Komentarze 1

DODAJ KOMENTARZ
BN brat nie mam wyboru 2016-09-15 23:47:18
JAK W TYM FILMIE tak ty szmaciazu uciekałeś przedemna w castoramie nie musisz si e mnie bac napluje ci tylko w twarz a to nie boli za matke za ojca zaprzyjaciół matki i ojca za jego braci to oni dedykują ci to przezemne pokaż wszystkim na feysie jak twoją matke uczy tańczyć poloneza siostra zakonna alicja która jest siostrą mojej blizkiej przjaciółki w domu starców przy polskim kościele w brampton w toronto to jest patriiotyzm jak w dzień wieczór wigilijny siedzi sama i przeklina cie ze ja okradłeś z 20 lat emigracji wyczyściłeś jej konta, JAK OKRADŁEŚ ICH Z OSZCZĘDNOŚCI ZYCIA wyprałeś jej mózg ze bedzie chodziła po śmietniakach bo obawiasz sie tego się tego że jak wróci to stracisz jej emeryturke z której żyjesz i prosperujesz nierobie , nigdy nie popracowałeś dla tego kraju, nie masz żadnej historii przebiegu pracy zawodowej,wmówiłeś jej ze musi sprzedac mieszkanie bo jej zabierze miasto bo nikt tam nie mieszka, zabrałeś jej akt zgonu ojca nie zgłosiłeś go w polsce sprzedałeś mieszkanie nie zgodnie z prawem mając ich upowaznieie notarialniewątpie czy matka widziała pieniądze z tego mieszkania jestes bardzo skrajnym pzrzypadkiem (...) na twoje postepowanie przez 20 lat względem rodziców nie ma zadnego racjonalnego wytłumaczenia wkleje w necie wszędzie ten tekst szmaciaiazu
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!