XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
C cj9 2016-09-19 09:33:31
Chca decydowac? Ok, wystarczy nie dawac (...) lub stosowac metody antykoncepcyjne. Pozdrawiam te protestujace ameby!
Zgłoś
A ann 2016-09-19 09:00:22
Wychodzę z metra w centrum Warszawy, widzę transparent "stop aborcji" z tym ich plakatem na którym widać płód po zabiegu aborcji na lateksowej rękawiczce i tak mnie uderzyło: kobieta jak karmi piersią w publicznym miejscu, choćby nie wiem jak się zakrywała - to gorszący widok. Modelce bielizny widać sutki? - Zgorszenie - usunąć natychmiast. Reklama piwa - zgorszenie toż to dzieci mogą zobaczyć! A coś takiego pokazane publicznie - nie to nie jest gorszące! I jak ja teraz dziecku wytłumaczę co to było?
Zgłoś
Z Zeghar 2016-09-18 19:33:07
Jak słucham tych bajań ruchów proaborcyjnych o braku dostępu do antykoncepcji, to przypomina mi się jak jakiś czas temu czytałem o dwóch powiązanych ze sobą akcji medialnych na jednym z amerykańskich uniwersytetów, gdzie te środowiska mówiąc delikatnie ziały nienawiścią wobec wszystkich mających odmienne zdanie. Pierwszy wybuch "miłości inaczej" nastąpił, gdy po audycie wydatków w różnego rodzaju programach, wprowadzono pewne ograniczenia w uczelnianej akcji ułatwienia dostępu do antykoncepcji. Bo wyszło, że idą na to ogromne pieniądze, a właściwie nie wiadomo na co - brak rachunków, rozliczeń, pokwitowań. A do drugiego wybuchu "miłości inaczej" doszło, gdy parę osób przeanalizowało i zaprezentowało wnioski wynikające z wypowiedzi działaczy proaborcyjnych z wcześniejszego wydarzenia. W ogólnym skrócie - macie dawać nam kasę i koniec. A wisienką na torcie była wypowiedź jednej aktywistki, że ona na antykoncepcję potrzebuje 1000$ miesięcznie (!). I nie wiadomo co ją bardziej rozwścieczyło - zapoznanie z tą wypowiedzią szerszego grona odbiorców czy też przeliczenie tej kwoty na liczbę prezerwatyw i porównanie jej ze średnią miesięczną liczbą klientów u prostytutki.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!