XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
Z Zeghar 2016-09-16 18:16:41
Wymiękłem po sprawdzeniu kilku pierwszych organizacji. Chłopaki i dziewczyny sami chcą zdemolować polską edukację z uczniami, których ukształtują według swoich własnych dziwnych zasad, które zdążyły się już dawno temu zestarzeć i skompromitować. Aha i to wszystko za pieniądze państwa, bo jakoś nigdzie nie znalazłem opisu z czego sfinansować ich wizje. Oni narzekają na koszty powrotu do starego systemu? Chyba tylko dlatego, że nie próbowali oszacować ile będą kosztować ich pomysły. Klasy po kilkanaście osób, całkowita demolka programu nauczania (koniec z podziałem na ściśle określone przedmioty szkolne), zmiany w awansie zawodowym nauczycieli, cuda w stylu dobrowolność egzaminów, rodzice i ich przedstawiciele jako jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania szkoły, szkoła jako lokalne centrum kulturalne, itd. No ręce opadają...
Zgłoś
O Olek_26 2016-09-16 17:47:27
Lewusy już przebierają nóżkami, no tak skoro nie będzie genderowców w szkołach i będzie nauka historii to będzie to szkoła ideologiczna.
Zgłoś
R Ryś 2016-09-16 17:41:24
Tak, tak panie Lubnauer zrobicie własną szkołę z portretem Sorosa i Marksa w holu...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!