Komentarze 24

DODAJ KOMENTARZ
R rudaska 2017-03-21 09:04:20
Wyksztalceni w PRL historycy i prawnicy PiS to niebezpieczny sort.Dlaczego wybieracie tylko PiS lub PO.Sa partie godne uwagi,nie dostana sie do sejmu,bo kler nie poprze.Np.partia Razem,szkoda
Zgłoś
J ja 2017-03-05 12:43:46
Przecież te dwa głupki PO i Nowoczesna razem mają więcej niż PIS. Komu zależy na tym, żeby byli osobno? Chyba tylko pisowszczykom. Na domiar złego rządzą tym takie dwa palanty jak rychu "frank szwajcarski" petru i jakaś niedorobiona schetyna. Na kogo ludzie mają głosować?
Zgłoś
MD Mam dość PIS 2017-03-02 04:50:07
Do Stach: A Ty pseudo-mądry naucz się polskiego: "tempi", "ktura", "kturzy", "kture", "pakied", budrzetu", "zarzóty", "wrucą".
Zgłoś
E ehh 2017-03-02 00:15:13
Do henio1112: A co realnie poza wątpliwą satysfakcją masz z tego, ze złodzieje A dokopią złodziejom B?
Zgłoś
H henio1112 2017-02-28 16:39:40
Do Realista: ty idiotów robisz z wszystkich? 500+ było obiecywane, a ludzie mimo to zagłosowali na nich bo mieli dosc idiotycznych i strasznie nie przemyslanych rządów PO (Afera podsłuchowa, imigranci których PO zapraszała) ja nie dostaje zadnych pieniędzy jako kawaler od panstwa, i w sumie mam wyjne czy co kolwiek dostane, ale na PIS zagłosuje tylko dlatego, zeby dokopac tym cwaniakom z PO-.N i KODZIARSTWU. Pozdrawiam i dalej sobie głosuj na platfusów, a najlepiej wez sobie zamelduj imigranta w chałupie, zobaczymy ile pożyjesz.
Zgłoś
KZ Ksenofob z Pierdzichowa 2017-02-28 13:26:58
Do Sprawiedliwy : Idź się gościu leczyć a potem się nad sobą zastanów. Jakby każdy tak myślał to żaden z naszych rodaków nie mógłby wyjechać za granicę bo np Anglia byłaby tylko dla Anglików. To że ty siedzisz całe życie w swojej wiosce na Podkarpaciu, nie znaczy że inni tez tak chcą. Azjata albo Afroamerykanin może być lepszym Polakiem niż truteń z Polskimi korzeniami co to tylko bierze zasiłki i jeszcze narzeka że mu mało albo przeszkadza mu cudzoziemiec a sam pracuje na czarno i nie płaci podatków. Prawdziwym patriotą nie jest ten kto głośno krzyczy że nim jest ale ten co pracuje na wspólny dobrobyt. Dla mnie może być nawet Marsjanin.
Zgłoś
S Sprawiedliwy 2017-02-28 08:47:19
Ciapate skurwsy.ny dlaczego Melkerka chciała uchodźców bo myślała ze to tania siła robocza to jej pokazali ilu jest Niemców hu.ja ich jest JUGOLE TURASY to cały naród Kopacz ich chce i te piz.dy nowoczesne Polska DLA Polaków
Zgłoś
S Stach 2017-02-27 13:57:25
Ludzie na nich głosują bo tempi psełdo biznesmenów i psełdo elite ktura tylko dzięki komunistom nie sra pod progiem . Szkonczyły się zwroty 80 mld rocznie. Koniec z PRL . Teraz konfiskata rozszerzona biznesmeni kturzy co roku wykazują straty będą musieli wytłumaczyc si€ gdzie wzieli pieniądze na kontach i za co pobudowali domy. U tych gnoji nikt nie chce pracowac . Lepiej w Biedronce Lidlu i w innych firmach kture potrafią zapłacic za robote. Z rynku znikną lewe sklepy lewe CPN. Przykład pakied paliwowy. Okazuje się ze firmy legalnie Sprzedające paliwo. Orlen Lotos mają o 10 % wiekszą sprzedaz. A wpływy do budrzetu to 2 mld za sztyczen więcej. Okazuje się ze nikt tyle paliwa na rynku nie potrzebował. Co się stało 2 mln samochodów więcej przez sztyczen. Nikt się Sędziami prokuratorami i psełdo biznesmenami czy starymi komuchami nie przejmuje. Goscie są nikim w tym kraju. A ich majątki i ich dzieci rozpłyną się tak jak Sb emerytury i renty. Reszta zniknie jak dobiegnie konca bezkarnosc i przekręty sędziów i prokuratorów. Ich prawie 10% juz ma zarzóty korupcji i posiadania lewego majątku. Niedługo wrucą do korzeni. Srania pod progiem .ELITA.
Zgłoś
R Realista 2017-02-27 12:05:11
PiS znalazło sposób na legalne kupienie głosów w formie programu 500+ i nic się tutaj długo nie zmieni. Cała polska patologia będzie na nich głosowała, podobnie mieszkańcy wsi i zwolennicy Radia Maryja, a to łącznie stanowi żelazny i bardzo zdeterminowany elektorat, który chodzi na wybory. Ponadto, większość ludzi w tym kraju to ciemnota, która nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa i największym szczęściem w ich życiu jest obserwowanie nieszczęścia drugiego Polaka. Ci sami ludzie popierają izolacjonizm, uważają UE za komunistów a Rosjan i Niemców za największych wrogów RP. Polityka PISu to miód na ich serca. Niestety, żyjemy w kraju debili i PIS znalazło sposób jak do nich skutecznie dotrzeć. Winszuję!
Zgłoś
D Działacz 2017-02-26 21:08:37
Dziwię się tym co na Kukiza głosują .
Zgłoś
K kamil 2017-02-26 20:17:08
jak to możliwe że tak skompromitowana partia jak po ze schetyną na czele :) ma aż 17 procent???????
Zgłoś
AK Anty Kaczor 2017-02-26 18:23:59
My jestesmy Panami czysty aryjczyk PISS PISS ponad wszystko .Zaspiewajcie sobie ten hymn tylko po Niemiecku
Zgłoś
PN pisiory na pasku banków 2017-02-26 01:10:12
że też tyle ciemnego motłochu jeszcze popiera PIS**ielstwo i Maliniaka chodzących na pasku bankowych lichwiarzy. Tyle się nabełkotali o wstawaniu z kolan, a wygląda na to, że nadal klęczą przed lichwiarzami i robią im to o czym mówił Sikorski.
Zgłoś
P Peciontko 2017-02-25 11:20:22
Do Stach: Nie wiem czy jesteś tak jak ja zwolennikiem ruchu Kukiz'15 ale masz rację. Potrzebne są jednomandatowe okręgi wyborcze, w innym przypadku partyjniactwo będzie się liczyło jak za komuny. Ludzie nic nie chcą od tych darmozjadow partyjnych, tylko aby nas nie okradali. PS: wzrost poparcia dla Kukiz'15 o 2,3% w stosunku do poprzedniego badania ibris. Może ludzie wreszcie docenią i zechcą być wolni.
Zgłoś
S Stach 2017-02-25 09:14:41
B€dzie powturka z rozrywki . Tak jak poprzednio ządziło lewactwo tak znowu dojdzie do władzy bo PiS samo się kompromituje . I mimo zapewnien ze tak nie jest widac wyraznie ze niczym się nie ruzni od PO. To samo kolesiostwo i kumoterstwo. Trzeba wprowadzic jednomandatowe okręgi wyborcze i poznędziemy się PiS PO Nowoczesnej PSL i SLD.
Zgłoś
O Obywatel 2017-02-25 00:28:26
Patrzeć i słuchać się was już nie da komuniści nowocześni mordy precz od POLSKI
Zgłoś
O Obywatel 2017-02-25 00:25:08
Podnieść próg do 20% to jest to platfusy i nowocześni giniecie skapciale mordy
Zgłoś
O Obywatel 2017-02-25 00:21:28
Tylko PiS brawo nie dać się złamać tym platfusom
Zgłoś
R Realista 2017-02-24 22:39:43
Do Zbój Madej: Naiwności ludzka!!!! A może by tak...a może by podnieść próg wyborczy.. ??? Np. do 11 proc.... Zostają tylko dwa ugrupowania na placu boju... Bez reprezentacji wsi i większych miast... Całą śmietankę takiej "ustawki" spije Samwieszkto - I Caracal IV RP. Strach nawet myśleć, że próg wyborczy można by podnieść aż do 20 proc....bo kto niby zabroni??
Zgłoś
M MK 2017-02-24 18:17:43
Do wdzivny:Tylko pytanie czy pis by nie założył z kukizem jakiejś pseudo koalicji i wtedy nie było by tak fajnie tylko pytanie czy była by możliwa taka koalicja PIS Kukiz w sensie czy by się dogadali.
Zgłoś
W wdzivny 2017-02-24 18:06:52
Gdyby były wybory, to opozycja miała by większość, kwestia tylko, czy była by w stanie się porozumieć.
Zgłoś
ZM Zbój Madej 2017-02-24 17:27:09
Cieszy mnie ten sondaż. 6 klubów w sejmie. Stabilny PSL i SLD to lepsza reprezentacja wsi i większych miast. Niby PiS traci niewiele, ale powtórki z 2015 r.by nie było. Emeryt Kaczyński miałby bardzo wąskie pole manewru. Rozlatuje się Kukiz'15 to bardzo dobrze. Palikot też miał dobre sondaże po roku od wyborów! To nie jest alternatywa dla PiS i PO. Narodowy plankton podszył się pod muzyka, który sam nie wie czego chce. Marzy mi się umiarkowana, europejska, cywilizowane konserwatywna prawica. Dzisiaj mamy populizm, krętactwa, propagandę i tandetę bez standardów czyli obecna koalicja.
Zgłoś
M MK 2017-02-24 16:49:59
Do TenSam: Dorznąć tych PISiorów a nie PO
Zgłoś
T TenSam 2017-02-24 16:34:44
Dorżnąć bandytów PO
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!