XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
J Jadwiga 2015-10-20 09:55:58
Sama teczka i mam konkrety to dla mnie zbyt mało- dlaczego tych konkretów nie opublikowano w ulotkach wyborczych. Widocznie Polakom wystarczy wierzyć , zamiast wiedzieć. Nie usłyszałam odpowiedzi na żadne pytanie , a ja nie opieram się na wierze poza jedną wiarą w Boga. Jak chodzi o deklaracje ludzi wolę wiedzieć. Żadna z Pań nie zabłysła w tej debacie , Pani Premier Kopacz ma złych doradców , a u Platformy tego pijaru to wcale nie widać , zabrakło lidera i co ?- marna kampania ,już druga , nie wykorzystane żadne atuty , a są, ale trzeba je pokazać - brak komunikacji całkowity - nie potrafią dotrzeć ani do inteligencji ani do gawiedzi. Będziemy więc mieć rządy ludzi elektoratu , który nie jet w stanie pojąć, że aby cos osiągnąć trzeba cieżko pracować i umieć siegać gwiazd. dla nich każdy sukces to w podtekscie złodziejstwo- ale jeżeli ktoś niewiele potrafi i nie jest wstanie ogarnąć pewnych mechanizmów w gspodarce to najprosciej jest sobie wytłumaczyć,że pewnie coś ten Sąsiad przykombinował , bo czemu mnie nic nie wychodzi. A jak głowę zaprząta tylko zawiść i szukanie czarownic to zbyt wiele się nie zrobi i sukcesu nie osiągnie. Czeka nas epoka polowania na czarownice , epoka nie rozstrzygnietych nigdy przetargów , rozliczeń za swoje krzywdy i błędy. I dla mnie jednak ma znaczenie jak nas oceniają na tych salonach , bo to jednak na salonach się podpisuje kontrakty , a nie na ulicy, chyba, że teraz bedzie inaczej. A lewica , niech też nabierze pokory trche ,bo jak by ich dziadki nie głosowali 3 x tak w 1945 to może dzisiaj wygladalibyśmy inaczej. A i te spalone ksiaki i meble z dworów w chłopskich piecach też do rozwoju sie nie przyczyniły. Nie jesteśmy potęgą Europy , tylko narodem z historią upadków ale tego nie chcemy przyjąć do wiadomości. Może czas zastanowić sie nad tym dlaczego przegraliśmy wszystkie powstania , a może dlaczego musiało dojść do tych powstań , a może głebiej dlaczego były rozbiory. Nie to nie wina innych , tych co nas rozbierali , nie nie moi drodzy to wina naszych przodków , a my ciagle coś z nich mamy. Polak i przed szkodą i po szkodzie......... . Ale mamy za sobą 25 lat sukcesu i nie zmarnujmy tego !!!!!! dlatego,że ktoś ma zły pijar. I mimo wszystko idźcie na te wybory.
Zgłoś
JK Janusz Kot 2015-10-19 23:37:12
"Konkrety w ręce" Wszyscy chyba widzieli teczkę w ręce. Był taki co straszył teczką. Zniknął ,chociaż pamięć została.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!