Komentarze 10

DODAJ KOMENTARZ
W Wdzięcznamatka 2016-10-23 00:11:14
Wiedziałam na kogo głosować! Brawo, Nareszcie ktoś rozumie chorych ludzi. Ich cierpienie i cierpienie ich opiekunów, jak patrzą na ten ból i upodlenie bliskich i nie mogą pomóc! Brawo KOCHANI! W porównaniu do poprzedników jesteście cywilizowani i szanujecie prawa człowieka! Widać, że Wam zależy na wszystkich Polakach, nawet tych, którzy już nie mają siły się upominać o pomoc, bo wcześniejsze rządy nauczyły ich bezradności i poczucia, że są śmieciami tego narodu! Brawo!
Zgłoś
T trzeźwy 2016-09-24 01:13:24
Oczywiście osoby chore są na pierwszym miejscu i ich potrzeby nie można łączyć z potrzebami osób palących marihuane dla przyjemności. Jednak korzystając z okazji, osobną ustawą może by wprowadzić pełną legalizację ? Pieniądze ze sprzedaży zamiast trafić do budżetu państwa trafiają do rąk gangestrów którzy wydają te pieniądze na luksusowe auta więc ten kapitał tak niezbyt nakręca gospodarke. Do tego koszty walki z ich przestępczością. Dochodzi jeszcze zbuntowana młodzież nie przepadająca za funkcjonariuszami właśnie przez ich udział w łapaniu kolegów z trawką... To wbrew pozorą bardzo ważne by państwo zadbało o to by ludzie wierzyli w sens i uczciwość prawa. Teraz jest tak że jadąc 200km/h na czerwonym świetle kierowca tworzy ogromne zagrożenie dla społeczeństwa jednak do więzienia nie pójdzie. A jak ktoś będzie miał przy sobie 10 gram trawy i poczęstuje kolegów (bez namawiania) to może iść za to do więzienia. To tworzy niechęć społeczną do przestrzegania prawa co jest katastrofalne w skutkach.
Zgłoś
I Igor 2016-09-22 14:42:47
Pluli tak na Pawłowicz A okazuje się ze rozsądną z niej kobieta Brawo
Zgłoś
RU Roman UK 2016-09-22 12:31:33
Oj widać już nadchodzące wybory na horyzoncie więc trzeba poprawić wizerunek
Zgłoś
A as 2016-09-22 10:45:23
To jakieś jajca, nie rząd nie experci ale jeden gościo z (...) kobieta mówią jak ma być w państwie . To może wkrótce przekona prężna do tego żeby .rozwalić paru polaczkow tego gorszego sortuj . Teatr tv 19 południk
Zgłoś
K Katolik 2016-09-22 00:24:49
Prawo do krzaka dla każdego Polaka.
Zgłoś
G giezeta81 2016-09-21 14:39:45
Chyba polubiłam Panią Pawłowicz. Rozsądna kobieta, choć bardzo pyskata :-). Tylko ze ja już nie doczekam realizacji ... a szkoda
Zgłoś
J ja 2016-09-21 12:10:15
Duży plus dla Pani Pawłowicz. Gardzę tymi "nowoczesnymi i inteligentnymi" paniami typu Joanna Mucha, Pomaska, Pitera, KOPACZ, które wsadzały do więzienia użytkowników marihuany. Gdyby nie to chore prawo, może dużo szybciej dowiedzielibyśmy się o medycznych właściwościach tej rośliny.
Zgłoś
O Olek 2016-09-21 12:09:02
hahaaha Ciekawe w jaki sposób przekonała Prezesa, sądząc po uśmieszkach, nie wiem ale chyba się domyślam... ;)
Zgłoś
P pit 2016-09-21 12:02:37
Platforma wsadzała do więzienia za posiadanie konopi. Chorzy ludzie
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!