XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
A Alimenciarz 2016-09-05 19:35:44
Do KYSY ,,Trybun Ludowy": To pisałem ja piesek kijowski KOD. schetru mi kazał !!!
Zgłoś
K, KYSY ,,Trybun Ludowy" 2016-09-05 09:13:10
>>PÓŹNE OŚWIECENIE<< Zryw był piękny i wspaniały, - dziś wspomnienia nam zostały. Gdzież są Jej założyciele? - biedy cierpią teraz wiele. Gdzie są dawni Jej Działacze, - nędza, głód - nad Nimi płacze. Zdrajcy to Ją dziś przejęli, - a Patriotów odsunęli. Do kościoła się udają, - ale Boga to nie znają. Modlą niby się do Niego, - by też wspierał tylko jego. ,,Bliźni jakiś do niczego”. ,,Solidarność”– dziś ? Dostatek dla ,,Działaczy”, - nędza , smutek Ludziom Pracy. Dzięki Nim i Górnika, - także bieda dziś dotyka. Mają to od swych ,,Działaczy”, - znanych także i ,,Krzykaczy”. Dziś po latach można dociec, - biedny Kraj i bezrobocie. ,,Solidarność”- to ,,miało być”, - a dziś - ,,się nie da w Polsce żyć”. A ,że mowa moja szczera, - ,,Solidarność” dziś,,afera”. Autor: ,,KYSY” , ,,Trybun Ludowy”, - mówię z serca oraz głowy. Za ,,Solidarność” też cierpiący, - dziś zdradzony w biedzie kończy. 2012-11-19 Krzysztof Szczurko ps.,,KYSY” kysyprzemysl@gmail.com tel:781-096-772 Gdyby kto miał i pytania, - znam ja nowe rozwiązania. I nie jakieś też tam marne, - ale pewne i realne.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!