XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 61

DODAJ KOMENTARZ
AK Anty Kaczor 2017-02-11 10:39:11
Do Sprawiedliwy : Troche przycisnac PISiora to wychodzi szydlo z wora .Jests zwyklym PISwskim (...) !Patolgiczny rzad i jego elektorat
Zgłoś
S Sprawiedliwy 2017-02-10 15:11:37
Do Anty Kaczor: a na koniec kaczorku napisze Ci tak zwał sobie gruche bo ci sperma do mózgu bije załóż pampersa i do przedszkola
Zgłoś
S Sprawiedliwy 2017-02-10 15:01:25
Do PO-OBCIACH i WSTYD!!!: tyle tu opisane nasz anty kaczorek będzie miał problem chyba się załamie a to taki dobry chłop
Zgłoś
S Sprawiedliwy 2017-02-10 14:56:31
Do Anty Kaczor: kaczorku bo w depresję wpadniesz i twoj znajomy lekarz juz ci napewno nie pomoże kwiczysz jakby Ci korytko odebrali.Prawo i sprawiedliwosc 80%poparcia
Zgłoś
S Sprawiedliwy 2017-02-10 14:21:44
Do PO-OBCIACH i WSTYD!!!: w końcu ktoś napisał prawdę pozdrawiam
Zgłoś
S Sprawiedliwy 2017-02-10 14:20:06
Do PO-OBCIACH i WSTYD!!!:
Zgłoś
PI PO-OBCIACH i WSTYD!!! 2017-02-10 11:43:16
Do JGT: Do Barbara Czyż:-Widzę tylko zmieniasz Nicki i Udajesz głupiego czy naprawdę jesteś!?.Płacą Ci przynajmniej tak jak "Alimenciarzowi"!???PO rozkradło i zarznęło każdy resort!!! Może to skomentujesz ,jak potrafisz!!!!!!! A teraz pewnie brakuje wam na Ośmiorniczki Kamieniczki itd!?Sam Wstyd Oszuści i Złodzieje!!! 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi) 43) Afera CIECHu . A może jesteś jednym z Tych z 42 punktu to wszystko by tłumaczyło! Dlaczego nikt z PO-Nowośmiesznej tego nie SKOMENTUJE tego co dokonał ZŁODZIEJSKI rząd PO przez 8 lat !??? PiS ocenimy za trz lata ,przy wyborach!!! Jak narazie mogę tylko pozytywniw się wypowiadać ,(a krytykować PO)ale to jest za krótki czas by OCENIAĆ rząd ZP. Pozdrawiam
Zgłoś
AK Anty Kaczor 2017-02-09 18:24:20
Do POLAK: Jaka zenada piszesz do mnie o godzinie 09:24 . Widze ze jestes zapracowany.
Zgłoś
J JGT 2017-02-09 18:04:30
Do Anty Kaczor: Wrescie ktos pisze prawde o tym co sie dzieje w naszym kraju. Takiego burdelu w polityce jeszze nikt nie widzial od czasu obalenia komuny
Zgłoś
AK Anty Kaczor 2017-02-09 17:42:10
Do POLAK: PIS wygral wybory dlatego Polacy masowo wracaja do polski PORESZTE RZECZY
Zgłoś
AK Anty Kaczor 2017-02-09 17:31:48
Do POLAK: Ty jestes Polakiem?Jestes PISowskim dupakiem. Takiego jak Ty PISiora to do wora i do jeziora
Zgłoś
P POLAK 2017-02-09 10:24:00
Do Anty Kaczor: żenada żenada żenada
Zgłoś
J JGT 2017-02-07 02:25:45
Zajadle psy pisowskie tylko potrafia szczekac na wszystkich
Zgłoś
AK Anty Kaczor 2017-02-06 18:02:49
Do Sprawiedliwy : Witaj Pisioru psychotropy sie sknczyly Ty jestes smieszny z tymi komentaami
Zgłoś
AK Anty Kaczor 2017-02-06 17:48:58
Do koń by się uśmiał: A Pisowi ciagle malo rozwalili TK, robia z panstwowej telewizji wlasny folwark gdzie glownym baranem jest KurskiTeraz dobieraja sie do Warszawy. Malo wam wladzy w San Escobar O KRS juz nie wspomne
Zgłoś
J J.T.G. 2017-02-06 11:03:41
kukiz,brawo tak trzymac...
Zgłoś
KB koń by się uśmiał 2017-02-03 18:59:40
Do kotwbutach: hahaha, a to dobre!!! a poprzednia ekipa to czysta prawda i tylko prawda, hahaha, gdzie ty człowieku żyjesz? bo w Polsce to pewnie nie, skoro nie zauważyłeś, jak poprzednia ekipa produkowała kłamstwa i afery
Zgłoś
S Sprawiedliwy 2017-02-03 17:22:07
Jeszcze ta nowoczesna ma poparcie śmiechu warte
Zgłoś
R Rico 2017-02-02 13:54:33
Do andrzej: Ty chyba sie z choinki urwales? Najpierw naucz sie polskiego mosku!
Zgłoś
I Iwo 2017-02-02 11:20:47
Poziom komentarzy pokazuje, dlaczego Polska nie dojrzała jeszcze do polityki Wolności i Kukiz 15 . To mediokratyczne państwo ma swoich baranów
Zgłoś
K Korwinista 2017-02-02 11:06:23
Do practillo: Patrząc po plusach i minusach długo w tym kraju nie będzie dobrze, jedyne normalne nie złodziejskie partie to Korwin i Kukiz, a minusy mi zwisają socjaliści.
Zgłoś
P practillo 2017-02-01 14:54:07
Sądząc po sondażach i jakości komentarzy w skansenie długo jeszcze nic się nie zmieni.
Zgłoś
K Korwinista 2017-02-01 13:40:45
Do nieważne: Następny miodek się znalazł.
Zgłoś
N nieważne 2017-02-01 10:18:49
Do andrzej: naucz się pisać analfabeto.
Zgłoś
E Emeryt 2017-01-31 23:54:36
Do Rozum i Godność Człowieka: Kompromitacja!!
Zgłoś
PT Pan Tadeusz 2017-01-30 23:26:59
Do andrzej: już po twoich pierwszych słowach dno i nie warto czytać reszty...
Zgłoś
K kotwbutach 2017-01-30 20:09:13
Jeśli społeczeństwo popiera partię PIS akceptuje kłamstwa,łamanie praw ect nic nie można tak naprawdę zrobić. Sprzedajny naród,ograniczony umysłowo doprowadził już do rozbioru.Złodziejstwo za zgodą suwerena to norma.Niech nam Piotrowicze,Beaty,koty itd rządzą tysiąc lat.
Zgłoś
RI Rozum i Godność Człowieka 2017-01-30 20:09:11
Jacy wy wszyscy głupi jesteście... Do Was wszystkich, co oskarżacie Prawo i Sprawiedliwość o "przynoszenie wstydu Polakom", albo o to, że są oni "komunistami", puknijcie się może w głowę. Ale tak żeby zabolało. Prawo i Sprawiedliwość w przeciwieństwie do swoich poprzedników spełnia swoje obietnice wyborcze, a jego poparcie rośnie, niezależnie od Waszych bezcelowych narzekań. A budżet państwa jest słusznie wykorzystywany, uprzedzając Wasze nieudolne "riposty". Głosowanie na tych gburów z Platformy Obywatelskiej, bądź tych bałwanów z Nowoczesnej świadczy o Waszych brakach w poprawnym rozumowaniu. Pozdrawiam. PS Pewnie już macie zamiar mnie obsmarować w komentarzach, nazywając mnie "kaczystą" czy "pisiorem". Powiem tylko, że popieram Kukiz'15, a nie obecny rząd, więc z tymi wyzwiskami się wstrzymajcie.
Zgłoś
A andrzej 2017-01-30 19:22:44
z kad sie biora te glosy na pis przeciez kazdy widzi jaki wstyd przynosi ta partia polsce razem z klerem . to jest jakas zciema wojsko odchodza ludzie honoru gornicy nie moga patrzec na te oszustwa rolnicysie zawiedli a rencisci otrzymuja stawki glodowe to z kat te glosy
Zgłoś
K Korwinista 2017-01-30 14:05:08
Do Chadek: Wolność w Polsce, to jest tylko słowa i przy urnach reszta to przymus państwa, bo przecież oni lepiej wiedzą jak wydać twoje pieniądze.
Zgłoś
C Chadek 2017-01-30 13:34:55
Do PiS - socjalizm : A któż ci jej broni, liberalny sekciarzu? Granice masz otwarte - Bangladesz, Boliwia, czy Somalia czekają. Tam zaznasz swojej wolności, lewaku.
Zgłoś
Z zorro 2017-01-30 10:12:58
Że strachu miesza się w małych głowach PO ubeckich obrońców i debilnej nowoczesnej .Ci z N. to kpina z wykształcenia.
Zgłoś
P- PiS - socjalizm 2017-01-29 18:01:45
Siema Pisiory. Tak, tak głosujcie se na tych komunistów, ja tam wolę wolność, no ale co ja tam wiem.
Zgłoś
K Korwinista 2017-01-29 13:29:03
Do antykaczyzm: Jesteś sbekiem, bo te partie co wymieniałeś bronią ubeków, komunistów i innych bolków i reprezentują ich interesy, nie jestem zwolennikiem pis, ale oni przynajmniej ich nie reprezentują + dla pisu. Otworzyć na zachód chyba żartujesz trzeba jak najszybciej opuścić tonący okręt zwany UE.
Zgłoś
P Peciontko 2017-01-28 22:07:43
Do coco jambo: Jak będziesz słuchał wywiadu kiedyś z Kukizem to słuchaj uważnie, dlaczego się od nich odwrócił!! Nie było to niezadowolenie młodych. Słuchaj ze zrozumieniem!! :)
Zgłoś
M miły 2017-01-28 21:58:27
Do antykaczyzm: Tak i oddawać kase niemcom i francuzom. Faktycznie wy ponowoczesna to macie mózg zabetonowany. Wy to nadal nie widzicie że oni nas poprostu doją.
Zgłoś
P Peciontko 2017-01-28 21:55:38
Do Wiarus_61: Masz rację, tylko wkurza mnie ograniczenie i podawanie jakiś tematów zastępczych i głupot. Bo Kukiz powiedział coś na nagraniach na jakiegoś narodowca. No naprawdę taki przekręt że masakra. Dziwne że Pis nic nie robi z ośmiorniczkami. Ciekawe, aaa i dlaczego o morderstwie Leppera tak wszystko szybko ucichło, ale ok tematy zastępcze w popisie są bardzo ważne bo odwracają uwagę od spraw ważnych. Jeśli chodzi o dekomunizację, to uważam że ma rację dlatego, bo co był winny gość który był w milicji na stanowisku zwykłego gościa od wykonywania zleceń pod groźbą. Tutaj chodzi o tych komuchów którzy siedzą nadal i w pis i w po, o sld już nie wspomne. U nas nadal panuje ten chory ustrój jak komuna!!! A jak słyszę że niestety z ceta nic się nie dało zrobić to poprostu widzę zombiaka któremu tak Jarek powiedział i tak musi być.
Zgłoś
A antykaczyzm 2017-01-28 21:45:20
Do patr.: A jakie to mądrości wykraczające poza umysł przeciętnego Polaka prezentuje pan Kukiz? Skoro są to komunikaty oparte na starej zasadzie obywatele mają mieć większy wpływ na polityków i nie być okradani. "Nie popieracie kukiza bo jesteście za głupi" Cholera to samo mówili o Korwinie i Zandbergu a nawet o Pieczyńskim ostatnio, tyle strat bo zbyt mało Polaków jest inteligentnych. Tylko Platforma połączona z Nowoczesną może uzdrowić obecną sytuacje w Polsce, nie kaczka i kukiz, Polka musi się ponownie otworzyć na Zachód, odnowić kontakty zniszczone przez pisowców.
Zgłoś
W Wiarus_61 2017-01-28 21:32:53
Tak, tak kłóćcie się, nie ma to jak kłótnie na prawej stronie, a lewaki się cieszą. Bolek okazał się Bolkiem, to pokazuje z jaką wolnością mieliśmy do czynienia po 89' Komunizm upadł? bzdura miał się całkiem dobrze i jeszcze się ma, ludzie z tego układu zasiadają w sądach i państwowych placówkach. Dekomunizacja musi stać się faktem, a postkomuna i lewactwo może się zakwiczeć. Szkoda, że kukizowcy w kwestii dekomunizacji stoją w rozkroku, niby chcą ale podają kontrargumenty oPOzycji, tu nie ma sentymentów twarde poparcie i jedziemy.
Zgłoś
CJ coco jambo 2017-01-28 21:12:59
Do Peciontko: Czym jest Ceta i reszta każdy rozsądny Polak wie, każdy który kieruje się dobrem Kraju a nie?$, dlatego warto przypomnieć sobie kto negocjował warunki i podstawił gotowca pod nos Pisowi, To prawda K'15 widziało zagrożenia podobnie jak Psl/którzy zresztą sami brali udział w ustalaniu tego dokumentu.../ Pis wcale nie był skory do ratyfikowania umowy, wielu posłów było przeciwnych ale pola do manewru nie zostało zbyt wiele, pozostało stawianie warunków, by mniej bolało... Z ta "leczniczą" maryśką to zaczyna się kabaret robić, najpierw K'15 w dosadny sposób wymuszało na konserwatywnym Pisie by zalegalizować medyczną marihuane, nie było łatwo, Pawłowicz przekonywała Prezesa, wiele osób musiało zmienić przekonania, gdy Pis się zgodził, to teraz znowu źle! bo medyczna marihuana będzie sprowadzana a nie sadzona w Polsce...! to o co wam chodzi? bo wynika z tego, że nie o dobro chorego... bo ten dostęp będzie miał, na takich samych zasadach jak do wielu leków obecnie sprowadzanych do aptek z jeszcze dalszych miejsc niż Czechy... nie wiadomo nawet jakie będzie zapotrzebowanie i co się bardziej opłaca zależnie od ilości potrzebnego specyfiku, ale już pojawił się nowy problem... co ciekawe osoby decyzyjne nie wykluczają uruchomienia upraw w Polsce, jeśli zajdzie taka potrzeba z czasem... Co do UPAiny, mam za złe obecnej władzy wchodzenie im w tyłek, i chyba tylko po to by wk..ić Rosję... ale to temat na inną dyskusję. Ale... fakt jest faktem Kukiz jeździł tam i występował na tle banderowskich flag, gdy już 3 dni po wybuchu Majdanu większość Polaków wiedziała czym ta "rewolucja" jest podszyta a mianowicie bordowo-czarną tkaniną... później gdy młodzi zaczęli Go krytykować, otrzeźwiał... przejrzał na oczy i dostrzegł to co wszyscy widzieli od dawna: youtube.com/watch?v=rhHAUiFLeWg 3:30 wiem, że to drobiazg ale to właśnie drobiazgi definiują wizerunek, zwłaszcza gdy się skumulują... i odbiegają od pewnych założeń. Dalej, owszem Duda wyraził chęć dyskusji o Jowach, co nie jest równoznaczne z popieraniem przez Niego takiego rozwiązania, choć dyskusja powinna się odbyć aby ten temat wreszcie zamknąć, bo ściska mnie już jak w każdym wystąpieniu Kukiza słyszę o Jowach i partiokracji... Ale ja nie pisałem o żadnych kwitach :) wszystkie sprawy które opisałem to fakty, i to nie Pis je przedstawiał a w większości dziennikarze, jedyny "kwit" do tej pory to taśmy w których bluzga narodowców udostępnione przez prawdopodobnie kogoś związanego z tym środowiskiem. Będąc w opozycji można krzyczeć o wszystkim, co spodoba się wyborcom, różnicować sytuacje Posłów i szarych Obywateli... ale to tylko okrzyki i daleka "bezpieczna" droga do konieczności ich wprowadzenia..
Zgłoś
M Marcin 2017-01-28 20:31:49
Ja również głosowałem na Kukiza i jestem bardzo zadowolony z jego działań!! Będę nadal na nich głosował, bo mam dość tych dwóch partii, w których są ciągle jedni i Ci sami ludzie. Tak jak to powiedział śp. Andrzej Lepper wymieniają tylko koszulki. Jak byłem mały to się śmiałem z Leppera, a teraz widzę że miał rację. Ciekawe kto stoi za jego śmiercią.
Zgłoś
P patr. 2017-01-28 20:30:09
Nie popieracie kukiza bo jesteście za głupi żeby go zrozumieć proste
Zgłoś
P Peciontko 2017-01-28 20:07:39
Do coco jambo: Konkrety. Podaj konkrety, a nie podobno się znalazła. Powiedz kto reagował przy okradającej Polską gospodarkę rolną porozumieniu CETA. Kto wnosił o zmianę ordynacji wyborczej na Jowy, które sam prezydent poparł po pierwszej turze!! Tak samo jak następnie robiła to Szydło. Kto walczy o zwiększenie niezależności polskiego systemu farmaceutycznego proponując, nie tylko pomagający lek, ale żeby był on produkowany w Polsce pod ścisłym nadzorem tak aby był on przeznaczony w dobrym celu. PiS woli płacić Niemcom albo Czechom. Z tą banderą to teraz wymyślasz!! Człowieku czy ty się orientujesz w sprawie ustaw jakie Kukiz proponował odnośnie Ukrainy i banderowców?? Jak narazie to Ci nasi dostojnicy z rządu pozwalają aby prezydent Ukrainy przyjeżdżał tutaj i mówił że Polakom wybacz!! Chyba i z historią jest u Ciebie na bakier. Kolejne poprawki odnośnie kwoty wolnej od podatku. Czemu posłowie maja 30tys. a my tylko 3?? Kto skompromitował marszałka i resztę wice marszałków jako pierwszy sprzeciwiając się wypłacaniu dodatku za ciężką pracę!!! Kto od samego początku prosi i wnosi o zmianę tej komunistycznej konstytucji???? Mnie Kukiz nie zawiódł bo mówi im prosto w twarz że kradną i podaje konkretne przykłady!! A jeśli twoim jedynymi argumentami przeciw jest to że podał rękę Petrusowi i domniemanych przypuszczeniach na pobieranie subwencji to proszę zjedz Snickersa. PS: myślisz że PiS nie wykorzystało by sytuacji na wyciągnięcie tych pseudo Kwitów aby uciszyć Kukiza?? Czekam aż Stonoga pokaże co ma na Kaczyńskiego.
Zgłoś
CJ coco jambo 2017-01-28 19:42:08
Nie wszyscy naraz ... Ja leje na to, komu podaje rękę Kukiz choć staropolska mądrość mówi, że trzeba zdawać sobie sprawę koło kogo się staje i komu rękę się podaje... Leje na to, bo Kukiz nie jest już dla mnie od dawna żadnym anty-systemowcem, ani prawicowcem, więc może się obściskiwać z kim chce... może nawet z maślanymi oczami wpatrywać się w Zwiędłą Stokrotkę i zachwalać ją.... co wielokrotnie robił... może zmieniać zdanie w ważnych sprawach, może też śpiewać na Majdanie na tle banderowskich flag... może wszystko... tylko niech nie wmawia mi, że pobyt Kukiz'15 w sejmie to anty-system i prawica... Dalej Wolność w której pada komenda wyciągamy karty do głosowania? skoro posłowie się WYŁAMALI z nakazu to jaka to wolność wyboru? Mina Kukiza gdy zorientował się co jest grane, bezcenna. Nie udało się udowodnić tezy, że Pis kradnie to trzeba zrównać to z pobieraniem wypłat przez posłów... to już naprawdę słabe.. zwłaszcza, że wynagrodzenie pobierają niemal wszyscy posłowie, w K'15 również z wyjątkiem jednego posła? Skoro mówimy o pieniądzach podatników, warto wspomnieć o braku subwencji dla k'15 ale droga do pośredniego otrzymania kasy z budżetu jednak się znalazła, poprzez fundację która de facto jest ściśle związana z ruchem, kto kieruje tą fundacją? różne były opinie, nie wnikam.... nie moja sprawa. Owszem nepotyzm to problem od zawsze, byli platfusiewicze, są Misiewicze, byliby petrusiewicze albo kukiziewicze....kto wie... Sprawa jest jednak taka, że Pis zareagował w pamiętnych słowach na sytuacje w SSP, były dymisje, Mariusz Kamiński wszczął kontrolę w 66 spółkach a pod koniec ub. roku pojawił się plan na Komitet Nominacyjny który jakoś nigdy nie mógł wejść w życie...Nie twierdze, że wszędzie jest "czysto" ale przynajmniej coś się zmienia w tej materii... Czemu tyle cierpkich słów pod adresem Kukiza? bo mnie zawiódł... to chyba częste słowo które pojawia się w kontekście tego Pana od czasów wyborów.
Zgłoś
J Jaro30 2017-01-28 18:54:09
jarek tak trzymaj zamkni tych wszystkich bandytów z PO łącznie z komorem psełdo prezydentem który mówi walić dechom chyba swoich dupolizów zPO i z KOD-u dość już nakradli przez 8 lat
Zgłoś
P Peciontko 2017-01-28 18:32:34
Do coco jambo: Ale ona ma rację!!! Wystarczy pomyśleć, a nie ślepo wierzyć. W kółko kręcicie się przy jednym podaniu ręki. To jest nudne. Tusk zadłużył kraj i uciekł. Jarek prowadzi politykę kumoterstwa i kolesiostwa. Przykład Misiewicz albo wszystkie spółki skarbu państwa!!!! Od kiedy pielęgniarka wie jak dobrze prosperować PGNiG?????
Zgłoś
K Kasia 2017-01-28 18:26:31
Zanim pisiorki zaczniecie bronić swojego wodza Jarka i powiecie że nikogo nie okradł, to popatrzcie na obietnicę obniżenia podatku VAT CIT i PIT które tak obiecywali. Popatrzcie na paski z wypłat jaki oddajecie "haracz" i jaki "haracz" płaci pracodawca za waszą pracę, o ile pracujecie. coco jambo sam sobie zaprzeczyłeś tą wypowiedzią. Najpierw piszesz że Kukiz kazał wyjąć karty do głosowania, a potem że pięciu się wyłamało :) czyli jednak każdy może zagłosować wedle własnego życzenia prawda?? To że ktoś komuś podał rękę to nie świadczy o tym że kręci ustawki z nim na boku, jak pisiory i platfusy to mają w zwyczaju. Przypomnijcie mi dlaczego pozbyli się Leppera?? To poczytajcie i poszperajcie, a nie bezmyślnie oglądacie TV i chłoniecie to co Ci kłamcy gadają pod publikę. Polityka Goebbelsa jaką stosują partyjniaki na dłuższą metę nie jest skuteczna. Mi chodzi tylko abyście zaczęli myśleć głębiej, a nie bezmyślnie słuchali propagandy czy to PiS czy PO!!!
Zgłoś
N NSZ 2017-01-28 17:42:42
Do Kasia: Łódź w której każdy wiosłuje w inną stronę stoi w miejscu lub dryfuje w krzaki zamiast płynąć do celu, a tutaj nie dość że jedni wiosłują w lewo inni w prawo to jeszcze sternik jakiś zagubiony.
Zgłoś
CJ coco jambo 2017-01-28 16:35:34
Do Kasia: Pisiora to szukaj w nogawce u swojego chłopaka. Nawet nie napisałem nic o Pisie, ale twoje kompleksy już dały znać. Popieram prawicę a nie Kukiza który miota od lewej do prawej... Serio u Kukiza jest wolność? Było to widać jak wydano polecenie o wyjęciu kart do głosowania podczas głosowania sędziów TK, już Kukiz witał się z gąską, już przytulał się z Rysiem ... i du..a wyłamało się 5 rozsądnych! ku niezadowoleniu WODZA nie udała się ustawka. Antystemowiec pełną gębą, zwolennik zwiędłej stokrotki, który kręci się jak chorągiewka na wietrze. Jak na razie to Pis nikogo nie okradł, czekam na prawdziwą partię prawicową, póki co jestem przeciw lewactwu i farbowańcom.
Zgłoś
K Kasia 2017-01-28 12:38:12
Do coco jambo: ooooo pisior się uraził :D Widać że u was się dzieli ludzi na pierwszy i drugi sort. Patrząc na ugrupowanie Kukiza widać wolność i nikt nie musi klepać tak jak wódz każe. Następnym razem pomyśl zanim napiszesz :) To że kiedyś głosowałam na PO a wcześniej na PiS nie znaczy że jestem partyjna. Poprosu ufałam złodziejom z PiS, a potem z PO. Teraz widzę co oni z wami robią! Polecam Max TV może wtedy zaczniesz mówić jak jest. Co do wieców to nikt temu nie zaprzecza, ale sam Kukiz mówi jak było. Zapomniałeś że niedługo po wyborach zrównał ich z błotem. No ale pisiory mają klapki na oczach (tak jak wszyscy partyjniacy)
Zgłoś
CJ coco jambo 2017-01-28 12:10:53
Do Kasia: No to widać teraz kogo przyciąga Kukiz'15... były elektorat platformy! dla której kiedyś śpiewał na wiecach, co ciekawe podczas wyborów prezydenckich w II turze najwięcej zwolenników Komorowskiego było wśród elektoratu Kukiza... znamienne.
Zgłoś
K Kasia 2017-01-28 11:51:09
Do AA: PiS robi dosłownie to samo co robiło PO jak wygrało wybory. Jedni drugich warci, a nowoczesne nieudacznik przyklaskują PO aby dobrać się do koryta. Nowoczesne robi to co swego czasu PSL. W rządzie zawsze było PSL i partia która wygrała wybory. Ja już nie wierzę tym partyjniakom. Dziwię się tutaj ludziom którzy najeżdżają na wyborców Kukiz'15. Nie glosowalam na nich, ale teraz żałuję że ufalam Platfusom.
Zgłoś
A AA 2017-01-28 11:43:06
szczerze mówiąc jakbym miał teraz głosować to na pewno bym nie głosowaln PIS CZEMU BO ROBI PANSTWO DLA SIEBIE I OBSTAWIA SIE SADAMI PROKURATORAMI WSZYSTKI ZEBY BYC NIE TYKALNYM
Zgłoś
A Agusia:) 2017-01-28 10:34:08
Noooo i już jest 12% :D partiokracjo bój się!!!! Nie mogę się doczekać wolnej, nie okradanej Polski :) głosowałam i będę głosowała za Ruchem Kukiz'15. TAK TRZYMAĆ!!!!!
Zgłoś
P Peciontko 2017-01-28 09:31:53
Sondaże są robione na zlecenie konkretnej partii lub osoby powiązanej. Jeśli ja tobie zapłacę i powiem że partia x ma mieć w tym sondażu znaczną przewagę lub wysoki przyrost procentowy, a dzięki temu dostaniesz premię to to zrobisz. Dlatego jedynym prawdziwym odzwierciedleniem zdania narodu nie powinnien być sondaż poparcia partii, a referenda w konkretnych sprawach. Nie wiem jak krytycy moich postów, ale ja chcialbym aby posłowie bali się że zwykli ludzie mogą ich wywalić. Pozdrawiam :)
Zgłoś
K Kwas 2017-01-28 09:01:48
Tylko tak dalej a za niedługo to państwo stanie się ruiną.
Zgłoś
J ja 2017-01-28 07:31:30
nie wierze w ten sadaz to klamstwo kazdy psioczy na pis i kaczynskiego .ten wynik pis to chyba u rydzyka .
Zgłoś
M Młody 2017-01-27 23:36:28
Ale wy macie zryte berety przez tych PiSiorów i Platfusów!!!! Masakra. Peciontko ma rację wy nie myślicie tylko stukacie partiokrackie usprawiedliwienia. Tylko ruch Kukiza może pomóc temu państwu zacząć funkcjonować. Mam nadzieję że się przekonacie i uwierzycie. Dalej Kukiz!!
Zgłoś
B Bien 2017-01-27 20:30:49
Do Peciontko: Synuś, Kukiz'15 siedzi w norze od wyborów, boi się zajmować stanowczego zdania w zasadzie w każdej poważniejszej sprawie, w Pis atakują wszystkie armaty odkąd zaczął burzyć lewacki układ, a gdzie są Ci Twoi anty-systemowcy? Kto się tak przedstawiała? "Prawicowiec o lewicowym sercu"
Zgłoś
O Olek 2017-01-27 20:24:33
Do Peciontko: Peciontko, ilu posłów w Kukiz'15 to lewaki/liberałowie, śmiało napisz... lewaki, prawicowcy i ex-narodowcy... doborowe towarzystwo... Czasem gdy występują w wywiadach tv dzień po dniu, jeden poseł w stosunku do drugiego ma poglądy odmienne o 180' Kukiz poobwieszał się koszulkami patriotycznymi w kampanii, wielu ludzi uwierzyło że to ruch prawicowy, coś między Korwinem a RN, a wyszło... nie wiadomo co! Pan partiokracja obściskujący się z Petru na sali plenarnej.
Zgłoś
P Peciontko 2017-01-27 20:09:17
Tak tak POPiS wiecznie się popisuje tymi daremnymi sprzeczkami, a jedyne merytoryczne i prawdziwy ruch obywatelski Kukiz'15 raz ma 8% a potem 12%. Ciekawe czy kiedyś zaczniecie rozliczać swoich wodzów z PO i PiS. Jak nie Tusk skandalista, to drugi Kaczor krętacz. Zacznijcie analizować pracę tych waszych partyjniakow od siedmiu boleści!! Pozdrawiam :)
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!