XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
P PEDRO 2019-01-18 00:01:09
Witam, jestem panem Pedro izu. Mam kapitał, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek w krótkim i długim okresie od 1000Euro do 5.000.000Euro wszystkim poważnym osobom, uczciwym i dobrym obyczajom, którzy chcą tej pożyczki.3% d odsetki w roku zgodnie z kwotą pożyczoną, ponieważ bycie konkretnym nie chcę naruszać ustawy o lichwie. Możesz spłacić do 5 do 18 lat w zależności od kwoty pożyczki. Od Ciebie zależy od miesięcznych płatności. Jestem zaangażowany w tę sprawę, aby pomóc biednym lub potrzebującym udaru. Ale głównym celem jest zmniejszenie ubóstwa. Przeniesienie jest zapewniane przez bank w celu zabezpieczenia transakcji. Podaj kwotę swojego wniosku i sprawdź jego czas trwania. Mój adres e-mail pedroizu24@gmail.com
Zgłoś
G GUILLERMO 2017-07-22 20:56:53
Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com I ‚m peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES Dzięki za Twoje podjąć. Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com I ‚m peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES Dzięki za Twoje podjąć. Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com I ‚m peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES Dzięki za Twoje podjąć. Witam znacie VERONIQUE GOFFIN? Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000
Zgłoś
L larryfox2016 2016-09-15 12:26:28
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2016@hotmail.com
Zgłoś
RS Rose Smith 2016-08-27 20:25:11
Uwaga. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? Dajemy pożyczki dla zainteresowanych osób, które starają się o kredyty dobrej wierze i wysokości 3%. Czy jesteś poważnie w potrzebie Pilna Pożyczka? to jesteś we właściwym miejscu. Dajemy firmom kredyty, pożyczki osobiste, kredyty świąteczne, i tak dalej. Skontaktuj się z nami, aby ubiegać się o pożyczkę od popytu i zestaw problem finansowy. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: ROSESMITHLOANCOMPANY@GMAIL.COM Dzięki tak czekamy na odpowiedź. kredyty C.E.O Rose Smith ...
Zgłoś
P Piter 2016-08-26 15:16:40
Do Polska się przebudziła!: z tego co ja Wien to są ANTHPOLSKIE W WIĘKSZOŚCI NIEMIECKIE!!!
Zgłoś
M Marta 2016-08-26 14:22:01
Do mamwdomugazetę: Stary daj SPOKÓJ!!! PO działa na zasadzie ZŁODZIEJA ZŁAPANEGO za RĘKĘ!!! TO NIE MOJA RĘKĄ!!! To WINA PiS i KACZYŃSKIEGO i OJCA RYDZYKA !!! "POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO"!!! Pozdrawiam
Zgłoś
Ż życie! 2016-08-26 13:45:58
Do mamwdomugazetę: Jacka Kurskiego Prezesa TVP brat jest naczelnym Gazety Wyborczej, możemy zapytać na pogrzebie ich mamy BOR nie dopuści?
Zgłoś
M mamwdomugazetę 2016-08-26 13:40:16
Do Polska się przebudziła!: Zobacz kto jest właścicielem gazety wyborczej. A niemieckie media dalej pozostają w Polsce.
Zgłoś
PS Polska się przebudziła! 2016-08-26 12:14:05
Za Rządów PO prawica sugerowała iż, media w Polsce są Niemieckie. Za Rządów PiS media w kraju są anty Polskie, zastanawiam się czy Bolszewii Żydowskiej?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!