XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
B Bodzio 2016-10-07 07:40:26
POLAKU CO WIESZ O NAUCZYCIELACH W POLSCE !!! 1-NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY ZARABIA DO 5,000 zł 2-PRACUJE OKOŁO 18 GODZ TYGODNIOWO 3-PO 7 LATACH PRACY MOŻE IŚĆ NA 1 ROK WOLNEGO ,PŁATNEGO (NA PORATOWANIE ZDROWIA ) 4- JEDYNY ZAWÓD W POLSCE ŻE PŁACA JEST Z GÓRY ! CZY WIESZ O CO SĄ TE PROTESTY !????? ZASTANÓW SIĘ ILE GODZIN PRACUJESZ NA NĘDZNĄ PENSJE !????????????
Zgłoś
A Akte 2016-10-05 19:57:34
Zapłacą przede wszystkim dzieci. Gadanie że gimnazjaliści to ZŁO to bzdura. Mam koleżanki uczące w podstawówkach, które opowiadają o 5-cio, 6-cio, klasistach, dziękują Bogu jak odchodzą dalej. To gimnazja ustawiają ich do pionu, a ci musza się dostosować do nowych zasad. Teraz wyobraźcie sobie 7 i 8 klasy w podstawówce wraz maluchami. Cytując "będzie zabawa, będzie się działo". Dodatkowo dzieciaki utkną w wiejskich szkółkach na 8 lat, a potem szok w szkole średniej. Powodzenia Jeżeli się na to nie godzicie to wyjdźcie na ulice i głośno to powiedzcie.
Zgłoś
M matka 2016-10-05 14:00:16
Nie rozumiem, czy takiej ważnej reformy nie powinno się spokojnie przygotować?. Oświatowa Solidarność również wydaje komunikaty, że mają wiele wątpliwości. Ostatnio czytałam, że środowisko polonistów wyższych uczelni napisało list przeciw takiej reformie. Za słabą reformę zapłacą Moje dzieci.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!