XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 10

DODAJ KOMENTARZ
I Irek 2015-10-23 22:05:54
Mam nadzieję, że 25.10 zagłosuje na pana wielu ludzi, ktoś taki jak pan ma szansę wiele zrobić dla Polski. Stara ekipa w sejmie już sie wypalila, potrzebne sa zmiany. Czytalem pana program i wiem, ze z pana zaangazowaniem to moze sie udac, powodzenia!!!!
Zgłoś
K Kajto 2015-10-23 20:59:34
Głosuję na Pana nie tylko dlatego ze tak jak pan lubię wioślarstwo. Głosuję, bo ma pan świetne pomysły i bije od pana pozytywna energia. Własnie takich ludzi potrzeba w parlamencie! Idzie nowe!! Idzie lepszee!
Zgłoś
MZ Michał z Bydgoszczy 2015-10-23 18:04:09
Panie Robercie, znalazł się pan we właściwym miejscu o właściwym czasie. Polsce potrzebna jest zmiana, a pan ze swoim usposobieniem może jej w tym pomóc. Trzymam za pana kciuki w niedzielę i oczywiście głosujemy na pana całą rodziną!!
Zgłoś
MM Marcin M. 2015-10-20 00:13:42
Młody, energiczny, z pomysłami - właśnie takich ludzi potrzebujemy!
Zgłoś
E Ewa 2015-10-18 20:23:50
Zależy mu na rozwoju polityki prorodzinnej w Polsce, chce większych ulg podatkowych dla rodziców - dla mnie jako matki to bardzo ważne. Będę na niego głosować :)
Zgłoś
D Dzieciak 2015-10-18 16:33:11
Dobry kandydat!! Ma w planach skupić się na rozwoju sportu w regionie. Do tej pory nie było nikogo takiego jak on w sejmie - zna środowisko sportu i jego potrzeby od środka. Będzie wiedział, jak działać.
Zgłoś
S Siwek 2015-10-17 23:17:38
Robert Sycz do tej pory był sportową wizytówką Bydgoszczy, ale odkąd zaangażował się w politykę, widzę, że to też dobre miejsce dla niego. Chce mocno rozwinąć sport w regionie, ma już konkretne pomysły, które zamierza realizować. Poza tym zaproponował dalszy rozwoj polityki prorodzinnej i wsparcie niepełnosprawnych. Od ludzi ktorzy np. reprezentuja Korwina z pewnoscia nie uslyszymy podobnych deklaracji. Głosuję na pana Roberta!
Zgłoś
M Malkontent 2015-10-17 18:47:33
Nie lubię polityki i jestem za przewietrzeniem tego towarzystwa. Trzeba tam wymienić ludzi, a człowiek z taką siłą przebicia się do tego najlepiej nadaje.
Zgłoś
E Eryk 2015-10-16 12:03:44
Mój kandydat! Panie Robercie, razem wygramy dla Polski! Już nie raz pan udowodnił, na ile pana stać. Wierzę w pana i w to, że może pan wiele zdziałac w sejmie.
Zgłoś
M Mariusz 2015-10-15 23:28:52
Panie Robercie, będę na pana głosować. Sport to olbrzymie wyzwanie, a Pan już wiele razy pokazał, ile ma w sobie samozaparcia i determinacji i jak cierpliwie pracuje nad sobą, by osiągnąć swój cel. Jestem przekonany, że jako poseł również nie zabraknie panu tych cech i będzie Pan wytrwale realizował swoje założenia. Trzymam za Pana kciuki!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!