Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
P pani_w_okularach 2016-09-22 14:30:03
CZY ONA MYSLI ZE PRAWO DO SKROBANKI PODNIESIE GODNOSC KOBIETY?? WSTYD
Zgłoś
W WojciechB 2016-09-22 14:26:05
Aborcja jest złem... ...niestety, czasami złem MNIEJSZYM. Arbitralne narzucanie praw świeckich, gwarantowanych przez państwo, w sprawach światopoglądowych (a takim jest stosunek do aborcji), jest złem samym w sobie. To tak, jakby zmuszać obywateli do wyznawania i praktykowania określonej przez państwo religii lub ideologii. Smutnych przykładów takich praktyk ludzkość doznała w opresyjnych państwach teokratycznych, m.in. w średniowieczu chrześcijaństwa i islamu, a niedawno w fanatycznych totalitaryzmach komunizmu i faszyzmu. Nikt rozsądny nie chce tego znów doświadczać! Zatem starajmy się tworzyć warunki do tego, aby matki nie musiały i nie chciały podejmować decyzji o zabijaniu własnych nienarodzonych dzieci, ale nie zmuszajmy matek siłą do ich rodzenia. Skutki tego będą złe dla matek, urodzonych dzieci oraz społeczeństwa. Prawo antyaborcyjne nie może zostać zaostrzane - powinno być wręcz odwrotnie. Z jednoczesnym tworzeniem mechanizmów zachęcających każdą matkę i jej bliskich do rodzenia i wychowywania dzieci w dobrostanie i godności im należnej.
Zgłoś
O Olga_24 2016-09-22 13:41:51
Kobiety zniknij z polityki tak jak chcieli wyborcy, Edukacja seksualna obowiązuje między innymi w GB, 12 latki zachodzą tam w ciąże prawie równie często co dorosłe kobiety, proszę poczytać statystyki ilu "rodziców" w GB ma mniej niż 15lat, ile było aborcji. Skończ te lewackie propagandowe bzdury.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!