Komentarze 14

DODAJ KOMENTARZ
O Olo 2016-10-14 14:01:13
Jak to się dzieje że poniżej wpisały się same głupki? A może to jeden zacietrzewiony o wielu imionach?
Zgłoś
Z zbycho 2016-09-11 00:39:38
Przestań chlać wódę.Bo to ze chlejesz opisuja cie twoi znajomi.Poczytaj o celebrytach za Komuny
Zgłoś
M mid 2016-09-10 18:12:42
Holota. Zero bez matury. Tyle erudytka
Zgłoś
E Edek 2016-09-10 13:39:32
Do boro: Dać 500 zł dla Polaków to "walenie w rogi"!!!? Tak będzie pisał każdy antypolak!!! Bo POLACY mają inne ZDANIE!!! Nigdy więcej ZŁODZIEJSKICH rządów PO-PSL-SLD!!!
Zgłoś
T Tytus 2016-09-10 13:18:14
Brak słów na temat BREDNIE!!! Dzięki Z.P. dewianci komuniści i SBecy ujawniają się SAMI!!! JAK można wspominać współpracownika SB BOLKA dzięki któremu komuniści i ich rodziny są poustawiani i rządzą tym krajem do dzieś!!! A od 1989r nie HONOROWAĆ ba nawet nie wspominać o tych którzy po 1945r. ODDALI ŹYCIE za POLSKĘ i WOLNOŚĆ tego KRAJU w walce z SOWIECKIM OKUPANTEM!!! BOLEK wcale nie ukrywa z kim TRZYMA i kto jest dlaniego WAŻNIEJSZY!!! Na pogrzebie swojego przełożonego (oprawcy i kata) jaruzelskiego oddał HOŁD i pogrzeb odbył się z Honorami Narodowymi-jaka HAŃBA i WSTYD !!! Nie wspominał o "Ince"i innych co za Polskę w bestialski sposób zamordowani zostali przez SB!!!
Zgłoś
T T1ger 2016-09-10 13:15:12
Do boro: mówisz jakby poprzednia banda tego nie robiła.
Zgłoś
T T1ger 2016-09-10 13:14:06
Hołdysowi się lewa kasa kończy. Pamiętamy ACTA. Ch*j w Kapeluszu mówi to, co gawiedź chce usłyszeć.
Zgłoś
G Grzegorz 2016-09-10 11:33:36
"Drogi Zbyszku... Jeśli chcesz zobaczyć pajaca to spojrzyj w lustro. Zobaczysz w nim przy okazji salonowego manipulatora. Zgorzkniałą, jątrzącą pacynkę w pończosze na głowie i kłamcę (bądź ignoranta). Zanim zaczniesz oceniać to zdobądź się na minimum wysiłku i spojrzyj w tabelę sejmowych głosowań. Zobaczysz w nich, jak głosowałem. Zanim publicznie oczernisz mnie o "tańczenie na sznurku" to pokaż mi choć jeden taki "sznurek", jedną synekurę czy stanowisko, którą w zamian za rzekomy "taniec" dostałem od PiS (na marginesie - nigdy o taką nawet nie zabiegałem)". cyt "Ja wiem, że dla Ciebie nie do pojęcia jest fakt, ze ktoś NIE PLUJE na PiS. Bo żeby doznać tej "łaski" od Ciebie i salonów i zostac uznanym za opozycję należy mieszać z błotem Kaczyńskiego i obowiązkowo wyśmiewać film "Smoleńsk", nawet przed jego obejrzeniem. Wiem, że nie znajdziesz czasu na grzebanie w sejmowych ogłoszeniach więc oszczędzając Ci wysiłku wklejam swoje najważniejsze głosowania. Przeczytaj i pokaż mi te "sznurki" - skwitował słowa Hołdysa lider Kukiz'15, który do swojego wpisu dołączył także listę głosowań, które nie były po myśli Prawa i Sprawiedliwości.
Zgłoś
P Piotr 2016-09-10 08:24:32
Zachowanie tego gościa to klasyczny przykład skutków skażenia organizmu wszelkimi używkami . Panie Hołdys ,- leczyć się trzeba a nie chorobliwie zacietrzewiać !!!
Zgłoś
K kornik52 2016-09-10 00:13:17
Zbigniew Hołdys znany byl na warszawskim Muranowie juz w roku 1970 jako kapus i konfident. Kiedy przychodzil pod wierzbe kolo pomnika Bochaterow Getta to zmienialismy czesto temat. Nie znam nikogo kto by mu wtedy ufal! Jego przeciwienstwem byl s.p. Aldek Czystaw (Budka Suflera oraz Romuald i Roman)
Zgłoś
G Gajka 2016-09-09 22:27:41
PANIE Hołdys dlaczego pan robi z siebie idiotę ? chce PAN zaistnieć nawet jako głupiec ?
Zgłoś
B boro 2016-09-09 20:39:06
I to święta prawda! Banda przestępców konstytucyjnych wali Polaków w rogi ! Zobaczymy jak długo Polacy dadzą sobie dmuchać w kaszę !
Zgłoś
A antysemita 2016-09-09 20:37:46
do tej pory nie było propagandy po nie kłamie zydowski gadanie holdtysa
Zgłoś
PW Piotr W. 2016-09-09 18:57:51
Holdys nawet nie czytam tych wypocin dziwaku gwalcicielMyslales,ze PO wygra i da ci przyzwolenia na twoje zboczenia jako partia liberalno podalowata
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!