Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
G gorszamatka 2016-09-05 10:51:02
PiS tępi przecież lobbystów broniących swoich praw. Wziął się za upadłych prawników, robi porządki w państwie z bezprawiem wynikającym z chciwości i rządy władzy tzw elit, Jak PiS może tolerować w swym gronie takiego pana Radziwiłła i jeszcze trzymać go jako ministra? Przecież on broni wyłącznie interesu medyków i farmaceutów, tych współczesnych arystokratów rz ądzących życiem śmiercią i kalectwem oraz cierpieniem, , Ten człowiek nie ma litości dla chorych! Ma współczucie dla swojej sekty. Nie wszyscy medycy na szczęcie są tak zaślepieni swoim interesem i tak bezwzględni! Mam nadzieję , że na pana Radziwiłła znajdzie się w końcu Pan Ziobro! Przecież Pan Ziobro wie co nieco o lekarzach w Polsce, wie. bo przeżył też traumę w związku z chorobą, z cierpieniami i ze śmiercią własnego Ojca.
Zgłoś
P Pinokio 2016-09-03 01:49:19
To juz mogę hodować na swoje własne potrzeby jak by co czy jeszcze nie!!! Bo tak to muszę sie stresować!!! A tak to by było LEGALNIE I juź Bo ja bez marrych to jestem chory A dzialki są za drogie!!!
Zgłoś
LE l eon 2016-09-02 20:21:20
Do olo: Na przykład tu: The Effects of Medical Marijuana on Alzheimer’s Treatment
Zgłoś
O olo 2016-09-02 14:37:42
Do l eon: Konkretnie to o co Ci chodzi? "Przypomniał, że już teraz część pacjentów może korzystać z leków, które zawierają marihuanę. "Jest grupa pacjentów, którzy mają zapewniony indywidualny import produktów na bazie marihuany i są to leki, które dostarczane są tej grupie za darmo przez ministra zdrowia. Nie ma takiego problemu, który by polegał na jakiejś blokadzie, niedostępności" - ocenił minister." PS Lekarstwo na nieuleczalne choroby? ;)
Zgłoś
LE l eon 2016-09-02 14:26:38
Ten Radziwiłłłł to zwykły (...). Na szczęście są na świecie jeszcze cywilizowane państwa, gdzie marihuana postrzegana jest jako lekarstwo na szereg nieuleczalnych chorób.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!