Komentarze 11

DODAJ KOMENTARZ
G Gm 2015-10-23 12:11:35
Szef PSL kłamie w oczy, podobnie Kopacz, nie mają nic sensownego do powiedzenia. P. Kopacz nie odpowiedziala na pytania kierowane do niej na debacie a mowila zupełnie o czym innym. Media manipulują ludzmi, wypowiedziami polityków, a raczej ludzi nazywanych politykami. P Kukiz ma rację, a większosc osób zaproszonych do programow telewizyjnych opowiadają bzdury. Jest nawet w internecie wypoiwiedź Kopacz jadącej jednym z pociągów, podobne slowa,,ja nie wiem jak wytrzymam w tym pociągu'' a tak się szczyci podróżowaniem lecz tego media nie pokazują.
Zgłoś
P Polka 2015-10-21 19:26:16
Co za bzdury i obłuda..Kopacz ma czelność mówić o dofinansowaniu do znieczuleń w czasie porodu??? Kilka tygodni temu, podczas sadystycznego porodu usłyszałam, że to tylko wymysł na Wiejskiej, jak Wiejska zapłaci anestezjologom, to może dostanę znieczulenie zewnątrzoponowe (Gdańsk)... 80- letnia kobieta po nieudanych terapiach farmakologicznych zostaje skierowana przez swojego lekarza prowadzącego do szpitala, udaje się we wskazany dzień, od 9:00 rano do 22 oczekuje na przyjęcie na oddział kardiologiczny, niestety ostatecznie zostaje odesłana do domu (Piła)...bo co? bo w tym wieku nie trzeba już leczyć? Książkę można napisać, a mówimy tylko o sferze zdrowia. PO się skończyło, ba! nawet się nie zaczęli. Czas dać szansę tym, którzy chcą dbać o Polskę i społeczeństwo, a nie o własne 4litery. Ja nie chcę, żeby moim krajem rządziła partia, która ma swoich rodaków za dziwki robiące "laskę Amerykanom", a Państwo dla niej to czysta fikcja.
Zgłoś
J Jaro 2015-10-21 12:34:04
Nawiązując do wczorajszej debaty . Jak by Ewa nie wytrzymała i kopnęła w ten worek z muchą to by może szydło wyszło i Kukiza uspokoiło, tak się wychylał po to jabłko a Nowacka to na takim kacu była, że nawet Harry Potter by jej nie pomógł zaklęciem Petrus Patronus tak ten izraelita mu przeszkadzał.
Zgłoś
J jana 2015-10-21 10:51:05
Do Karol: Korwin i Kukis powinni sie nauczyc po pirrwsze normalnie z ludzmi möwic. Oni sa chorzy i nie wiedza o tym!!!!!
Zgłoś
K Karol 2015-10-21 00:12:57
Kukiz i Korwin najbardziej charyzmatyczni. Petru i Piechociński najbardziej opanowani.
Zgłoś
I IQ 2015-10-20 23:13:31
Migalski a kim ty jesteś, żeby oceniać Petru, ano już nikim !!!!!!
Zgłoś
I IQ 2015-10-20 23:11:53
Nowoczesna i Petru to obecnie jedyna racjonalna formacja. Dbałość o gospodarkę, likwidacja przywilej i prywatyzacja Likwidacja) nierentownych przedsiębiorstw, nie ząs ich dotowanie na koszt podatnika i oczywiście duży nacisk na innowacyjność.
Zgłoś
S skorpion 2015-10-20 22:33:43
PiS to zadna alternatywa, to wyrok cztery lata niewoli. Ciagle to slysze: My mamy ...(ale nie damy) My wiemy... (ale nie powiemy) My chcemy...( ale nie mozemy) MY WAM OBIECAMY... (a reszte robcie sami)
Zgłoś
J Jacek 2015-10-20 22:19:39
ludzie opamiętajcie się , nie dajcie się zbajerować P Szydło . Pis jest ostatnią alternatywą , nie pamiętacie przedterminowych wyborów oni też rządzili i chcą samodzielnie rządzić i mieć monopol na władze , proszę was przecież umiecie liczyć i myśleć !!!!!!!!!!!! pis i obietnice aha Pani Szydło zapomniała wspomnieć że mają ustawę darmowe szczepienia przeciw pierwotniakom !!!!
Zgłoś
A arti 2015-10-20 22:14:32
Ta debata, mam nadzieję, pokazała, że są inne opcje niż PO i PiS. Szkoda, że mamy taką niesprawiedliwą ordynację. Głosy oddane na partie, które nie przekroczą progu, wesprą te najbardziej popularne partie. Jeśli mogę o coś zaapelować: Głosujmy zgodnie z sumieniem, a nie kalkulacją.
Zgłoś
T Tomek 2015-10-20 20:31:18
Jak można głosować na Kukiza , on nie ma nic do powiedzenia , żadnego pomysłu .
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!