XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
K kubaxy 2015-10-21 11:58:50
Do IQ: proponuję Ci mały eksperyment. Sam taki zrobiłem. Idź do sklepu. Kup chleb, herbatę, masło, szynkę, ser, jakieś środki czystości. Weź paragon i sprawdź ile z Twoich zakupów ma podatek 23%, a ile 8%. gdy to zrobisz zastanów się czy jeden podatek 16% na wszystko jest Ci na rękę.
Zgłoś
T tvidz 2015-10-21 11:20:14
Jedynkę bez wahania postawiłbym pani prowadzącej sdebatę - dziennikarce TVP, która zanim zadała pytanie, przez co najmniej minutę o nim opowiadała, widać było że debata jest jej potrzebna jako tło do autoprezentacji. Widać było jak koledzy współprowadzący zaczynają się nerwowo kręcić po pół minuty jej wypowiedzi. No i jeszcze pouczanie Kukiza, co autorka pytania miała na myśli....
Zgłoś
J ja 2015-10-21 11:12:21
Do ktoś: a kim ty jesteś, przypomnij mi?
Zgłoś
Q qwretryt 2015-10-21 10:32:59
do autora artykułu - dlaczego w opiniach jest przewaga opinii wyraźnie popierających obecną koalicję? co mnie obchodzi TVN, m.in. Pan Lis czy Pani Olejnik (córka mordercy SB) która na siłę już wpycha swoim odbiorcom, że przyjdzie Kaczor i nas pożre wszystkich! wiadomo co powiedzą ludzie którzy mają wyraźne profity z rządzącej koalicji..
Zgłoś
K ktoś 2015-10-21 10:29:33
Ten lewicowy pejsikowaty brodacz zandberg, prawdopodobnie namaszczony przez GW, potomek imigrantów, górali z góry synaj mówił tak ie komunistyczne bzdury, że nawet zgagi dostał (dziwne miny co jakiś czas połączone z nienaturalnym przełykaniem śliny).
Zgłoś
J jankaq 2015-10-21 10:10:21
to było żenujące, jak szkolne przedstawienie, smutne ze mamy takich polityków i takich dziennikarzy!!!
Zgłoś
A Autor 2015-10-20 23:34:06
Do IQ: Petru to "podstawka" stworzona przez ludzi Komorowskiego. Zamiast 3x15 zapewni 3x16, by żyło się lepiej - kolesiom!!!
Zgłoś
I IQ 2015-10-20 23:05:19
Petru i Nowoczesna to jedyna obecnie alternatywa, na rozwój gospodarczy i rozwalenie rozdawnictwa, włącznie z różnymi przywilejami.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!