XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 25

DODAJ KOMENTARZ
K Konrad 2017-04-09 23:14:40
Do 777: hahahahaha :) Śmieszne, im bardziej namawiacie na głosowanie na Wolność tym bardziej mnie zrażacie do tego człowieka który stoi na czele armii kuców których sobie wychował :D
Zgłoś
K karolcia 2017-04-07 14:54:34
brawo PIS obz tak dalej
Zgłoś
JJ Janicki już nie z PO!! 2017-04-07 13:48:26
SZCZERBATY byłby najlepszym na szefa PO jest taki mądrrry!?? albo kopacz z ADHD ,a może Nitras ,Mucha,lub Grabarz,Budka!??? Tam są sami mądrzy w tym PO i tacy UCZCIWI!? I chcą tylko DOBRA dla POLAKÓW nie dla SIEBIE!??? Dla PO-Nowoczesna i KOD nie liczy się interes UE(niemiec,francji) i ich WŁASNY!???. ...."Pomyślenie ,że oni walczą o swój interes i UE(niemiec,francji) jest PRZESTĘPSTWEM!!! Polacy OBUDŻCIE się w końcu ,jak można popierać OSZUSTÓW i SPRZEDAWCZYKÓW POLSKI z PO!!!
Zgłoś
P& Prawica "Nie" PiSdecja! 2017-04-07 09:08:42
Z pewnością PiS posiada obecnie takie samo poparcie jak mistrzyni najcięższego kalibru przestępstw Beata Mazurek, przypominając wybory do Europarlamentu była postrzegana w okręgu nie jak prawicowa kandydatka lecz czerwona zaraz lewicowa przegrywając z kretesem,przypominając powyższe zdarzenie po ogłoszeniu wyników zamknęła Biuro Poselskie w Chełmie na tydzień, zapominając nawet wyłączyć świata ze wstydu uciekając.Jako uczciwi Polacy postrzegamy margines społeczny który jest tam gdzie powinien-Komitet Polityczny PiS. Brawo Panie Jarosławie K.
Zgłoś
JW Ja wiem 2017-04-07 08:52:27
Do ixi: Ja wiem ! To jest ośrodek do wytwarzania dobrej opinii dla PiSu :)) Po to tylko pewnie powstał. Ten sondaż to ich produkt
Zgłoś
I ixi 2017-04-07 08:37:50
Czy ktoś wie, co to jest Ośrodek Badawczy Dobra Opinia? Za bardzo mi się kojarzy z "Dobrą Zmianą"
Zgłoś
O Obi 2017-04-07 07:54:10
"Brawo" PiS! Jeżeli takie poparcie zyskacie w najbliższych wyborach parlamentarnych, to wygracie i zostaniecie najsilniejszą partią opozycyjną. To nie uchroni was od odpowiedzialności za np. niepublikowanie wyroków TK. Jeszcze nie pora się bać, ale najwyższy czas, żeby zacząć się zachowywać PRZYZWOICIE.
Zgłoś
P pl 2017-04-07 01:42:21
Do Dozorca Donka: A ten nie jest kupiony? 😂
Zgłoś
DD Dozorca Donka 2017-04-07 00:29:28
Koryciarze juz sie cieszyli, ze "pochlona" PIS, a tu ich sondaze byly po prostu kupione!!!
Zgłoś
DP Do przodu misie 2017-04-07 00:14:59
Do *Odbudowa Polski*: Taki egoistyczne państwo obojętne na los obywateli to właśnie państwo PiS. Najlepszym tego dowodem jest 500+. Celem tego programu nie jest aby pomóc obywatelowi ale aby go kupić. Bo gdyby chodziło w nim o pomoc to te pieniądze otrzymywaliby najbardziej potrzebujący a nie wszyscy. Nie dostawaliby ich ci którzy nie potrzebują wsparcia bo sobie doskonale radzą. Ale tu nie o to chodziło w tym "programie" :/
Zgłoś
*P *Odbudowa Polski* 2017-04-06 23:36:52
Do 777: Korwinisto życzę ci abyś kiedyś zmądrzał i nie głosował na tego popi*rdoleńca który chce państwa egoistycznego w którym wszystko jest prywatne. I te ciągłe powtarzanie "wony rynek wony rynek" otóż jest to egoistyczna wizja państwa którego nie będzie obchodzić los obywateli. I te ciągłe mówienie że za Hitlera było lepiej albo mówienie że kocha Rosję . Państwo nie może być obojętne na los obywateli , jeśli ktoś nie ma pracy to należy mu pomóc a nie gnoić go.
Zgłoś
*P *Odbudowa Polski* 2017-04-06 23:18:35
Do Do przodu misie: Idz oglądać TVN
Zgłoś
DP Do przodu misie 2017-04-06 23:16:56
Do *Odbudowa Polski*: Co to było. ? I ty ten cały jad wyplułeś na jednym wydechu ? Jestem pełen podziwu , masz chłopie zdrowie. Teraz wyraźnie widzę że odbudowa Polski pójdzie pełną parą :)))
Zgłoś
NP nie PISzcie głupot 2017-04-06 23:10:38
Do *Odbudowa Polski*: Wez się puknij w głowę idioto, PIS nas ośmiesza na arenie między narodowej na każdym kroku, nawet nie mają serca żeby pomóc uchodzcą z Syrii , zobacz sobie zdjęcia w internecie jak ich kraj zniszczony , codzienne bombardowania, strzelaniny codziennie giną ludzie a ty sobie siedzisz na (...) i gówno robisz i zawsze w niedziele do kościółka a serce twarde jak kamień , na prawdę jak tacy ludzie mogą istnieć... współczuje twojej matce
Zgłoś
PS Podpisuj się lepiej CCCP 2017-04-06 22:56:56
Do PL.😀: Co za elokwencja !!!! Brawo , brawo wygrał pan 500+ z kawą i wycieczkę do San Escobar. Co za żenada. Nie mogę :)))))
Zgłoś
*P *Odbudowa Polski* 2017-04-06 22:56:19
PISie tak trzymać i do przodu, nie zważać na to co mówią te sprzedawczki z PO , nowoczesnej, zaKODowani, Kórwiniści, Kukizowcy którym w głowach tylko jowy dzięki którym te k*rewskie partie jak PO NO będą miały większość przez te szmaty z TVNu oni nie są nic warci . Nie wiem jak Polacy mogą popierać PO które rozkradło całą Polskę no ale cóż propaganda lewicowa robi swoje.
Zgłoś
P PL.😀 2017-04-06 22:43:16
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 zaKODowany PZPR, PO-PZPR, Nowoczesna-PZPR, PSL i Sojusz Lewicy Komunistycznej - SPRZEDAWCZYKI i Donosiciele, SB-ckie kapusie i agenci. Mają to we krwi... 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Zgłoś
7 777 2017-04-06 22:40:17
Do nie PISzcie głupot: za 7 miesięcy będę miał 18 lat, nie jestem kuce;)
Zgłoś
NP nie PISzcie głupot 2017-04-06 22:21:16
Do 777: Kucu idz lepiej spać bo jutro szkoła
Zgłoś
NP nie PISzcie głupot 2017-04-06 22:20:10
Jeszcze 2 lata oby PISiorstwo nie wygrało ja już wole PO od tych zacofańców , kompromitują nas na każdym kroku przed wszystkimi
Zgłoś
🦆⛄ 🦆 ⛄️⛄️⛄️ 2017-04-06 22:18:28
Do Zażenowany: Podsuwają pisowskim pachołkom takie sondaże bo takie "optymistyczne" działają na nich jak narkotyk . Łykają je jak heroinę. Od razu wraca im chęć do "pracy" - czytaj demolki kraju. No i na duszy trochę raźniej , bezpieczniej
Zgłoś
SN Stop Niszczeniu Polski 2017-04-06 22:09:36
Naprawdę polaczki to idioci Stonoga miał racje was tylko do Auschwitz i piecyki odpalić
Zgłoś
Z Zażenowany 2017-04-06 21:56:37
Dlaczego nie ma informacji na jakiej grupi została przeprowadzona ankieta? Zresztą bezpośrednie ankiety są najmniej rzetelne. Kolejny sondaż wzięty z nie wiadomo skąd , kto jeszcze chce głosować na ten rząd? 6 kwietnia to widocznie dzień fałszywych sondaży. :D
Zgłoś
7 777 2017-04-06 21:46:31
Głosujcie na WOLNOŚĆ/KORWIN , jedyna nadzieja dla Polski w tej chwili
Zgłoś
A ajax 2017-04-06 21:23:11
to są bzdury
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!