Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
G Gocha 2015-10-19 20:10:22
Pis i wladza absolutna? To śmieszne, mając takich ludzi jak Krukowa czy Soboń, na pewno tego nie osiągną. W regionie Lubelskim startują w wyborach, ale jakos nawet palcem nie kiwnęli zeby coś zmienić na lepsze. Kaczyński moglby juz przestań oszukiwać nas i samego siebie przy okazji.
Zgłoś
A anzelm 2015-10-19 19:50:19
To że pis wygra te wybory raczej jest przesądzone, ale wcale to nie znaczy że będzie rządziło samodzielnie. Sonażowe poparcie 35-36% tego nie gwarantuje. Ja też nie mam zamiaru ułatwiać tego Kaczyńskiemu i zagłosuję na Karpińskiego tak jak 4 lata temu.
Zgłoś
W Wariat 2015-10-19 18:36:01
Niech mi tylko ktoś powie, ze ten gość nie jest szalony. Jest to inny stopień szaleństwa niż u Palikota ale jednak. Ja sobie nie wyobrażam władzy absolutnej sądząc po kandydatach z listy nr 1 w okręgu 6 na Lubelszczyźnie to nie wiem jak oni chcą jakąkolwiek władze utrzymać a co dopiero absolutną. Przecież ludzie pokroju Michałkiewicza czy Pani Masłowskiej nie nadają się do żadnej władzy na swoim podwórku nie potrafią nic zrobic a co dopiero gdzieś dalej.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!