Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
V Vika 2016-09-24 20:27:00
Do Babcia: A ty tak wogóle wiesz co to MIŁOŚĆ!!!!!!?
Zgłoś
B Babcia 2016-09-22 08:31:51
ak czytam ,te wypociny tych,, obrońców życia" to aż mną trzęsie.Sama jestem przeciwniczką aborcji, urodziłam i wychowałam czworo dzieci ale nigdy, nigdy!!! nie zmuszałabym żadnej kobiety aby musiała rodzić dziecko z gwałtu,jeśli sama tego nie zechce, nigdy aby rodziła dziecko które po urodzeniu będzie zdeformowanym potworkiem, nigdy aby poświęcała własne życie aby dziecko urodzić.Każda kobieta ma prawo do samodecydowania i jeśli zechce takie dziecko urodzić czy narażać swoje życie, nam nic do tego, to ma być jej decyzja. Teraz chce się takie prawo, do swobodnej decyzji kobiety czy rodziny ,odebrać. Teraz ci ,,obrońcy życia" chcą wprowadzić przymus rodzenia.Ten cały Chazan, ta Kaja Godek, i inni działacze, to ludzie chorzy,nawiedzeni,fanatycy,opętani nienawiścią do innych.Urodzili się nie w tym czasie i tym kraju.Tacy jak oni służyli Hitlerowi, on w Niemczech też wprowadził całkowity zakaz aborcji, z tym że kobiety ,którym ciąża zagrażała życiu mogły jej dokonać. Te fundacje ratujące poczęte życie ,wprowadzały ludzi w błąd zbierając podpisy pod petycją.Sama widziałam jak pod kościołem namawiały parafianów do składania podpisów, bo lewacy chcą aborcji na życzenie. I głupie babcie podpisywały, tak naprawdę nie wiedząc co podpisują.Wstyd!!!!! Oszuści!!!! Polacy powinni walczyć o referendum ,w tej sprawie, bo to poważna sprawa.Ochrona życia to tylko wierzchołek góry lodowej, tu chodzi o ograniczenie lub odebranie praw kobietom. Wygląda na to że, w Polsce kobieta jest pozbawiana prawa obywatelskiego.Ciekawa jestem jak będą ,kobiety karać więzieniem za dokonanie aborcji ,jeśli np ona będzie miała 3-4 dzieci, w domu do wychowania. Wstyd i hańba dla takiego rządu, który pozbawia obywateli prawa .Nie słyszałam jeszcze aby przepisami zmusić kogoś do miłości.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!