak Jezus miał na myśli, modląc się słowami: "Ojcze, odpuść im, bo nie wiedzą co czynią". Ludzie ponoszą odpowiedzialność za to, co zrobili, a mimo to Jezus prosił o odpuszczenie i przebaczenie im tego grzechu. Zauważmy, że Jezus nie powiedział: "Odpuść im, bo są niewinni", lecz "bo nie wiedzą kim jestem". Czasami ludzie myślą, że nieznajomość może być usprawiedliwieniem nieposłuszeństwa. Jednak prawdą jest, że nieświadomy grzech nadal jest grzechem (zobacz III Księga Mojżeszowa 5:15). Ludzie ponoszą odpowiedzialność za to, co zrobili, a mimo to Jezus prosił o odpuszczenie i przebaczenie im tego grzechu. Ci, którzy ukrzyżowali Chrystusa byli świadomi swojego postępku, jednak absolutnie nie rozumieli ogromu i rozmiaru tego przestępstwa. Być może jedynie Judasz był w stanie je zrozumieć.
Zgłoś
TM Tak mi się wydaje 2017-04-15 08:14:39
Do PIS-sowskie Smieszki.: proponujesz taką koalicję a la CDU/CSU z SPD? Moim zdaniem Polacy w jednej kwestii są zjednoczeni: w odmowie przyjmowania do kraju tzw.uchodźców. W innych sprawach, to tylko spór! Ale tam w Niemczech też panuje tylko pozorny spokoj. Nikt nie chce podpadać ze swoimi poglądami antymigracyjnymi, bo za wszelką cenę trzeba utrzymać prcę- wiadomo: dom, samochód, meble i urlopy trzeba spłacać latami w ratach! Powodzenia!
Zgłoś
PS PIS-sowskie Smieszki. 2017-04-15 06:12:32
Podzieleni Polacy,Polak szczerzy zeby na Polaka Afera za Afera,Skandale Klamstwa,Oszustwa,Klerycy mieszaja w Polityce.SKANDALWszyscy Polacy,czy to PIS czy PO wybrali wszystko jedno zlaczcie sie POLSKA sie PALI !!!!!!!!
Zgłoś
R rafal 2017-04-15 02:55:32
Jak PO odzyska wladze wtedy bedzie miec normalnosc w postaci hord muzułmańskich w Polsce... gratuluję wyboru.
Zgłoś
PT PO to DNO i SAMO ZŁO!!! 2017-04-15 01:56:41
Do wszystkich zaKODziały tępych GŁÓW!!! Którzy HEJTUJĄ - hop hop,SKACZĄ-hop hop,bo ktoś im karze i płaci i nie wiedzą DLACZEGO !??? Może czas podsumować : AFERY -"DOBRE RZĄDY PO-PSL" !!!!!!!... .....................: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla POwskich kolesi!)
Zgłoś
D DDD 2017-04-15 00:00:29
Do ddd: PSL nie wchodzi... ok, ale jak ci się udało kliknąć 60 razy? Respekt!
Zgłoś
D ddd 2017-04-14 23:35:21
PSL nie wchodzi - SUUUUPER !!!! Jeszcze z samorządów ich wyrugować !!!!
Zgłoś
NK Niemka kaglöicz 2017-04-14 23:19:24
Do Katolik.: Polska byla wielkim krajem.... jeszcze w XVI wieku i glownie Polacy doprowadzili do tragedii rozbiorow. Nie ma szansy na prawdziwa wolnosc, albo rzadza obcy ( z wojna lub bez), albo " swoi", co tylko prywate widza. Nie popieram PiSu, nie uwazam tez, ze Pan Tusk jest taki fantastyczny. Przypomne artykul w Die Welt, w ktorym redaktor niemiecki opisywal prace Tuska jako przecietna, wrecz mierna! Tez to obserwuje i dziwie sie, jak mie mozna zauwazyc, ze podczas kadencji Tuska dochodzi do Brexitu i on ze swoja straszna angielszczyzna bedzie odpowiedzialny za rozmowy " rozwodowe" miedzy Unia i GB? Mnie to dziwi i niepokoi. Problem migracyjny nie jest do dzis rozwiazany i chyba ma tak zostac, tu tez Pan Tusk robi za malo. Jezeli chodzi o Polske, to izolacja jest czyms okropnym! Zawsze nalezy zyc w dobrych stosunkach z sasiadami, prywatnie i politycznie. Pozdrawiam
Zgłoś
T Temida 2017-04-14 23:17:25
Dla wszystkich: Niech z okazji Wielkiej Nocy radość, spokój w życie wkroczy. Szczęścia, zdrowia i dostatku, w inwestycjach żadnych spadków!
Zgłoś
D ddd 2017-04-14 23:13:47
PSL nie wchodzi - SUUUUPER !!!! Jeszcze z samorządów ich wyrugować !!!!
Zgłoś
T Temida 2017-04-14 23:09:05
Do: Złośliwy z zasady. Zdziwisz się kto, zdziwisz się skąd. A ja Ci życzę wesołych świąt. Pomyślisz sobie: To jakaś bajka! A ja Ci życzę smacznego jajka!
Zgłoś
B Bravo 2017-04-14 22:57:54
Tego jeszcze nie grali!! PiS zaczyna mieć większe poparcie przez Niemców niż przez Polaków.
Zgłoś
K Katolik. 2017-04-14 22:49:08
Do Niemka katoliczka: Taki Polak jak Ziobro,Piotrowicz,Macierewicz,Brudzinski,Kaczynski,Waszczykowski.Takich chcesz zeby zadzili Polska.Polska jest juz traktowan jako niepewny Partner.
Zgłoś
NK Niemka katoliczka 2017-04-14 22:08:34
Do Katolik.: Sehr geehrter Herr Kat(h)olik, wie Sie sehen können mein Deutsch ist schon ausreichend um in Deutschland leben, beziehungsweise arbeiten zu können. Bin an der deusch- polnischen Verständigung interessiert und arbeite auch hauptberuflich in diesem Geiste. Ich bin trautig wegen Ihrer sprachlichen Obszönitäten, wünsche Ihnen aber gesegnete Ostern!
Zgłoś
PK Polka katoliczka 2017-04-14 21:56:21
Do Szambo ą ę: Szanowne Szambo ą ę! Proszę przeczytać moj post ponownie. Jestem daleka od obrzucania kogokolwiek " nieczystościami". Jestem córką Polki i Niemca ( ewangelika) i osobistego doświadczenia wiem, jak trudno jest się określić. Przypuszczam, że Pan Tusk ma podobny ( podkreślam- podobny) dylemat. W mojej pracy staram się o porozumienie polsko- niemieckie, ale nigdy nie podejmę się urzędu politycznego tych państw. Pan Tusk posiada oprócz polskiego, tak jak ja- niemieckie obywatelstwo. Pozdrawiam Pana/Panią Szambo i życzę udanych Świąt!
Zgłoś
K Katolik. 2017-04-14 21:52:17
Do Niemka katoliczka: Du bist Arsch mit Ohrem.Zebys znal Niemiecki i mial poszukiwany tam zawod to bys pierwszy pojechal pracowac na czarno,Rydzyko podobny Katoliku.
Zgłoś
D Demokrata 2017-04-14 21:41:57
Do Inteligencja: pragnę tylko skromnie nadmienić, że do wyborów mają prawo wszyscy wyborcy i w demokracji głosy uczonych/ noblistów, artystów, lekarzy.... są tyle samo warte, co głosy nierobów/ leni, roboli, pijaczków, chłopów z zacofanych wsi! Być może ten fakt jest " słabą" stroną demokracji, ale jak wiadomo, nie wymyślono nic lepszego. Proponuję wszystkim oburzonym na elektorat PiSu zaproponować tym ludziom podobną politykę i PO będzie miało szansę uzyskać 50+% głosów w wyborach. Moje uszanowanie!
Zgłoś
Szambo ą ę 2017-04-14 21:38:35
Do Niemka katoliczka: Podaj przykład nielojalności do Polski Donalda Tuska. Po co te insynuacje. Potrafisz tylko obrzucać gównem bez podania argumentów.
Zgłoś
M Muzyk 2017-04-14 21:24:46
Antoni jajkami dzwoni
Zgłoś
NK Niemka katoliczka 2017-04-14 21:20:42
Do Temida: Tusk głową państwa? Pan Tusk był już " głową" rządu i w połowie kadencji porzucił swoje państwo i wyborców na korzyść urzędu, którego nie wybierają obywatele UE lecz szefowie państw z " cesarzową" Merkel na czele. Pani Merkel i Pan Tusk są protestantami, wychowywani w duchu niemieckiego ewangelizmu. To pochodzenie i tradycje rodzinne zbliżają tych Państwa i tu nasuwa się problem- jakim Polakiem i patriotą jest ten Pan Tusk, aby pretendował do urzędu głowy państwa? Osobiście nie mam nic przeciwko osobie Pana Tuska, uważam jednak, że na czele państwa polskiego powinien stać Polak bez cienia podejrzeń o lojalności do naszego kraju. Pozdrawiam!
Zgłoś
I Inteligencja 2017-04-14 21:17:46
Do pan sceptyk: To wlasnie odzwierciedla Inteligencje zwolennikow PIS.Jacy wyborcy tacy wybrani.Inteligencja iest dziedziczna.
Zgłoś
K Kryminalisci. 2017-04-14 21:11:50
Obiecanki cacanki przestaly funkcjonowac.Nareszcie!!!
Zgłoś
PS pan sceptyk 2017-04-14 21:11:03
Dobija mnie poziom komentarzy... Już nie umiecie normalnie dyskutować, wszędzie tylko "jeb*ć pisiorów!", "jeb*ć lewaków!"
Zgłoś
B Bih 2017-04-14 21:09:33
Nawet gdyby. PiS z Kukizem bierze wszystko. Petrusko Out. Dajcie spokój lewaczki
Zgłoś
J Jadziem 2017-04-14 21:07:45
Mogą naprodukowac i 200 sondaży i tak PiS jest niedowartościowany a PO zjadła Ryska. PiS wygra druga kadencje.
Zgłoś
FN Fan normalności 2017-04-14 21:01:36
Smoleńsk nie pomaga?...bomby....wybuchy....mgły......parówki .......rozkopywanie trupów......już nic nie działa???? wydajcie po 5000+ bumom nierobom, z podatków normalnych ludzi pracujących i odbiecjcie ścierwu po 2 mieszkania to z kanałów wylazą i będzie elektorat, pis? żenua !
Zgłoś
T Temida 2017-04-14 20:43:18
pis to zło w najczystszej posataci, misie-pysie i spółka. TUSK miażdży już Dudę w sondażu na głowę państwa. To początek końca pisu, dosć !
Zgłoś
B BASTA 2017-04-14 20:40:34
pisiewicze to rak i zakała narodu ! HAŃBA !!!
Zgłoś
D daria 2017-04-14 19:51:40
tym sondażem to mozna sobie tylko dupe podetrzec, ale niech go lewactwo i targowica sobie z dzióbków spija
Zgłoś
M max 2017-04-14 19:49:03
psy z wyborczej i tak nigdy nie dojdziecie do wladzy
Zgłoś
N Nareszcie 2017-04-14 19:42:49
Juz niedlugo,nareszcie.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!