XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
W Wenia 2016-08-28 11:32:49
Do Tomek: Chyba szmata komunistyczna i tytuł nadany przez KC PZPR do którego należał !!! Niczym "Juliusz Cezar" Władza Absolutna!!! Ma być TAK JAK JA CHCĘ!!! I wydaje WYROKI OSTATECZNE !!! a JA MYŚLAŁEM że trybunał ma ORZEKAĆ !!! A nie stawiać się nad WŁADZĄ USTAWODAWCZĄ(Sejm,Senat,Prezydent)!!! Ja PO-PSL uchwalało rażąco szkodliwe dla Polski ustawy , to rzeplichy nie było i nikt nawet nie słyszał o TK,choć PiS zaskarżał te ustawy!!! Choćby ta z czerwca 2015 r,rzeplicha nie reagował. A teraz wszystko ZŁE !!! I od pół roku wiem że mamy TK i RPO. Wcześniej ich nie było ,albo nie robili NIC !!!
Zgłoś
E eugeniusz 2016-08-26 13:39:20
Wielka szkoda Panie Rafale, że Pan przed objęciem funkcji nie zapoznał się z podstawowymi zasadami funkcjonowania Naszego Państwa. Oczywiście nic by to nie dało pod takim "dowódcą" jak J.P. Kaczyński, ale przynajmniej można by powiedzieć... idzie młode jest nadzieja... A tak, mamy do czynienia z kolejnym młodzieńcem, który całą karierę opiera na politycznym Kolesiostwie. Zły to znak, sorry: bardzo zły dla Naszej R.P..
Zgłoś
T Tomek 2016-08-26 11:33:03
Naucz się gówniarzu że Rzeplińskiego to jest dla ciebie Pan Prof. Rzeplińskiego.Naucz się chłystku trochę kultury.
Zgłoś
P prawnik 2016-08-23 15:30:58
Jeśli wszyscy to pisiory też....i chyba to nastąpi....
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!