XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
G Gosia 2016-08-20 22:48:13
Jesteśmy z Tobą!!! Tak TRZYMAĆ!!!
Zgłoś
L L 2016-08-18 17:46:48
Pani Lidia Jasińska (siostra Jana Jasińskiego na którego donosił laureat pokojowej nagrody Nobla Wałęsa): Wałęsa zamordował człowieka! Jestem całym sercem za księdzem Jackiem. Warto może zweryfikować czy kłamię a jeśli nie kłamię poprosić panią Jasińską o wywiad.. Cały komentarz pani Jasińskiej: „Wielgus..Bieńkowska i inne antypolskie lafiryndy musiałyby chodzić w peruce…ladacznice w czasie wojny golono…były bowiem takie lafiryndy zagrożeniem dla Polaków ..a teraz takim zagrożeniem są nienapasione ladaca…takie zaKODowane mendy! Gdyby to był czas okupacji to takie śmieci jak ta POsłanka czy BOLEK po prostu zutylizowano by… Scheuring-Wielgus ma szczęście jak BOLEK…. BOLEK ..ty to jednak masz szczęście! Gdyby to był czas okupacji…mój stryj jako delegat Rządu Londyńskiego …po prostu podpisał by wyrok śmierci na ciebie szujo…donosicielu…sprzedawczyku…SB ku…zbrodniarzu..zdrajco…szkodniku POLSKI! KIM są obrońcy zdeprawowanego analfabety z lepianki w POpowie??? który zdolny był nawet do zrównania z ziemia grobu swojego pierworodnego nieślubnego syna GRZESIA??? Bolek w 70 roku sprzedał kolegów z W-4 -w tym mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB!!!..a mój brat był 7 lat młodszy od tego bandziora! W 80 roku BOLEK wespół z SB zamordował 18 letniego Tadzia Szczepańskiego…Tadzia Gawrońskiego…sprzedał POLAKÓW…”by im – tym komentatorom-obrońcom” -żyło się lepiej! Tylko zbrodniarz może bronić zbrodniarza! Dla SB ków i SB ckich trolli nic nie znaczy wysadzenie ludzi w powietrze….! …….. Księże Jacku popieram Cię całym sercem za odwagę w walce z SB cją …UB cją…WSI owymi i innymi zdrajcami Polski!”
Zgłoś
O Olek_23 2016-08-18 12:13:59
Trzymaj się Jacek! zostaw w cholere tą koloratke bądź nadalaktywny w internecie, a jak chcesz nadal głosić słowo boże i by wsparciem dla wielu Polaków to załóż związek wyznaniowy.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!